Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 11 21
2 Međimurje 11 21
3 Podravac 11 20
4 Petar Zrinski 11 17
5 Koprivnica 11 17
6 Bjelovar 11 16
7 Labrada 11 15
8 Virka 11 14
9 Ivančica 10 13
10 Vindija 11 13
11 Radnik 11 13

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 11
2 Radnik 6 9
3 Bjelovar 6 8
4 Koprivnica 6 8

M19 S

Juniori M19 Sjever

NO ITEMS

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 16 31
2 Podravac 15 27
3 Radnik 15 25
4 Vedi 13 22
5 Petar Zrinski 15 21
6 Koprivnica 14 20
7 Mladost (Đ) 15 19
8 Virka 15 19
9 Pitomača 16 16

M17 S

Kadeti M17 Sjever

NO ITEMS

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 14 27
2 Vedi 14 24
3 Bjelovar 13 23
4 Virka 12 19
5 Koprivnica 13 18
6 Petar Zrinski 13 17
7 Mladost (Đ) 13 16
8 Podravac 14 15

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

NO ITEMS

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 10 17
3 Podravac 10 15
4 Vedi 10 15
5 Koprivnica 10 13
6 Mladost (Đ) 10 10

M13 S

Dječaci M13 Sjever

NO ITEMS

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 14
2 Koprivnica 8 14
3 Vedi 6 12
4 Mladost (Đ) 5 9
5 Virka 8 9
6 Podravac 8 7
7 DHPG 6 6
8 DHPG2 5 5

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Siječanj 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
-1 0 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25
27 28 29 30 31 01 02
60 entries in month Siječanj 2020 60 entries in month Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 13
17:30 Virka - Vedi 45:65
1 entry at 03. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 16
01:00 Vedi - Podravac -:-
1 entry at 04. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 15
11:30 Virka - Bjelovar 53:101
1 entry at 05. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 16
21:00 Petar Zrinski - Mladost (Đ) 67:47
Kadeti 19-20-Kolo 16
21:30 Bjelovar - Pitomača 80:44
2 entries at 08. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 9
11:30 Virka - Podravac 73:47
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
16:30 Koprivnica - Vedi 57:51
Kadeti 19-20-Kolo 17
17:00 Mladost (Đ) - Bjelovar 49:79
3 entries at 11. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
11:00 Podravac - Petar Zrinski 53:93
Dječaci 19-20-Kolo 9
11:30 Koprivnica - Vedi 33:63
Kadeti 19-20-Kolo 17
11:30 Pitomača - Radnik 52:76
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
15:00 Virka - Mladost (Đ) 60:55
Kadeti 19-20-Kolo 17
17:00 Virka - Koprivnica 51:74
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
17:30 Radnik - Bjelovar 58:70
6 entries at 12. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 9
18:45 Mladost (Đ) - Radnik 14:105
Kadeti 19-20-Kolo 17
21:15 Podravac - Petar Zrinski 101:57
2 entries at 13. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 11
19:00 Mladost (Đ) - Petar Zrinski 79:53
Juniori 19-20-Kolo 6
21:30 Bjelovar - Koprivnica 99:79
2 entries at 15. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
11:00 Radnik - Petar Zrinski 73:67
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
13:00 Bjelovar - Koprivnica 62:41
Dječaci 19-20-Kolo 10
14:30 Radnik - Virka 103:51
Pretkadeti 19-20-Kolo 6
15:30 Virka - Podravac 108:41
4 entries at 18. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 10
11:00 Vedi - Mladost (Đ) 85:24
Kadeti 19-20-Kolo 18
11:30 Koprivnica - Pitomača 88:23
Kadeti 19-20-Kolo 18
17:00 Radnik - Mladost (Đ) 91:58
Kadeti 19-20-Kolo 18
17:00 Podravac - Bjelovar 70:93
4 entries at 19. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 10
18:00 Podravac - Koprivnica 35:42
1 entry at 20. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
19:30 Podravac - Virka 36:120
1 entry at 21. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
21:30 Mladost (Đ) - Vedi 43:84
1 entry at 23. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 15
01:00 Mladost (Đ) - Vedi -:-
1 entry at 24. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
01:00 Koprivnica - Mladost (Đ) -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
01:00 Vedi - Mladost (Đ) -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
09:30 Vedi - DHPG 2 54:4
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
10:30 Mladost (Đ) - DHPG 2 25:14
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
11:30 Radnik - DHPG 28:25
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
12:30 Koprivnica - Podravac 11:10
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
13:00 Bjelovar - Petar Zrinski 64:38
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
13:30 Mladost (Đ) - Virka 30:15
Dječaci 19-20-Kolo 6
14:00 Virka - Vedi 75:32
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
14:30 Podravac - Koprivnica 11:17
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
15:30 Virka - Radnik 32:36
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
16:00 Radnik - Virka 98:94
2ML 19-20-Kolo 12
18:00 Grafičar - Petar Zrinski 80:74
Kadeti 19-20-Kolo 16
18:00 Radnik - Virka 76:48
14 entries at 25. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
11:30 Vedi - Podravac 115:39
Pretkadeti 19-20-Kolo 1
12:30 Petar Zrinski - Koprivnica 52:54
2ML 19-20-Kolo 12
14:30 Radnik - Koprivnica 70:73
2ML 19-20-Kolo 12
17:00 Bjelovar - Virka 78:85
2ML 19-20-Kolo 12
17:30 Međimurje - Labrada 100:63
2ML 19-20-Kolo 12
19:30 Vindija - Podravac 63:94
6 entries today 26. Siječanj 2020
Juniori 19-20-Kolo 7
22:15 Radnik - Bjelovar -:-
1 entry at 28. Siječanj 2020
Juniori 19-20-Kolo 7
21:30 Podravac - Koprivnica -:-
Kadeti 19-20-Kolo 18
21:45 Petar Zrinski - Vedi -:-
2 entries at 29. Siječanj 2020
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Podravac - Radnik -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Koprivnica - Grafičar -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Petar Zrinski - Međimurje -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Labrada - Bjelovar -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Virka - Ivančica -:-
Juniori 19-20-Kolo 8
01:00 Koprivnica - Bjelovar -:-
Juniori 19-20-Kolo 8
01:00 Podravac - Radnik -:-
7 entries at 01. Siječanj 2020

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

NO ITEMS

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Pitomača 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

Ženske lige

2ZLI

Druga ženska liga istok 2ZLI

# Momčad UT Bod
1 Mursa 6 12
2 Koprivnica 7 11
3 Brod na Savi 7 11
4 Brod 6 8
5 Podravac 6 5

2ZLC

Druga ženska liga centar 2ZLC

# Momčad UT Bod
1 Folka 8 16
2 Orka 8 14
3 Vindi 8 12
4 Jabuka 7 10
5 Lovrekice 8 9
6 Radost 7 8

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 19
2 Podravac 10 19
3 Bistra 10 14
4 Radost 10 14
5 Vindi 10 13
6 Virovitica 10 11

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Vindi 8 15
2 Virovitica 8 13
3 Podravac 6 11
4 Radost 7 11
5 Radnik 7 10
6 Bistra 8 10
7 Koprivnica 8 8

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 18
3 Radnik 10 16
4 Virovitica 10 14
5 Vindi 10 11
6 Koprivnica 10 11

Z13 S

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 4 8
2 Vindi 5 8
3 Virovitica 1234 5 6
4 Koprivnica 4 5

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Siječanj 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
-1 0 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25
27 28 29 30 31 01 02
22 entries in month Siječanj 2020 22 entries in month Siječanj 2020
Djevojčice 19-20-Kolo 10
12:00 Virovitica - Podravac 14:109
Djevojčice 19-20-Kolo 10
12:00 Radnik - Radost 31:60
Djevojčice 19-20-Kolo 10
14:45 Koprivnica - Vindi 26:45
3 entries at 12. Siječanj 2020
2ZLC 19-20-Kolo 8
01:00 Radost - Jabuka Zaprešić -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 9
11:30 Bistra - Radnik 41:60
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 9
12:00 Radost - Virovitica 79:53
2ZLI 19-20-Kolo 8
17:00 Podravac - Brod na Savi 53:88
2ZLC 19-20-Kolo 8
18:30 Folka Borovje - Vindi 54:50
5 entries at 18. Siječanj 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 9
12:30 Vindi - Koprivnica 76:29
2ZLI 19-20-Kolo 8
18:00 Brod - Koprivnica 58:53
2 entries at 19. Siječanj 2020
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
10:30 Virovitica - Vindi 24:14
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
11:30 Virovitica 1234 - Koprivnica 20:18
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
13:00 Virovitica 1234 - Vindi 8:56
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
14:00 Virovitica - Koprivnica 45:15
4 entries today 26. Siječanj 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Radnik - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Vindi - Radost -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Virovitica - Podravac -:-
2ZLI 19-20-Kolo 9
01:00 Podravac - Brod -:-
2ZLI 19-20-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Mursa VROS -:-
2ZLC 19-20-Kolo 9
01:00 Lovrekice - Radost -:-
2ZLC 19-20-Kolo 9
01:00 Orka - Folka Borovje -:-
2ZLC 19-20-Kolo 9
01:00 Vindi - Jabuka Zaprešić -:-
8 entries at 01. Siječanj 2020

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0