Na turniru Mala meša 2022 pobjednik ŽKK Podravac

202209 MalaMeša svi

Za dobra početak nove sezone pobrinula se ekipa juniorki ŽKK Podravac koja je osvojila Turnir Mala meša 2022.

Opširnije:Na turniru Mala meša 2022 pobjednik ŽKK Podravac

Na Međunarodnom turniru u Goli pobjeda DKK Kanizsa i ŽKD Maribora

202209 DrnjeKup svi

ŽKK DHPG je bio domaćin Međunarodnog turnira Drnje kup 2022 za mini basket Z11 i Međunarodnog turnira Sport Dolenec za pretkadetkinje Z15. Pobjednik u kategoriji mini basketa je DKK Kanizsa (Mađarska), a u kategoriji pretkadetkinja Z15 ekipa ŽKD Maribor (Slovenija).

Opširnije:Na Međunarodnom turniru u Goli pobjeda DKK Kanizsa i ŽKD Maribora

Borik najbolji na seniorskoj Noći košarke

202206 NoćKošarke seniori

Na netom završenom seniorskom haklu 3x3 u Đurđevcu na Noći košarke najbolja ekipa je Borik iz Bjelovara.

Opširnije:Borik najbolji na seniorskoj Noći košarke

Puno uzbuđenja na haklu 3x3 Noć Košarke za mlađe kategorije

202206 NoćKošarke mdk

Na netom završenom haklu 3x3 dijelom projekta "Na haklu poleti, na koš doleti" u Đurđevcu na Noći košarke za mlađe kategorije pobijedili su u kategoriji dječaka M13 Borik iz Bjelovara, u kategoriji M15 Podravac iz Virja i kategoriji M17 Borik iz Bjelovara.

Opširnije:Puno uzbuđenja na haklu 3x3 Noć Košarke za mlađe kategorije

Završio je 2. Memorijalni turnir Danijel Crnjak-Riba

20220611 bornaKuca2

Na završenom 2. Memorijalnom turniru Danijel Crnjak-Riba pregršt događanja, od uzbudljivih natjecanja u dvije muške i dvije ženske kategorije, do mališana koji su košarkaškim vještinama pokazali kako znaju razvrstati otpad, pa igri za gledatelje i sve to uz atmosferu kakva se viđa na profesionalnim 3x3 turnirima. Sve to u sjećanje na našeg Ribu koji nas je prerano napustio, ali vjerujemo da je našao načina kako da nas promatra iz nekog svog kutka.

Opširnije:Završio je 2. Memorijalni turnir Danijel Crnjak-Riba

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Ivančica 0 0
1 Labrada 1971 0 0
1 Međimurje 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Varteks 0 0
1 Vedi 0 0
1 Vindija 0 0
1 Virka 0 0

3ML

Treća muška liga 3ML

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 3 6
2 Radnik 3 5
3 Virka 2 3
4 Bjelovar 2 3
5 Vedi 1 1
6 Podravac 1 1
7 Koprivnica 1 1
8 Mladost (Đ) 1 1

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Ivančica 0 0
1 Međimurje 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Vindija 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Vedi 3 6
2 Podravac 2 3
3 Virka 2 3
4 Radnik 2 3
5 Petar Zrinski 2 3
6 Bjelovar 3 3

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 16
4 Donji Kraljevec 10 13
5 Radnik 10 13
6 Dubravčan 10 10

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Radnik 2 4
2 Vedi 3 4
3 Pitomača 2 3
4 Koprivnica 3 3
5 Podravac 1 2
6 Virka 1 2

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 16
3 Vedi 8 14
4 Grafičar 8 10
5 Vindija 7 10
6 Čakovec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 3 5
2 Radnik 3 5
3 Vedi 2 4
4 Virka 2 4
5 Mladost (Đ) 3 4
6 Daruvar 3 3
7 Petar Zrinski 2 2

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 19
2 Virka 10 18
3 Radnik 10 15
4 Vindija 10 13
5 Podravac 10 13
6 Donji Kraljevec 10 12

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 18
2 Vedi 10 18
3 Grafičar 10 16
4 Čakovec 10 16
5 Mladost (Iv) 10 12
6 Nedelišće 10 10

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 3 6
2 Podravac 2 4
3 Koprivnica 3 3
4 Virka 1 2
5 Mladost (Đ) 2 2
6 Radnik 1 1

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Mladost (Đ) 10 18
3 Vedi 10 14
4 Vindija 10 14
5 Grafičar 10 13
6 Petar Zrinski 10 11

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Vedi 8 12
3 Koprivnica 8 11
4 Grafičar 8 11
5 Virka 8 10

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica Z 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

Kalendar muških liga

<< < Listopad 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
26 27 28 29 30 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
48 entries in month Listopad 2022 48 entries in month Listopad 2022
Juniori 22-23-Kolo 3
22:30 Petar Zrinski - Podravac -:-
1 entry at 04. Listopad 2022
Kadeti 22-23-Kolo 5
02:00 Vedi - Pitomača -:-
Kadeti 22-23-Kolo 5
02:00 Radnik - Podravac -:-
Kadeti 22-23-Kolo 5
02:00 Virka - Koprivnica -:-
Pretkadeti 22-23-Kolo 5
02:00 Koprivnica - Petar Zrinski -:-
Pretkadeti 22-23-Kolo 5
02:00 Virka - Vedi -:-
Pretkadeti 22-23-Kolo 5
02:00 Daruvar '22 - Radnik -:-
Juniori 22-23-Kolo 5
02:00 Bjelovar - Vedi -:-
Juniori 22-23-Kolo 5
02:00 Petar Zrinski - Radnik -:-
Juniori 22-23-Kolo 5
02:00 Podravac - Virka -:-
Dječaci 22-23-Kolo 4
02:00 Vedi - Podravac -:-
Dječaci 22-23-Kolo 4
02:00 Radnik - Virka -:-
Dječaci 22-23-Kolo 4
02:00 Mladost (Đ) - Koprivnica -:-
12 entries at 07. Listopad 2022
2ML 22-23-Kolo 1
02:00 Međimurje - Podravac -:-
2ML 22-23-Kolo 1
02:00 Vindija - Virka -:-
2ML 22-23-Kolo 1
02:00 Labrada 1971 - Bjelovar -:-
2ML 22-23-Kolo 1
02:00 Ivančica - Petar Zrinski -:-
4 entries at 08. Listopad 2022
Pretkadeti 22-23-Kolo 6
02:00 Vedi - Daruvar '22 -:-
Pretkadeti 22-23-Kolo 6
02:00 Mladost (Đ) - Koprivnica -:-
Juniori 22-23-Kolo 6
02:00 Vedi - Virka -:-
Juniori 22-23-Kolo 6
02:00 Podravac - Radnik -:-
Juniori 22-23-Kolo 6
02:00 Bjelovar - Petar Zrinski -:-
Djevojčice GA 22-23-Kolo 2
02:00 Opeka - Koprivnica -:-
Djevojčice GA 22-23-Kolo 2
02:00 Virovitica - Radnik -:-
2ML 22-23-Kolo 2
02:00 Bjelovar - Ivančica -:-
2ML 22-23-Kolo 2
02:00 Varteks - Labrada 1971 -:-
2ML 22-23-Kolo 2
02:00 Podravac - Vindija -:-
2ML 22-23-Kolo 2
02:00 Radnik - Međimurje -:-
11 entries at 14. Listopad 2022
Kadeti 22-23-Kolo 6
02:00 Pitomača - Koprivnica -:-
Kadeti 22-23-Kolo 6
02:00 Virka - Podravac -:-
Kadeti 22-23-Kolo 6
02:00 Radnik - Vedi -:-
Pretkadeti 22-23-Kolo 7
02:00 Virka - Mladost (Đ) -:-
Pretkadeti 22-23-Kolo 7
02:00 Radnik - Vedi -:-
2ML 22-23-Kolo 3
02:00 Vindija - Radnik -:-
2ML 22-23-Kolo 3
02:00 Vedi - Podravac -:-
2ML 22-23-Kolo 3
02:00 Labrada 1971 - Virka -:-
Dječaci 22-23-Kolo 5
02:00 Virka - Mladost (Đ) -:-
2ML 22-23-Kolo 3
02:00 Ivančica - Varteks -:-
Dječaci 22-23-Kolo 5
02:00 Podravac - Radnik -:-
2ML 22-23-Kolo 3
02:00 Petar Zrinski - Bjelovar -:-
12 entries at 21. Listopad 2022
Juniori 22-23-Kolo 7
02:00 Petar Zrinski - Vedi -:-
Juniori 22-23-Kolo 7
02:00 Bjelovar - Podravac -:-
Juniori 22-23-Kolo 7
02:00 Radnik - Virka -:-
2ML 22-23-Kolo 4
02:00 Varteks - Petar Zrinski -:-
2ML 22-23-Kolo 4
02:00 Virka - Ivančica -:-
2ML 22-23-Kolo 4
02:00 Podravac - Labrada 1971 -:-
2ML 22-23-Kolo 4
02:00 Radnik - Vedi -:-
2ML 22-23-Kolo 4
02:00 Međimurje - Vindija -:-
8 entries at 28. Listopad 2022

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Brod 0 0
1 Folka 0 0
1 Orka 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 2 4
2 Bistra 1 1
3 Radnik 1 1
4 Radost 0 0
4 Vindi 0 0
4 Virovitica 0 0

Z17 A

Kadetkinje Z17-GA

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 1 2
2 Podravac 1 2
3 Mladost (Iv) 1 1
4 Koprivnica 1 1

Z17 B

Kadetkinje Z17-GB

# Momčad UT Bod
1 Radost 2 4
2 Bistra 3 3
3 Radnik 1 2
4 Virovitica 2 0 0

Z15 A

Pretkadetkinje Z15-GA

# Momčad UT Bod
1 Vindi 1 2
2 Mladost (Iv) 1 2
3 Radost 1 1
4 Bistra 1 1

Z15 B

Pretkadetkinje Z15-GB

# Momčad UT Bod
1 Radnik 1 2
2 Koprivnica 1 1
3 Podravac 0 0
3 Virovitica 0 0

Z13 A

Djevojčice Z13-GA

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Opeka 0 0
1 Radnik 0 0
1 Virovitica 0 0

Z13 B

Djevojčice Z13-GB

# Momčad UT Bod
1 Vindi 1 2
2 Podravac 1 2
3 Mladost (Iv) 1 1
4 Virovitica 2 1 1
5 DHPG 0 0

Z11 A

Z11 B

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Listopad 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
26 27 28 29 30 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
21 entries in month Listopad 2022 21 entries in month Listopad 2022
Juniorke 22-23-Kolo 2
02:00 Virovitica - Radnik -:-
1 entry at 02. Listopad 2022
Juniorke 22-23-Kolo 3
02:00 Radost - Virovitica -:-
Juniorke 22-23-Kolo 3
02:00 Podravac - Varaždin -:-
Juniorke 22-23-Kolo 3
02:00 Radnik - Bistra -:-
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 2
02:00 Mladost (Iv) - Bistra -:-
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 2
02:00 Radost - Varaždin -:-
Djevojčice GB 22-23-Kolo 2
02:00 Virovitica 2 - Podravac -:-
Djevojčice GB 22-23-Kolo 2
02:00 DHPG - Mladost (Iv) -:-
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 2
02:00 Virovitica - Podravac -:-
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 2
02:00 Koprivnica - Mladost (Iv) -:-
9 entries at 07. Listopad 2022
Djevojčice GA 22-23-Kolo 2
02:00 Opeka - Koprivnica -:-
Djevojčice GA 22-23-Kolo 2
02:00 Virovitica - Radnik -:-
2 entries at 14. Listopad 2022
Juniorke 22-23-Kolo 4
02:00 Virovitica - Bistra -:-
Juniorke 22-23-Kolo 4
02:00 Varaždin - Radnik -:-
Juniorke 22-23-Kolo 4
02:00 Radost - Podravac -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 2
02:00 Podravac - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 2
02:00 Virovitica - Radnik -:-
5 entries at 21. Listopad 2022
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 2
02:00 Virovitica 2 - Radnik -:-
1 entry at 22. Listopad 2022
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 2
12:00 Bistra - Radost 23:77
1 entry at 24. Listopad 2022
Djevojčice GB 22-23-Kolo 3
02:00 Mladost (Iv) - Varaždin -:-
Djevojčice GB 22-23-Kolo 3
02:00 Podravac - DHPG -:-
2 entries at 28. Listopad 2022