Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2020 KK Međimurje pobjednik
    KUP-M SJEVER 2020 KK Međimurje pobjednik
  • KUP-Z SJEVER 2020, ŽKK Vindi pobjednik
    KUP-Z SJEVER 2020, ŽKK Vindi pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2020, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2020, KK Podravac pobjednik
  • 16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
  • 17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
    17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
  • 13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
    16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
  • 8. ALL STAR 2020 MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija
    8. ALL STAR 2020 MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija

Mjesto: Dvorana OŠ Antun Nemčić Gostovinski | Juniori 16-17

Juniori 16-17Print 

podati o mjestu odigravanja
Adresa mjesta odigravanja ,
48000 Koprivnica,
Croatia, Republic of 

Klupska fotografija

Dvorana OŠ Antun Nemčić Gostovinski

Klupske ekipe

Sljedeće utakmice prema rasporedu

05.12.2020
00:00 Pretkadeti 20-21 Koprivnica - Radnik
00:00 Kadeti 20-21 Koprivnica - Vedi
00:00 2ML 20-21 Koprivnica - Grafičar
12.12.2020
00:00 Kadeti 20-21 Koprivnica - Podravac
00:00 2ML 20-21 Koprivnica - Podravac
19.12.2020
00:00 Pretkadeti 20-21 Koprivnica - Mladost (Đ)
09.01.2021
00:00 Dječaci 20-21 Koprivnica - Mladost (Đ)
16.01.2021
00:00 Kadeti 20-21 Koprivnica - Mladost (Đ)
23.01.2021
00:00 Dječaci 20-21 Koprivnica - Petar Zrinski
00:00 2ML 20-21 Koprivnica - Labrada
20.02.2021
00:00 Kadeti 20-21 Koprivnica - Bjelovar
00:00 2ML 20-21 Koprivnica - Međimurje
06.03.2021
00:00 2ML 20-21 Koprivnica - Virka
27.03.2021
00:00 2ML 20-21 Koprivnica - Bjelovar