Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Davne 1975. započela je košarkaška priča ... stariji od 40
    Davne 1975. započela je košarkaška priča ... stariji od 40
  • Prvenstvo Hrvatske za juniorke, srebrna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske za juniorke, srebrna medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2016 KK Podravac
    KUP-M SJEVER 2016 KK Podravac
  • KUP-M KS KKŽ 2016 KK Podravac
    KUP-M KS KKŽ 2016 KK Podravac
  •  ALL STAR 2016 A2 Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2016 A2 Sjever, Selekcije
  • ALL STAR 2016 Liga M-C, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2016 Liga M-C, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2016 Liga Z-18, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2016 Liga Z-18, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2016 Liga M-18, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2016 Liga M-18, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2016 Liga Z-16, Selekcija i ŽKK Radost
    ALL STAR 2016 Liga Z-16, Selekcija i ŽKK Radost
  • ALL STAR 2016 Liga M-16, KK Koprivnica i Selekcija
    ALL STAR 2016 Liga M-16, KK Koprivnica i Selekcija
  • ALL STAR 2016 Liga Z-14, Selekcija i ŽKK Radost
    ALL STAR 2016 Liga Z-14, Selekcija i ŽKK Radost
  • ALL STAR 2016 Liga M-14, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2016 Liga M-14, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2016 Liga Z-12, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2016 Liga Z-12, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2016 Liga M12, Selekcija i KK Bjelovar
    ALL STAR 2016 Liga M12, Selekcija i KK Bjelovar
  • MBL-M11 SJEVER 2016, KK Križevci pobjednik
    MBL-M11 SJEVER 2016, KK Križevci pobjednik
  • ALL STAR 2016 Mini basket liga MBL-Z, Selekcije
    ALL STAR 2016 Mini basket liga MBL-Z, Selekcije
  • ALL STAR 2016 Mini basket liga MBL-M, Selekcije
    ALL STAR 2016 Mini basket liga MBL-M, Selekcije

Muške lige

A2 S

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Grafičar 0 0
1 Ivanić 0 0
1 Ivančica 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Međimurje 0 0
1 Mladost 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0

M18

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 2 4
2 Koprivnica 2 3
3 Virovitica 1 2
4 Podravac 2 2
5 Pitomača 1 1
6 Križevci 0 0
6 Radnik 0 0

M18 S

NO ITEMS

M16

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 2 4
2 Bistra 2 3
3 Pitomača 2 3
4 Koprivnica 1 2
5 Križevci 1 1
6 Radnik 1 1
7 Virovitica 1 1

M16 S

NO ITEMS

M14

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 1 2
2 Podravac 1 1
3 Bjelovar 0 0
3 Križevci 0 0
3 Mladost 0 0
3 Radnik 0 0
3 Virovitica 0 0

M14 S

# Momčad UT Bod
1 Radnik 6 10
2 Grafičar 6 10
3 Križevci 6 8
4 Dubravčan 6 8

M12

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Križevci 0 0
1 Mladost 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Virovitica 0 0

MC Liga

NO ITEMS

M11 S A

# Momčad UT Bod
1 KK Grafičar 3 6
2 KK Mladost 3 5
3 KK Mladost (Iv) 3 4
4 KK Radnik 3 3

M11 S B

# Momčad UT Bod
1 KK Križevci 3 6
2 Čakovec 3 5
3 KK Virovitica 3 4
4 KK Koprivnica 3 3

Kalendar muških liga

<< < Rujan 2016 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 29 30 01 02
21 entries in month Rujan 2016 21 entries in month Rujan 2016
Kadeti 16-17-Kolo 1
12:00 Pitomača - Virovitica 63:37
Kadeti 16-17-Kolo 1
13:15 Križevci - Bjelovar 72:93
2 entries at 11. Rujan 2016
Kadeti 16-17-Kolo 1
22:00 Bistra - Koprivnica 67:70
Juniori 16-17-Kolo 1
02:00 Virovitica - Radnik -:-
Pretkadeti 16-17-Kolo 1
02:00 Radnik - Bjelovar -:-
3 entries at 16. Rujan 2016
Juniori 16-17-Kolo 1
12:00 Pitomača - Bjelovar 48:77
Pretkadeti 16-17-Kolo 1
13:00 Podravac - Koprivnica 40:123
2 entries at 18. Rujan 2016
Juniori 16-17-Kolo 1
22:30 Podravac - Koprivnica 59:72
1 entry at 19. Rujan 2016
Kadeti 16-17-Kolo 2
12:30 Radnik - Bistra 67:88
Kadeti 16-17-Kolo 2
16:00 Bjelovar - Pitomača 75:24
Juniori 16-17-Kolo 2
22:00 Koprivnica - Virovitica 76:77
3 entries at 24. Rujan 2016
Kadeti 16-17-Kolo 2
19:00 Koprivnica - Križevci -:-
1 entry at 25. Rujan 2016
Juniori 16-17-Kolo 2
22:30 Bjelovar - Podravac 85:74
1 entry at 26. Rujan 2016
Juniori 16-17-Kolo 2
23:00 Križevci - Pitomača -:-
1 entry at 28. Rujan 2016
Pretkadeti 16-17-Kolo 1
21:15 Mladost (Đ) - Križevci -:-
1 entry at 29. Rujan 2016
Juniori 16-17-Kolo 3
02:00 Virovitica - Bjelovar -:-
Juniori 16-17-Kolo 3
02:00 Radnik - Koprivnica -:-
Juniori 16-17-Kolo 3
02:00 Podravac - Križevci -:-
Pretkadeti 16-17-Kolo 2
02:00 Bjelovar - Mladost (Đ) -:-
Pretkadeti 16-17-Kolo 2
02:00 Križevci - Podravac -:-
Pretkadeti 16-17-Kolo 2
02:00 Virovitica - Radnik -:-
6 entries at 30. Rujan 2016

Ženske lige

A2 S-I

# Momčad UT Bod
1 Brod 0 0
1 Dubrava-BLC 0 0
1 Folka 0 0
1 Jabuka 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 ŽKK 0 0
1 Mursa 0 0
1 Radost 0 0
1 Sedam 0 0
1 ŽKK 0 0

A1 kval.

# Momčad UT Bod
1 Studenac Omiš 6 10
2 Zagreb 6 9
3 Podravac 6 9
4 Požega 6 8

Z18

# Momčad UT Bod
1 Podravac 2 4
2 Radost 2 4
3 Koprivnica 2 3
4 Radnik 2 2
5 Bistra 2 2

Z16

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Bregi 0 0
1 DHP & Gola 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0

Z14

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHP & Gola 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 KK Mladost (Iv) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0

Z12

# Momčad UT Bod
1 DHP & Gola 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 KK Mladost (Iv) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Virovitica 0 0

MBL-Z

Kalendar ženskih liga

<< < Rujan 2016 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 01 02
8 entries in month Rujan 2016 8 entries in month Rujan 2016
Juniorke 16-17-Kolo 1
18:00 Radnik - Radost 58:62
Juniorke 16-17-Kolo 1
19:00 Podravac - Koprivnica 68:49
2 entries at 10. Rujan 2016
Juniorke 16-17-Kolo 2
16:30 Podravac - Radnik 78:47
1 entry at 18. Rujan 2016
Juniorke 16-17-Kolo 2
18:00 Koprivnica - Bistra 94:40
1 entry at 24. Rujan 2016
Juniorke 16-17-Kolo 3
17:00 Bistra - Radost 38:72
1 entry at 25. Rujan 2016
Juniorke 16-17-Kolo 4
02:00 Koprivnica - Radost -:-
Juniorke 16-17-Kolo 4
02:00 Podravac - Bistra -:-
Pretkadetkinje 16-17-Kolo 1
02:00 Bistra - Koprivnica -:-
3 entries at 30. Rujan 2016