Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
    KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
  •  ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
  • 2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
    2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M17, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M17, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M15, Selekcija i KK Vedi
    ALL STAR 2019 Liga M15, Selekcija i KK Vedi
  • ALL STAR 2019 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije
    ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije

Results & Poredak: M11 19-20

M11 19-20Print 

  Rezultati kola - Turnir 1

Nedjelja, 10.11.2019 - 1. kolo
  10:00 h Podravac Vedi 4 - 34 (0:2:0:2, 14:8:8:4)
  11:00 h Mladost (Đ) DHPG 53 - 2 (14:17:12:10, 0:0:0:2)
  12:00 h Virka Podravac 41 - 18 (12:9:7:13, 8:2:2:6)
  13:30 h Radnik DHPG 43 - 5 (12:9:12:10, 2:0:0:3)
  14:30 h Koprivnica Virka 28 - 17 (8:3:8:9, 12:4:1:0)
  15:30 h Radnik Koprivnica 24 - 30 (0:4:12:8, 7:8:10:6)

Poredak

Plasman   Ekipa Ut PobASC Por Koš Raz Bod
1 isto (1) Koprivnica 2 2 0 58:41 17 4
3 isto (3) Virka 2 1 1 58:46 12 3
2 isto (2) Radnik 2 1 1 67:35 32 3
4 isto (4) Mladost (Đ) 1 1 0 53:2 51 2
5 isto (5) Vedi 1 1 0 34:4 30 2
7 isto (7) DHPG 2 0 2 7:96 -89 2
6 isto (6) Podravac 2 0 2 22:75 -53 2