Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • 42 godine mi je tek ...
    42 godine mi je tek ...
  • Prvenstvo Hrvatske za juniorke, srebrna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske za juniorke, srebrna medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M KS KKŽ 2016 KK Podravac
    KUP-M KS KKŽ 2016 KK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2016 KK Podravac
    KUP-M SJEVER 2016 KK Podravac
  • SUPERKUP SJEVER 2016, KK GRAFIČAR pobjednik
    SUPERKUP SJEVER 2016, KK GRAFIČAR pobjednik
  •  ALL STAR 2016 A2 Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2016 A2 Sjever, Selekcije
  • ALL STAR 2016 Liga M-C, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2016 Liga M-C, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2016 Liga Z-18, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2016 Liga Z-18, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2016 Liga M-18, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2016 Liga M-18, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2016 Liga Z-16, Selekcija i ŽKK Radost
    ALL STAR 2016 Liga Z-16, Selekcija i ŽKK Radost
  • ALL STAR 2016 Liga M-16, KK Koprivnica i Selekcija
    ALL STAR 2016 Liga M-16, KK Koprivnica i Selekcija
  • ALL STAR 2016 Liga Z-14, Selekcija i ŽKK Radost
    ALL STAR 2016 Liga Z-14, Selekcija i ŽKK Radost
  • ALL STAR 2016 Liga M-14, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2016 Liga M-14, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2016 Liga Z-12, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2016 Liga Z-12, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2016 Liga M12, Selekcija i KK Bjelovar
    ALL STAR 2016 Liga M12, Selekcija i KK Bjelovar
  • MBL-M11 SJEVER 2016, KK Križevci pobjednik
    MBL-M11 SJEVER 2016, KK Križevci pobjednik
  • ALL STAR 2016 Mini basket liga MBL-Z, Selekcije
    ALL STAR 2016 Mini basket liga MBL-Z, Selekcije
  • ALL STAR 2016 Mini basket liga MBL-M, Selekcije
    ALL STAR 2016 Mini basket liga MBL-M, Selekcije

Muške lige

A2 S

# Momčad UT Bod
1 Podravac 17 32
2 Grafičar 17 31
3 Međimurje 17 30
4 Ivanić 16 25
5 Mladost 17 25
6 Radnik 17 25
7 Petar Zrinski 16 24
8 Ivančica 15 19
9 Bjelovar 16 18
10 Koprivnica 16 17

M18

# Momčad UT Bod
1 Radnik 12 23
2 Virovitica 12 20
3 Bjelovar 11 19
4 Podravac 12 19
5 Koprivnica 12 17
6 Pitomača 12 14
7 Križevci 11 11

M18 S

# Momčad UT Bod
1 Ivančica 6 11
2 Bjelovar 6 9
3 Radnik 5 8
4 Međimurje 5 5

M16

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 12 24
2 Koprivnica 11 20
3 Bistra 12 20
4 Radnik 12 17
5 Križevci 10 14
6 Pitomača 12 14
7 Virovitica 11 11

M16 S

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 4 8
2 Koprivnica 4 6
3 Donji Kraljevec 4 5
4 Grafičar 4 5

M14

# Momčad UT Bod
1 Križevci 12 23
2 Koprivnica 12 22
3 Radnik 12 21
4 Bjelovar 12 18
5 Podravac 12 16
6 Mladost 12 14
7 Virovitica 12 12

M14 S

# Momčad UT Bod
1 Vindija 4 8
2 Križevci 4 6
3 Kotoriba 4 5
4 Koprivnica 4 5

M12

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 11
2 Križevci 5 10
3 Mladost 6 10
4 Koprivnica 6 8
5 Virovitica 5 5
6 Radnik 4 4

MBL-M

MC Liga

NO ITEMS

M11 S A

# Momčad UT Bod
1 KK Grafičar 3 6
2 KK Mladost 3 5
3 KK Mladost (Iv) 3 4
4 KK Radnik 3 3

M11 S B

# Momčad UT Bod
1 KK Križevci 3 6
2 Čakovec 3 5
3 KK Virovitica 3 4
4 KK Koprivnica 3 3

Kalendar muških liga

<< < Veljača 2017 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
30 31 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25
27 28 01 02 03 04 05
67 entries in month Veljača 2017 67 entries in month Veljača 2017
Dječaci 16-17-Kolo 2
21:30 Virovitica - Mladost (Đ) 36:63
1 entry at 01. Veljača 2017
Kadeti 16-17-Kolo 13
19:00 Pitomača - Križevci 38:89
1 entry at 02. Veljača 2017
Pretkadeti 16-17-Kolo 14
01:00 Virovitica - Bjelovar 0:2
Kadeti 16-17-Kolo 14
11:00 Križevci - Virovitica -:-
Pretkadeti 16-17-Kolo 13
12:00 Podravac - Mladost (Đ) 55:53
Juniori Sjever 16-17-Kolo 1
12:00 Međimurje - Bjelovar 75:77
Juniori Sjever 16-17-Kolo 1
12:00 Ivančica - Radnik 93:87
Kadeti 16-17-Kolo 14
15:00 Bistra - Bjelovar 84:86
Kadeti 16-17-Kolo 14
16:00 Radnik - Koprivnica 53:72
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 14
17:30 Ivančica - Podravac 64:98
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 14
18:00 Petar Zrinski - Međimurje 68:86
9 entries at 04. Veljača 2017
Pretkadeti 16-17-Kolo 11
12:00 Mladost (Đ) - Radnik 25:80
MBL-M 16-17-Turnir 2
12:00 ŠK KK Koprivnica - ŠK KK Križevci 23:35
MBL-M 16-17-Turnir 2
13:00 ŠK KK Križevci - ŠK KK Radnik 41:20
MBL-M 16-17-Turnir 2
14:00 ŠK KK Koprivnica - ŠK KK Radnik 39:29
MBL-M 16-17-Turnir 2
15:00 ŠK KK Koprivnica - ŠK KK Podravac 43:27
Kadeti 16-17-Kolo 12
16:00 Radnik - Virovitica 88:27
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 14
18:00 Radnik - Koprivnica 79:49
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 14
20:30 Ivanić - Bjelovar 71:65
8 entries at 05. Veljača 2017
Juniori 16-17-Kolo 14
21:30 Križevci - Bjelovar -:-
Pretkadeti 16-17-Kolo 14
22:15 Radnik - Križevci 62:63
2 entries at 06. Veljača 2017
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 14
22:00 Grafičar - Mladost (Đ) 116:64
1 entry at 08. Veljača 2017
Pretkadeti 16-17-Kolo 10
21:15 Križevci - Koprivnica 69:44
1 entry at 09. Veljača 2017
Dječaci 16-17-Kolo 5
11:00 Radnik - Podravac 40:66
Kadeti Sjever 16-17-Kolo 1
11:30 Bjelovar - Donji Kraljevec 72:68
Dječaci 16-17-Kolo 5
14:00 Križevci - Mladost (Đ) 84:38
Kadeti Sjever 16-17-Kolo 1
18:00 Koprivnica - Grafičar 79:60
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 15
18:30 Međimurje - Koprivnica 86:48
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 15
20:00 Podravac - Petar Zrinski 106:53
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 15
21:00 Ivanić - Radnik 88:66
7 entries at 11. Veljača 2017
Dječaci 16-17-Kolo 4
10:30 Mladost (Đ) - Radnik 77:50
Dječaci 16-17-Kolo 5
12:00 Koprivnica - Virovitica 36:27
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 15
17:00 Bjelovar - Grafičar 50:102
Juniori Sjever 16-17-Kolo 2
17:00 Radnik - Međimurje 84:64
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 15
17:30 Mladost (Đ) - Ivančica 76:85
5 entries at 12. Veljača 2017
Juniori Sjever 16-17-Kolo 2
21:30 Bjelovar - Ivančica 81:76
1 entry at 13. Veljača 2017
Pretkadeti 16-17-Kolo 12
21:00 Bjelovar - Križevci 17:63
1 entry at 16. Veljača 2017
MBL-M 16-17-Turnir 3
10:00 ŠK KK Podravac - ŠK KK Mladost (Đ) 25:49
MBL-M 16-17-Turnir 3
11:00 ŠK KK Radnik - ŠK KK Mladost (Đ) 23:52
Juniori Sjever 16-17-Kolo 3
11:30 Radnik - Ivančica 74:82
MBL-M 16-17-Turnir 3
12:00 ŠK KK Radnik - ŠK KK Vedi 28:19
MBL-M 16-17-Turnir 3
13:00 ŠK KK Križevci - ŠK KK Vedi 61:7
MBL-M 16-17-Turnir 3
14:00 ŠK KK Podravac - ŠK KK Križevci 13:57
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 16
17:00 Koprivnica - Podravac 72:109
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 16
17:30 Ivančica - Bjelovar 76:69
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 16
18:30 Petar Zrinski - Mladost (Đ) 87:80
Pretkadeti Sjever 16-17-Kolo 1
19:00 Koprivnica - Vindija 51:71
10 entries at 18. Veljača 2017
Kadeti Sjever 16-17-Kolo 2
16:30 Grafičar - Bjelovar 81:102
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 16
17:00 Radnik - Međimurje 45:72
Kadeti Sjever 16-17-Kolo 2
17:00 Donji Kraljevec - Koprivnica 47:56
Pretkadeti Sjever 16-17-Kolo 1
17:00 Kotoriba - Križevci 64:88
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 16
21:00 Ivanić - Grafičar 80:65
5 entries at 19. Veljača 2017
Juniori Sjever 16-17-Kolo 3
21:00 Bjelovar - Međimurje 71:70
1 entry at 22. Veljača 2017
Dječaci 16-17-Kolo 6
19:45 Podravac - Virovitica 60:44
1 entry at 24. Veljača 2017
Dječaci 16-17-Kolo 6
17:00 Koprivnica - Mladost (Đ) 32:43
Pretkadeti Sjever 16-17-Kolo 2
17:00 Kotoriba - Koprivnica 86:56
Juniori Sjever 16-17-Kolo 4
17:30 Ivančica - Bjelovar 75:71
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 17
18:30 Grafičar - Radnik 90:61
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 17
19:00 Mladost (Đ) - Koprivnica 92:53
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 17
20:00 Podravac - Međimurje 81:66
Pretkadeti Sjever 16-17-Kolo 2
20:30 Vindija - Križevci 97:79
7 entries at 25. Veljača 2017
Kadeti Sjever 16-17-Kolo 3
12:00 Donji Kraljevec - Bjelovar -:-
Dječaci 16-17-Kolo 6
15:00 Križevci - Radnik -:-
Juniori Sjever 16-17-Kolo 4
16:30 Međimurje - Radnik -:-
Kadeti Sjever 16-17-Kolo 3
19:30 Grafičar - Koprivnica -:-
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 17
21:00 Ivanić - Ivančica -:-
5 entries today 26. Veljača 2017
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 17
21:30 Bjelovar - Petar Zrinski -:-
1 entry at 27. Veljača 2017

Ženske lige

A1

# Momčad UT Bod
1 Medveščak 16 32
2 Trešnjevka 2009 16 30
3 Plamen Požega 17 27
4 Zadar 17 26
5 Ragusa 15 25
6 Pula Črnja Turs 16 25
7 Podravac Gigant 16 23
8 Split 17 23
9 Šibenik 16 21
10 Brod na Savi 16 18
11 Croatia 2006 16 17

A2 S-I

# Momčad UT Bod
1 Trešnjevka 2009 13 25
2 Zagreb 13 24
3 Medveščak 13 22
4 Dubrava-BLC 11 21
5 Mursa 13 21
6 Folka 14 20
7 Jabuka 14 19
8 Radost 13 16
9 Koprivnica 14 16
10 Brod 14 14

A2 UK

# Momčad UT Bod
1 Dubrava-BLC 11 22
2 Zagreb 11 20
3 Mursa 11 19
4 Folka 10 15
5 Jabuka 10 14
6 Radost 11 14
7 Koprivnica 10 12
8 Brod 10 10

Z18

# Momčad UT Bod
1 Podravac 4 8
2 Radost 4 7
3 Koprivnica 4 6
4 Bistra 4 5
5 Radnik 4 4

Z16

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 7 13
2 Podravac 7 11
3 Radost 6 10
4 Bistra 6 9
5 Bregi 8 8

Z14

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 8 15
2 DHP & Gola 8 13
3 Podravac 6 12
4 Radost 8 12
5 Bistra 9 12
6 KK Mladost (Iv) 8 9
7 Vindi 7 8

Z12

# Momčad UT Bod
1 Podravac 4 8
2 Koprivnica 4 7
3 KK Mladost (Iv) 5 7
4 Virovitica 5 7
5 Radnik 5 7
6 DHP & Gola 4 5
7 Radost 3 4

MBL-Z

Kalendar ženskih liga

<< < Veljača 2017 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
30 31 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25
27 28 01 02 03 04 05
74 entries in month Veljača 2017 74 entries in month Veljača 2017
Pretkadetkinje 16-17-Kolo 9
12:00 Bistra - Radost 55:52
Djevojčice 16-17-Kolo 5
12:00 DHP&Gola - Radnik 56:59
Djevojčice 16-17-Kolo 5
14:00 Virovitica - Mladost (Iv) 22:32
A1 žene 16-17-Kolo 15
16:45 Split - Brod na Savi 79:54
A1 žene 16-17-Kolo 15
17:00 Zadar - Medveščak 54:85
Pretkadetkinje 16-17-Kolo 9
18:30 Vindi - Koprivnica 42:77
A2 žene 16-17-Kolo 12
18:30 Radost - Koprivnica 63:70
A2 žene 16-17-Kolo 12
19:00 Mursa - Brod 131:41
A1 žene 16-17-Kolo 15
19:00 Šibenik - Croatia 2006 84:49
A1 žene 16-17-Kolo 15
20:30 Plamen Požega - Pula Črnja Turs 81:78
A1 žene 16-17-Kolo 15
21:30 Trešnjevka 2009 - Podravac Gigant 78:70
11 entries at 04. Veljača 2017
Kadetkinje 16-17-Kolo 9
14:30 Radost - Bregi 66:41
Kadetkinje 16-17-Kolo 9
17:00 Koprivnica - Bistra 84:23
A2 žene 16-17-Kolo 12
18:45 Medveščak II - Jabuka Zaprešić 90:64
A2 žene 16-17-Kolo 12
19:00 Trešnjevka 2009 II - Folka Borovje 75:51
A2 žene 16-17-Kolo 12
21:00 Dubrava-BLC - Zagreb 54:47
5 entries at 05. Veljača 2017
Juniorke 16-17-Kolo 7
01:00 Radnik - Podravac -:-
Juniorke 16-17-Kolo 7
01:00 Bistra - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje 16-17-Kolo 10
01:00 Koprivnica - Podravac -:-
Kadetkinje 16-17-Kolo 10
11:00 Bregi - Koprivnica 41:71
Kadetkinje 16-17-Kolo 10
11:00 Podravac - Radost -:-
Pretkadetkinje 16-17-Kolo 10
13:00 Mladost (Iv) - Bistra 53:40
Djevojčice 16-17-Kolo 5
14:00 Koprivnica - Radost -:-
A2 žene 16-17-Kolo 13
16:00 Koprivnica - Zagreb 54:76
A2 žene 16-17-Kolo 13
16:15 Folka Borovje - Medveščak II 58:62
A1 žene 16-17-Kolo 16
17:00 Podravac Gigant - Split 71:60
A2 žene 16-17-Kolo 13
19:00 Mursa - Dubrava-BLC 60:64
A1 žene 16-17-Kolo 16
19:00 Brod na Savi - Šibenik 65:57
A1 žene 16-17-Kolo 16
19:00 Medveščak - Plamen Požega 84:59
A1 žene 16-17-Kolo 16
19:00 Pula Črnja Turs - Trešnjevka 2009 63:83
A1 žene 16-17-Kolo 16
21:00 Ragusa - Zadar 62:49
15 entries at 11. Veljača 2017
MBL-Z 16-17-Turnir 1
09:45 ŠK ŽKK Virovitica - ŠK KK Radnik 42:6
MBL-Z 16-17-Turnir 1
10:45 ŠK ŽKK Virovitica 2 - Mladost (Iv) 24:9
MBL-Z 16-17-Turnir 1
11:35 Mladost (Iv) - ŠK KK Radnik 16:19
A2 žene 16-17-Kolo 13
12:00 Brod - Trešnjevka 2009 II 20:106
MBL-Z 16-17-Turnir 1
13:00 ŠK ŽKK Virovitica - ŠK ŽKK Podravac 23:29
MBL-Z 16-17-Turnir 1
13:50 ŠK ŽKK Virovitica 2 - ŠK ŽKK Podravac 17:35
A2 žene 16-17-Kolo 13
20:00 Jabuka Zaprešić - Radost 58:45
7 entries at 12. Veljača 2017
Djevojčice 16-17-Kolo 6
01:00 Podravac - Koprivnica -:-
A2 žene 16-17-Kolo 14
13:00 Dubrava-BLC - Koprivnica 78:65
A1 žene 16-17-Kolo 17
16:45 Split - Pula Črnja Turs 65:72
A1 žene 16-17-Kolo 17
17:00 Trešnjevka 2009 - Medveščak 73:94
Djevojčice 16-17-Kolo 6
17:30 Radnik - Virovitica 37:54
A2 žene 16-17-Kolo 14
17:30 Radost - Folka Borovje 54:45
A1 žene 16-17-Kolo 17
18:00 Podravac Gigant - Brod na Savi 90:54
A2 žene 16-17-Kolo 14
20:00 Medveščak II - Brod 98:47
A1 žene 16-17-Kolo 17
20:00 Plamen Požega - Ragusa 69:33
A2 žene 16-17-Kolo 14
20:30 Zagreb - Jabuka Zaprešić 66:49
10 entries at 18. Veljača 2017
Djevojčice 16-17-Kolo 4
16:15 Radost - Podravac 16:48
Kadetkinje 16-17-Kolo 5
17:45 Radost - Podravac 53:50
A2 žene 16-17-Kolo 14
19:30 Trešnjevka 2009 II - Mursa 69:68
A1 žene 16-17-Kolo 17
21:30 Zadar - Croatia 2006 94:48
4 entries at 19. Veljača 2017
Kadetkinje 16-17-Kolo 8
18:00 Podravac - Koprivnica 51:78
1 entry at 22. Veljača 2017
Juniorke 16-17-Kolo 8
01:00 Koprivnica - Radnik -:-
Juniorke 16-17-Kolo 8
01:00 Radost - Bistra -:-
Pretkadetkinje 16-17-Kolo 11
01:00 Podravac - Radost -:-
Pretkadetkinje 16-17-Kolo 11
01:00 Bistra - DHP&Gola -:-
MBL-Z 16-17-Turnir 2
10:00 ŠK ŽKK Podravac - ŽKK Koprivnica 49:22
MBL-Z 16-17-Turnir 2
11:00 ŽKK Koprivnica - ŠK KK Radnik 42:35
MBL-Z 16-17-Turnir 2
11:00 Mladost (Iv) - ŠK ŽKK Virovitica 21:31
MBL-Z 16-17-Turnir 2
12:45 ŠK ŽKK Podravac - Mladost (Iv) 28:21
MBL-Z 16-17-Turnir 2
12:45 ŠK ŽKK Virovitica - ŠK KK Radnik 63:29
A1 žene 16-17-Kolo 18
17:00 Croatia 2006 - Plamen Požega 45:98
A2 žene 16-17-Kolo 15
19:00 Mursa - Medveščak II -:-
A1 žene 16-17-Kolo 18
19:00 Šibenik - Zadar 79:57
A1 žene 16-17-Kolo 18
19:00 Pula Črnja Turs - Podravac Gigant 84:75
A1 žene 16-17-Kolo 18
19:30 Medveščak - Split 91:46
14 entries at 25. Veljača 2017
A2 žene 16-17-Kolo 15
14:00 Brod - Radost -:-
Djevojčice 16-17-Kolo 6
18:15 Radost - DHP&Gola -:-
Pretkadetkinje 16-17-Kolo 11
18:30 Vindi - Mladost (Iv) -:-
A1 žene 16-17-Kolo 18
20:00 Ragusa - Trešnjevka 2009 -:-
A2 žene 16-17-Kolo 15
21:00 Jabuka Zaprešić - Koprivnica -:-
A2 žene 16-17-Kolo 15
21:30 Zagreb - Folka Borovje -:-
6 entries today 26. Veljača 2017
Pretkadetkinje 16-17-Kolo 10
20:15 Radost - Vindi -:-
1 entry at 28. Veljača 2017