Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske za juniorke, srebrna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske za juniorke, srebrna medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M KS KKŽ 2016 KK Podravac
    KUP-M KS KKŽ 2016 KK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2016 KK Podravac
    KUP-M SJEVER 2016 KK Podravac
  • SUPERKUP SJEVER 2016, KK GRAFIČAR pobjednik
    SUPERKUP SJEVER 2016, KK GRAFIČAR pobjednik
  •  ALL STAR 2016 A2 Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2016 A2 Sjever, Selekcije
  • ALL STAR 2016 Liga M-C, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2016 Liga M-C, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2016 Liga Z-18, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2016 Liga Z-18, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2016 Liga M-18, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2016 Liga M-18, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2016 Liga Z-16, Selekcija i ŽKK Radost
    ALL STAR 2016 Liga Z-16, Selekcija i ŽKK Radost
  • ALL STAR 2016 Liga M-16, KK Koprivnica i Selekcija
    ALL STAR 2016 Liga M-16, KK Koprivnica i Selekcija
  • ALL STAR 2016 Liga Z-14, Selekcija i ŽKK Radost
    ALL STAR 2016 Liga Z-14, Selekcija i ŽKK Radost
  • ALL STAR 2016 Liga M-14, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2016 Liga M-14, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2016 Liga Z-12, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2016 Liga Z-12, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2016 Liga M12, Selekcija i KK Bjelovar
    ALL STAR 2016 Liga M12, Selekcija i KK Bjelovar
  • MBL-M11 SJEVER 2016, KK Križevci pobjednik
    MBL-M11 SJEVER 2016, KK Križevci pobjednik
  • ALL STAR 2016 Mini basket liga MBL-Z, Selekcije
    ALL STAR 2016 Mini basket liga MBL-Z, Selekcije
  • ALL STAR 2016 Mini basket liga MBL-M, Selekcije
    ALL STAR 2016 Mini basket liga MBL-M, Selekcije

Muške lige

A2 S

# Momčad UT Bod
1 Podravac 12 23
2 Grafičar 12 22
3 Međimurje 12 21
4 Mladost 12 19
5 Petar Zrinski 12 18
6 Radnik 12 18
7 Ivanić 12 17
8 Bjelovar 12 14
9 Ivančica 11 13
10 Koprivnica 11 12

M18

# Momčad UT Bod
1 Radnik 11 21
2 Virovitica 12 20
3 Bjelovar 11 19
4 Podravac 11 18
5 Koprivnica 12 17
6 Pitomača 11 12
7 Križevci 10 10

M18 S

NO ITEMS

M16

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 10 20
2 Koprivnica 10 18
3 Bistra 10 17
4 Radnik 9 13
5 Pitomača 11 13
6 Križevci 9 12
7 Virovitica 9 9

M16 S

NO ITEMS

M14

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 9 18
2 Bjelovar 10 15
3 Radnik 8 14
4 Križevci 7 13
5 Podravac 10 12
6 Mladost 9 10
7 Virovitica 5 5

M14 S

# Momčad UT Bod
1 Radnik 6 10
2 Grafičar 6 10
3 Križevci 6 8
4 Dubravčan 6 8

M12

# Momčad UT Bod
1 Križevci 4 8
2 Podravac 3 5
3 Koprivnica 3 4
4 Mladost 2 3
5 Radnik 2 2
6 Virovitica 2 2

MBL-M

MC Liga

NO ITEMS

M11 S A

# Momčad UT Bod
1 KK Grafičar 3 6
2 KK Mladost 3 5
3 KK Mladost (Iv) 3 4
4 KK Radnik 3 3

M11 S B

# Momčad UT Bod
1 KK Križevci 3 6
2 Čakovec 3 5
3 KK Virovitica 3 4
4 KK Koprivnica 3 3

Kalendar muških liga

<< < Siječanj 2017 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
-5 -4 -3 -2 -1 0 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
66 entries in month Siječanj 2017 66 entries in month Siječanj 2017
Dječaci 16-17-Kolo 1
17:30 Radnik - Križevci 30:98
1 entry at 02. Siječanj 2017
Juniori 16-17-Kolo 8
18:00 Radnik - Virovitica 108:74
1 entry at 03. Siječanj 2017
Kadeti 16-17-Kolo 9
11:00 Pitomača - Bjelovar 31:84
1 entry at 04. Siječanj 2017
Kadeti 16-17-Kolo 10
17:00 Radnik - Križevci 67:65
Juniori 16-17-Kolo 12
20:30 Pitomača - Virovitica 58:108
2 entries at 05. Siječanj 2017
Pretkadeti 16-17-Kolo 10
01:00 Križevci - Koprivnica -:-
Pretkadeti 16-17-Kolo 10
01:00 Virovitica - Mladost (Đ) -:-
Juniori 16-17-Kolo 12
11:30 Bjelovar - Koprivnica 87:49
Pretkadeti 16-17-Kolo 10
13:00 Bjelovar - Podravac 78:33
4 entries at 07. Siječanj 2017
Kadeti 16-17-Kolo 10
17:00 Koprivnica - Pitomača 141:8
1 entry at 08. Siječanj 2017
Juniori 16-17-Kolo 13
17:30 Radnik - Pitomača 122:51
1 entry at 10. Siječanj 2017
Kadeti 16-17-Kolo 10
11:00 Bjelovar - Virovitica 110:36
Kadeti 16-17-Kolo 12
17:30 Bistra - Pitomača 111:52
Pretkadeti 16-17-Kolo 7
17:30 Koprivnica - Mladost (Đ) 96:20
3 entries at 11. Siječanj 2017
Pretkadeti 16-17-Kolo 11
16:00 Koprivnica - Bjelovar 82:40
Juniori 16-17-Kolo 12
18:15 Križevci - Radnik 35:76
2 entries at 12. Siječanj 2017
Dječaci 16-17-Kolo 3
01:00 Radnik - Virovitica -:-
Pretkadeti 16-17-Kolo 11
01:00 Mladost (Đ) - Radnik -:-
Pretkadeti 16-17-Kolo 11
01:00 Podravac - Virovitica -:-
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 11
18:30 Međimurje - Ivanić 95:67
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 11
19:00 Podravac - Bjelovar 106:78
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 11
19:00 Koprivnica - Grafičar 31:121
6 entries at 14. Siječanj 2017
Kadeti 16-17-Kolo 11
12:00 Virovitica - Koprivnica 35:115
Kadeti 16-17-Kolo 11
15:00 Pitomača - Radnik 46:74
Dječaci 16-17-Kolo 3
17:15 Križevci - Koprivnica 75:13
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 11
17:30 Mladost (Đ) - Radnik 86:66
Juniori 16-17-Kolo 13
17:30 Koprivnica - Križevci 87:29
5 entries at 15. Siječanj 2017
Pretkadeti 16-17-Kolo 7
20:30 Križevci - Radnik 67:56
Juniori 16-17-Kolo 10
21:40 Bjelovar - Virovitica 100:72
2 entries at 16. Siječanj 2017
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 11
21:00 Petar Zrinski - Ivančica 72:54
Juniori 16-17-Kolo 13
21:30 Virovitica - Podravac 75:93
2 entries at 18. Siječanj 2017
Dječaci 16-17-Kolo 3
18:30 Mladost (Đ) - Podravac 54:55
1 entry at 20. Siječanj 2017
Kadeti 16-17-Kolo 12
01:00 Radnik - Virovitica -:-
Juniori 16-17-Kolo 14
01:00 Križevci - Bjelovar -:-
Pretkadeti 16-17-Kolo 12
01:00 Bjelovar - Križevci -:-
Pretkadeti 16-17-Kolo 12
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
Kadeti 16-17-Kolo 12
11:30 Koprivnica - Bjelovar 66:75
Dječaci 16-17-Kolo 4
12:00 Virovitica - Križevci 18:102
Juniori 16-17-Kolo 11
13:30 Virovitica - Križevci 81:55
MBL-M 16-17-Turnir 1
14:00 ŠK KK Mladost (Đ) - ŠK KK Podravac 34:14
MBL-M 16-17-Turnir 1
15:00 ŠK KK Podravac - ŠK KK Koprivnica 14:19
MBL-M 16-17-Turnir 1
16:00 ŠK KK Mladost (Đ) - ŠK KK Koprivnica 28:11
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 12
18:00 Grafičar - Međimurje 63:61
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 12
19:00 Radnik - Petar Zrinski 93:90
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 12
19:00 Ivanić - Podravac 86:92
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 12
19:30 Ivančica - Koprivnica -:-
14 entries at 21. Siječanj 2017
Kadeti 16-17-Kolo 11
11:00 Križevci - Bistra 48:80
Pretkadeti 16-17-Kolo 14
14:15 Mladost (Đ) - Koprivnica 15:76
Juniori 16-17-Kolo 14
15:00 Pitomača - Koprivnica 63:105
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 12
17:00 Bjelovar - Mladost (Đ) 69:81
Pretkadeti 16-17-Kolo 12
20:00 Radnik - Podravac 117:49
5 entries at 22. Siječanj 2017
Juniori 16-17-Kolo 9
19:15 Pitomača - Križevci -:-
Juniori 16-17-Kolo 14
21:30 Podravac - Radnik -:-
2 entries today 24. Siječanj 2017
Dječaci 16-17-Kolo 4
01:00 Podravac - Koprivnica -:-
Dječaci 16-17-Kolo 4
01:00 Mladost (Đ) - Radnik -:-
Pretkadeti 16-17-Kolo 13
01:00 Koprivnica - Radnik -:-
Pretkadeti 16-17-Kolo 13
01:00 Križevci - Virovitica -:-
Pretkadeti 16-17-Kolo 13
01:00 Podravac - Mladost (Đ) -:-
Kadeti 16-17-Kolo 13
11:00 Virovitica - Bistra -:-
Kadeti 16-17-Kolo 13
11:00 Bjelovar - Radnik -:-
Kadeti 16-17-Kolo 13
11:00 Pitomača - Križevci -:-
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 13
18:30 Međimurje - Ivančica -:-
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 13
19:00 Podravac - Grafičar -:-
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 13
20:00 Koprivnica - Petar Zrinski -:-
11 entries at 28. Siječanj 2017
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 13
17:00 Bjelovar - Radnik -:-
A2 muški Sjever 16-17-Kolo 13
17:30 Mladost (Đ) - Ivanić -:-
2 entries at 29. Siječanj 2017

Ženske lige

A1

# Momčad UT Bod
1 Medveščak 12 24
2 Trešnjevka 2009 12 23
3 Ragusa 12 20
4 Zadar 12 20
5 Plamen Požega 12 18
6 Pula Črnja Turs 11 17
7 Split 12 17
8 Podravac Gigant 11 16
9 Šibenik 12 15
10 Croatia 2006 12 13
11 Brod na Savi 12 12

A2 S-I

# Momčad UT Bod
1 Zagreb 9 17
2 Trešnjevka 2009 8 15
3 Folka 9 14
4 Medveščak 9 14
5 Dubrava-BLC 7 13
6 Mursa 8 13
7 Jabuka 9 13
8 Radost 9 11
9 Koprivnica 9 10
10 Brod 9 9

Z18

# Momčad UT Bod
1 Podravac 4 8
2 Radost 4 7
3 Koprivnica 4 6
4 Bistra 4 5
5 Radnik 4 4

Z16

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 4 7
2 Radost 4 6
3 Podravac 3 5
4 Bistra 3 5
5 Bregi 4 4

Z14

# Momčad UT Bod
1 DHP & Gola 8 13
2 Podravac 6 12
3 Koprivnica 7 12
4 Radost 7 12
5 Bistra 7 9
6 Vindi 6 7
7 KK Mladost (Iv) 7 7

Z12

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 4 7
2 Podravac 3 6
3 KK Mladost (Iv) 4 5
4 DHP & Gola 3 4
5 Radnik 3 4
6 Virovitica 3 4
7 Radost 2 3

MBL-Z

Kalendar ženskih liga

<< < Siječanj 2017 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
-5 -4 -3 -2 -1 0 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
39 entries in month Siječanj 2017 39 entries in month Siječanj 2017
Djevojčice 16-17-Kolo 4
16:00 Radnik - Koprivnica 37:47
1 entry at 12. Siječanj 2017
Pretkadetkinje 16-17-Kolo 8
01:00 Podravac - Vindi -:-
Pretkadetkinje 16-17-Kolo 8
14:30 Radost - DHP&Gola 14:47
A2 žene 16-17-Kolo 6
16:30 Radost - Brod 70:55
A1 žene 16-17-Kolo 12
16:45 Split - Zadar 74:71
A1 žene 16-17-Kolo 12
19:00 Brod na Savi - Ragusa 56:67
A1 žene 16-17-Kolo 12
19:00 Medveščak - Croatia 2006 127:60
6 entries at 14. Siječanj 2017
A2 žene 16-17-Kolo 8
12:30 Koprivnica - Brod 100:33
Pretkadetkinje 16-17-Kolo 8
14:45 Koprivnica - Bistra 96:35
Kadetkinje 16-17-Kolo 4
15:00 Bregi - Radost 59:69
A1 žene 16-17-Kolo 12
18:30 Trešnjevka 2009 - Plamen Požega 79:62
4 entries at 15. Siječanj 2017
Pretkadetkinje 16-17-Kolo 2
21:20 Koprivnica - Vindi 80:29
1 entry at 18. Siječanj 2017
A1 žene 16-17-Kolo 13
17:00 Šibenik - Medveščak 51:100
1 entry at 20. Siječanj 2017
Djevojčice 16-17-Kolo 4
01:00 Radost - Podravac -:-
A2 žene 16-17-Kolo 10
01:00 Dubrava-BLC II - Radost -:-
Djevojčice 16-17-Kolo 4
13:00 Mladost (Iv) - DHP&Gola 9:41
Pretkadetkinje 16-17-Kolo 9
14:30 Mladost (Iv) - DHP&Gola 25:57
Kadetkinje 16-17-Kolo 7
17:00 Koprivnica - Radost 81:49
A1 žene 16-17-Kolo 13
17:00 Ragusa - Croatia 2006 100:51
A1 žene 16-17-Kolo 13
19:00 Zadar - Podravac Gigant 73:70
A1 žene 16-17-Kolo 13
19:00 Plamen Požega - Split 71:58
A1 žene 16-17-Kolo 13
19:30 Trešnjevka 2009 - Brod na Savi 101:61
9 entries at 21. Siječanj 2017
A2 žene 16-17-Kolo 10
13:30 Brod - Folka Borovje -:-
A2 žene 16-17-Kolo 10
16:00 Mursa - Jabuka Zaprešić -:-
Kadetkinje 16-17-Kolo 7
17:00 Bistra - Podravac 39:63
A1 žene 16-17-Kolo 12
18:00 Pula Črnja Turs - Šibenik 73:65
A2 žene 16-17-Kolo 10
18:45 Medveščak II - Zagreb 57:78
A2 žene 16-17-Kolo 10
19:00 Trešnjevka 2009 II - Koprivnica -:-
6 entries at 22. Siječanj 2017
Juniorke 16-17-Kolo 6
01:00 Koprivnica - Podravac -:-
Juniorke 16-17-Kolo 6
01:00 Radost - Radnik -:-
Pretkadetkinje 16-17-Kolo 9
01:00 Bistra - Radost -:-
Pretkadetkinje 16-17-Kolo 9
01:00 Vindi - Koprivnica -:-
A2 žene 16-17-Kolo 11
01:00 Zagreb - Radost -:-
A2 žene 16-17-Kolo 11
01:00 Brod - Dubrava-BLC II -:-
A2 žene 16-17-Kolo 11
01:00 Folka Borovje - Mursa -:-
A2 žene 16-17-Kolo 11
01:00 Jabuka Zaprešić - Trešnjevka 2009 II -:-
A2 žene 16-17-Kolo 11
01:00 Koprivnica - Medveščak II -:-
Kadetkinje 16-17-Kolo 8
11:00 Bregi - Bistra -:-
Kadetkinje 16-17-Kolo 8
11:00 Podravac - Koprivnica -:-
11 entries at 28. Siječanj 2017