Povjerenici

Povjerenici sezona 2021/2022:

Božidar Vedriš - povjerenik natjecanja

  • Liga MBL-Z11
  • Liga djevojčica Z13
  • Liga pretkadetkinja Z15
  • Liga kadetkinja Z17
  • Liga juniorki Z19
  • KUP za žene Sjever

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
mob: 098 73 05 28

Siniša Benotić - povjerenik natjecanja

  • Liga dječaka M11
  • Liga dječaka M13
  • Liga dječaka M13 sjever
  • Liga pretkadeta M15
  • Liga pretkadeta M15 sjever
  • Liga kadeta M17
  • Liga juniora M19
  • KUP muški KS KKŽ
  • Liga 3x3: mlađih djevojčica Z11, djevojčica Z13, pretkadetkinja Z15, kadetkinja Z17, juniorki Z19
  • Liga 3x3: mlađih dječaka M11, dječaka M13, pretkadeta M15, kadeta M17, juniora M19

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
mob: 091 603 7279

Željko Križić - povjerenik natjecanja

  • Druga muška liga Sjever (2MLS)
  • KUP muški Sjever
  • SUPERKUP muški

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
mob: 091 502 6408; 098 99 385 70, 

Danijel Kolarić - povjerenik za osoblje (sve lige, regionalna M13, M15, osim 2MLS)

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
mob: 098 177 0437

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 7 13
2 Radnik 6 11
3 Vindija 6 11
4 Petar Zrinski 7 11
5 Međimurje 7 11
6 Bjelovar 7 10
7 Virka 6 9
8 Ivančica 7 9
9 Labrada 1971 7 8
10 Vedi 5 7
11 Varteks 5 5

3ML

Treća muška liga 3ML

# Momčad UT Bod
1 Donji Kraljevec 6 12
2 Međimurje wildboarsi 6 12
3 Mladost (Đ) 6 12
4 Čakovec 6 11
5 Grafičar 6 10
6 Rudar 6 8
7 Koprivnica 7 8
8 Mladost (Iv) 6 7
9 Ivančica 2 5 6
10 Kotoriba 5 5
11 Dubravčan 5 5

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 3 6
2 Radnik 3 5
3 Virka 2 3
4 Bjelovar 2 3
5 Vedi 1 1
6 Podravac 1 1
7 Koprivnica 1 1
8 Mladost (Đ) 1 1

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 2 3
2 Vindija 2 3
3 VROS 1 2
4 Međimurje 1 1
5 Ivančica 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 15
2 Vedi 7 12
3 Radnik 7 12
4 Petar Zrinski 10 11
5 Virka 5 8
6 Bjelovar 7 8

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 16
4 Donji Kraljevec 10 13
5 Radnik 10 13
6 Dubravčan 10 10

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Virka 8 14
3 Podravac 8 13
4 Vedi 8 11
5 Koprivnica 8 9
6 Pitomača 8 9

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 16
3 Vedi 8 14
4 Grafičar 8 10
5 Vindija 7 10
6 Čakovec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Virka 9 17
2 Vedi 8 15
3 Koprivnica 9 13
4 Radnik 8 12
5 Petar Zrinski 8 11
6 Mladost (Đ) 7 9
7 Daruvar 7 7

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 19
2 Virka 10 18
3 Radnik 10 15
4 Vindija 10 13
5 Podravac 10 13
6 Donji Kraljevec 10 12

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 18
2 Vedi 10 18
3 Grafičar 10 16
4 Čakovec 10 16
5 Mladost (Iv) 10 12
6 Nedelišće 10 10

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 7 14
2 Podravac 6 11
3 Virka 6 11
4 Radnik 8 11
5 Koprivnica 8 10
6 Mladost (Đ) 9 9

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Mladost (Đ) 10 18
3 Vedi 10 14
4 Vindija 10 14
5 Grafičar 10 13
6 Petar Zrinski 10 11

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Vedi 8 12
3 Koprivnica 8 11
4 Grafičar 8 11
5 Virka 8 10

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 2 4
2 Mladost (Đ) 2 4
3 Petar Zrinski 2 3
4 Vedi 2 3
5 Virka 2 2
6 Koprivnica 2 2

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Vedi 2 4
2 Radnik 2 3
3 Koprivnica Z 2 2

Kalendar muških liga

<< < Studeni 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26
28 29 30 01 02 03 04
82 entries in month Studeni 2022 82 entries in month Studeni 2022
Kadeti 22-23-Kolo 7
22:00 Radnik - Pitomača 85:38
1 entry at 02. Studeni 2022
Dječaci 22-23-Kolo 10
21:00 Mladost (Đ) - Virka 26:60
1 entry at 04. Studeni 2022
Juniori 22-23-Kolo 7
11:30 Bjelovar - Podravac 21:127
2ML 22-23-Kolo 5
16:00 Labrada 1971 - Radnik 56:79
Djevojčice 22-23-Kolo 1
16:30 Vindi - DHPG 75:28
2ML 22-23-Kolo 5
18:00 Vedi - Međimurje 68:95
2ML 22-23-Kolo 5
18:00 Petar Zrinski - Virka 86:65
3ML sjever 22-23-Kolo 4
19:00 Rudar - Donji Kraljevec 53:103
3ML sjever 22-23-Kolo 4
19:00 Dubravčan - Grafičar 57:83
7 entries at 05. Studeni 2022
Djevojčice 22-23-Kolo 1
11:30 Radnik - Podravac 39:64
Djevojčice 22-23-Kolo 1
12:00 Koprivnica - Mladost (Iv) 63:11
Dječaci 22-23-Kolo 6
12:00 Vedi - Radnik 94:30
Kadeti 22-23-Kolo 7
15:30 Vedi - Virka 34:75
Kadeti 22-23-Kolo 7
17:00 Podravac - Koprivnica 115:44
3ML sjever 22-23-Kolo 4
17:00 Ivančica 2 - Mladost (Đ) 68:91
2ML 22-23-Kolo 5
18:00 Bjelovar - Varteks 100:67
2ML 22-23-Kolo 5
19:00 Ivančica - Podravac 68:85
8 entries at 06. Studeni 2022
Juniori 22-23-Kolo 8
01:00 Virka - Bjelovar -:-
Juniori 22-23-Kolo 8
01:00 Podravac - Petar Zrinski 20:0
Djevojčice 22-23-Kolo 2
11:30 Virovitica - Vindi 52:33
Dječaci 22-23-Kolo 7
14:00 Koprivnica - Podravac 33:74
Pretkadeti 22-23-Kolo 8 / 1-4 mjesta
16:00 Koprivnica - Vedi 68:69
2ML 22-23-Kolo 6
17:00 Međimurje - Labrada 1971 75:55
2ML 22-23-Kolo 6
19:00 Podravac - Petar Zrinski 95:94
2ML 22-23-Kolo 6
19:00 Radnik - Ivančica 87:72
8 entries at 12. Studeni 2022
Dječaci 22-23-Kolo 7
11:30 Virka - Vedi 42:69
Pretkadeti 22-23-Kolo 8 / 5-7 mjesta
12:00 Mladost (Đ) - Petar Zrinski 64:61
Dječaci 22-23-Kolo 7
14:00 Mladost (Đ) - Radnik 14:84
Kadeti 22-23-Kolo 6
16:00 Vedi - Radnik 48:104
2ML 22-23-Kolo 6
17:00 Vindija - Vedi 94:65
3ML sjever 22-23-Kolo 5
18:00 Mladost (Đ) - Dubravčan 79:59
2ML 22-23-Kolo 6
19:30 Virka - Bjelovar 87:85
3ML sjever 22-23-Kolo 5
21:00 Koprivnica - Kotoriba 77:63
8 entries at 13. Studeni 2022
Djevojčice 22-23-Kolo 2
19:30 Podravac - Koprivnica 65:26
1 entry at 14. Studeni 2022
3ML sjever 22-23-Kolo 5
20:30 Čakovec - Rudar -:-
1 entry at 16. Studeni 2022
Pretkadeti 22-23-Kolo 9 / 1-4 mjesta
21:30 Radnik - Koprivnica 61:51
1 entry at 17. Studeni 2022
Kadeti 22-23-Kolo 8
11:15 Pitomača - Podravac 31:106
Dječaci 22-23-Kolo 4
15:00 Radnik - Virka 50:64
2 entries at 18. Studeni 2022
MBL U9 22-23-Turnir 1 Križevci
10:30 Vedi - Radnik 19:7
MBL U9 22-23-Turnir 1 Križevci
11:30 Koprivnica - Vedi 12:20
Kadeti 22-23-Kolo 6
12:00 Virka - Podravac 87:76
Dječaci 22-23-Kolo 8
12:00 Radnik - Koprivnica 45:44
Pretkadeti 22-23-Kolo 9 / 1-4 mjesta
14:30 Vedi - Virka 68:48
Juniori 22-23-Kolo 8
17:00 Vedi - Radnik 60:80
Djevojčice 22-23-Kolo 2
17:00 DHPG - Radnik 27:34
3ML sjever 22-23-Kolo 6
19:00 Rudar - Međimurje wildboarsi 59:76
3ML sjever 22-23-Kolo 6
19:30 Grafičar - Mladost (Đ) 64:73
Kadeti 22-23-Kolo 3
20:00 Radnik - Virka 85:52
2ML 22-23-Kolo 7
20:00 Labrada 1971 - Vindija 75:85
2ML 22-23-Kolo 7
20:00 Ivančica - Međimurje 59:78
12 entries at 19. Studeni 2022
Dječaci 22-23-Kolo 8
12:00 Mladost (Đ) - Vedi 12:98
Dječaci 22-23-Kolo 6
15:15 Virka - Koprivnica 57:49
Kadeti 22-23-Kolo 8
17:00 Koprivnica - Vedi 53:75
Pretkadeti 22-23-Kolo 8 / 1-4 mjesta
17:00 Virka - Radnik 56:53
3ML sjever 22-23-Kolo 6
17:00 Mladost (Iv) - Koprivnica 81:39
Kadeti 22-23-Kolo 8
18:30 Virka - Radnik 63:73
2ML 22-23-Kolo 7
19:00 Bjelovar - Podravac 72:83
7 entries at 20. Studeni 2022
Dječaci 22-23-Kolo 6
19:45 Podravac - Mladost (Đ) 94:6
2ML 22-23-Kolo 7
21:00 Petar Zrinski - Radnik 57:85
2 entries at 23. Studeni 2022
Kadeti 22-23-Kolo 9
01:00 Radnik - Koprivnica -:-
Kadeti 22-23-Kolo 9
01:00 Vedi - Podravac -:-
Juniori 22-23-Kolo 9
01:00 Petar Zrinski - Virka 0:20
Pretkadeti 22-23-Kolo 10 / 1-4 mjesta
16:00 Virka - Koprivnica 64:53
Djevojčice 22-23-Kolo 3
17:00 Radnik - Virovitica 45:57
3ML sjever 22-23-Kolo 7
18:00 Koprivnica - Rudar 76:86
3ML sjever 22-23-Kolo 7
19:00 Donji Kraljevec - Grafičar 92:82
2ML 22-23-Kolo 8
19:00 Radnik - Bjelovar 97:73
2ML 22-23-Kolo 8
19:00 Međimurje - Petar Zrinski 79:83
9 entries at 26. Studeni 2022
MBL M11 22-23-Turnir 2 Virovitica
01:00 Radnik - Mladost (Đ) -:-
MBL M11 22-23-Turnir 2 Virovitica
01:00 Vedi - Koprivnica -:-
MBL M11 22-23-Turnir 2 Virovitica
01:00 Mladost (Đ) - Virka -:-
MBL M11 22-23-Turnir 2 Virovitica
01:00 Koprivnica - Petar Zrinski -:-
MBL M11 22-23-Turnir 2 Virovitica
01:00 Radnik - Vedi -:-
Pretkadeti 22-23-Kolo 10 / 1-4 mjesta
11:30 Vedi - Radnik -:-
Dječaci 22-23-Kolo 8
11:30 Podravac - Virka -:-
Juniori 22-23-Kolo 9
13:00 Bjelovar - Radnik -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 3
15:30 Koprivnica - DHPG -:-
2ML 22-23-Kolo 8
15:30 Vedi - Labrada 1971 -:-
2ML 22-23-Kolo 8
16:00 Podravac - Varteks -:-
2ML 22-23-Kolo 8
21:30 Vindija - Ivančica -:-
12 entries today 27. Studeni 2022
Juniori 22-23-Kolo 9
22:00 Vedi - Podravac -:-
1 entry at 28. Studeni 2022
Kadeti 22-23-Kolo 9
21:30 Virka - Pitomača -:-
1 entry at 30. Studeni 2022

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Vindi 5 10
2 Podravac 5 9
3 Radost 5 8
4 Folka 5 8
5 Mursa 5 8
6 Brod 5 7

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Radost 5 10
2 Virovitica 6 10
3 Podravac 4 8
4 Radnik 5 7
5 Vindi 5 5
6 Bistra 5 5

Z17 A

Kadetkinje Z17-GA

# Momčad UT Bod
1 Podravac 3 6
2 Koprivnica 4 6
3 Virovitica 3 5
4 Mladost (Iv) 4 4

Z17 B

Kadetkinje Z17-GB

# Momčad UT Bod
1 Radost 4 8
2 Radnik 3 5
3 Virovitica 2 3 4
4 Bistra 4 4

Z15 A

Pretkadetkinje Z15-GA

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Iv) 3 6
2 Vindi 3 5
3 Radost 3 4
4 Bistra 3 3

Z15 B

Pretkadetkinje Z15-GB

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 3 6
2 Podravac 2 3
3 Radnik 2 3
4 Koprivnica 3 3

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 3 6
2 Podravac 3 6
3 Radnik 5 6
4 Vindi 3 5
5 Koprivnica 3 5
6 DHPG 3 4
7 Mladost (Iv) 4 4

Z11 A

Mini basket liga MBL-Z11 GA

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 2 4
2 Virovitica 2 2 3
3 Mladost (Iv) 2 3
4 Podravac 2 2

Z11 B

Mini basket liga MBL-Z11 GB

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Studeni 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26
28 29 30 01 02 03 04
23 entries in month Studeni 2022 23 entries in month Studeni 2022
Juniorke 22-23-Kolo 5
01:00 Bistra - Vindi -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 1
16:30 Vindi - DHPG 75:28
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 3
18:30 Vindi - Mladost (Iv) 28:34
3 entries at 05. Studeni 2022
Djevojčice 22-23-Kolo 1
11:30 Radnik - Podravac 39:64
Djevojčice 22-23-Kolo 1
12:00 Koprivnica - Mladost (Iv) 63:11
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 3
16:00 Bistra - Radost 21:43
3 entries at 06. Studeni 2022
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 3
11:00 Podravac - Koprivnica 90:37
Djevojčice 22-23-Kolo 2
11:30 Virovitica - Vindi 52:33
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 2
13:30 Virovitica - Radnik 88:50
3 entries at 12. Studeni 2022
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 3
17:00 Mladost (Iv) - Virovitica 31:49
1 entry at 13. Studeni 2022
Djevojčice 22-23-Kolo 2
19:30 Podravac - Koprivnica 65:26
1 entry at 14. Studeni 2022
Juniorke 22-23-Kolo 5
20:15 Radnik - Radost 57:83
1 entry at 15. Studeni 2022
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 3
11:30 Radnik - Radost 64:76
1 entry at 18. Studeni 2022
Juniorke 22-23-Kolo 6
01:00 Radnik - Podravac -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 3
01:00 Radnik - Podravac -:-
Juniorke 22-23-Kolo 6
13:00 Virovitica - Vindi 77:47
Djevojčice 22-23-Kolo 2
17:00 DHPG - Radnik 27:34
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 3
17:30 Koprivnica - Virovitica 18:99
5 entries at 19. Studeni 2022
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 3
19:00 Bistra - Virovitica 2 48:54
1 entry at 24. Studeni 2022
Juniorke 22-23-Kolo 5
11:30 Podravac - Virovitica 90:45
Juniorke 22-23-Kolo 6
11:30 Bistra - Radost 45:57
Djevojčice 22-23-Kolo 3
17:00 Radnik - Virovitica 45:57
3 entries at 26. Studeni 2022
Djevojčice 22-23-Kolo 3
15:30 Koprivnica - DHPG -:-
1 entry today 27. Studeni 2022