Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • KUP-M SJEVER 2018 KK Podravac pobjednik
    KUP-M SJEVER 2018 KK Podravac pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2018, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2018, KK Podravac pobjednik
  • Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2018, zlatna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2018, zlatna medalja ŽKK Podravac
  •  ALL STAR 2018 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2018 2ML Sjever, Selekcije
  • ALL STAR 2018 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga M15, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga M15, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2018 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2018 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2018 MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija
    ALL STAR 2018 MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija
  • MBL-Z11, ŽKK Podravac pobjednik
    MBL-Z11, ŽKK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2018 MBL-M11, Plava i Crvena Selekcija
    ALL STAR 2018 MBL-M11, Plava i Crvena Selekcija
  • MBL-M11 SJEVER 2018, KK Grafičar pobjednik
    MBL-M11 SJEVER 2018, KK Grafičar pobjednik
  • MBL-U9 SJEVER 2018, KK Vindija pobjednik
    MBL-U9 SJEVER 2018, KK Vindija pobjednik

Results & Poredak: Kadeti JKL 18-19

Kadeti JKL 18-19Print 

  Rezultati kola - Kolo 3

Subota, 12.01.2019 - 3. kolo
  19:30 h Cibona Split 96 - 70 (22:30:27:17, 23:9:10:28)
Subota, 19.01.2019 - 3. kolo
  14:30 h Dubrava Bosco 96 - 70 (29:20:28:19, 11:20:18:21)
Nedjelja, 20.01.2019 - 3. kolo
  10:30 h Šibenik Koprivnica 108 - 53 (26:33:26:23, 15:8:10:20)
  14:00 h Zadar Kvarner 2010 85 - 61 (23:18:15:29, 16:13:18:14)
  17:00 h Cedevita KA Osijek 90 - 51 (20:27:24:19, 18:11:14:8)

Poredak

Plasman   Ekipa Ut Pob Por Koš Raz Bod
1 gore (3) Šibenik 3 3 0 286:221 65 6
2 isto (2) Cibona 3 3 0 275:210 65 6
3 gore (5) Cedevita 3 2 1 248:193 55 5
4 isto (4) Zadar 3 2 1 247:192 55 5
5 gore (6) Dubrava 3 2 1 269:234 35 5
6 dolje (1) Split 3 2 1 240:205 35 5
7 isto (7) KA Osijek 3 1 2 165:235 -70 4
8 isto (8) Kvarner 2010 3 0 3 210:251 -41 3
9 isto (9) Bosco 3 0 3 195:258 -63 3
10 isto (10) Koprivnica 3 0 3 166:302 -136 3