Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Ivančica 0 0
1 Labrada 1971 0 0
1 Međimurje 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Varteks 0 0
1 Vedi 0 0
1 Vindija 0 0
1 Virka 0 0

3ML

Treća muška liga 3ML

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 3 6
2 Radnik 3 5
3 Virka 2 3
4 Bjelovar 2 3
5 Vedi 1 1
6 Podravac 1 1
7 Koprivnica 1 1
8 Mladost (Đ) 1 1

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Ivančica 0 0
1 Međimurje 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Vindija 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Vedi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Petar Zrinski 2 3
4 Radnik 1 2
5 Bjelovar 2 2
6 Virka 1 1

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 16
4 Donji Kraljevec 10 13
5 Radnik 10 13
6 Dubravčan 10 10

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Radnik 2 4
2 Pitomača 2 3
3 Podravac 1 2
4 Virka 1 2
5 Vedi 2 2
6 Koprivnica 2 2

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 16
3 Vedi 8 14
4 Grafičar 8 10
5 Vindija 7 10
6 Čakovec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 2 4
2 Radnik 2 4
3 Mladost (Đ) 3 4
4 Koprivnica 2 3
5 Virka 1 2
6 Petar Zrinski 2 2
7 Daruvar 2 2

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 19
2 Virka 10 18
3 Radnik 10 15
4 Vindija 10 13
5 Podravac 10 13
6 Donji Kraljevec 10 12

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 18
2 Vedi 10 18
3 Grafičar 10 16
4 Čakovec 10 16
5 Mladost (Iv) 10 12
6 Nedelišće 10 10

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 2 4
2 Podravac 2 4
3 Virka 1 2
4 Mladost (Đ) 2 2
5 Koprivnica 2 2
6 Radnik 1 1

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Mladost (Đ) 10 18
3 Vedi 10 14
4 Vindija 10 14
5 Grafičar 10 13
6 Petar Zrinski 10 11

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Vedi 8 12
3 Koprivnica 8 11
4 Grafičar 8 11
5 Virka 8 10

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica Z 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

Kalendar muških liga

<< < Rujan 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30 01 02
50 entries in month Rujan 2022 50 entries in month Rujan 2022
Kadeti 22-23-Kolo 1
02:00 Podravac - Virka -:-
1 entry at 09. Rujan 2022
Dječaci 22-23-Kolo 1
13:00 Mladost (Đ) - Podravac 7:88
Pretkadeti 22-23-Kolo 1
15:00 Mladost (Đ) - Daruvar '22 80:28
Kadeti 22-23-Kolo 1
16:00 Koprivnica - Pitomača 61:67
Juniori 22-23-Kolo 1
16:30 Virka - Vedi 63:78
Juniori 22-23-Kolo 1
17:30 Petar Zrinski - Bjelovar 46:42
KUP KS KKŽ muški 22-23-Četvrtfinale
20:00 Petar Zrinski - Podravac 93:83
6 entries at 10. Rujan 2022
Dječaci 22-23-Kolo 1
13:00 Radnik - Vedi 16:108
Dječaci 22-23-Kolo 1
15:00 Koprivnica - Virka 28:76
Pretkadeti 22-23-Kolo 1
17:00 Koprivnica - Virka 51:67
KUP KS KKŽ muški 22-23-Četvrtfinale
19:00 Koprivnica - Virka 76:95
KUP KS KKŽ muški 22-23-Četvrtfinale
21:30 Mladost (Đ) - Radnik 57:97
5 entries at 11. Rujan 2022
Juniori 22-23-Kolo 1
21:00 Radnik - Podravac 65:57
Pretkadeti 22-23-Kolo 1
22:30 Petar Zrinski - Radnik 42:55
KUP KS KKŽ muški 22-23-Četvrtfinale
23:00 Vedi - Bjelovar 75:83
3 entries at 12. Rujan 2022
Kadeti 22-23-Kolo 1
21:00 Radnik - Vedi 65:42
KUP KS KKŽ muški 22-23-Polufinale
22:30 Petar Zrinski - Bjelovar 83:82
2 entries at 14. Rujan 2022
KUP KS KKŽ muški 22-23-Polufinale
22:30 Virka - Radnik 84:86
1 entry at 15. Rujan 2022
Juniori 22-23-Kolo 2
02:00 Virka - Radnik -:-
Dječaci 22-23-Kolo 2
02:00 Radnik - Mladost (Đ) -:-
2 entries at 16. Rujan 2022
Pretkadeti 22-23-Kolo 2
13:00 Radnik - Mladost (Đ) 54:50
Pretkadeti 22-23-Kolo 2
13:00 Vedi - Petar Zrinski 85:33
Kadeti 22-23-Kolo 2
19:00 Koprivnica - Podravac 36:115
Juniori 22-23-Kolo 2
20:30 Vedi - Petar Zrinski 75:46
Dječaci 22-23-Kolo 2
02:00 Vedi - Virka -:-
5 entries at 17. Rujan 2022
Kadeti 22-23-Kolo 2
12:30 Pitomača - Radnik 35:89
Pretkadeti 22-23-Kolo 2
13:00 Daruvar '22 - Koprivnica 26:66
Juniori 22-23-Kolo 2
13:00 Podravac - Bjelovar 124:44
Dječaci 22-23-Kolo 3
13:00 Vedi - Mladost (Đ) 134:13
Kadeti 22-23-Kolo 2
18:00 Virka - Vedi 80:59
Dječaci 22-23-Kolo 2
19:00 Podravac - Koprivnica 67:44
6 entries at 18. Rujan 2022
KUP KS KKŽ muški 22-23-Finale
22:30 Petar Zrinski - Radnik 101:93
1 entry at 20. Rujan 2022
Pretkadeti 22-23-Kolo 3
22:30 Mladost (Đ) - Vedi 55:84
1 entry at 22. Rujan 2022
Kadeti 22-23-Kolo 3
02:00 Radnik - Virka -:-
Pretkadeti 22-23-Kolo 3
02:00 Koprivnica - Radnik -:-
Kadeti 22-23-Kolo 3
02:00 Podravac - Pitomača -:-
3 entries at 23. Rujan 2022
Kadeti 22-23-Kolo 3
19:00 Vedi - Koprivnica -:-
1 entry today 25. Rujan 2022
Juniori 22-23-Kolo 3
21:00 Radnik - Vedi -:-
Juniori 22-23-Kolo 3
22:45 Bjelovar - Virka -:-
2 entries at 26. Rujan 2022
KUP Regije Sjever muški 22-23-Polufinale
22:30 Petar Zrinski - Međimurje -:-
1 entry at 27. Rujan 2022
Pretkadeti 22-23-Kolo 4
02:00 Radnik - Virka -:-
Pretkadeti 22-23-Kolo 4
02:00 Vedi - Koprivnica -:-
Pretkadeti 22-23-Kolo 4
02:00 Petar Zrinski - Mladost (Đ) -:-
Juniori 22-23-Kolo 4
02:00 Vedi - Podravac -:-
Juniori 22-23-Kolo 4
02:00 Virka - Petar Zrinski -:-
Juniori 22-23-Kolo 4
02:00 Radnik - Bjelovar -:-
Djevojčice GA 22-23-Kolo 1
02:00 Virovitica - Opeka -:-
Djevojčice GA 22-23-Kolo 1
02:00 Radnik - Koprivnica -:-
Dječaci 22-23-Kolo 3
02:00 Koprivnica - Radnik -:-
Dječaci 22-23-Kolo 3
02:00 Virka - Podravac -:-
10 entries at 30. Rujan 2022

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Brod 0 0
1 Folka 0 0
1 Orka 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 2 4
2 Bistra 1 1
3 Radnik 1 1
4 Radost 0 0
4 Vindi 0 0
4 Virovitica 0 0

Z17 A

Kadetkinje Z17-GA

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 1 2
2 Podravac 1 2
3 Mladost (Iv) 1 1
4 Koprivnica 1 1

Z17 B

Kadetkinje Z17-GB

# Momčad UT Bod
1 Radost 1 2
2 Bistra 1 1
3 Radnik 0 0
3 Virovitica 2 0 0

Z15 A

Pretkadetkinje Z15-GA

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Iv) 1 2
2 Radost 1 1
3 Bistra 0 0
3 Vindi 0 0

Z15 B

Pretkadetkinje Z15-GB

# Momčad UT Bod
1 Radnik 1 2
2 Koprivnica 1 1
3 Podravac 0 0
3 Virovitica 0 0

Z13 A

Djevojčice Z13-GA

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Opeka 0 0
1 Radnik 0 0
1 Virovitica 0 0

Z13 B

Djevojčice Z13-GB

# Momčad UT Bod
1 Vindi 1 2
2 Podravac 1 2
3 Mladost (Iv) 1 1
4 Virovitica 2 1 1
5 DHPG 0 0

Z11 A

Z11 B

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Rujan 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30 01 02
19 entries in month Rujan 2022 19 entries in month Rujan 2022
Juniorke 22-23-Kolo 1
02:00 Radost - Bistra -:-
1 entry at 09. Rujan 2022
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 1
12:00 Koprivnica - Virovitica 39:117
1 entry at 10. Rujan 2022
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 1
12:30 Radost - Mladost (Iv) 29:55
1 entry at 11. Rujan 2022
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 1
20:45 Radnik - Koprivnica 68:13
1 entry at 16. Rujan 2022
Juniorke 22-23-Kolo 2
11:30 Bistra - Podravac 35:80
Juniorke 22-23-Kolo 1
02:00 Varaždin - Virovitica -:-
2 entries at 17. Rujan 2022
Djevojčice GB 22-23-Kolo 1
16:00 Mladost (Iv) - Podravac 31:63
Djevojčice GB 22-23-Kolo 1
17:00 Varaždin - Virovitica 2 80:13
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 1
18:00 Mladost (Iv) - Podravac 23:89
3 entries at 18. Rujan 2022
Juniorke 22-23-Kolo 1
20:30 Podravac - Radnik 101:39
1 entry at 19. Rujan 2022
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 1
02:00 Radnik - -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 1
02:00 Virovitica - Podravac -:-
2 entries at 23. Rujan 2022
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 1
12:00 Bistra - Radost 23:77
Juniorke 22-23-Kolo 2
02:00 Varaždin - Radost -:-
2 entries at 24. Rujan 2022
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 1
12:30 Bistra - Varaždin -:-
1 entry today 25. Rujan 2022
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 2
02:00 - Bistra -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 2
02:00 Virovitica 2 - Radnik -:-
Djevojčice GA 22-23-Kolo 1
02:00 Virovitica - Opeka -:-
Djevojčice GA 22-23-Kolo 1
02:00 Radnik - Koprivnica -:-
4 entries at 30. Rujan 2022