Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
    KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
  •  ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
  • 2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
    2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
  • 17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
    17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
  • 13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
    16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
  • ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije
    ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije

Results: A2 Sjeveri 13-14
Rezultati kola - Round 22
A2 Sjeveri 13-14Print 


22. kolo
  -- : -- h Čakovec Međimurje 78 - 102 (16:22:25:15, 29:21:24:28)
  -- : -- h Koprivnica Vindija 60 - 112 (9:19:11:21, 27:32:29:24)
  -- : -- h Grafičar Mladost (Đ) 103 - 82 (24:29:25:25, 26:13:23:23)
  -- : -- h Bjelovar Radnik 90 - 65 (21:20:24:25, 13:18:14:20)
  -- : -- h Podravac Rudar-Cimper 20 - 0
  -- : -- h Ivančica Petar Zrinski 67 - 83 (18:14:22:13, 21:19:25:18)