Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
  • Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
    KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
  •  ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
  • 2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
    2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
  • 17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
    17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
  • 13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
    16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
  • ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije
    ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije

Suparnici: Radnik | 2ML 19-20

2ML 19-20Print 

Suparnici Utakmice Pobjeda Neriješeno Poraz Koševi
Koprivnica 21 16 0 5 1693 - 1460
Bjelovar 20 9 0 11 1636 - 1648
Podravac 20 5 0 15 1420 - 1759
Međimurje 20 4 0 16 1452 - 1776
Ivančica 19 10 0 9 1412 - 1402
Grafičar 16 3 0 13 1180 - 1413
Mladost (Đ) 14 8 0 6 1124 - 1102
Petar Zrinski 13 6 0 7 970 - 1052
Vindija 12 4 0 8 860 - 959
Čakovec 8 4 0 4 624 - 598
Virovitica 8 3 0 5 651 - 700
Labrada 7 2 0 5 523 - 554
Rudar-Cimper 6 4 0 2 361 - 313
Križevci 4 4 0 0 373 - 297
Podravac II 2 2 0 0 149 - 127
Ivanić 2 0 0 2 132 - 170
Virka 1 0 0 1 67 - 70