Završio je 2. Memorijalni turnir Danijel Crnjak-Riba

20220611 bornaKuca2

Na završenom 2. Memorijalnom turniru Danijel Crnjak-Riba pregršt događanja, od uzbudljivih natjecanja u dvije muške i dvije ženske kategorije, do mališana koji su košarkaškim vještinama pokazali kako znaju razvrstati otpad, pa igri za gledatelje i sve to uz atmosferu kakva se viđa na profesionalnim 3x3 turnirima. Sve to u sjećanje na našeg Ribu koji nas je prerano napustio, ali vjerujemo da je našao načina kako da nas promatra iz nekog svog kutka.

Prije svega zahvala svim djelatnicima i članovima KK Radnik koji su nam priredili stvarno krasan doživljaj na turniru i samo neka nastave u tom smjeru. Oduševili su nas mališani u igri Komunalno igra Mini basket 11 koji su razvrstavali otpad primjenjujući košarkaške vještine.

Na Memorijalnom turniru Danijel Crnjak-Riba, koji je u sklopu turnira FIBA 3x3 KRIŽEVCI, su sudjelovale ekipe dječaka kategorije U13 i U16 te djevojčica U14 i U17.

REZULTATI DJEČACI - U13

PF1 Radnikovci - Koprivnica 10:9

PF2 Bauštelci - Borik 3x3 13:14

3M Koprivnica - Bauštelci 7:14

1M Radnikovci - Borik 3x3 6:20

POREDAK EKIPA U13

 Rbr Ekipa 
1  Borik 3x3
2  Radnikovci
3  Bauštelci
4  Koprivnica

Najbolji u šutiranju u kategoriji dječaka U13 je Ivan Radić (Borik 3x3). Najbolji u vještini vođenja je Ivan Laić (Borik 3x3).

Najbolji strijelac je Ivan Laić (Borik 3x3). Najbolji igrač je Ivan Laić (Borik 3x3).

 

REZULTATI DJEVOJČICE - U14

PF1 Mladost Ivanovec - Radnice 3x3 3:6

PF2 Nazorovke - Bistra-Klas 7:3

3M Mladost Ivanovec - Bistra-Klas 7:0

1M Radnice 3x3 - Nazorovke 17:4

POREDAK EKIPA DJEVOJČICE - U14

 Rbr Ekipa 
1  Radnice 3x3
2  Nazorovke
3  Mladost Ivanovec
4  Bistra-Klas

Najbolja u šutiranju u kategoriji djevojčica U14 je Estera Katanović (Radnice 3x3). Najbolja u vještini vođenja je Dalija Doklea (Mladost Ivanovec).

Najbolji strijelac je Izabela Krofl (Radnice 3x3). Najbolja igračica je Estera Katanović (Radnice 3x3).

 

REZULTATI DJEVOJKE - U17

PF1 Radnice - Pola-pola 1:21

PF2 Veteranke - Vindi Varaždin 6:11

3M Radnice - Veteranke 6:18

1M Pola-pola - Vindi Varaždin 10:11

POREDAK EKIPA DJEVOJKE - U17

 Rbr Ekipa 
1  Vindi Varaždin
2  Pola-pola
3  Veteranke
4  Radnice

Najbolja u šutiranju u kategoriji djevojaka U17 je Iva Šoš (Pola-pola). Najbolja u vještini vođenja je Zara Dukić (Vindi Varaždin).

Najbolji strijelac je Ena Drmenčić (Pola-pola). Najbolja igračica je Zara Dukić (Vindi Varaždin).

 

REZULTATI MLADIĆI - U16

PF1 Šaran team - Grafičar Ludbreg 15:14

PF2 Balliswife - Koprivnica 3x3 21:10

3M Grafičar Ludbreg - Koprivnica 3x3 15:8

1M Šaran team - Balliswife 10:20

POREDAK EKIPA MLADIĆI - U16

 Rbr Ekipa 
1  Balliswife
2  Šaran team
3  Grafičar Ludbreg
4  Koprivnica 3x3

Najbolji u šutiranju u kategoriji mladića U16 je Borna Katanović (Balliswife). Najbolji u vještini vođenja je Borna Katanović (Balliswife).

Najbolji strijelac je Jure Brkić (Balliswife). Najbolji igrač je Domagoj Ščetar (Šaran team).

Na kraju možemo reći VIDIMO SE DOGODINE.

Pratite nas na instagramu, facbooku i youtube kanalu.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 20 36
2 Ivančica 20 35
3 Vindija 20 35
4 Radnik 20 33
5 Grafičar 20 33
6 Međimurje 20 31
7 Virka 20 29
8 Bjelovar 20 29
9 Petar Zrinski 20 26
10 Vedi 20 23
11 Koprivnica 20 0

3ML

Treća muška liga 3ML

# Momčad UT Bod
1 Međimurje wildboarsi 22 41
2 Donji Kraljevec 22 40
3 Čakovec Globetka 22 39
4 Varteks 22 35
5 Rudar 22 34
6 Lepoglava 22 34
7 Kotoriba 22 34
8 Petrijanec 22 32
9 Dubravčan 22 30
10 Mladost (Iv) 22 28
11 Mladost (Đ) 22 24
12 Vinica 22 22

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Virka 3 5
2 Podravac 2 4
3 Koprivnica 2 3
4 Radnik 1 1
5 Petar Zrinski 1 1
6 Vedi 1 1
7 Bjelovar 0 0

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Podravac 2 4
2 Međimurje 1 1
3 Ivančica 1 1

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 15
2 Vedi 8 15
3 Radnik 8 12
4 Virka 8 10
5 Mladost (Đ) 8 8

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 16
4 Donji Kraljevec 10 13
5 Radnik 10 13
6 Dubravčan 10 10

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 19
3 Vedi 10 16
4 Podravac 10 13
5 Mladost (Đ) 10 12
6 Koprivnica 10 10

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 16
3 Vedi 8 14
4 Grafičar 8 10
5 Vindija 7 10
6 Čakovec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Virka 12 23
2 Radnik 12 21
3 Podravac 12 19
4 Vedi 12 19
5 Pitomača 12 18
6 Koprivnica 12 13
7 Petar Zrinski 12 11

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 19
2 Virka 10 18
3 Radnik 10 15
4 Vindija 10 13
5 Podravac 10 13
6 Donji Kraljevec 10 12

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 18
2 Vedi 10 18
3 Grafičar 10 16
4 Čakovec 10 16
5 Mladost (Iv) 10 12
6 Nedelišće 10 10

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Đ) 12 23
2 Vedi 12 22
3 Petar Zrinski 12 18
4 Radnik 12 18
5 Koprivnica 12 17
6 Virka 12 14
7 Podravac 12 14

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Mladost (Đ) 10 18
3 Vedi 10 14
4 Vindija 10 14
5 Grafičar 10 13
6 Petar Zrinski 10 11

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Vedi 8 12
3 Koprivnica 8 11
4 Grafičar 8 11
5 Virka 8 10

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Vedi 6 12
2 Radnik 6 10
3 Koprivnica 6 8
4 DHPG 6 6

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Radnik 6 11
2 Koprivnica Z 6 9
3 DHPG 6 8
4 Vedi 6 8

Kalendar muških liga

<< < Lipanj 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
30 31 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 01 02 03
no entry in month Lipanj 2022 no entry in month Lipanj 2022

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Orka 12 22
2 Folka 12 21
3 Koprivnica 12 19
4 Podravac 12 18
5 Brod 12 18
6 Vindi 12 16

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 19
2 Radost 10 18
3 Koprivnica 10 17
4 Bistra 10 13
5 Virovitica 10 12
6 Vindi 10 11

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 17
3 Virovitica 10 17
4 Radnik 10 14
5 Koprivnica 10 12
6 Bistra 10 10

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Radost 14 28
2 Virovitica 14 25
3 Radnik 14 25
4 Vindi 14 20
5 Bistra 14 20
6 Virovitica 2 14 18
7 Koprivnica 14 17
8 Mladost (Iv) 14 15

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 14 28
2 Vindi 14 26
3 Radnik 14 24
4 Mladost (Iv) 14 20
5 DHPG 14 20
6 Koprivnica 14 19
7 Podravac 14 16
8 Vindi2 14 13

Z11A

Mini basket liga MBL-Z11A

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 4 8
2 Vindi 4 6
3 Virovitica Suhopolje 4 4

Z11B

Mini basket liga MBL-Z11B

# Momčad UT Bod
1 DHPG 4 7
2 Virovitica 4 7
3 Podravac 4 4

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 2 4
2 DHPG 2 3
3 Virovitica 2 2

Kalendar ženskih liga

<< < Lipanj 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
30 31 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 01 02 03
no entry in month Lipanj 2022 no entry in month Lipanj 2022