Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Zahvala svima što su nam pomogli u provođenju projekata u 2018. godini
    Zahvala svima što su nam pomogli u provođenju projekata u 2018. godini
  • KUP-M SJEVER 2018 KK Podravac pobjednik
    KUP-M SJEVER 2018 KK Podravac pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2018, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2018, KK Podravac pobjednik
  • Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2018, zlatna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2018, zlatna medalja ŽKK Podravac
  •  ALL STAR 2018 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2018 2ML Sjever, Selekcije
  • ALL STAR 2018 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga M15, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga M15, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2018 MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija
    ALL STAR 2018 MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija
  • MBL-Z11, ŽKK Podravac pobjednik
    MBL-Z11, ŽKK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2018 MBL-M11, Plava i Crvena Selekcija
    ALL STAR 2018 MBL-M11, Plava i Crvena Selekcija
  • MBL-M11 SJEVER 2018, KK Grafičar pobjednik
    MBL-M11 SJEVER 2018, KK Grafičar pobjednik
  • MBL-U9 SJEVER 2018, KK Vindija pobjednik
    MBL-U9 SJEVER 2018, KK Vindija pobjednik

Kreće završnica juniora na Sjeveru

2017 M18 AS0059

Za vikend 03./04.02.2018. kreće 1. kolo juniora za prvaka na regiji Sjever.

Opširnije:Kreće završnica juniora na Sjeveru

Kreće završnica pretkadeta na Sjeveru

2017 M14 allstar

Za vikend 24.02.2018. kreću borbe za prvu poziciju pretkadeta na regiji Sjever.

Opširnije:Kreće završnica pretkadeta na Sjeveru

Bjelovar u JKL

201801 kadeti JKL izvlacenje

U prostorijama HKS-a izvučeni su parovi nove Jedinstvene kadetske lige koja se igra na području cijele Hrvatske.  

Opširnije:Bjelovar u JKL

KUP K. Ćosića odigran dio 2. kruga

kup krešimir ćosić 2016Igrane su dvije utakmice 2. kruga Košarkaškog KUP-a Krešimir Ćosić.

Opširnije:KUP K. Ćosića odigran dio 2. kruga

KUP K. Ćosića odigran 1. krug

201711 1ML 2kOdigrane su utakmice 1. kruga Košarkaškog KUP-a Krešimir Ćosić.

Opširnije:KUP K. Ćosića odigran 1. krug

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 4 8
2 Koprivnica 4 7
3 Ivančica 4 7
4 Grafičar 4 7
5 Međimurje 4 6
6 Radnik 4 5
7 Vindija 4 5
8 Virovitica 3 4
9 Labrada 3 4
10 Bjelovar 4 4

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 3 6
2 Koprivnica 2 3
3 Bjelovar 2 3
4 Virovitica 2 2
5 Radnik 1 1

M19 S

Juniori M19 Sjever

NO ITEMS

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 5 10
2 Bjelovar 5 9
3 Vedi 6 9
4 Radnik 5 8
5 Mladost (Đ) 5 7
6 Virovitica 5 6
7 Pitomača 5 5

M17 VK

Kadeti M17 VK

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 11
2 Koprivnica2 5 10
3 Bjelovar 6 10
4 Radnik 6 9
5 Vedi 6 9
6 Mladost (Đ) 6 8
7 Virovitica 5 6
8 Pitomača 6 6

M17 Kup

Kadeti M17 KUP

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 2 4
2 Radnik 2 2

M17 S

Kadeti M17 Sjever

NO ITEMS

M17 JKL

Kadeti M17 JKL

Kadeti JKL 18-19

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 3 5
2 Vedi 2 4
3 Mladost (Đ) 2 4
4 Bjelovar 3 4
5 Koprivnica 4 4
6 Podravac 2 3

M15 VK

Pretkadeti M15 VK

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Đ) 3 6
2 Bjelovar 4 6
3 Vedi 3 5
4 Radnik 3 5
5 Virovitica 3 4
6 Koprivnica 4 4
7 Podravac 2 3

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

NO ITEMS

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 4 8
2 Mladost (Đ) 4 7
3 Vedi 3 4
4 Podravac 3 4
5 Koprivnica 4 4

M13 VK

Dječaci M13 VK

# Momčad UT Bod
1 Radnik 5 10
2 Mladost (Đ) 4 7
3 Podravac 4 6
4 Koprivnica 5 5
5 Virovitica 3 4
6 Vedi 3 4

M13 S

Dječaci M13 Sjever

NO ITEMS

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 1 2
2 Virovitica 1 1
3 Koprivnica 0 0
3 Mladost (Đ) 0 0

M11 VK

Mini basket liga MBL-M11 VK

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 2 4
2 Vedi 2 4
3 Virovitica 2 3
4 Radnik 1 2
5 Virovitica II 2 2
6 DHPG 2 2
7 Mladost (Đ) 1 1

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica M 0 0
1 Koprivnica Z 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica M 0 0
1 Virovitica Z 0 0

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Studeni 2018 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 01 02
125 entries in month Studeni 2018 125 entries in month Studeni 2018
Kadeti 18-19 vk-Kolo 5
15:00 Podravac - Mladost (Đ) 84:36
Kadeti 18-19-Kolo 5
15:00 Podravac - Mladost (Đ) 84:36
2 entries at 02. Studeni 2018
Kadeti 18-19 vk-Kolo 5
14:00 Vedi - Pitomača 74:39
Kadeti 18-19-Kolo 5
14:00 Vedi - Pitomača 74:39
Juniori 18-19-Kolo 3
16:00 Virovitica - Bjelovar 54:82
2ML 18-19-Kolo 3
20:00 Grafičar - Međimurje 86:74
4 entries at 03. Studeni 2018
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 1
11:00 Koprivnica - Virovitica II 26:22
Pretkadeti 18-19 vk-Kolo 4
11:00 Radnik - Bjelovar 68:65
Pretkadeti 18-19-Kolo 4
11:00 Radnik - Bjelovar 68:65
MBL-M11 18-19-Turnir 1
11:00 Radnik - Virovitica 32:12
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 1
12:00 Radnik - Virovitica 32:12
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 1
13:00 DHPG - Koprivnica 3:43
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 1
14:30 Virovitica II - Vedi 14:24
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 1
15:30 Virovitica - DHPG 38:30
Pretkadeti 18-19 vk-Kolo 4
16:00 Koprivnica - Vedi 24:62
Pretkadeti 18-19-Kolo 4
16:00 Koprivnica - Vedi 24:62
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 1
16:30 Mladost (Đ) - Vedi 12:32
2ML 18-19-Kolo 3
17:00 Bjelovar - Vindija 65:69
2ML 18-19-Kolo 3
17:00 Radnik - Labrada 56:69
2ML 18-19-Kolo 3
18:00 Koprivnica - Virovitica 80:75
2ML 18-19-Kolo 3
18:00 Podravac - Ivančica 102:65
15 entries at 04. Studeni 2018
Kadeti 18-19 vk-Kolo 5
21:30 Bjelovar - Radnik 79:42
Kadeti 18-19-Kolo 5
21:30 Bjelovar - Radnik 79:42
2 entries at 05. Studeni 2018
Kadeti 18-19 vk-Kolo 5
01:00 Virovitica - Koprivnica II -:-
Pretkadeti 18-19 vk-Kolo 4
01:00 Podravac - Mladost (Đ) -:-
Pretkadeti 18-19-Kolo 4
01:00 Podravac - Mladost (Đ) -:-
3 entries at 06. Studeni 2018
Juniori 18-19-Kolo 3
21:20 Podravac - Radnik 123:65
Kadeti 18-19 vk-Kolo 6
21:30 Bjelovar - Pitomača 100:50
Kadeti 18-19-Kolo 6
21:30 Bjelovar - Pitomača 100:50
3 entries at 07. Studeni 2018
Dječaci 18-19 vk-Kolo 5
21:15 Podravac - Radnik 48:129
Dječaci 18-19-Kolo 5
21:15 Podravac - Radnik 48:129
2 entries at 08. Studeni 2018
2ML 18-19-Kolo 4
16:30 Vindija - Grafičar 70:87
Pretkadeti 18-19 vk-Kolo 3
17:00 Virovitica - Vedi 67:47
2ML 18-19-Kolo 4
18:30 Međimurje - Koprivnica 96:71
2ML 18-19-Kolo 4
21:00 Ivančica - Bjelovar 105:98
4 entries at 10. Studeni 2018
Kadeti 18-19 vk-Kolo 6
13:00 Virovitica - Vedi 47:66
Kadeti 18-19-Kolo 6
13:00 Virovitica - Vedi 47:66
Kadeti 18-19 vk-Kolo 6
15:00 Podravac - Radnik 74:51
Kadeti 18-19-Kolo 6
15:00 Podravac - Radnik 74:51
Dječaci 18-19 vk-Kolo 5
16:00 Mladost (Đ) - Koprivnica 100:15
Dječaci 18-19-Kolo 5
16:00 Mladost (Đ) - Koprivnica 100:15
Kadeti 18-19 vk-Kolo 6
18:00 Mladost (Đ) - Koprivnica II 12:83
2ML 18-19-Kolo 4
18:00 Podravac - Radnik 111:65
8 entries at 11. Studeni 2018
2ML 18-19-Kolo 4
21:30 Virovitica - Labrada -:-
1 entry at 16. Studeni 2018
MBL-M11 18-19-Turnir 3
01:00 Virovitica - Mladost (Đ) -:-
Dječaci 18-19 vk-Kolo 5
01:00 Vedi - Virovitica -:-
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 3
01:00 Virovitica - Virovitica II -:-
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 3
01:00 Vedi - Koprivnica -:-
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 3
01:00 DHPG - Radnik -:-
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 3
01:00 Virovitica II - Radnik -:-
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 3
01:00 Koprivnica - DHPG -:-
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 3
01:00 Virovitica - Mladost (Đ) -:-
Kadeti 18-19 vk-Kolo 7
11:00 Mladost (Đ) - Radnik -:-
Kadeti 18-19-Kolo 7
11:00 Mladost (Đ) - Radnik -:-
Pretkadeti 18-19 vk-Kolo 5
12:30 Vedi - Radnik -:-
Pretkadeti 18-19-Kolo 5
12:30 Vedi - Radnik -:-
Dječaci 18-19-Kolo 3
14:30 Vedi - Podravac -:-
Dječaci 18-19 vk-Kolo 3
14:30 Vedi - Podravac -:-
Kadeti 18-19 vk-Kolo 7
16:00 Virovitica - Bjelovar -:-
Kadeti 18-19-Kolo 7
16:00 Virovitica - Bjelovar -:-
Pretkadeti 18-19 vk-Kolo 5
17:45 Virovitica - Koprivnica -:-
2ML 18-19-Kolo 5
20:00 Grafičar - Ivančica -:-
18 entries at 17. Studeni 2018
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 2
10:00 Mladost (Đ) - Radnik -:-
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 2
11:00 Vedi - DHPG -:-
Kadeti 18-19 vk-Kolo 7
11:00 Koprivnica II - Vedi -:-
Pretkadeti 18-19 vk-Kolo 5
11:00 Bjelovar - Podravac -:-
Pretkadeti 18-19-Kolo 5
11:00 Bjelovar - Podravac -:-
MBL-M11 18-19-Turnir 2
11:00 Mladost (Đ) - Radnik -:-
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 2
12:00 Radnik - Vedi -:-
MBL-M11 18-19-Turnir 2
12:00 Virovitica - Koprivnica -:-
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 2
13:30 Virovitica - Koprivnica -:-
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 2
14:30 Virovitica II - DHPG -:-
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 2
15:30 Koprivnica - Mladost (Đ) -:-
MBL-M11 18-19-Turnir 2
15:30 Koprivnica - Mladost (Đ) -:-
2ML 18-19-Kolo 5
17:00 Bjelovar - Radnik -:-
2ML 18-19-Kolo 5
18:00 Koprivnica - Vindija -:-
2ML 18-19-Kolo 5
18:00 Podravac - Labrada -:-
2ML 18-19-Kolo 5
19:30 Virovitica - Međimurje -:-
16 entries at 18. Studeni 2018
Kadeti 18-19 vk-Kolo 7
21:15 Podravac - Pitomača -:-
Kadeti 18-19-Kolo 7
21:15 Podravac - Pitomača -:-
Juniori 18-19-Kolo 4
21:30 Bjelovar - Radnik -:-
3 entries at 19. Studeni 2018
Juniori 18-19-Kolo 4
01:00 Koprivnica - Virovitica -:-
1 entry at 22. Studeni 2018
Dječaci 18-19 vk-Kolo 6
01:00 Koprivnica - Radnik -:-
Dječaci 18-19 vk-Kolo 6
01:00 Podravac - Virovitica -:-
Dječaci 18-19 vk-Kolo 6
01:00 Vedi - Mladost (Đ) -:-
Kadeti 18-19 vk-Kolo 8
01:00 Koprivnica II - Radnik -:-
Kadeti 18-19 vk-Kolo 8
01:00 Mladost (Đ) - Pitomača -:-
Kadeti 18-19 vk-Kolo 8
01:00 Podravac - Virovitica -:-
Kadeti 18-19 vk-Kolo 8
01:00 Bjelovar - Vedi -:-
Kadeti 18-19-Kolo 8
01:00 Mladost (Đ) - Pitomača -:-
Kadeti 18-19-Kolo 8
01:00 Podravac - Virovitica -:-
Kadeti 18-19-Kolo 8
01:00 Bjelovar - Vedi -:-
2ML 18-19-Kolo 6
01:00 Podravac - Bjelovar -:-
2ML 18-19-Kolo 6
01:00 Radnik - Grafičar -:-
2ML 18-19-Kolo 6
01:00 Ivančica - Koprivnica -:-
2ML 18-19-Kolo 6
01:00 Vindija - Virovitica -:-
2ML 18-19-Kolo 6
01:00 Labrada - Međimurje -:-
Dječaci 18-19-Kolo 6
01:00 Koprivnica - Radnik -:-
Dječaci 18-19-Kolo 6
01:00 Vedi - Mladost (Đ) -:-
17 entries at 24. Studeni 2018
MBL-M11 18-19-Turnir 4
01:00 Radnik - Koprivnica -:-
Kadeti 18-19 vk-Kolo 9
01:00 Bjelovar - Koprivnica II -:-
Kadeti 18-19 vk-Kolo 9
01:00 Podravac - Vedi -:-
Kadeti 18-19 vk-Kolo 9
01:00 Virovitica - Mladost (Đ) -:-
Kadeti 18-19 vk-Kolo 9
01:00 Pitomača - Radnik -:-
Juniori 18-19-Kolo 5
01:00 Podravac - Bjelovar -:-
Juniori 18-19-Kolo 5
01:00 Radnik - Koprivnica -:-
Kadeti 18-19-Kolo 9
01:00 Podravac - Vedi -:-
Kadeti 18-19-Kolo 9
01:00 Virovitica - Mladost (Đ) -:-
Kadeti 18-19-Kolo 9
01:00 Pitomača - Radnik -:-
2ML 18-19-Kolo 7
01:00 Međimurje - Vindija -:-
2ML 18-19-Kolo 7
01:00 Virovitica - Ivančica -:-
2ML 18-19-Kolo 7
01:00 Koprivnica - Radnik -:-
2ML 18-19-Kolo 7
01:00 Grafičar - Podravac -:-
2ML 18-19-Kolo 7
01:00 Bjelovar - Labrada -:-
Pretkadeti 18-19 vk-Kolo 6
01:00 Radnik - Virovitica -:-
Pretkadeti 18-19 vk-Kolo 6
01:00 Podravac - Vedi -:-
Pretkadeti 18-19 vk-Kolo 6
01:00 Mladost (Đ) - Bjelovar -:-
Pretkadeti 18-19-Kolo 6
01:00 Podravac - Vedi -:-
Pretkadeti 18-19-Kolo 6
01:00 Mladost (Đ) - Bjelovar -:-
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 4
01:00 Mladost (Đ) - Virovitica II -:-
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 4
01:00 Vedi - Virovitica -:-
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 4
01:00 Radnik - Koprivnica -:-
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 4
01:00 Virovitica II - Koprivnica -:-
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 4
01:00 DHPG - Virovitica -:-
MBL-M11 18-19 vk-Turnir 4
01:00 Vedi - Mladost (Đ) -:-
26 entries at 01. Studeni 2018

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Pitomača 0 0
1 Podravac 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vedi 0 0

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Split 6 12
2 Medveščak 6 11
3 Zadar 6 11
4 Trešnjevka 2009 6 11
5 Zagreb 6 10
6 Pula 6 10
7 Ragusa 6 9
8 Šibenik 6 8
9 Mursa 6 7
10 Podravac Gigant 6 7
11 Plamen Požega 6 6
12 Brod na Savi 6 6

2ZLA

Druga ženska liga 2ZLA

# Momčad UT Bod
1 Folka 3 6
2 Vindi 3 5
3 Jabuka 2 4
4 Karlovac 2 2
5 Brod 2 2
6 Radost 2 2

2ZLA VK

Druga ženska liga 2ZLA VK

# Momčad UT Bod
1 Folka 3 6
2 Jabuka 3 5
3 Vindi 3 5
4 Trešnjevka 2009 2 4
5 Zagreb II 2 3
6 Brod 3 3
7 Karlovac 2 2
8 Radost 2 2

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 2 4
2 Virovitica 3 3
3 Koprivnica 1 2

Z17 VK

Kadetkinje Z17 VK

# Momčad UT Bod
1 Vindi 5 9
2 Podravac 3 6
3 Virovitica 5 6
4 Koprivnica 3 5
5 DHPG 4 4

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Vindi 6 11
2 Podravac 5 10
3 Bistra 4 7
4 Koprivnica 5 7
5 Virovitica 6 7
6 Radost 4 5
7 Radnik 4 4

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Virovitica 0 0

Z13 VK

Djevojčice Z13 VK

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Virovitica 0 0
1 Virovitica II 0 0

Z13 S

Djevojčice Z13 Sjever

NO ITEMS

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Studeni 2018 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 01 02
156 entries in month Studeni 2018 156 entries in month Studeni 2018
Pretkadetkinje 18-19-Kolo 6
01:00 Radost - Radnik -:-
Kadetkinje 18-19 vk-Kolo 6
15:30 Vindi - DHPG 64:34
1ZL 18-19-Kolo 5
16:45 Split - Zagreb 79:69
1ZL 18-19-Kolo 5
17:00 Šibenik - Trešnjevka 2009 62:80
Pretkadetkinje 18-19-Kolo 3
17:00 Bistra - Virovitica 75:33
2ZLA 18-19 vk-Kolo 2
17:00 Karlovac - Folka Borovje 45:58
2ZLA 18-19-Kolo 2
17:00 Karlovac - Folka Borovje 45:58
2ZLA 18-19 vk-Kolo 2
17:30 Vindi - Radost 53:37
2ZLA 18-19-Kolo 2
17:30 Vindi - Radost 53:37
1ZL 18-19-Kolo 5
18:00 Mursa - Pula 72:74
1ZL 18-19-Kolo 5
19:00 Zadar - Plamen Požega 87:60
1ZL 18-19-Kolo 5
19:00 Ragusa - Podravac Gigant 89:62
1ZL 18-19-Kolo 5
19:30 Medveščak - Brod na Savi 110:34
13 entries at 03. Studeni 2018
2ZLA 18-19 vk-Kolo 2
13:15 Zagreb II - Brod 80:31
2ZLA 18-19 vk-Kolo 2
16:00 Jabuka Zaprešić - Trešnjevka 2009 II 56:60
Pretkadetkinje 18-19-Kolo 6
17:00 Virovitica - Koprivnica 44:59
3 entries at 04. Studeni 2018
Pretkadetkinje 18-19-Kolo 7
01:00 Koprivnica - Radost -:-
Kadetkinje 18-19 vk-Kolo 7
01:00 Koprivnica - Vindi -:-
2ZLA 18-19 vk-Kolo 3
15:30 Folka Borovje - Vindi 80:57
2ZLA 18-19-Kolo 3
15:30 Folka Borovje - Vindi 80:57
1ZL 18-19-Kolo 6
16:00 Plamen Požega - Ragusa 48:70
1ZL 18-19-Kolo 6
17:00 Zagreb - Mursa 84:50
Pretkadetkinje 18-19-Kolo 7
18:30 Vindi - Virovitica 61:36
1ZL 18-19-Kolo 6
19:00 Trešnjevka 2009 - Brod na Savi 109:62
1ZL 18-19-Kolo 6
19:00 Pula - Medveščak 74:90
1ZL 18-19-Kolo 6
19:00 Podravac Gigant - Split 52:101
1ZL 18-19-Kolo 6
20:00 Šibenik - Zadar 62:69
11 entries at 10. Studeni 2018
2ZLA 18-19 vk-Kolo 3
15:00 Jabuka Zaprešić - Brod 68:49
2ZLA 18-19-Kolo 3
15:00 Jabuka Zaprešić - Brod 68:49
2ZLA 18-19 vk-Kolo 3
17:30 Radost - Zagreb II -:-
Kadetkinje 18-19-Kolo 5
18:00 Virovitica - Podravac 45:103
Kadetkinje 18-19 vk-Kolo 7
18:00 Virovitica - Podravac 45:103
5 entries at 11. Studeni 2018
Pretkadetkinje 18-19-Kolo 7
19:30 Radnik - Bistra -:-
Pretkadetkinje 18-19-Kolo 6
21:00 Bistra - Podravac -:-
2 entries at 16. Studeni 2018
Pretkadetkinje 18-19-Kolo 8
01:00 Koprivnica - Bistra -:-
Pretkadetkinje 18-19-Kolo 8
11:00 Radnik - Podravac -:-
Kadetkinje 18-19-Kolo 3
17:00 Koprivnica - Podravac -:-
Kadetkinje 18-19 vk-Kolo 5
17:00 Koprivnica - Podravac -:-
Pretkadetkinje 18-19-Kolo 8
17:30 Vindi - Radost -:-
5 entries at 17. Studeni 2018
2ZLA 18-19 vk-Kolo 3
13:00 Trešnjevka 2009 II - Karlovac -:-
Kadetkinje 18-19 vk-Kolo 3
16:00 Podravac - DHPG -:-
Kadetkinje 18-19-Kolo 4
17:30 Virovitica - Koprivnica -:-
Kadetkinje 18-19 vk-Kolo 6
17:30 Virovitica - Koprivnica -:-
4 entries at 18. Studeni 2018
1ZL 18-19-Kolo 22
01:00 Trešnjevka 2009 - Split -:-
1ZL 18-19-Kolo 22
01:00 Ragusa - Mursa -:-
1ZL 18-19-Kolo 22
01:00 Zadar - Medveščak -:-
1ZL 18-19-Kolo 22
01:00 Šibenik - Brod na Savi -:-
1ZL 18-19-Kolo 22
01:00 Plamen Požega - Pula -:-
1ZL 18-19-Kolo 22
01:00 Podravac Gigant - Zagreb -:-
1ZL 18-19-Kolo 21
01:00 Zagreb - Trešnjevka 2009 -:-
1ZL 18-19-Kolo 21
01:00 Pula - Podravac Gigant -:-
1ZL 18-19-Kolo 21
01:00 Brod na Savi - Plamen Požega -:-
1ZL 18-19-Kolo 21
01:00 Medveščak - Šibenik -:-
1ZL 18-19-Kolo 21
01:00 Mursa - Zadar -:-
1ZL 18-19-Kolo 21
01:00 Split - Ragusa -:-
1ZL 18-19-Kolo 20
01:00 Trešnjevka 2009 - Ragusa -:-
1ZL 18-19-Kolo 20
01:00 Zadar - Split -:-
1ZL 18-19-Kolo 20
01:00 Šibenik - Mursa -:-
1ZL 18-19-Kolo 20
01:00 Plamen Požega - Medveščak -:-
1ZL 18-19-Kolo 20
01:00 Podravac Gigant - Brod na Savi -:-
1ZL 18-19-Kolo 20
01:00 Zagreb - Pula -:-
1ZL 18-19-Kolo 19
01:00 Pula - Trešnjevka 2009 -:-
1ZL 18-19-Kolo 19
01:00 Brod na Savi - Zagreb -:-
1ZL 18-19-Kolo 19
01:00 Medveščak - Podravac Gigant -:-
1ZL 18-19-Kolo 19
01:00 Mursa - Plamen Požega -:-
1ZL 18-19-Kolo 19
01:00 Split - Šibenik -:-
1ZL 18-19-Kolo 19
01:00 Ragusa - Zadar -:-
1ZL 18-19-Kolo 18
01:00 Trešnjevka 2009 - Zadar -:-
1ZL 18-19-Kolo 18
01:00 Šibenik - Ragusa -:-
1ZL 18-19-Kolo 18
01:00 Plamen Požega - Split -:-
1ZL 18-19-Kolo 18
01:00 Podravac Gigant - Mursa -:-
1ZL 18-19-Kolo 18
01:00 Zagreb - Medveščak -:-
1ZL 18-19-Kolo 18
01:00 Pula - Brod na Savi -:-
1ZL 18-19-Kolo 17
01:00 Brod na Savi - Trešnjevka 2009 -:-
1ZL 18-19-Kolo 17
01:00 Medveščak - Pula -:-
1ZL 18-19-Kolo 17
01:00 Mursa - Zagreb -:-
1ZL 18-19-Kolo 17
01:00 Split - Podravac Gigant -:-
1ZL 18-19-Kolo 17
01:00 Ragusa - Plamen Požega -:-
1ZL 18-19-Kolo 17
01:00 Zadar - Šibenik -:-
1ZL 18-19-Kolo 16
01:00 Trešnjevka 2009 - Šibenik -:-
1ZL 18-19-Kolo 16
01:00 Plamen Požega - Zadar -:-
1ZL 18-19-Kolo 16
01:00 Podravac Gigant - Ragusa -:-
1ZL 18-19-Kolo 16
01:00 Zagreb - Split -:-
1ZL 18-19-Kolo 16
01:00 Pula - Mursa -:-
1ZL 18-19-Kolo 16
01:00 Brod na Savi - Medveščak -:-
1ZL 18-19-Kolo 15
01:00 Medveščak - Trešnjevka 2009 -:-
1ZL 18-19-Kolo 15
01:00 Mursa - Brod na Savi -:-
1ZL 18-19-Kolo 15
01:00 Split - Pula -:-
1ZL 18-19-Kolo 15
01:00 Ragusa - Zagreb -:-
1ZL 18-19-Kolo 15
01:00 Zadar - Podravac Gigant -:-
1ZL 18-19-Kolo 15
01:00 Šibenik - Plamen Požega -:-
1ZL 18-19-Kolo 14
01:00 Trešnjevka 2009 - Plamen Požega -:-
1ZL 18-19-Kolo 14
01:00 Podravac Gigant - Šibenik -:-
1ZL 18-19-Kolo 14
01:00 Zagreb - Zadar -:-
1ZL 18-19-Kolo 14
01:00 Pula - Ragusa -:-
1ZL 18-19-Kolo 14
01:00 Brod na Savi - Split -:-
1ZL 18-19-Kolo 14
01:00 Medveščak - Mursa -:-
1ZL 18-19-Kolo 13
01:00 Mursa - Trešnjevka 2009 -:-
1ZL 18-19-Kolo 13
01:00 Split - Medveščak -:-
1ZL 18-19-Kolo 13
01:00 Ragusa - Brod na Savi -:-
1ZL 18-19-Kolo 13
01:00 Zadar - Pula -:-
1ZL 18-19-Kolo 13
01:00 Šibenik - Zagreb -:-
1ZL 18-19-Kolo 13
01:00 Plamen Požega - Podravac Gigant -:-
1ZL 18-19-Kolo 12
01:00 Trešnjevka 2009 - Podravac Gigant -:-
1ZL 18-19-Kolo 12
01:00 Zagreb - Plamen Požega -:-
1ZL 18-19-Kolo 12
01:00 Pula - Šibenik -:-
1ZL 18-19-Kolo 12
01:00 Brod na Savi - Zadar -:-
1ZL 18-19-Kolo 12
01:00 Medveščak - Ragusa -:-
1ZL 18-19-Kolo 12
01:00 Mursa - Split -:-
1ZL 18-19-Kolo 11
01:00 Split - Trešnjevka 2009 -:-
1ZL 18-19-Kolo 11
01:00 Mursa - Ragusa -:-
1ZL 18-19-Kolo 11
01:00 Medveščak - Zadar -:-
1ZL 18-19-Kolo 11
01:00 Brod na Savi - Šibenik -:-
1ZL 18-19-Kolo 11
01:00 Pula - Plamen Požega -:-
1ZL 18-19-Kolo 11
01:00 Zagreb - Podravac Gigant -:-
1ZL 18-19-Kolo 10
01:00 Trešnjevka 2009 - Zagreb -:-
1ZL 18-19-Kolo 10
01:00 Podravac Gigant - Pula -:-
1ZL 18-19-Kolo 10
01:00 Plamen Požega - Brod na Savi -:-
1ZL 18-19-Kolo 10
01:00 Šibenik - Medveščak -:-
1ZL 18-19-Kolo 10
01:00 Zadar - Mursa -:-
1ZL 18-19-Kolo 10
01:00 Ragusa - Split -:-
1ZL 18-19-Kolo 9
01:00 Ragusa - Trešnjevka 2009 -:-
1ZL 18-19-Kolo 9
01:00 Split - Zadar -:-
1ZL 18-19-Kolo 9
01:00 Mursa - Šibenik -:-
1ZL 18-19-Kolo 9
01:00 Medveščak - Plamen Požega -:-
1ZL 18-19-Kolo 9
01:00 Brod na Savi - Podravac Gigant -:-
1ZL 18-19-Kolo 9
01:00 Pula - Zagreb -:-
1ZL 18-19-Kolo 8
01:00 Trešnjevka 2009 - Pula -:-
1ZL 18-19-Kolo 8
01:00 Zagreb - Brod na Savi -:-
1ZL 18-19-Kolo 8
01:00 Podravac Gigant - Medveščak -:-
1ZL 18-19-Kolo 8
01:00 Plamen Požega - Mursa -:-
1ZL 18-19-Kolo 8
01:00 Šibenik - Split -:-
1ZL 18-19-Kolo 8
01:00 Zadar - Ragusa -:-
1ZL 18-19-Kolo 7
01:00 Ragusa - Šibenik -:-
1ZL 18-19-Kolo 7
01:00 Zadar - Trešnjevka 2009 -:-
1ZL 18-19-Kolo 7
01:00 Split - Plamen Požega -:-
1ZL 18-19-Kolo 7
01:00 Mursa - Podravac Gigant -:-
1ZL 18-19-Kolo 7
01:00 Medveščak - Zagreb -:-
1ZL 18-19-Kolo 7
01:00 Brod na Savi - Pula -:-
Kadetkinje 18-19 vk-Kolo 8
01:00 Vindi - Virovitica -:-
Kadetkinje 18-19 vk-Kolo 8
01:00 Podravac - DHPG -:-
2ZLA 18-19 vk-Kolo 4
01:00 Karlovac - Vindi -:-
2ZLA 18-19 vk-Kolo 4
01:00 Zagreb II - Folka Borovje -:-
2ZLA 18-19 vk-Kolo 4
01:00 Jabuka Zaprešić - Radost -:-
2ZLA 18-19 vk-Kolo 4
01:00 Trešnjevka 2009 II - Brod -:-
2ZLA 18-19-Kolo 4
01:00 Karlovac - Vindi -:-
2ZLA 18-19-Kolo 4
01:00 Jabuka Zaprešić - Radost -:-
104 entries at 24. Studeni 2018
Pretkadetkinje 18-19-Kolo 9
01:00 Radost - Virovitica -:-
Pretkadetkinje 18-19-Kolo 9
01:00 Bistra - Vindi -:-
Pretkadetkinje 18-19-Kolo 9
01:00 Podravac - Koprivnica -:-
2ZLA 18-19 vk-Kolo 5
01:00 Brod - Karlovac -:-
2ZLA 18-19 vk-Kolo 5
01:00 Radost - Trešnjevka 2009 II -:-
2ZLA 18-19 vk-Kolo 5
01:00 Folka Borovje - Jabuka Zaprešić -:-
2ZLA 18-19 vk-Kolo 5
01:00 Vindi - Zagreb II -:-
2ZLA 18-19-Kolo 5
01:00 Brod - Karlovac -:-
2ZLA 18-19-Kolo 5
01:00 Folka Borovje - Jabuka Zaprešić -:-
9 entries at 01. Studeni 2018

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

NO ITEMS

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0