Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • KUP-M SJEVER 2018 KK Podravac pobjednik
    KUP-M SJEVER 2018 KK Podravac pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2018, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2018, KK Podravac pobjednik
  • Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2018, zlatna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2018, zlatna medalja ŽKK Podravac
  •  ALL STAR 2018 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2018 2ML Sjever, Selekcije
  • ALL STAR 2018 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga M15, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga M15, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2018 MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija
    ALL STAR 2018 MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija
  • MBL-Z11, ŽKK Podravac pobjednik
    MBL-Z11, ŽKK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2018 MBL-M11, Plava i Crvena Selekcija
    ALL STAR 2018 MBL-M11, Plava i Crvena Selekcija
  • MBL-M11 SJEVER 2018, KK Grafičar pobjednik
    MBL-M11 SJEVER 2018, KK Grafičar pobjednik
  • MBL-U9 SJEVER 2018, KK Vindija pobjednik
    MBL-U9 SJEVER 2018, KK Vindija pobjednik

Results & Poredak: Kadeti JKL 18-19

Kadeti JKL 18-19Print 

  Rezultati kola - Kolo 18

Subota, 06.04.2019 - 18. kolo
  17:00 h Cedevita Koprivnica 106 - 37 (24:28:32:22, 6:8:17:6)
Nedjelja, 05.05.2019 - 18. kolo
  16:00 h KA Osijek Šibenik 51 - 86 (13:8:10:20, 30:23:26:7)
Subota, 11.05.2019 - 18. kolo
  12:00 h Split Zadar 57 - 81 (18:14:9:16, 20:31:15:15)
Nedjelja, 12.05.2019 - 18. kolo
  11:20 h Bosco Cibona 71 - 70 (11:15:17:28, 21:18:15:16)
Srijeda, 15.05.2019 - 18. kolo
  20:00 h Dubrava Kvarner 2010 83 - 85 (27:18:24:14, 18:21:30:16)

Poredak

Plasman   Ekipa Ut PobASC Por Koš Raz Bod
1 isto (1) Cibona 18 15 3 1629:1199 430 33
2 isto (2) Cedevita 18 15 3 1518:1145 373 33
3 isto (3) Zadar 18 14 4 1530:1210 320 32
4 isto (4) Split 18 12 6 1449:1171 278 30
5 isto (5) Šibenik 18 12 6 1537:1413 124 30
6 isto (6) Kvarner 2010 18 7 11 1366:1416 -50 25
8 isto (8) Bosco 18 5 13 1247:1455 -208 23
7 isto (7) Dubrava 18 5 13 1354:1553 -199 23
9 isto (9) KA Osijek 18 3 15 1012:1448 -436 21
10 isto (10) Koprivnica 18 2 16 919:1551 -632 20