ALL STAR 2023 Međužupanijska liga dječaka M13 pobjeda Vediju

202302 M13 AS svi

Danas je u Bjelovaru od 12,15 sati odigrana 18. ALL STAR utakmica Međužupanijske lige dječaka M13 između pobjednika lige KK Vedi i Selekcije lige M13. Vedi je uspio pobijediti selekciju lige M13.

Opširnije:ALL STAR 2023 Međužupanijska liga dječaka M13 pobjeda Vediju

13. Kup Prekodravlja osvojila DKK Kanizsa

202301 KupPrekodravlja svi

Pobjednik 13. Međunarodnog turnira Kup Prekodravlja 2023. su minibasketašice DKK Kanizsa iz Nagykanizse.

Opširnije:13. Kup Prekodravlja osvojila DKK Kanizsa

Pretkadetski turnir Sjećanja osvojila KK Koprivnica

202212 TurnirSjećanja svi

Na 11. Memorijalnom turniru Sjećanja 2022. pretkadeti KK Koprivnica osvojili prvo mjesto, a na revijalnoj utakmici seniori KK Mladost bili su bolji od veterana Mladosti.

Opširnije:Pretkadetski turnir Sjećanja osvojila KK Koprivnica

Trenerski seminar u Đurđevcu

202212 trenerski dj

U Đurđevcu je 23.12.2022. održan trenerski seminar za trenere sa područja Koprivničko-križevačke, Bjelovarsko-bilogorske i Virovitičke Županije.

Opširnije:Trenerski seminar u Đurđevcu

Pretkadeti Vedija nisu izborili Jedinstvenu pretkadetsku ligu

202205 M15 as2

Nakon i drugog poraza protiv pretkadeta KK Grafičar Vedijevci nisu uspjeli izboriti daljnje natjecanje u Hrvatskoj jedinstvenoj pretkadetskoj ligi.

Opširnije:Pretkadeti Vedija nisu izborili Jedinstvenu pretkadetsku ligu

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 13 24
2 Vindija 13 23
3 Radnik 12 21
4 Međimurje 12 21
5 Ivančica 13 20
6 Petar Zrinski 12 19
7 Vedi 13 19
8 Virka 13 18
9 Bjelovar 12 16
10 Labrada 1971 13 15
11 Varteks 14 12

3ML

Treća muška liga 3ML

# Momčad UT Bod
1 Međimurje wildboarsi 12 24
2 Mladost (Đ) 13 24
3 Grafičar 13 23
4 Čakovec 12 21
5 Donji Kraljevec 12 21
6 Dubravčan 11 16
7 Rudar 12 15
8 Koprivnica 14 15
9 Kotoriba 13 15
10 Mladost (Iv) 12 14
11 Ivančica 2 10 13

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 3 6
2 Radnik 3 5
3 Virka 2 3
4 Bjelovar 2 3
5 Vedi 1 1
6 Podravac 1 1
7 Koprivnica 1 1
8 Mladost (Đ) 1 1

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 2 3
2 Vindija 2 3
3 VROS 1 2
4 Međimurje 1 1
5 Ivančica 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 18
2 Vedi 10 18
3 Radnik 10 17
4 Virka 10 15
5 Bjelovar 10 11
6 Petar Zrinski 10 6

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Podravac 3 6
2 Virka 2 4
3 Međimurje 2 4
4 Dubravčan 3 3
5 Vedi 2 2
6 Vindija 2 2

JKL

Jedinstvena kadetska liga

# Momčad UT Bod
1 Zadar 4 8
2 Bosco 4 8
3 Cibona 4 7
4 Cedevita junior 4 7
5 Stoja 4 6
6 Diadora 4 6
7 VROS 4 5
8 Split 4 5
9 Radnik 4 4
10 KA Mrav 4 4

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 10 18
3 Podravac 10 16
4 Vedi 10 14
5 Koprivnica 10 11
6 Pitomača 10 11

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 2 4
2 Međimurje 2 4
3 Podravac 3 3
4 Virka 1 2
5 Vindija 2 2

JPKL

Jedinstvena pretkadetska liga

# Momčad UT Bod
1 Pazin 5 10
2 Oliva 5 8
3 Cibona 5 7
4 Cedevita junior 3 6
5 Zadar 3 6
6 Bosco 3 5
7 VROS 3 5
8 Kastav 5 5
9 Split 3 4
10 Grafičar 3 4
11 Šibenka 3 3
12 Dinamo 3 3

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 9 17
2 Virka 9 17
3 Koprivnica 9 13
4 Radnik 9 13
5 Petar Zrinski 8 11
6 Mladost (Đ) 8 11
7 Daruvar 8 8

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Vedi 3 5
2 Vindija 2 4
3 Međimurje 2 4
4 Donji Kraljevec 2 3
5 Radnik 3 3
6 Virka 2 2

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 1 2
2 Čakovec 1 2
3 Petar Zrinski 1 2
4 Mladost (Đ) 1 1
5 Kotoriba 1 1
6 Daruvar 1 1

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 10 20
2 Podravac 10 17
3 Virka 10 17
4 Koprivnica 10 13
5 Radnik 10 13
6 Mladost (Đ) 10 10

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 4 7
2 Grafičar 4 7
3 Vedi 3 6
4 Podravac 4 5
5 Virka 3 4
6 Vindija 4 4

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Donji Kraljevec 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Nedelišće 0 0
1 Radnik 0 0
1 Rudar 0 0

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 5 10
2 Mladost (Đ) 4 7
3 Koprivnica 4 6
4 Petar Zrinski 5 6
5 Vedi 4 5
6 Virka 2 2

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Vedi 2 4
2 Radnik 2 3
3 Koprivnica Z 2 2

Kalendar muških liga

<< < Veljača 2023 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
30 31 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 01 02 03 04 05
52 entries in month Veljača 2023 52 entries in month Veljača 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 8
01:00 Podravac - Radnik -:-
2ML 22-23-Kolo 14
01:00 Varteks - Ivančica 0:20
2ML 22-23-Kolo 14
19:00 Radnik - Vindija 105:88
3ML sjever 22-23-Kolo 14
19:00 Ivančica 2 - Grafičar 77:91
3ML sjever 22-23-Kolo 14
19:30 Rudar - Mladost (Đ) 45:90
2ML 22-23-Kolo 14
21:00 Podravac - Vedi 91:84
6 entries at 04. Veljača 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 8
15:00 Mladost (Iv) - Koprivnica 42:31
Djevojčice 22-23-Kolo 8
16:30 DHPG - Vindi 17:69
3ML sjever 22-23-Kolo 14
19:00 Koprivnica - Međimurje wildboarsi 77:88
2ML 22-23-Kolo 14
20:00 Virka - Labrada 1971 88:68
4 entries at 05. Veljača 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Podravac -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 9
01:00 Vindi - Virovitica -:-
2ML 22-23-Kolo 15
01:00 Petar Zrinski - Varteks 20:0
2ML 22-23-Kolo 15
01:00 Ivančica - Virka -:-
MBL U9 22-23-Turnir 2 Bjelovar
11:00 Vedi - Koprivnica -:-
MBL U9 22-23-Turnir 2 Bjelovar
13:30 Radnik - Vedi -:-
2ML 22-23-Kolo 15
16:00 Vedi - Radnik -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 15
18:00 Mladost (Đ) - Ivančica 2 -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 15
20:30 Grafičar - Dubravčan -:-
9 entries at 11. Veljača 2023
2ML 22-23-Kolo 14
13:00 Bjelovar - Petar Zrinski -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 15
18:00 Donji Kraljevec - Rudar -:-
2ML 22-23-Kolo 15
19:30 Vindija - Međimurje -:-
2ML 22-23-Kolo 15
20:00 Labrada 1971 - Podravac -:-
4 entries at 12. Veljača 2023
2ML 22-23-Kolo 16
01:00 Međimurje - Vedi -:-
2ML 22-23-Kolo 16
01:00 Radnik - Labrada 1971 -:-
2ML 22-23-Kolo 16
01:00 Podravac - Ivančica -:-
2ML 22-23-Kolo 16
01:00 Virka - Petar Zrinski -:-
2ML 22-23-Kolo 16
01:00 Varteks - Bjelovar -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 16
01:00 Dubravčan - Mladost (Đ) -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 16
01:00 Rudar - Čakovec -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 16
01:00 Kotoriba - Koprivnica -:-
MBL M11 22-23-Turnir 4
01:00 Petar Zrinski - Mladost (Đ) -:-
MBL M11 22-23-Turnir 4
01:00 Vedi - Virka -:-
MBL M11 22-23-Turnir 4
01:00 Radnik - Koprivnica -:-
MBL M11 22-23-Turnir 4
01:00 Mladost (Đ) - Radnik -:-
MBL M11 22-23-Turnir 4
01:00 Koprivnica - Vedi -:-
13 entries at 18. Veljača 2023
MBL M11 22-23-Turnir 3 Virovitica
10:30 Virka - Mladost (Đ) -:-
MBL M11 22-23-Turnir 3 Virovitica
11:30 Radnik - Petar Zrinski -:-
MBL M11 22-23-Turnir 3 Virovitica
12:30 Vedi - Mladost (Đ) -:-
MBL M11 22-23-Turnir 3 Virovitica
14:00 Radnik - Koprivnica -:-
MBL M11 22-23-Turnir 3 Virovitica
15:00 Petar Zrinski - Vedi -:-
MBL M11 22-23-Turnir 3 Virovitica
16:00 Virka - Koprivnica -:-
6 entries at 19. Veljača 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 10
01:00 DHPG - Koprivnica -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 10
01:00 Podravac - Mladost (Iv) -:-
2ML 22-23-Kolo 17
01:00 Bjelovar - Virka -:-
2ML 22-23-Kolo 17
01:00 Petar Zrinski - Podravac -:-
2ML 22-23-Kolo 17
01:00 Ivančica - Radnik -:-
2ML 22-23-Kolo 17
01:00 Labrada 1971 - Međimurje -:-
2ML 22-23-Kolo 17
01:00 Vedi - Vindija -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 17
01:00 Koprivnica - Mladost (Iv) -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 17
01:00 Međimurje wildboarsi - Rudar -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 17
01:00 Mladost (Đ) - Grafičar -:-
10 entries at 25. Veljača 2023

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Vindi 10 20
2 Podravac 10 18
3 Folka 10 17
4 Radost 10 16
5 Mursa 10 15
6 Jabuka 10 12

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 17
3 Virovitica 10 16
4 Bistra 10 13
5 Radnik 10 12
6 Vindi 10 11

Z17 A

Kadetkinje Z17-GA

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 4 7
2 Podravac 3 6
3 Koprivnica 5 6
4 Mladost (Iv) 4 5

Z17 B

Kadetkinje Z17-GB

# Momčad UT Bod
1 Radnik 5 9
2 Radost 4 8
3 Virovitica 2 5 6
4 Bistra 4 4

Z15 A

Pretkadetkinje Z15-GA

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Iv) 5 10
2 Vindi 5 9
3 Radost 6 8
4 Bistra 6 6

Z15 B

Pretkadetkinje Z15-GB

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 4 8
2 Radnik 4 6
3 Podravac 3 5
4 Koprivnica 5 5

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Vindi 7 13
2 Virovitica 6 12
3 Radnik 8 11
4 Koprivnica 7 10
5 Mladost (Iv) 8 9
6 DHPG 7 8
7 Podravac 3 6

Z11 A

Mini basket liga MBL-Z11 GA

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 6 11
2 Podravac 6 10
3 Mladost (Iv) 6 6
4 Virovitica 2 6 5

Z11 B

Mini basket liga MBL-Z11 GB

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 4 7
2 Vindi 4 7
3 DHPG 4 4

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Veljača 2023 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
30 31 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 01 02 03 04 05
20 entries in month Veljača 2023 20 entries in month Veljača 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 8
01:00 Podravac - Radnik -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 5
01:00 Radost - Bistra -:-
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 6
01:00 Mladost (Iv) - Vindi -:-
MBL Z11-GB 22-23-Turnir 2 Varaždin
11:00 Vindi - DHPG 23:17
MBL Z11-GB 22-23-Turnir 2 Varaždin
12:00 Virovitica - DHPG 28:24
MBL Z11-GB 22-23-Turnir 2 Varaždin
13:30 Virovitica - Vindi 15:18
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 6
15:00 Radost - Bistra 61:27
7 entries at 04. Veljača 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 8
15:00 Mladost (Iv) - Koprivnica 42:31
Djevojčice 22-23-Kolo 8
16:30 DHPG - Vindi 17:69
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 5
17:00 Mladost (Iv) - Koprivnica 50:40
3 entries at 05. Veljača 2023
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 3
20:15 Radnik - Podravac -:-
1 entry at 07. Veljača 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Podravac -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 9
01:00 Vindi - Virovitica -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 6
01:00 Radost - Radnik -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 6
01:00 Virovitica 2 - Bistra -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 6
01:00 Podravac - Radnik -:-
5 entries at 11. Veljača 2023
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 6
01:00 Virovitica - Mladost (Iv) -:-
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 6
01:00 Koprivnica - Podravac -:-
2 entries at 18. Veljača 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 10
01:00 DHPG - Koprivnica -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 10
01:00 Podravac - Mladost (Iv) -:-
2 entries at 25. Veljača 2023