Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2018 KK Podravac pobjednik
    KUP-M SJEVER 2018 KK Podravac pobjednik
  •  ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
  • 2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
    2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M17, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M17, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M15, Selekcija i KK Vedi
    ALL STAR 2019 Liga M15, Selekcija i KK Vedi
  • ALL STAR 2019 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije
    ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije

Results & Poredak: Kadeti JKL 18-19

Kadeti JKL 18-19Print 

  Rezultati kola - Kolo 1

Četvrtak, 10.01.2019 - 1. kolo
  15:30 h Dubrava Koprivnica 102 - 67 (24:30:20:28, 16:21:22:8)
  16:00 h Cedevita Cibona 69 - 82 (17:19:15:18, 14:34:21:13)
  17:00 h Split Kvarner 2010 78 - 63 (18:17:20:23, 19:14:12:18)
Srijeda, 16.01.2019 - 1. kolo
  00:00 h KA Osijek Bosco 73 - 65 (15:12:18:28, 21:17:15:12)
  14:45 h Šibenik Zadar 90 - 82 (26:22:20:22, 21:20:14:27)

Poredak

Plasman   Ekipa Ut Pob Por Koš Raz Bod
1 isto (1) Dubrava 1 1 0 102:67 35 2
2 isto (2) Split 1 1 0 78:63 15 2
3 isto (3) Cibona 1 1 0 82:69 13 2
4 isto (4) Šibenik 1 1 0 90:82 8 2
5 isto (5) KA Osijek 1 1 0 73:65 8 2
6 isto (6) Zadar 1 0 1 82:90 -8 1
7 isto (7) Bosco 1 0 1 65:73 -8 1
8 isto (8) Cedevita 1 0 1 69:82 -13 1
9 isto (9) Kvarner 2010 1 0 1 63:78 -15 1
10 isto (10) Koprivnica 1 0 1 67:102 -35 1