Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
    KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
  •  ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
  • 2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
    2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
  • 17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
    17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
  • 13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
    16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
  • ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija

Results & Poredak: A2 žene 16-17

A2 žene 16-17Print 

  Rezultati kola - Kolo 1

Subota, 15.10.2016 - 1. kolo
  16:00 h Jabuka Zaprešić Mursa 77 - 80 (Prod. 11 - 14) (19:20:20:7, 19:15:16:16)
  16:00 h Koprivnica Trešnjevka 2009 II 43 - 95 (11:12:9:11, 21:27:20:27)
  18:00 h Folka Borovje Brod 97 - 43 (26:22:28:21, 11:12:9:11)
  18:30 h Radost Dubrava-BLC 59 - 74 (14:12:14:19, 19:21:22:12)
  20:00 h Zagreb Medveščak II 52 - 61 (6:21:16:9, 23:15:10:13)

Poredak

Plasman   Ekipa Ut Pob Por Koš Raz Bod
1 isto (1) Folka Borovje 1 1 0 97:43 54 2
2 isto (2) Trešnjevka 2009 II 1 1 0 95:43 52 2
3 isto (3) Dubrava-BLC 1 1 0 74:59 15 2
4 isto (4) Medveščak II 1 1 0 61:52 9 2
5 isto (5) Mursa 1 1 0 80:77 3 2
6 isto (6) Jabuka Zaprešić 1 0 1 77:80 -3 1
7 isto (7) Zagreb 1 0 1 52:61 -9 1
8 isto (8) Radost 1 0 1 59:74 -15 1
9 isto (9) Koprivnica 1 0 1 43:95 -52 1
10 isto (10) Brod 1 0 1 43:97 -54 1