Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
    KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
  •  ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
  • 2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
    2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
  • 17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
    17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
  • 13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
    16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
  • ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija

Results & Poredak: A2 Sjever 11-12

A2 Sjever 11-12Print 

  Rezultati kola - Kolo 1

1. kolo
  -- : -- h Bjelovar Čakovec 63 - 83 (16:19:11:17, 19:14:16:34)
  -- : -- h Podravac Ivančica 91 - 69 (28:15:24:24, 17:15:14:23)
  -- : -- h Vindija Koprivnica 107 - 66 (22:32:19:34, 13:22:20:11)
  -- : -- h Radnik Rudar-Cimper 84 - 71 (22:16:22:24, 18:22:15:16)
  -- : -- h Mladost (Đ) Grafičar 100 - 65 (30:31:17:22, 19:20:11:15)
  -- : -- h Međimurje Petar Zrinski 102 - 57 (25:25:29:25, 13:17:7:18)

Poredak

Plasman   Ekipa Ut Pob Por Koš Raz Bod
1 isto (1) Međimurje 1 1 0 102:57 45 2
2 isto (2) Vindija 1 1 0 107:66 41 2
3 isto (3) Mladost (Đ) 1 1 0 100:65 35 2
4 isto (4) Podravac 1 1 0 91:69 22 2
5 isto (5) Čakovec 1 1 0 83:63 20 2
6 isto (6) Radnik 1 1 0 84:71 13 2
7 isto (7) Rudar-Cimper 1 0 1 71:84 -13 1
8 isto (8) Bjelovar 1 0 1 63:83 -20 1
9 isto (9) Ivančica 1 0 1 69:91 -22 1
10 isto (10) Grafičar 1 0 1 65:100 -35 1
11 isto (11) Koprivnica 1 0 1 66:107 -41 1
12 isto (12) Petar Zrinski 1 0 1 57:102 -45 1