Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
  • Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
    KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
  •  ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
  • 2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
    2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
  • 17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
    17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
  • 13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
    16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
  • ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije
    ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije

16. ALL STAR M13 pripao Selekciji

202001 M13 AS sviDanas je od 13,00 sati u Križevcima u dvorani Osnovne škole Lj. Modeca odigran 16. ALL STAR Lige dječaka M13 za sezonu 2019./2020 u kojem je bila bolja ekipa Selekcije Lige M13.

Na početku ALL STAR utakmice podijeljeni su pehari i medalje za  prvo mjesto KK Radnik (Križevci), drugo KK Virka (Virovitica) i treće mjesto KK Podravac (Virje).

Plaketu za najboljeg igrača Lige M13 dobio je po glasovima trenera Borna Katanović (KK Radnik), a najbolji strijelac Lige M13 je Borna Katanović (KK Radnik).

KK RADNIK - SELEKCIJA LIGE M13 115:24 (0:42, 12:24, 8:24, 4:25)

KK RADNIK: Tomac V. 0, Jašarović K. 2, Stovrag D. 0, Pacur N. 6, Fržović L. (cap) 16, Jašarović L. 2, Jembrek T. 0, Baturina J. 0, Katanović D. 0, Smetiško I. 0, Novosel D. 0, trener Saša Šikić

SELEKCIJA LIGE M13: Zubić D. (Virka) 14, Tutić A. (Virka) 4, Radović T.L. (Virka) 7, Krstanović N. (Virka) 26, Prepelić L. (Koprivnica) 4, Benotić P. (Koprivnica) 4, Erdec I. (Mladost) 2, Mudri L. (Vedi) 15, Bednaić I. (Vedi) 8, Šklebar J. (Podravac) 15, Koščak L. (Podravac) 6, Večenaj L. (Podravac) 10 (1x3), izbornik Hrvoje Dragičević (Virka)

Na poluvremenu u preciznom i neizvjesnom natjecanju u slobodnim bacanjima najbolji je bio Luka Fržović (Radnik) koji je primio zasluženu plaketu za najbolje izvođenje slobodnih bacanja.

Na kraju utakmice žiri je proglasio za najboljeg igrača ALL STAR utakmice Nikolu Krstanovića (Virka).

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 17 32
2 Grafičar 16 31
3 Podravac 17 30
4 Koprivnica 17 26
5 Petar Zrinski 16 25
6 Ivančica 16 23
7 Labrada 16 21
8 Virka 16 21
9 Bjelovar 16 21
10 Vindija 16 19
11 Radnik 15 18

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 9 17
2 Radnik 9 14
3 Koprivnica 9 12
4 Bjelovar 9 11

M19 S

Juniori M19 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 11
2 Vindija 7 11
3 Donji Kraljevec 6 9
4 Grafičar 6 8
5 Radnik 5 6

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 16 31
2 Podravac 16 29
3 Radnik 16 27
4 Vedi 16 27
5 Koprivnica 16 23
6 Petar Zrinski 16 22
7 Mladost (Đ) 16 20
8 Virka 16 20
9 Pitomača 16 16

M17 S

Kadeti M17 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 6 10
2 Međimurje 5 9
3 Radnik 5 8
4 Podravac 6 8
5 Donji Kraljevec 4 4

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 14 27
2 Vedi 14 24
3 Bjelovar 14 24
4 Virka 14 22
5 Koprivnica 14 20
6 Petar Zrinski 14 19
7 Mladost (Đ) 14 17
8 Podravac 14 15

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Radnik 7 12
2 Međimurje 6 11
3 Grafičar 7 11
4 Bjelovar 7 9
5 Sjever 7 9
6 Vedi 6 8

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 10 17
3 Podravac 10 15
4 Vedi 10 15
5 Koprivnica 10 13
6 Mladost (Đ) 10 10

M13 S

Dječaci M13 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 5 10
2 Međimurje 5 8
3 Radnik 5 7
4 Virka 5 5

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 12 21
2 Mladost (Đ) 11 20
3 Koprivnica 13 20
4 Vedi 10 19
5 Virka 12 13
6 DHPG2 10 13
7 Podravac 12 9
8 DHPG 10 8

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Vedi 4 8
2 Koprivnica 4 6
3 Virovitica 4 4

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Ožujak 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
24 25 26 27 28 29 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28
30 31 01 02 03 04 05
70 entries in month Ožujak 2020 70 entries in month Ožujak 2020
U9 19-20-Turnir 1 Špišić Bukovica
11:00 Virovitica - Vedi 7:49
M11 19-20-Turnir 6 Đurđevac
11:00 Podravac - Mladost (Đ) 18:34
U9 19-20-Turnir 1 Špišić Bukovica
12:00 Vedi - Koprivnica 24:10
M11 19-20-Turnir 6 Đurđevac
12:00 Virka - DHPG 2 20:17
Dječaci Sjever 19-20-Kolo 3
12:30 Radnik - Međimurje 54:101
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 2
12:30 Vedi - Grafičar 64:80
M11 19-20-Turnir 6 Đurđevac
13:00 DHPG - Mladost (Đ) 6:37
M11 19-20-Turnir 6 Đurđevac
14:00 DHPG 2 - Koprivnica 33:8
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 2
14:30 Radnik - Sjever 86:74
M11 19-20-Turnir 6 Đurđevac
15:30 Virka - Mladost (Đ) 10:16
M11 19-20-Turnir 6 Đurđevac
16:30 Koprivnica - DHPG 31:10
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 2
18:00 Podravac - Međimurje 75:94
2ML 19-20-Kolo 17
19:30 Vindija - Bjelovar 84:82
13 entries at 01. Ožujak 2020
Juniori Sjever 19-20-Kolo 3
21:00 Podravac - Donji Kraljevec 94:60
1 entry at 02. Ožujak 2020
Juniori Sjever 19-20-Kolo 3
22:15 Radnik - Vindija 94:90
1 entry at 03. Ožujak 2020
Juniori Sjever 19-20-Kolo 2
21:30 Donji Kraljevec - Radnik 94:76
1 entry at 05. Ožujak 2020
U9 19-20-Turnir 2 Koprivnica
14:00 Koprivnica - Vedi 10:29
U9 19-20-Turnir 2 Koprivnica
15:00 Vedi - Virovitica 40:7
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 3
17:00 Međimurje - Bjelovar 67:62
2ML 19-20-Kolo 18
19:00 Međimurje - Grafičar 74:91
2ML 19-20-Kolo 18
20:00 Virka - Podravac 79:113
2ML 19-20-Kolo 18
21:00 Ivančica - Vindija 74:64
6 entries at 07. Ožujak 2020
M11 19-20-Turnir 7 Koprivnica
11:00 Vedi - Radnik 51:22
M11 19-20-Turnir 7 Koprivnica
12:00 Mladost (Đ) - Koprivnica 39:10
M11 19-20-Turnir 7 Koprivnica
13:30 Vedi - Podravac 35:16
M11 19-20-Turnir 7 Koprivnica
14:30 Radnik - Podravac 24:11
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 3
16:00 Donji Kraljevec - Podravac 63:68
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 3
17:00 Bjelovar - Sjever 54:51
2ML 19-20-Kolo 18
20:00 Labrada - Koprivnica 83:87
7 entries at 08. Ožujak 2020
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 3
18:45 Grafičar - Radnik 102:76
1 entry at 09. Ožujak 2020
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 2
21:30 Donji Kraljevec - Radnik -:-
1 entry at 10. Ožujak 2020
Juniori Sjever 19-20-Kolo 4
21:15 Podravac - Vindija 97:69
2ML 19-20-Kolo 18
21:45 Bjelovar - Radnik -:-
2 entries at 11. Ožujak 2020
2ML 19-20-Kolo 19
21:30 Grafičar - Bjelovar -:-
1 entry at 13. Ožujak 2020
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 4
01:00 Vedi - Sjever -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 4
01:00 Radnik - Međimurje -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 4
01:00 Bjelovar - Grafičar -:-
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 4
01:00 Donji Kraljevec - Bjelovar -:-
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 4
01:00 Međimurje - Radnik -:-
Juniori Sjever 19-20-Kolo 5
01:00 Radnik - Donji Kraljevec -:-
Juniori Sjever 19-20-Kolo 5
01:00 Podravac - Grafičar -:-
Dječaci Sjever 19-20-Kolo 4
16:30 Radnik - Grafičar -:-
2ML 19-20-Kolo 19
18:00 Koprivnica - Petar Zrinski -:-
9 entries at 14. Ožujak 2020
2ML 19-20-Kolo 19
18:00 Podravac - Labrada -:-
2ML 19-20-Kolo 19
19:30 Vindija - Virka -:-
2ML 19-20-Kolo 19
21:30 Radnik - Ivančica -:-
3 entries at 15. Ožujak 2020
Juniori Sjever 19-20-Kolo 4
22:15 Radnik - Grafičar -:-
1 entry at 17. Ožujak 2020
2ML 19-20-Kolo 20
01:00 Petar Zrinski - Podravac -:-
2ML 19-20-Kolo 20
01:00 Labrada - Vindija -:-
2ML 19-20-Kolo 20
01:00 Virka - Radnik -:-
2ML 19-20-Kolo 20
01:00 Ivančica - Grafičar -:-
2ML 19-20-Kolo 20
01:00 Bjelovar - Međimurje -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 5
01:00 Grafičar - Vedi -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 5
01:00 Bjelovar - Međimurje -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 5
01:00 Sjever - Radnik -:-
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 5
01:00 Radnik - Donji Kraljevec -:-
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 5
01:00 Međimurje - Podravac -:-
Juniori Sjever 19-20-Kolo 6
01:00 Vindija - Radnik -:-
Juniori Sjever 19-20-Kolo 6
01:00 Donji Kraljevec - Podravac -:-
12 entries at 21. Ožujak 2020
2ML 19-20-Kolo 21
01:00 Međimurje - Ivančica -:-
2ML 19-20-Kolo 21
01:00 Grafičar - Virka -:-
2ML 19-20-Kolo 21
01:00 Radnik - Labrada -:-
2ML 19-20-Kolo 21
01:00 Vindija - Petar Zrinski -:-
2ML 19-20-Kolo 21
01:00 Podravac - Koprivnica -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 6
01:00 Međimurje - Vedi -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 6
01:00 Bjelovar - Sjever -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 6
01:00 Radnik - Grafičar -:-
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 6
01:00 Bjelovar - Međimurje -:-
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 6
01:00 Podravac - Donji Kraljevec -:-
10 entries at 28. Ožujak 2020
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 3
13:30 Vedi - Međimurje -:-
1 entry today 29. Ožujak 2020

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 0 0

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Pitomača 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radnik 2 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M11

3x3 M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica 2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

Ženske lige

LP 2ZL

Liga za prvaka 2ZL

# Momčad UT Bod
1 Mursa 3 6
2 KAŽL 3 6
3 Vodice 3 4
4 Koprivnica 3 4
5 Jabuka 3 4
6 Folka 3 3

2ZLI

Druga ženska liga istok 2ZLI

# Momčad UT Bod
1 Mursa 7 13
2 Koprivnica 8 13
3 Brod na Savi 8 13
4 Brod 8 11
5 Podravac 7 6

2ZLC

Druga ženska liga centar 2ZLC

# Momčad UT Bod
1 Folka 10 19
2 Jabuka 10 16
3 Orka 10 16
4 Vindi 10 15
5 Lovrekice 10 13
6 Radost 10 11

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 3 6
2 Koprivnica 3 5
3 Vindi 3 5
4 Bistra 4 5
5 Radost 3 4
6 Virovitica 2 2

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 19
2 Podravac 10 19
3 Bistra 10 14
4 Radost 10 14
5 Vindi 10 13
6 Virovitica 10 11

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Vindi 9 17
2 Radost 9 14
3 Virovitica 9 14
4 Podravac 7 13
5 Radnik 9 13
6 Bistra 9 12
7 Koprivnica 10 10

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 18
3 Radnik 10 16
4 Virovitica 10 14
5 Vindi 10 11
6 Koprivnica 10 11

Z13 S

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 7 14
2 Vindi 7 12
3 Koprivnica 7 8
4 Virovitica 1234 7 8

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Ožujak 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
24 25 26 27 28 29 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
46 entries in month Ožujak 2020 46 entries in month Ožujak 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
12:00 Vindi - Radost 55:48
Juniorke 19-20-Kolo 3
12:00 Bistra - Koprivnica 76:100
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 2
18:00 Folka Borovje - KAŽL 50:84
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 2
18:00 Jabuka Zaprešić - Mursa VROS 64:82
4 entries at 01. Ožujak 2020
Juniorke 19-20-Kolo 3
21:30 Vindi - Radost 56:53
1 entry at 04. Ožujak 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 12
01:00 Bistra - Radost -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 12
01:00 Vindi - Virovitica -:-
Juniorke 19-20-Kolo 4
01:00 Radost - Koprivnica -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 3
14:15 KAŽL - Koprivnica 80:40
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 3
17:00 Mursa VROS - Folka Borovje 92:59
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 3
17:00 Vodice - Jabuka Zaprešić 56:51
6 entries at 07. Ožujak 2020
Juniorke 19-20-Kolo 4
21:15 Podravac - Bistra 81:46
1 entry at 12. Ožujak 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 13
01:00 Virovitica - Radnik -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 13
01:00 Podravac - Bistra -:-
Juniorke 19-20-Kolo 5
01:00 Koprivnica - Podravac -:-
Juniorke 19-20-Kolo 5
01:00 Virovitica - Radost -:-
Juniorke 19-20-Kolo 5
11:30 Bistra - Vindi -:-
Z11 19-20-Turnir 4 - Koprivnica
12:45 Koprivnica - Virovitica 1234 -:-
Z11 19-20-Turnir 4 - Koprivnica
13:45 Vindi - Virovitica -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 8
15:00 Podravac - Radost -:-
Z11 19-20-Turnir 4 - Koprivnica
15:15 Koprivnica - Vindi -:-
Z11 19-20-Turnir 4 - Koprivnica
16:15 Virovitica - Virovitica 1234 -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 4
17:00 Mursa VROS - Vodice -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 4
18:00 Folka Borovje - Koprivnica -:-
12 entries at 14. Ožujak 2020
Juniorke 19-20-Kolo 4
20:00 Vindi - Virovitica -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 4
20:00 Jabuka Zaprešić - KAŽL -:-
2 entries at 15. Ožujak 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 12
18:45 Radnik - Podravac -:-
1 entry at 16. Ožujak 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 13
20:30 Radost - Koprivnica -:-
1 entry at 19. Ožujak 2020
Juniorke 19-20-Kolo 6
01:00 Koprivnica - Vindi -:-
Juniorke 19-20-Kolo 6
01:00 Bistra - Virovitica -:-
Juniorke 19-20-Kolo 6
01:00 Radost - Podravac -:-
Juniorke 19-20-Kolo 8
01:00 Podravac - Virovitica -:-
Juniorke 19-20-Kolo 8
01:00 Koprivnica - Bistra -:-
Juniorke 19-20-Kolo 8
01:00 Radost - Vindi -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 5
01:00 Vodice - Folka Borovje -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 5
01:00 KAŽL - Mursa VROS -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 5
01:00 Koprivnica - Jabuka Zaprešić -:-
9 entries at 21. Ožujak 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 14
01:00 Koprivnica - Podravac -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 14
01:00 Bistra - Virovitica -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 14
01:00 Radnik - Vindi -:-
Juniorke 19-20-Kolo 7
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
Juniorke 19-20-Kolo 7
01:00 Vindi - Podravac -:-
Juniorke 19-20-Kolo 7
01:00 Bistra - Radost -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 6
01:00 Folka Borovje - Jabuka Zaprešić -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 6
01:00 Koprivnica - Mursa VROS -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 6
01:00 KAŽL - Vodice -:-
9 entries at 28. Ožujak 2020

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Ledene 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi2 0 0

3x3 Z11

3x3 Z11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Kraljice košarke 0 0
1 Mi smo ekipa 0 0
1 Radnik 0 0
1 Suigračice 0 0
1 Vatrene košarkašice 0 0
1 Vatrice 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0