Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 7 13
2 Vindija 7 13
3 Ivančica 9 12
4 Radnik 6 11
5 Petar Zrinski 7 11
6 Međimurje 7 11
7 Bjelovar 7 10
8 Vedi 7 10
9 Virka 6 9
10 Labrada 1971 8 9
11 Varteks 5 5

3ML

Treća muška liga 3ML

# Momčad UT Bod
1 Donji Kraljevec 6 12
2 Međimurje wildboarsi 6 12
3 Mladost (Đ) 6 12
4 Čakovec 6 11
5 Grafičar 6 10
6 Mladost (Iv) 7 8
7 Rudar 6 8
8 Koprivnica 7 8
9 Kotoriba 6 7
10 Ivančica 2 5 6
11 Dubravčan 5 5

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 3 6
2 Radnik 3 5
3 Virka 2 3
4 Bjelovar 2 3
5 Vedi 1 1
6 Podravac 1 1
7 Koprivnica 1 1
8 Mladost (Đ) 1 1

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 2 3
2 Vindija 2 3
3 VROS 1 2
4 Međimurje 1 1
5 Ivančica 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 9 16
2 Vedi 8 14
3 Radnik 8 14
4 Petar Zrinski 10 11
5 Bjelovar 8 9
6 Virka 5 8

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 16
4 Donji Kraljevec 10 13
5 Radnik 10 13
6 Dubravčan 10 10

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 10 18
3 Podravac 9 14
4 Vedi 9 13
5 Koprivnica 10 11
6 Pitomača 10 11

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 16
3 Vedi 8 14
4 Grafičar 8 10
5 Vindija 7 10
6 Čakovec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 9 17
2 Virka 9 17
3 Koprivnica 9 13
4 Radnik 9 13
5 Petar Zrinski 8 11
6 Mladost (Đ) 7 9
7 Daruvar 7 7

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 19
2 Virka 10 18
3 Radnik 10 15
4 Vindija 10 13
5 Podravac 10 13
6 Donji Kraljevec 10 12

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 18
2 Vedi 10 18
3 Grafičar 10 16
4 Čakovec 10 16
5 Mladost (Iv) 10 12
6 Nedelišće 10 10

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 7 14
2 Virka 7 13
3 Podravac 7 12
4 Radnik 8 11
5 Koprivnica 8 10
6 Mladost (Đ) 9 9

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Mladost (Đ) 10 18
3 Vedi 10 14
4 Vindija 10 14
5 Grafičar 10 13
6 Petar Zrinski 10 11

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Vedi 8 12
3 Koprivnica 8 11
4 Grafičar 8 11
5 Virka 8 10

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 2 4
2 Mladost (Đ) 2 4
3 Petar Zrinski 2 3
4 Vedi 2 3
5 Virka 2 2
6 Koprivnica 2 2

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Vedi 2 4
2 Radnik 2 3
3 Koprivnica Z 2 2

Kalendar muških liga

<< < Prosinac 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
28 29 30 01 02 03
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 01
43 entries in month Prosinac 2022 43 entries in month Prosinac 2022
Dječaci 22-23-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Mladost (Đ) -:-
Dječaci 22-23-Kolo 9
01:00 Virka - Radnik -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 4
11:30 Radnik - Vindi 41:46
Kadeti 22-23-Kolo 10
12:00 Pitomača - Vedi 41:91
Kadeti 22-23-Kolo 10
12:00 Podravac - Radnik 73:97
Kadeti 22-23-Kolo 10
16:00 Koprivnica - Virka 59:104
3ML sjever 22-23-Kolo 8
16:30 Rudar - Kotoriba -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 8
18:00 Ivančica 2 - Koprivnica -:-
2ML 22-23-Kolo 9
20:00 Ivančica - Vedi 70:68
3ML sjever 22-23-Kolo 8
20:00 Mladost (Đ) - Donji Kraljevec -:-
10 entries at 03. Prosinac 2022
Pretkadeti 22-23-Kolo 10 / 5-7 mjesta
12:00 Daruvar '22 - Mladost (Đ) -:-
Dječaci 22-23-Kolo 9
12:00 Podravac - Vedi -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 8
19:30 Grafičar - Čakovec -:-
2ML 22-23-Kolo 9
20:00 Virka - Podravac -:-
2ML 22-23-Kolo 9
20:30 Varteks - Radnik -:-
5 entries today 04. Prosinac 2022
2ML 22-23-Kolo 9
21:00 Petar Zrinski - Vindija -:-
1 entry at 06. Prosinac 2022
2ML 22-23-Kolo 8
21:15 Podravac - Varteks -:-
1 entry at 07. Prosinac 2022
2ML 22-23-Kolo 9
21:30 Međimurje - Bjelovar -:-
1 entry at 08. Prosinac 2022
2ML 22-23-Kolo 10
01:00 Radnik - Virka -:-
2ML 22-23-Kolo 10
01:00 Međimurje - Varteks -:-
2ML 22-23-Kolo 10
01:00 Vindija - Bjelovar -:-
2ML 22-23-Kolo 10
01:00 Vedi - Petar Zrinski -:-
2ML 22-23-Kolo 10
01:00 Labrada 1971 - Ivančica -:-
Juniori 22-23-Kolo 10
01:00 Vedi - Bjelovar -:-
Juniori 22-23-Kolo 10
01:00 Radnik - Petar Zrinski 20:0
Juniori 22-23-Kolo 10
01:00 Virka - Podravac -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 9
01:00 Čakovec - Mladost (Đ) -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 9
01:00 Međimurje wildboarsi - Grafičar -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Dubravčan -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 9
01:00 Mladost (Iv) - Rudar -:-
Dječaci 22-23-Kolo 10
01:00 Radnik - Podravac -:-
Dječaci 22-23-Kolo 10
01:00 Vedi - Koprivnica -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 4
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
15 entries at 10. Prosinac 2022
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Koprivnica - Vindi -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Mladost (Iv) - Virovitica -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Podravac - DHPG -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Petar Zrinski - Labrada 1971 -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Bjelovar - Vedi -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Varteks - Vindija -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Virka - Međimurje -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Podravac - Radnik -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 10
01:00 Grafičar - Koprivnica -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 10
01:00 Mladost (Đ) - Međimurje wildboarsi -:-
10 entries at 17. Prosinac 2022

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Vindi 5 10
2 Podravac 5 9
3 Radost 5 8
4 Folka 5 8
5 Mursa 5 8
6 Brod 5 7

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 12
2 Radost 6 11
3 Virovitica 6 10
4 Bistra 7 8
5 Radnik 5 7
6 Vindi 6 6

Z17 A

Kadetkinje Z17-GA

# Momčad UT Bod
1 Podravac 3 6
2 Koprivnica 4 6
3 Virovitica 3 5
4 Mladost (Iv) 4 4

Z17 B

Kadetkinje Z17-GB

# Momčad UT Bod
1 Radost 4 8
2 Radnik 3 5
3 Virovitica 2 3 4
4 Bistra 4 4

Z15 A

Pretkadetkinje Z15-GA

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Iv) 3 6
2 Vindi 3 5
3 Radost 3 4
4 Bistra 3 3

Z15 B

Pretkadetkinje Z15-GB

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 3 6
2 Podravac 2 3
3 Radnik 2 3
4 Koprivnica 3 3

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 4 7
2 Vindi 4 7
3 Radnik 6 7
4 Podravac 3 6
5 Virovitica 3 6
6 DHPG 4 5
7 Mladost (Iv) 4 4

Z11 A

Mini basket liga MBL-Z11 GA

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 2 4
2 Virovitica 2 2 3
3 Mladost (Iv) 2 3
4 Podravac 2 2

Z11 B

Mini basket liga MBL-Z11 GB

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Prosinac 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
28 29 30 01 02 03
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 01
28 entries in month Prosinac 2022 28 entries in month Prosinac 2022
Juniorke 22-23-Kolo 7
01:00 Radnik - Virovitica -:-
Juniorke 22-23-Kolo 7
01:00 Radost - Vindi -:-
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 4
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 4
01:00 Podravac - Mladost (Iv) -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 4
11:30 Radnik - Vindi 41:46
Juniorke 22-23-Kolo 7
14:15 Podravac - Bistra 66:52
6 entries at 03. Prosinac 2022
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 2 Koprivnica
10:00 Podravac - Koprivnica -:-
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 2 Koprivnica
11:00 Mladost (Iv) - Virovitica 2 -:-
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 2 Koprivnica
12:30 Virovitica 2 - Podravac -:-
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 2 Koprivnica
13:30 Mladost (Iv) - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 4
16:00 Mladost (Iv) - Radost -:-
5 entries today 04. Prosinac 2022
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 4
01:00 Radost - Virovitica 2 -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 4
01:00 Bistra - Radnik -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 7 PF
01:00 Bistra - -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 7 PF
01:00 Radnik - Virovitica 2 -:-
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 4
01:00 Bistra - Vindi -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 4
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
MBL Z11-GB 22-23-Turnir 1 Gola
11:00 DHPG - Virovitica -:-
MBL Z11-GB 22-23-Turnir 1 Gola
12:00 Vindi - Virovitica -:-
MBL Z11-GB 22-23-Turnir 1 Gola
13:30 DHPG - Vindi -:-
9 entries at 10. Prosinac 2022
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Koprivnica - Vindi -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Mladost (Iv) - Virovitica -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Podravac - DHPG -:-
Juniorke 22-23-Kolo 8
01:00 Virovitica - Radost -:-
Juniorke 22-23-Kolo 8
01:00 Vindi - Podravac -:-
Juniorke 22-23-Kolo 8
01:00 Bistra - Radnik -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 4
01:00 Podravac - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 4
01:00 Koprivnica - Radnik -:-
8 entries at 17. Prosinac 2022