LWB turnir pobjeda Virovitice

202212 LWB vtc slavonac

Pobjeda ŽKK Virovitice u League Without Borders protiv KK Slavonac iz Komletinaca.

Na turniru organiziranom u Viroviticu u sastavu League Without Borders (internacionalna liga) ŽKK Virovitica je dobila KK Slavonac iz Komletinaca i nažalost zbog nedolaska talijanske ekipe turnir nije održan u punom sastavu.

VIROVITICA - SLAVONAC 119:22 (32:4, 22:1, 24:11, 41:6)

ŽKK VIROVITICA: Cenger M. 4; Sabo M. 8; Kalaš M.L. 14 (1x3); Deskar M. (cap) 13 (1x3); Cindrić La. 18; Cindrić Lu. 14; Gverić N. 14; Bucifal M.L. 4; Blažićević D. 2; Tolušić T. 8; Salajić E. 8; Pavelić N. 10; treneri: Fritz R. i Cenger R.

KK SLAVONAC: Krekman N. 1; Zlahor L. (cap) 13; Drljepan V. 0; Čelebić L. 2; Ramljak L. 6; Ozdanovac L. 2; Kaurili L. 0; Kozina M. 0; Vidić E. 0; Sajtović D. 0; treneri: Krekman B. i Mareljić F.

Pratite nas na Instagramu, Facebooku i You tube kanalu.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 12 22
2 Vindija 12 22
3 Međimurje 12 21
4 Radnik 11 19
5 Ivančica 12 18
6 Vedi 12 18
7 Petar Zrinski 11 17
8 Virka 12 16
9 Bjelovar 12 16
10 Labrada 1971 12 14
11 Varteks 12 10

3ML

Treća muška liga 3ML

# Momčad UT Bod
1 Međimurje wildboarsi 11 22
2 Mladost (Đ) 12 22
3 Grafičar 12 21
4 Čakovec 11 19
5 Donji Kraljevec 11 19
6 Dubravčan 11 16
7 Rudar 11 14
8 Koprivnica 13 14
9 Kotoriba 12 14
10 Mladost (Iv) 11 13
11 Ivančica 2 9 12

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 3 6
2 Radnik 3 5
3 Virka 2 3
4 Bjelovar 2 3
5 Vedi 1 1
6 Podravac 1 1
7 Koprivnica 1 1
8 Mladost (Đ) 1 1

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 2 3
2 Vindija 2 3
3 VROS 1 2
4 Međimurje 1 1
5 Ivančica 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 18
2 Vedi 10 18
3 Radnik 10 17
4 Virka 10 15
5 Bjelovar 10 11
6 Petar Zrinski 10 6

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Virka 2 4
2 Međimurje 2 4
3 Podravac 2 4
4 Dubravčan 2 2
5 Vedi 2 2
6 Vindija 2 2

JKL

Jedinstvena kadetska liga

# Momčad UT Bod
1 Zadar 3 6
2 Bosco 3 6
3 Cibona 3 5
4 Stoja 3 5
5 Cedevita junior 3 5
6 VROS 3 4
7 Diadora 3 4
8 Split 3 4
9 Radnik 3 3
10 KA Mrav 3 3

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 10 18
3 Podravac 10 16
4 Vedi 10 14
5 Koprivnica 10 11
6 Pitomača 10 11

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 2 4
2 Međimurje 2 4
3 Podravac 3 3
4 Virka 1 2
5 Vindija 2 2

JPKL

Jedinstvena pretkadetska liga

# Momčad UT Bod
1 Cedevita junior 3 6
2 Zadar 3 6
3 Pazin 3 6
4 Bosco 3 5
5 VROS 3 5
6 Cibona 3 5
7 Oliva 3 4
8 Split 3 4
9 Grafičar 3 4
10 Šibenka 3 3
11 Dinamo 3 3
12 Kastav 3 3

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 9 17
2 Virka 9 17
3 Koprivnica 9 13
4 Radnik 9 13
5 Petar Zrinski 8 11
6 Mladost (Đ) 8 11
7 Daruvar 8 8

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Vindija 2 4
2 Međimurje 2 4
3 Vedi 2 3
4 Donji Kraljevec 2 3
5 Virka 2 2
6 Radnik 2 2

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 1 2
2 Čakovec 1 2
3 Petar Zrinski 1 2
4 Mladost (Đ) 1 1
5 Kotoriba 1 1
6 Daruvar 1 1

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 10 20
2 Podravac 10 17
3 Virka 10 17
4 Koprivnica 10 13
5 Radnik 10 13
6 Mladost (Đ) 10 10

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 4 7
2 Grafičar 4 7
3 Podravac 4 5
4 Vedi 2 4
5 Virka 3 4
6 Vindija 3 3

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Donji Kraljevec 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Nedelišće 0 0
1 Radnik 0 0
1 Rudar 0 0

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 5 10
2 Mladost (Đ) 4 7
3 Koprivnica 4 6
4 Petar Zrinski 5 6
5 Vedi 4 5
6 Virka 2 2

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Vedi 2 4
2 Radnik 2 3
3 Koprivnica Z 2 2

Kalendar muških liga

<< < Veljača 2023 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
30 31 01 02 03 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 01 02 03 04 05
46 entries in month Veljača 2023 46 entries in month Veljača 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 8
01:00 Podravac - Radnik -:-
2ML 22-23-Kolo 14
01:00 Varteks - Ivančica -:-
2ML 22-23-Kolo 14
01:00 Bjelovar - Petar Zrinski -:-
2ML 22-23-Kolo 14
19:00 Radnik - Vindija -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 14
19:00 Ivančica 2 - Grafičar -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 14
19:30 Rudar - Mladost (Đ) -:-
2ML 22-23-Kolo 14
21:00 Podravac - Vedi -:-
7 entries today 04. Veljača 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 8
15:00 Mladost (Iv) - Koprivnica -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 8
16:30 DHPG - Vindi -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 14
19:00 Koprivnica - Međimurje wildboarsi -:-
2ML 22-23-Kolo 14
20:00 Virka - Labrada 1971 -:-
4 entries at 05. Veljača 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Podravac -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 9
01:00 Vindi - Virovitica -:-
2ML 22-23-Kolo 15
01:00 Petar Zrinski - Varteks -:-
2ML 22-23-Kolo 15
01:00 Ivančica - Virka -:-
2ML 22-23-Kolo 15
01:00 Labrada 1971 - Podravac -:-
2ML 22-23-Kolo 15
01:00 Vedi - Radnik -:-
2ML 22-23-Kolo 15
01:00 Vindija - Međimurje -:-
MBL U9 22-23-Turnir 2 Bjelovar
01:00 Vedi - Koprivnica -:-
MBL U9 22-23-Turnir 2 Bjelovar
01:00 Radnik - Vedi -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 15
01:00 Donji Kraljevec - Rudar -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 15
01:00 Mladost (Đ) - Ivančica 2 -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 15
01:00 Grafičar - Dubravčan -:-
12 entries at 11. Veljača 2023
2ML 22-23-Kolo 16
01:00 Međimurje - Vedi -:-
2ML 22-23-Kolo 16
01:00 Radnik - Labrada 1971 -:-
2ML 22-23-Kolo 16
01:00 Podravac - Ivančica -:-
2ML 22-23-Kolo 16
01:00 Virka - Petar Zrinski -:-
2ML 22-23-Kolo 16
01:00 Varteks - Bjelovar -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 16
01:00 Dubravčan - Mladost (Đ) -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 16
01:00 Rudar - Čakovec -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 16
01:00 Kotoriba - Koprivnica -:-
MBL M11 22-23-Turnir 4
01:00 Petar Zrinski - Mladost (Đ) -:-
MBL M11 22-23-Turnir 4
01:00 Vedi - Virka -:-
MBL M11 22-23-Turnir 4
01:00 Radnik - Koprivnica -:-
MBL M11 22-23-Turnir 4
01:00 Mladost (Đ) - Radnik -:-
MBL M11 22-23-Turnir 4
01:00 Koprivnica - Vedi -:-
13 entries at 18. Veljača 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 10
01:00 DHPG - Koprivnica -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 10
01:00 Podravac - Mladost (Iv) -:-
2ML 22-23-Kolo 17
01:00 Bjelovar - Virka -:-
2ML 22-23-Kolo 17
01:00 Petar Zrinski - Podravac -:-
2ML 22-23-Kolo 17
01:00 Ivančica - Radnik -:-
2ML 22-23-Kolo 17
01:00 Labrada 1971 - Međimurje -:-
2ML 22-23-Kolo 17
01:00 Vedi - Vindija -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 17
01:00 Koprivnica - Mladost (Iv) -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 17
01:00 Međimurje wildboarsi - Rudar -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 17
01:00 Mladost (Đ) - Grafičar -:-
10 entries at 25. Veljača 2023

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Vindi 10 20
2 Podravac 10 18
3 Folka 10 17
4 Radost 10 16
5 Mursa 10 15
6 Jabuka 10 12

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 17
3 Virovitica 10 16
4 Bistra 10 13
5 Radnik 10 12
6 Vindi 10 11

Z17 A

Kadetkinje Z17-GA

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 4 7
2 Podravac 3 6
3 Koprivnica 4 5
4 Mladost (Iv) 3 3

Z17 B

Kadetkinje Z17-GB

# Momčad UT Bod
1 Radnik 5 9
2 Radost 4 8
3 Virovitica 2 5 6
4 Bistra 4 4

Z15 A

Pretkadetkinje Z15-GA

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Iv) 5 10
2 Vindi 5 9
3 Radost 5 6
4 Bistra 5 5

Z15 B

Pretkadetkinje Z15-GB

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 4 8
2 Radnik 4 6
3 Podravac 3 5
4 Koprivnica 5 5

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 6 12
2 Vindi 6 11
3 Radnik 8 11
4 Koprivnica 6 9
5 DHPG 6 7
6 Mladost (Iv) 7 7
7 Podravac 3 6

Z11 A

Mini basket liga MBL-Z11 GA

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 6 11
2 Podravac 6 10
3 Mladost (Iv) 6 6
4 Virovitica 2 6 5

Z11 B

Mini basket liga MBL-Z11 GB

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 4 8
2 Vindi 4 6
3 DHPG 4 4

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Veljača 2023 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
30 31 01 02 03 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 01 02 03 04 05
20 entries in month Veljača 2023 20 entries in month Veljača 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 8
01:00 Podravac - Radnik -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 5
01:00 Radost - Bistra -:-
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 6
01:00 Mladost (Iv) - Vindi -:-
MBL Z11-GB 22-23-Turnir 2 Varaždin
11:00 Vindi - DHPG 23:17
MBL Z11-GB 22-23-Turnir 2 Varaždin
12:00 Virovitica - DHPG 28:24
MBL Z11-GB 22-23-Turnir 2 Varaždin
13:30 Virovitica - Vindi 42:18
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 6
15:00 Radost - Bistra -:-
7 entries today 04. Veljača 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 8
15:00 Mladost (Iv) - Koprivnica -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 8
16:30 DHPG - Vindi -:-
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 5
17:00 Mladost (Iv) - Koprivnica -:-
3 entries at 05. Veljača 2023
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 3
20:15 Radnik - Podravac -:-
1 entry at 07. Veljača 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Podravac -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 9
01:00 Vindi - Virovitica -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 6
01:00 Radost - Radnik -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 6
01:00 Virovitica 2 - Bistra -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 6
01:00 Podravac - Radnik -:-
5 entries at 11. Veljača 2023
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 6
01:00 Virovitica - Mladost (Iv) -:-
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 6
01:00 Koprivnica - Podravac -:-
2 entries at 18. Veljača 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 10
01:00 DHPG - Koprivnica -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 10
01:00 Podravac - Mladost (Iv) -:-
2 entries at 25. Veljača 2023