16. ALL STAR Z17 pripao Selekciji Lige

202001 Z17 allstar sviDanas je odigran 16. ALL STAR Lige kadetkinja Z17 Sjever za sezonu 2019./2020, a bolja je bila Selekcija Lige

Na početku utakmice su podijeljene su medalje i pehari ŽKK Koprivnica za prvo mjesto, ŽKK Podravac (Virje) za drugo mjesto i KK Bistra (Molve) za treće mjesto. Plaketu za najbolju igračicu Lige Z17 dobila je Matea Kapetanić (ŽKK Koprivnica), a plaketu za najboljeg strijelca Lige Z17 Maja Hudjek (KK Bistra).

ŽKK KOPRIVNICA - SELEKCIJA LIGE Z17 41:51 (8:22, 8:13, 18:8, 7:8)

KOPRIVNICA: Ožegović E., Šerbetar K. 10 (2x3), Žauhar-Henezi V. 10 (2x3), Čavljak A. 2, Kapusta L., Kapetanić M. (cap) 7, Jug S. 2, Rojčević A., Granželić M. 10, Šambar T., Trener: David Vujčić

SELEKCIJA LIGE Z17: Hudjek M. (Bistra) 8, Bušić D. (Podravac), Kozlinger N. (Virovitica) 6, Ledinski T. (Bistra), Novak V. (Radost), Dukić Z. (Vindi) 4, Rušnjak A. (Radost) 4, Vincek S. (Podravac) 9, Balogović S., Žanić Pa. (Vindi) 14, Halusek M. (Podravac) 4, Cik E. Podravac) 2, Izbornik: Damir Betlehem

Najbolja u šutiranju trica bila je Maja Hudjek (KK Bistra). Najboljom igračicom ALL STAR utakmice proglašena je Simona Vincek (ŽKK Podravac).

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 11 21
2 Međimurje 11 21
3 Podravac 11 20
4 Petar Zrinski 11 17
5 Koprivnica 11 17
6 Bjelovar 11 16
7 Labrada 11 15
8 Virka 11 14
9 Ivančica 10 13
10 Vindija 11 13
11 Radnik 11 13

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 11
2 Radnik 6 9
3 Bjelovar 6 8
4 Koprivnica 6 8

M19 S

Juniori M19 Sjever

NO ITEMS

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 16 31
2 Podravac 15 27
3 Radnik 15 25
4 Vedi 13 22
5 Petar Zrinski 15 21
6 Koprivnica 14 20
7 Mladost (Đ) 15 19
8 Virka 15 19
9 Pitomača 16 16

M17 S

Kadeti M17 Sjever

NO ITEMS

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 14 27
2 Vedi 14 24
3 Bjelovar 13 23
4 Virka 12 19
5 Koprivnica 13 18
6 Petar Zrinski 13 17
7 Mladost (Đ) 13 16
8 Podravac 14 15

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

NO ITEMS

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 10 17
3 Podravac 10 15
4 Vedi 10 15
5 Koprivnica 10 13
6 Mladost (Đ) 10 10

M13 S

Dječaci M13 Sjever

NO ITEMS

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 14
2 Koprivnica 8 14
3 Vedi 6 12
4 Mladost (Đ) 5 9
5 Virka 8 9
6 Podravac 8 7
7 DHPG 6 6
8 DHPG2 5 5

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Siječanj 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
-1 0 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
60 entries in month Siječanj 2020 60 entries in month Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 13
17:30 Virka - Vedi 45:65
1 entry at 03. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 16
01:00 Vedi - Podravac -:-
1 entry at 04. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 15
11:30 Virka - Bjelovar 53:101
1 entry at 05. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 16
21:00 Petar Zrinski - Mladost (Đ) 67:47
Kadeti 19-20-Kolo 16
21:30 Bjelovar - Pitomača 80:44
2 entries at 08. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 9
11:30 Virka - Podravac 73:47
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
16:30 Koprivnica - Vedi 57:51
Kadeti 19-20-Kolo 17
17:00 Mladost (Đ) - Bjelovar 49:79
3 entries at 11. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
11:00 Podravac - Petar Zrinski 53:93
Dječaci 19-20-Kolo 9
11:30 Koprivnica - Vedi 33:63
Kadeti 19-20-Kolo 17
11:30 Pitomača - Radnik 52:76
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
15:00 Virka - Mladost (Đ) 60:55
Kadeti 19-20-Kolo 17
17:00 Virka - Koprivnica 51:74
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
17:30 Radnik - Bjelovar 58:70
6 entries at 12. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 9
18:45 Mladost (Đ) - Radnik 14:105
Kadeti 19-20-Kolo 17
21:15 Podravac - Petar Zrinski 101:57
2 entries at 13. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 11
19:00 Mladost (Đ) - Petar Zrinski 79:53
Juniori 19-20-Kolo 6
21:30 Bjelovar - Koprivnica 99:79
2 entries at 15. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
11:00 Radnik - Petar Zrinski 73:67
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
13:00 Bjelovar - Koprivnica 62:41
Dječaci 19-20-Kolo 10
14:30 Radnik - Virka 103:51
Pretkadeti 19-20-Kolo 6
15:30 Virka - Podravac 108:41
4 entries at 18. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 10
11:00 Vedi - Mladost (Đ) 85:24
Kadeti 19-20-Kolo 18
11:30 Koprivnica - Pitomača 88:23
Kadeti 19-20-Kolo 18
17:00 Radnik - Mladost (Đ) 91:58
Kadeti 19-20-Kolo 18
17:00 Podravac - Bjelovar 70:93
4 entries at 19. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 10
18:00 Podravac - Koprivnica 35:42
1 entry at 20. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
19:30 Podravac - Virka 36:120
1 entry at 21. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
21:30 Mladost (Đ) - Vedi 43:84
1 entry at 23. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 15
01:00 Mladost (Đ) - Vedi -:-
1 entry at 24. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
01:00 Koprivnica - Mladost (Đ) -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
01:00 Vedi - Mladost (Đ) -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
09:30 Vedi - DHPG 2 54:4
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
10:30 Mladost (Đ) - DHPG 2 25:14
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
11:30 Radnik - DHPG 28:25
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
12:30 Koprivnica - Podravac 11:10
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
13:00 Bjelovar - Petar Zrinski 64:38
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
13:30 Mladost (Đ) - Virka 30:15
Dječaci 19-20-Kolo 6
14:00 Virka - Vedi 75:32
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
14:30 Podravac - Koprivnica 11:17
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
15:30 Virka - Radnik 32:36
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
16:00 Radnik - Virka 98:94
2ML 19-20-Kolo 12
18:00 Grafičar - Petar Zrinski 80:74
Kadeti 19-20-Kolo 16
18:00 Radnik - Virka 76:48
14 entries at 25. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
11:30 Vedi - Podravac 115:39
Pretkadeti 19-20-Kolo 1
12:30 Petar Zrinski - Koprivnica 52:54
2ML 19-20-Kolo 12
14:30 Radnik - Koprivnica 70:73
2ML 19-20-Kolo 12
17:00 Bjelovar - Virka 78:85
2ML 19-20-Kolo 12
17:30 Međimurje - Labrada 100:63
2ML 19-20-Kolo 12
19:30 Vindija - Podravac 63:94
6 entries at 26. Siječanj 2020
Juniori 19-20-Kolo 7
22:15 Radnik - Bjelovar -:-
1 entry at 28. Siječanj 2020
Juniori 19-20-Kolo 7
21:30 Podravac - Koprivnica -:-
Kadeti 19-20-Kolo 18
21:45 Petar Zrinski - Vedi -:-
2 entries at 29. Siječanj 2020
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Podravac - Radnik -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Koprivnica - Grafičar -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Petar Zrinski - Međimurje -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Labrada - Bjelovar -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Virka - Ivančica -:-
Juniori 19-20-Kolo 8
01:00 Koprivnica - Bjelovar -:-
Juniori 19-20-Kolo 8
01:00 Podravac - Radnik -:-
7 entries at 01. Siječanj 2020

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

NO ITEMS

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Pitomača 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

Ženske lige

2ZLI

Druga ženska liga istok 2ZLI

# Momčad UT Bod
1 Mursa 6 12
2 Koprivnica 7 11
3 Brod na Savi 7 11
4 Brod 6 8
5 Podravac 6 5

2ZLC

Druga ženska liga centar 2ZLC

# Momčad UT Bod
1 Folka 8 16
2 Orka 8 14
3 Vindi 8 12
4 Jabuka 7 10
5 Lovrekice 8 9
6 Radost 7 8

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 19
2 Podravac 10 19
3 Bistra 10 14
4 Radost 10 14
5 Vindi 10 13
6 Virovitica 10 11

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Vindi 8 15
2 Virovitica 8 13
3 Podravac 6 11
4 Radost 7 11
5 Radnik 7 10
6 Bistra 8 10
7 Koprivnica 8 8

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 18
3 Radnik 10 16
4 Virovitica 10 14
5 Vindi 10 11
6 Koprivnica 10 11

Z13 S

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 4 8
2 Vindi 5 8
3 Virovitica 1234 5 6
4 Koprivnica 4 5

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Siječanj 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
-1 0 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
22 entries in month Siječanj 2020 22 entries in month Siječanj 2020
Djevojčice 19-20-Kolo 10
12:00 Virovitica - Podravac 14:109
Djevojčice 19-20-Kolo 10
12:00 Radnik - Radost 31:60
Djevojčice 19-20-Kolo 10
14:45 Koprivnica - Vindi 26:45
3 entries at 12. Siječanj 2020
2ZLC 19-20-Kolo 8
01:00 Radost - Jabuka Zaprešić -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 9
11:30 Bistra - Radnik 41:60
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 9
12:00 Radost - Virovitica 79:53
2ZLI 19-20-Kolo 8
17:00 Podravac - Brod na Savi 53:88
2ZLC 19-20-Kolo 8
18:30 Folka Borovje - Vindi 54:50
5 entries at 18. Siječanj 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 9
12:30 Vindi - Koprivnica 76:29
2ZLI 19-20-Kolo 8
18:00 Brod - Koprivnica 58:53
2 entries at 19. Siječanj 2020
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
10:30 Virovitica - Vindi 24:14
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
11:30 Virovitica 1234 - Koprivnica 20:18
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
13:00 Virovitica 1234 - Vindi 8:56
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
14:00 Virovitica - Koprivnica 45:15
4 entries at 26. Siječanj 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Radnik - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Vindi - Radost -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Virovitica - Podravac -:-
2ZLI 19-20-Kolo 9
01:00 Podravac - Brod -:-
2ZLI 19-20-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Mursa VROS -:-
2ZLC 19-20-Kolo 9
01:00 Lovrekice - Radost -:-
2ZLC 19-20-Kolo 9
01:00 Orka - Folka Borovje -:-
2ZLC 19-20-Kolo 9
01:00 Vindi - Jabuka Zaprešić -:-
8 entries at 01. Siječanj 2020

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0