Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • KUP-M SJEVER 2018 KK Podravac pobjednik
    KUP-M SJEVER 2018 KK Podravac pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2018, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2018, KK Podravac pobjednik
  • Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2018, zlatna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2018, zlatna medalja ŽKK Podravac
  •  ALL STAR 2018 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2018 2ML Sjever, Selekcije
  • ALL STAR 2018 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga M15, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga M15, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2018 MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija
    ALL STAR 2018 MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija
  • MBL-Z11, ŽKK Podravac pobjednik
    MBL-Z11, ŽKK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2018 MBL-M11, Plava i Crvena Selekcija
    ALL STAR 2018 MBL-M11, Plava i Crvena Selekcija
  • MBL-M11 SJEVER 2018, KK Grafičar pobjednik
    MBL-M11 SJEVER 2018, KK Grafičar pobjednik
  • MBL-U9 SJEVER 2018, KK Vindija pobjednik
    MBL-U9 SJEVER 2018, KK Vindija pobjednik

PH za djevojčice Podravac osmi

2016 OPH M12

U Dubravi je odigrano XIV. Otvoreno Prvenstvo Hrvatske za djevojčice (do 12 godina) od 12.-14.06.2016. 

Pobijedila je ekipa ŽKK Medveščak iz Zagreba dok je ŽKK Trešnjevka 2009 bila na drugom mjestu. ŽKK Podravac je od 20 ekipa zauzeo 8. mjesto, ŽKK Radost 11. i ŽKK DHP 19. mjesto. Najbolji strijelca po prosjeku poena je bila Lucija Tikvicki (ŽKK Medveščak). Najbolja petorka: Lucija Tikvicki (ŽKK Medveščak), Vivien Nejašmić (ŽKK Adriatic), Korina Lujić (ŽKK Dubrava BLC), Dorja Žaja (ŽKK Trešnjevka 2009) i Petra Bišćan (ŽKK Medveščak).

Igralo se u 6 grupa po 3 ekipe te 1 grupa po 2 ekipe.

SKUPINA A: ŽKK Adriatic Split; ŠK Medveščak Zagreb; ŽKK DHP Drnje

SKUPINA B: ŽKK Medveščak Zagreb; ŽKK Trogir; ŽKK Tomislav (BIH)

SKUPINA C: ŽKK Ragusa Dubrovnik; ŽKK Lovrekice Petrinja; ŽKK Zagreb

SKUPINA D: ŽKK Split; ŽKK Dubrava BLC; ŽKK Mladost Ivanovec

SKUPINA E: ŽKK Šibenik; ŽKK Trešnjevka 2009; ŽKK Podravac Virje

SKUPINA F: ŽKK Orka Zagreb; ŽKK Škabrnja

SKUPINA G: ŽKK Dugopolje; ŽKK Folka Borovje Zagreb; ŽKK Radost Čakovec

REZULTATI SKUPINA A:

ŠK Medveščak - ŽKK DHP 29 : 20

ŽKK DHP - ŽKK Adriatic 6 : 48

ŠK Medveščak - ŽKK Adriatic 8 : 46

POREDAK SKUPINA A:

Rbr Ekipa Pob Por Bod
1. ŽKK Adriatic 2 0 4
2. ŠK Medveščak 1 1 3
3. ŽKK DHP 0 2 2

REZULTATI SKUPINA D:

ŽKK Mladost Ivanovec - ŽKK Dubrava BLC 10 : 30

ŽKK Split - ŽKK Mladost Ivanovec 32 : 14

ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Split 41 : 18

POREDAK SKUPINA D:

Rbr Ekipa Pob Por Bod
1. ŽKK Dubrava BLC 2 0 4
2. ŽKK Spllit 1 1 3
3. ŽKK Mladost Ivanovec 0 2 2

REZULTATI SKUPINA E:

ŽKK Podravac Virje - ŽKK Trešnjevka 2009 11 : 24

ŽKK Šibenik - ŽKK Podravac Virje 10 : 16

ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Šibenik 30 : 20

POREDAK SKUPINA E:

Rbr Ekipa Pob Por Bod
1. ŽKK Trešnjevka 2009 2 0 4
2. ŽKK Podravac Virje 1 1 3
3. ŽKK DHP 0 2 2

REZULTATI SKUPINA G:

ŽKK Dugopolje - ŽKK Radost 19 : 27

ŽKK Radost - ŽKK Folka Borovje 17 : 20

ŽKK Folka Borovje - ŽKK Dugopolje 17 : 20

POREDAK SKUPINA G:

Rbr Ekipa Pob Por Bod
1. ŽKK Folka Borovje 2 0 4
2. ŽKK Radost Čakovec 1 1 3
3. ŽKK Dugopolje 0 2 2

RAZIGRAVANJE 8.-20. MJESTA:

ŽKK Podravac - ŽKK Radost 41 : 14

ŽKK Podravac - ŽKK Ragusa 24 : 19

ŠK Medveščak - ŽKK Radost 17 : 42

ŽKK Tomislav - ŽKK Mladost 25 : 4

ŽKK Mladost - ŽKK dugopolje 11 : 19

ŽKK Ragusa : ŽKK Radost 32 : 15

ŽKK Podravac - ŠK Medveščak 41 : 11

ŽKK Podravac - ŽKK Zagreb 26 : 23

KONAČNI POREDAK:

Rbr Ekipa _ Rbr Ekipa _
1. ŽKK Medveščak _ 11. Radost Čakovec _
2. Trešnjevka 2009 _ 12. Split _
3. Dubrava BLC _ 13. Dugopolje _
4. Adriatic _ 14. Šibenik _
5. Folka Borovje _ 15. ŠK Medveščak _
6. Lovrekice _ 16. Zagreb _
7. Orka _ 17. Mladost Ivanovec _
8. Podravac Virje _ 18. Trogir _
9. Ragusa _ 19. DHP _
10. Škabrnja _ 20. Tomislav (v.k.) _

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 18 35
2 Međimurje 18 33
3 Koprivnica 18 32
4 Bjelovar 18 27
5 Grafičar 18 27
6 Ivančica 18 25
7 Labrada 18 24
8 Virovitica 18 23
9 Vindija 18 22
10 Radnik 18 21

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 16
2 Koprivnica 8 14
3 Radnik 8 11
4 Bjelovar 8 10
5 Virovitica 8 9

M19 S

Juniori M19 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Koprivnica 10 18
3 Ivančica 10 14
4 Donji Kraljevec 10 13
5 Radnik 10 13
6 Grafičar 10 11

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 12 24
2 Bjelovar 12 22
3 Radnik 12 20
4 Vedi 12 18
5 Mladost (Đ) 12 16
6 Virovitica 12 14
7 Pitomača 12 12

M17 VK

Kadeti M17 VK

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica2 14 27
2 Podravac 14 26
3 Bjelovar 14 24
4 Radnik 14 22
5 Vedi 14 21
6 Mladost (Đ) 14 18
7 Virovitica 14 16
8 Pitomača 14 14

M17 Kup

Kadeti M17 KUP

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 2 4
2 Radnik 2 2

M17 S

Kadeti M17 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Međimurje 10 18
3 Podravac 10 16
4 Kotoriba 10 15
5 Bjelovar 10 12
6 Radnik 10 10

M17 JKL

Kadeti M17 JKL

Kadeti JKL 18-19

# Momčad UT Bod
1 Cibona 18 33
2 Cedevita 18 33
3 Zadar 18 32
4 Split 18 30
5 Šibenik 18 30
6 Kvarner 17 23
7 Bosco 18 23
8 Dubrava 17 22
9 KA Osijek 18 21
10 Koprivnica 18 20

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 10 18
2 Mladost (Đ) 10 17
3 Podravac 10 16
4 Radnik 10 16
5 Bjelovar 10 13
6 Koprivnica 10 10

M15 VK

Pretkadeti M15 VK

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Đ) 12 21
2 Vedi 12 20
3 Podravac 12 20
4 Radnik 12 18
5 Bjelovar 12 17
6 Virovitica 12 17
7 Koprivnica 12 13

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Čakovec 10 17
3 Mladost (Đ) 10 15
4 Vedi 10 14
5 Podravac 10 13
6 Vindija 10 5

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Mladost (Đ) 8 14
3 Vedi 8 12
4 Podravac 8 10
5 Koprivnica 8 8

M13 VK

Dječaci M13 VK

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Mladost (Đ) 10 17
3 Virovitica 10 15
4 Vedi 10 14
5 Podravac 10 14
6 Koprivnica 10 10

M13 S

Dječaci M13 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Grafičar 10 17
3 Čakovec 10 17
4 Radnik 10 14
5 Vedi 10 10
6 Mladost (Đ) 10 6

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 6 12
2 Radnik 6 10
3 Virovitica 6 6
4 Mladost (Đ) 6 4

M11 VK

Mini basket liga MBL-M11 VK

# Momčad UT Bod
1 Vedi 12 22
2 Virovitica II 12 21
3 Koprivnica 12 21
4 Radnik 12 19
5 Virovitica 12 14
6 DHPG 12 13
7 Mladost (Đ) 12 12

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Vedi 4 8
2 Virovitica 4 5
3 Koprivnica 4 5

U9 VK

Mini basket liga MBL-U9 VK

# Momčad UT Bod
1 Vedi 6 12
2 Virovitica 6 9
3 Koprivnica 6 9
4 DHPG 6 6

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Svibanj 2019 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
29 30 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
3 entries in month Svibanj 2019 3 entries in month Svibanj 2019
Kadeti JKL 18-19-Kolo 6
19:30 Dubrava - Split 57:96
1 entry at 01. Svibanj 2019
Kadeti JKL 18-19-Kolo 17
14:30 Zadar - Dubrava 130:75
1 entry at 04. Svibanj 2019
Kadeti JKL 18-19-Kolo 18
22:00 Dubrava - Kvarner 2010 -:-
1 entry at 15. Svibanj 2019

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Pitomača 0 0
1 Podravac 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Mladost 2 (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Medveščak 22 41
2 Split 22 40
3 Pula 22 38
4 Zadar 22 38
5 Trešnjevka 2009 22 38
6 Ragusa 22 34
7 Zagreb 22 33
8 Šibenik 22 31
9 Plamen Požega 22 27
10 Podravac Gigant 22 26
11 Mursa 22 25
12 Brod na Savi 22 25

2ZLA

Druga ženska liga 2ZLA

# Momčad UT Bod
1 Folka 9 18
2 Jabuka 10 18
3 Vindi 10 15
4 Karlovac 10 14
5 Radost 10 12
6 Brod 9 10

2ZLA VK

Druga ženska liga 2ZLA VK

# Momčad UT Bod
1 Trešnjevka 2009 14 26
2 Zagreb II 14 25
3 Folka 13 24
4 Jabuka 14 23
5 Vindi 14 19
6 Karlovac 14 18
7 Radost 14 16
8 Brod 13 14

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 16
2 Koprivnica 8 14
3 Bistra 8 12
4 Virovitica 8 9
5 Radnik 8 9

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 4 8
2 Koprivnica 4 6
3 Virovitica 4 4

Z17 VK

Kadetkinje Z17 VK

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 16
2 Vindi 8 13
3 Koprivnica 8 13
4 Virovitica 8 10
5 DHPG 8 8

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Vindi 10 18
3 Bistra 10 15
4 Radost 10 15
5 Virovitica 10 12
6 Radnik 10 10

Z15 VK

Pretkadetkinje Z15 VK

# Momčad UT Bod
1 Podravac 12 23
2 Vindi 12 21
3 Koprivnica 12 21
4 Bistra 12 18
5 Radost 12 17
6 Virovitica 12 14
7 Radnik 12 12

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 16
2 Radost 8 13
3 Virovitica 8 13
4 Radnik 8 10
5 Koprivnica 8 8

Z13 VK

Djevojčice Z13 VK

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 17
3 Virovitica 10 17
4 Radnik 10 14
5 Virovitica II 10 12
6 Koprivnica 10 10

Z13 S

Djevojčice Z13 Sjever

NO ITEMS

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 12
2 Virovitica 6 10
3 Koprivnica 6 7
4 Vindi 6 7

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Svibanj 2019 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
29 30 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
no entry in month Svibanj 2019 no entry in month Svibanj 2019

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 0 0
1 Vindi 0 0