Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
    KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
  •  ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
  • 2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
    2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
  • 17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
    17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
  • 13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
    16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
  • ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija

Izvješće utakmice: Koprivnica - Vindi | Kolo 10 | Liga djevojčica | 19-20
Djevojčice 19-20Print 

Koprivnica protiv Vindi
26 45
(11 : 6 : 7 : 2 ) (7 : 12 : 9 : 17 )

Više informacija

Datum utakmice: %PM, %12 %572 %2020
Vrijeme utakmice: 13:45


 Sažetak

ŽKK KOPRIVNICA: Hlebar A., Kovač A. 4, Jakupić K., Petrović T. (cap) 3, Jakupić D. 3, Šimunija A. 10, Celišćak A. 6, Želežić N., Jurković L.

ŽKK VINDI: Florijanić J. 2, Sajko P. 15 (1x3), Posavec L. 2, Pešorda P., Rušec I. 7, Rašić L. 10, Lebinec S.C., Božić I., Čopor E., Kušen N . 1, Hrgarek I. (cap) 8 (1x3)