1. MKT Petar Sočec Tomić osvojio Podravac

202211 MKTPetarSočec

Na 1. Memorijalnom košarkaškom turniru Petar Sočec Tomić KK Podravac je bio bolji od KK Međimurja.

Prije početka turnira otkriven je mural pokraj Virovskog groblja posvećen Petru Sočecu Tomić, a na početku turnira roditelji od Petra podijelili su priznanja svima koji su se uključili i pomogli da se turnir održi.

U Virju je danas odigran Memorijalni košarkaški turnir za juniore posvećen nesretno preminulom Petru Sočec Tomić. Na turniru su sudjelovale ekipe: domaćin KK Podravac (Virje), te gosti KK Međimurje (Čakovec), KK Dubrava (Zagreb) i KK Medveščak (Zagreb).

Plaketu Fair play za igrača dobio je Nikola Hren (Međimurje).

Najbolji strijelac turnira je Antonio Šoš (Podravac).

Najbolji igrač turnira je Petar Sušanj (Podravac).

Plaketu Fair play za ekipu dobila je ekipa KK Dubrava.

POLUFINALA:

PODRAVAC - DUBRAVA 96:74 (26:15, 16:18, 23:21, 31:20)

MEĐIMURJE - MEDVEŠČAK 100:84 (35:25, 22:13, 26:23, 17:23)

Za 3. MJESTO:

MEDVEŠČAK - DUBRAVA 121:99 (33:10, 27:29, 28:27, 32:23)

FINALE:

PODRAVAC- MEĐIMURJE 80:75 (18:20, 17:19, 19:19, 26:17)

POREDAK

 Rbr Ekipa 
1  Podravac
2  Međimurje
3  Medveščak
4  Dubrava

Pratite nas na Instagramu, Facebooku i You tube kanalu.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 7 13
2 Vindija 7 13
3 Ivančica 9 12
4 Radnik 6 11
5 Petar Zrinski 7 11
6 Međimurje 7 11
7 Bjelovar 7 10
8 Vedi 7 10
9 Virka 6 9
10 Labrada 1971 8 9
11 Varteks 5 5

3ML

Treća muška liga 3ML

# Momčad UT Bod
1 Donji Kraljevec 6 12
2 Međimurje wildboarsi 6 12
3 Mladost (Đ) 6 12
4 Čakovec 6 11
5 Grafičar 6 10
6 Mladost (Iv) 7 8
7 Rudar 6 8
8 Koprivnica 7 8
9 Kotoriba 6 7
10 Ivančica 2 5 6
11 Dubravčan 5 5

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 3 6
2 Radnik 3 5
3 Virka 2 3
4 Bjelovar 2 3
5 Vedi 1 1
6 Podravac 1 1
7 Koprivnica 1 1
8 Mladost (Đ) 1 1

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 2 3
2 Vindija 2 3
3 VROS 1 2
4 Međimurje 1 1
5 Ivančica 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 9 16
2 Vedi 8 14
3 Radnik 8 14
4 Petar Zrinski 10 11
5 Bjelovar 8 9
6 Virka 5 8

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 16
4 Donji Kraljevec 10 13
5 Radnik 10 13
6 Dubravčan 10 10

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 10 18
3 Podravac 9 14
4 Vedi 9 13
5 Koprivnica 10 11
6 Pitomača 10 11

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 16
3 Vedi 8 14
4 Grafičar 8 10
5 Vindija 7 10
6 Čakovec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 9 17
2 Virka 9 17
3 Koprivnica 9 13
4 Radnik 9 13
5 Petar Zrinski 8 11
6 Mladost (Đ) 7 9
7 Daruvar 7 7

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 19
2 Virka 10 18
3 Radnik 10 15
4 Vindija 10 13
5 Podravac 10 13
6 Donji Kraljevec 10 12

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 18
2 Vedi 10 18
3 Grafičar 10 16
4 Čakovec 10 16
5 Mladost (Iv) 10 12
6 Nedelišće 10 10

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 7 14
2 Virka 7 13
3 Podravac 7 12
4 Radnik 8 11
5 Koprivnica 8 10
6 Mladost (Đ) 9 9

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Mladost (Đ) 10 18
3 Vedi 10 14
4 Vindija 10 14
5 Grafičar 10 13
6 Petar Zrinski 10 11

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Vedi 8 12
3 Koprivnica 8 11
4 Grafičar 8 11
5 Virka 8 10

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 2 4
2 Mladost (Đ) 2 4
3 Petar Zrinski 2 3
4 Vedi 2 3
5 Virka 2 2
6 Koprivnica 2 2

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Vedi 2 4
2 Radnik 2 3
3 Koprivnica Z 2 2

Kalendar muških liga

<< < Prosinac 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
28 29 30 01 02 03
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 01
43 entries in month Prosinac 2022 43 entries in month Prosinac 2022
Dječaci 22-23-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Mladost (Đ) -:-
Dječaci 22-23-Kolo 9
01:00 Virka - Radnik -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 4
11:30 Radnik - Vindi 41:46
Kadeti 22-23-Kolo 10
12:00 Pitomača - Vedi 41:91
Kadeti 22-23-Kolo 10
12:00 Podravac - Radnik 73:97
Kadeti 22-23-Kolo 10
16:00 Koprivnica - Virka 59:104
3ML sjever 22-23-Kolo 8
16:30 Rudar - Kotoriba -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 8
18:00 Ivančica 2 - Koprivnica -:-
2ML 22-23-Kolo 9
20:00 Ivančica - Vedi 70:68
3ML sjever 22-23-Kolo 8
20:00 Mladost (Đ) - Donji Kraljevec -:-
10 entries at 03. Prosinac 2022
Pretkadeti 22-23-Kolo 10 / 5-7 mjesta
12:00 Daruvar '22 - Mladost (Đ) -:-
Dječaci 22-23-Kolo 9
12:00 Podravac - Vedi -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 8
19:30 Grafičar - Čakovec -:-
2ML 22-23-Kolo 9
20:00 Virka - Podravac -:-
2ML 22-23-Kolo 9
20:30 Varteks - Radnik -:-
5 entries today 04. Prosinac 2022
2ML 22-23-Kolo 9
21:00 Petar Zrinski - Vindija -:-
1 entry at 06. Prosinac 2022
2ML 22-23-Kolo 8
21:15 Podravac - Varteks -:-
1 entry at 07. Prosinac 2022
2ML 22-23-Kolo 9
21:30 Međimurje - Bjelovar -:-
1 entry at 08. Prosinac 2022
2ML 22-23-Kolo 10
01:00 Radnik - Virka -:-
2ML 22-23-Kolo 10
01:00 Međimurje - Varteks -:-
2ML 22-23-Kolo 10
01:00 Vindija - Bjelovar -:-
2ML 22-23-Kolo 10
01:00 Vedi - Petar Zrinski -:-
2ML 22-23-Kolo 10
01:00 Labrada 1971 - Ivančica -:-
Juniori 22-23-Kolo 10
01:00 Vedi - Bjelovar -:-
Juniori 22-23-Kolo 10
01:00 Radnik - Petar Zrinski 20:0
Juniori 22-23-Kolo 10
01:00 Virka - Podravac -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 9
01:00 Čakovec - Mladost (Đ) -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 9
01:00 Međimurje wildboarsi - Grafičar -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Dubravčan -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 9
01:00 Mladost (Iv) - Rudar -:-
Dječaci 22-23-Kolo 10
01:00 Radnik - Podravac -:-
Dječaci 22-23-Kolo 10
01:00 Vedi - Koprivnica -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 4
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
15 entries at 10. Prosinac 2022
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Koprivnica - Vindi -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Mladost (Iv) - Virovitica -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Podravac - DHPG -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Petar Zrinski - Labrada 1971 -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Bjelovar - Vedi -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Varteks - Vindija -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Virka - Međimurje -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Podravac - Radnik -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 10
01:00 Grafičar - Koprivnica -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 10
01:00 Mladost (Đ) - Međimurje wildboarsi -:-
10 entries at 17. Prosinac 2022

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Vindi 5 10
2 Podravac 5 9
3 Radost 5 8
4 Folka 5 8
5 Mursa 5 8
6 Brod 5 7

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 12
2 Radost 6 11
3 Virovitica 6 10
4 Bistra 7 8
5 Radnik 5 7
6 Vindi 6 6

Z17 A

Kadetkinje Z17-GA

# Momčad UT Bod
1 Podravac 3 6
2 Koprivnica 4 6
3 Virovitica 3 5
4 Mladost (Iv) 4 4

Z17 B

Kadetkinje Z17-GB

# Momčad UT Bod
1 Radost 4 8
2 Radnik 3 5
3 Virovitica 2 3 4
4 Bistra 4 4

Z15 A

Pretkadetkinje Z15-GA

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Iv) 3 6
2 Vindi 3 5
3 Radost 3 4
4 Bistra 3 3

Z15 B

Pretkadetkinje Z15-GB

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 3 6
2 Podravac 2 3
3 Radnik 2 3
4 Koprivnica 3 3

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 4 7
2 Vindi 4 7
3 Radnik 6 7
4 Podravac 3 6
5 Virovitica 3 6
6 DHPG 4 5
7 Mladost (Iv) 4 4

Z11 A

Mini basket liga MBL-Z11 GA

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 2 4
2 Virovitica 2 2 3
3 Mladost (Iv) 2 3
4 Podravac 2 2

Z11 B

Mini basket liga MBL-Z11 GB

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Prosinac 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
28 29 30 01 02 03
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 01
28 entries in month Prosinac 2022 28 entries in month Prosinac 2022
Juniorke 22-23-Kolo 7
01:00 Radnik - Virovitica -:-
Juniorke 22-23-Kolo 7
01:00 Radost - Vindi -:-
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 4
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 4
01:00 Podravac - Mladost (Iv) -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 4
11:30 Radnik - Vindi 41:46
Juniorke 22-23-Kolo 7
14:15 Podravac - Bistra 66:52
6 entries at 03. Prosinac 2022
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 2 Koprivnica
10:00 Podravac - Koprivnica -:-
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 2 Koprivnica
11:00 Mladost (Iv) - Virovitica 2 -:-
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 2 Koprivnica
12:30 Virovitica 2 - Podravac -:-
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 2 Koprivnica
13:30 Mladost (Iv) - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 4
16:00 Mladost (Iv) - Radost -:-
5 entries today 04. Prosinac 2022
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 4
01:00 Radost - Virovitica 2 -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 4
01:00 Bistra - Radnik -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 7 PF
01:00 Bistra - -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 7 PF
01:00 Radnik - Virovitica 2 -:-
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 4
01:00 Bistra - Vindi -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 4
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
MBL Z11-GB 22-23-Turnir 1 Gola
11:00 DHPG - Virovitica -:-
MBL Z11-GB 22-23-Turnir 1 Gola
12:00 Vindi - Virovitica -:-
MBL Z11-GB 22-23-Turnir 1 Gola
13:30 DHPG - Vindi -:-
9 entries at 10. Prosinac 2022
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Koprivnica - Vindi -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Mladost (Iv) - Virovitica -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Podravac - DHPG -:-
Juniorke 22-23-Kolo 8
01:00 Virovitica - Radost -:-
Juniorke 22-23-Kolo 8
01:00 Vindi - Podravac -:-
Juniorke 22-23-Kolo 8
01:00 Bistra - Radnik -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 4
01:00 Podravac - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 4
01:00 Koprivnica - Radnik -:-
8 entries at 17. Prosinac 2022