Gospićanke uzele Uskršnji Turnir Koprivnica 2019

201904 Uskrsni kc 1 4

Danas je u Koprivnici ŽKK Gospić u finalu pobijedio ŽKK Koprivnica i uzeo 14. Međunarodni Uskršnji turnir Koprivnica 2019. za djevojke.

Natjecale su se djevojke 2003. godište i mlađe. Na turniru je nastupilo šest ekipa podijeljenih u dvije skupine, a od toga je jedna ekipa iz Pekinga (Kina).

Skupina A: Beijing Sport University (Peking, Kina), ŽKK Koprivnica, ŽKK Mursa (Osijek)

Skupina B: ŽKK Gospić (Gospić), ŽKK Folka Borovje (Zagreb) i ŽKK Vindi (Varaždin)

REZULTATI:

A Koprivnica - BSU 57:43 (15:14, 20:6, 18:8, 22:15)

B Folka Borovje - Vindi 42:35 (6:13, 15:12, 11:5, 10:5)

A BSU - Mursa 48:43 (15:11, 15:8, 6:17, 12:7)

B Gospić - Folka Borovje 59:40 (21:15, 14:8, 12:13, 12:4)

A Koprivnica - Mursa 48:46 (2:8, 13:14, 13:4, 20:20)

B Vindi - Gospić 30:42 (9:11, 8:12, 8:12, 5:7)

Skupina A   Skupina B
Rbr  Ekipa Pob Por Bod ________ Rbr Ekipa Pob Por Bod
1  Koprivnica 2 0 4   1 Gospić 2 0 4
2  BSU 1 1 3   2 Folka Borovje 1 1 3
3  Mursa 0 2 2   3 Vindi 0 2 2

Za 5. mjesto

Mursa - Vindi 38:33 (8:11, 9:10, 10:8, 11:7)

Za 3. mjesto

BSU - Folka Borovje 55:62 (18:14, 14:17, 13:12, 10:19)

Za 1. mjesto

Koprivnica - Gospić 54:60 (14:12, 15:14, 11:21, 14:13)

POREDAK

Rbr Ekipa
1 ŽKK Gospić
2 ŽKK Koprivnica
3 ŽKK Folka Borovje
4 Beijing Sport University
5 ŽKK Mursa
6 ŽKK Vindi

Najbolja petorka turnira: Lorena Baturina (ŽKK Folka Borovje), Li Meixi (BSU), Ana Vrban i Ena Rendulić (ŽKK Gospić), Matea Kapitanić (ŽKK Koprivnica).

Najbolji strijelac je Korina Lujić (ŽKK Folka Borovje), a najbolja igračica turnira je Lina Strilić (ŽKK Gospić).

Čestitke svim ekipama, a posebno nagrađenima. Zahvaljujemo gledateljima na svesrdnoj podršci koju su pružile košarkašicama.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 10 19
2 Međimurje 10 19
3 Podravac 10 18
4 Petar Zrinski 10 16
5 Bjelovar 10 15
6 Koprivnica 10 15
7 Labrada 10 14
8 Ivančica 10 13
9 Virka 10 12
10 Radnik 10 12
11 Vindija 10 12

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 11
2 Radnik 6 9
3 Bjelovar 6 8
4 Koprivnica 6 8

M19 S

Juniori M19 Sjever

NO ITEMS

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 16 31
2 Podravac 15 27
3 Radnik 14 23
4 Vedi 13 22
5 Petar Zrinski 15 21
6 Koprivnica 14 20
7 Mladost (Đ) 15 19
8 Virka 14 18
9 Pitomača 16 16

M17 S

Kadeti M17 Sjever

NO ITEMS

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 13 25
2 Vedi 13 22
3 Bjelovar 12 21
4 Virka 11 18
5 Koprivnica 12 16
6 Mladost (Đ) 13 16
7 Petar Zrinski 11 15
8 Podravac 13 14

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

NO ITEMS

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 9 15
3 Podravac 10 15
4 Vedi 9 14
5 Koprivnica 10 13
6 Mladost (Đ) 10 10

M13 S

Dječaci M13 Sjever

NO ITEMS

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 6 10
2 Vedi 5 10
3 Koprivnica 6 10
4 Virka 6 7
5 Mladost (Đ) 3 5
6 Podravac 6 5
7 DHPG 5 5
8 DHPG2 3 3

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Siječanj 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
-1 0 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 26
27 28 29 30 31 01 02
60 entries in month Siječanj 2020 60 entries in month Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 13
17:30 Virka - Vedi 45:65
1 entry at 03. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 16
01:00 Vedi - Podravac -:-
1 entry at 04. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 15
11:30 Virka - Bjelovar 53:101
1 entry at 05. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 16
21:00 Petar Zrinski - Mladost (Đ) 67:47
Kadeti 19-20-Kolo 16
21:30 Bjelovar - Pitomača 80:44
2 entries at 08. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 9
11:30 Virka - Podravac 73:47
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
16:30 Koprivnica - Vedi 57:51
Kadeti 19-20-Kolo 17
17:00 Mladost (Đ) - Bjelovar 49:79
3 entries at 11. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
11:00 Podravac - Petar Zrinski 53:93
Dječaci 19-20-Kolo 9
11:30 Koprivnica - Vedi 33:63
Kadeti 19-20-Kolo 17
11:30 Pitomača - Radnik 52:76
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
15:00 Virka - Mladost (Đ) 60:55
Kadeti 19-20-Kolo 17
17:00 Virka - Koprivnica 51:74
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
17:30 Radnik - Bjelovar 58:70
6 entries at 12. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 9
18:45 Mladost (Đ) - Radnik 14:105
Kadeti 19-20-Kolo 17
21:15 Podravac - Petar Zrinski 101:57
2 entries at 13. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 11
19:00 Mladost (Đ) - Petar Zrinski 79:53
Juniori 19-20-Kolo 6
21:30 Bjelovar - Koprivnica 99:79
2 entries at 15. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
11:00 Radnik - Petar Zrinski 73:67
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
13:00 Bjelovar - Koprivnica 62:41
Dječaci 19-20-Kolo 10
14:30 Radnik - Virka 103:51
Pretkadeti 19-20-Kolo 6
15:30 Virka - Podravac 108:41
4 entries at 18. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 10
11:00 Vedi - Mladost (Đ) 85:24
Kadeti 19-20-Kolo 18
11:30 Koprivnica - Pitomača 88:23
Kadeti 19-20-Kolo 18
17:00 Radnik - Mladost (Đ) 91:58
Kadeti 19-20-Kolo 18
17:00 Podravac - Bjelovar 70:93
4 entries at 19. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 10
18:00 Podravac - Koprivnica 35:42
1 entry at 20. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
19:30 Podravac - Virka 36:120
1 entry at 21. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
21:30 Mladost (Đ) - Vedi 43:84
1 entry at 23. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 15
01:00 Mladost (Đ) - Vedi -:-
1 entry at 24. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
01:00 Koprivnica - Mladost (Đ) -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
01:00 Vedi - Mladost (Đ) -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
09:30 Vedi - DHPG 2 -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
10:30 Mladost (Đ) - DHPG 2 -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
11:30 Radnik - DHPG -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
12:30 Koprivnica - Podravac -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
13:00 Bjelovar - Petar Zrinski -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
13:30 Mladost (Đ) - Virka -:-
Dječaci 19-20-Kolo 6
14:00 Virka - Vedi -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
14:30 Podravac - Koprivnica -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
15:30 Virka - Radnik -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
16:00 Radnik - Virka -:-
2ML 19-20-Kolo 12
18:00 Grafičar - Petar Zrinski -:-
Kadeti 19-20-Kolo 16
18:00 Radnik - Virka -:-
14 entries today 25. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
11:30 Vedi - Podravac -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 1
12:30 Petar Zrinski - Koprivnica -:-
2ML 19-20-Kolo 12
17:00 Bjelovar - Virka -:-
2ML 19-20-Kolo 12
17:00 Radnik - Koprivnica -:-
2ML 19-20-Kolo 12
17:30 Međimurje - Labrada -:-
2ML 19-20-Kolo 12
19:30 Vindija - Podravac -:-
6 entries at 26. Siječanj 2020
Juniori 19-20-Kolo 7
22:15 Radnik - Bjelovar -:-
1 entry at 28. Siječanj 2020
Juniori 19-20-Kolo 7
21:30 Podravac - Koprivnica -:-
Kadeti 19-20-Kolo 18
21:45 Petar Zrinski - Vedi -:-
2 entries at 29. Siječanj 2020
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Podravac - Radnik -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Koprivnica - Grafičar -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Petar Zrinski - Međimurje -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Labrada - Bjelovar -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Virka - Ivančica -:-
Juniori 19-20-Kolo 8
01:00 Koprivnica - Bjelovar -:-
Juniori 19-20-Kolo 8
01:00 Podravac - Radnik -:-
7 entries at 01. Siječanj 2020

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

NO ITEMS

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Pitomača 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

Ženske lige

2ZLI

Druga ženska liga istok 2ZLI

# Momčad UT Bod
1 Mursa 6 12
2 Koprivnica 7 11
3 Brod na Savi 7 11
4 Brod 6 8
5 Podravac 6 5

2ZLC

Druga ženska liga centar 2ZLC

# Momčad UT Bod
1 Folka 8 16
2 Orka 8 14
3 Vindi 8 12
4 Jabuka 7 10
5 Lovrekice 8 9
6 Radost 7 8

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 19
2 Podravac 10 19
3 Bistra 10 14
4 Radost 10 14
5 Vindi 10 13
6 Virovitica 10 11

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Vindi 8 15
2 Virovitica 8 13
3 Podravac 6 11
4 Radost 7 11
5 Radnik 7 10
6 Bistra 8 10
7 Koprivnica 8 8

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 18
3 Radnik 10 16
4 Virovitica 10 14
5 Vindi 10 11
6 Koprivnica 10 11

Z13 S

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Vindi 3 5
2 Virovitica 2 4
3 Koprivnica 2 3
4 Virovitica 1234 3 3

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Siječanj 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
-1 0 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
22 entries in month Siječanj 2020 22 entries in month Siječanj 2020
Djevojčice 19-20-Kolo 10
12:00 Virovitica - Podravac 14:109
Djevojčice 19-20-Kolo 10
12:00 Radnik - Radost 31:60
Djevojčice 19-20-Kolo 10
14:45 Koprivnica - Vindi 26:45
3 entries at 12. Siječanj 2020
2ZLC 19-20-Kolo 8
01:00 Radost - Jabuka Zaprešić -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 9
11:30 Bistra - Radnik 41:60
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 9
12:00 Radost - Virovitica 79:53
2ZLI 19-20-Kolo 8
17:00 Podravac - Brod na Savi 53:88
2ZLC 19-20-Kolo 8
18:30 Folka Borovje - Vindi 54:50
5 entries at 18. Siječanj 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 9
12:30 Vindi - Koprivnica 76:29
2ZLI 19-20-Kolo 8
18:00 Brod - Koprivnica 58:53
2 entries at 19. Siječanj 2020
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
10:30 Virovitica - Vindi -:-
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
11:30 Virovitica 1234 - Koprivnica -:-
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
13:00 Virovitica 1234 - Vindi -:-
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
14:00 Virovitica - Koprivnica -:-
4 entries at 26. Siječanj 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Radnik - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Vindi - Radost -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Virovitica - Podravac -:-
2ZLI 19-20-Kolo 9
01:00 Podravac - Brod -:-
2ZLI 19-20-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Mursa VROS -:-
2ZLC 19-20-Kolo 9
01:00 Lovrekice - Radost -:-
2ZLC 19-20-Kolo 9
01:00 Orka - Folka Borovje -:-
2ZLC 19-20-Kolo 9
01:00 Vindi - Jabuka Zaprešić -:-
8 entries at 01. Siječanj 2020

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0