Proslava 40 godina

40 godina kolor

Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije planira 25. i 26. rujna, 2015. na svečani način obilježiti 40 godina postojanja.

U programu obilježavanja 40 godina rada slijedeći je raspored:

25. rujan - svečani domjenak i podjela priznanja zaslužnim igračicama, igračima i sportskim djelatnicima.

26. rujan - predviđen je za sportske priredbe prema slijedećem redu:

15 sati - Z16 ženska selekcija KS KKŽ - KK ZAGREB (dvorana Branimir, Koprivnica)

17 sati - M16 muška selekcija KS KKŽ - KK ZAGREB (dvorana Branimir, Koprivnica)

20 sati - "SUPERKUP 2015" KK PODRAVAC - KK GRAFIČAR (dvorana OŠ F.V. Šignjar, Virje)

Pozivamo Vas da nam se pridružite i zdušno bodrite naše ekipe na sportskim priredbama.

Seminar pomoćnih sudaca KKŽ

UKS KKZ

Udruga košarkaških sudaca Koprivničko-križevačke županije provodi seminar i testiranje za pomoćne suce za sezonu 2015./2016. tijekom mjeseca rujna u periodu od 01.-25.09.2015.

Svaki klub domaćin treba osigurati prostorije u kojoj će se održavati seminar i pisati završni test u trajanju od 1 sat i 30 minuta.

Testiranja će se provoditi za klubove na 8 lokacija: 

1. KK Virovitica, Virovitica

2. KK Pitomača, Pitomača

3. KK Mladost, Đurđevac

4. KK Bistra, KK Podravac, ŽKK Podravac, Virje

5. KK Bjelovar, Bjelovar

6. KK Koprivnica i ŽKK Koprivnica, Koprivnica

7. KK Križevci i KK Radnik, Križevci

8. ŽKK DHP i ŽKK Bregi, Koprivnički Bregi

Poslove pomoćnih sudaca u sezoni moći će obavljati samo osobe koje su položile ispit, a posebno pomoćni suci za A2 ligu (muški i žene). Ako klubovi ne osiguraju dovoljan broj pomoćnih sudaca Udruga sudaca će na te utakmice delegirati pomoćne suce o trošku klubova.

Trenerski seminar 2015

uhkt

U sklopu održavanja Eurobasketa 2015. kojemu je Zagreb domaćin, Udruga hrvatskih košarkaških trenera organizira međunarodni simpozij košarkaških trenera 05. i 06.09.2015. Kao jedan od uvjeta obvezan je za sve trenere mlađe dobnih kategorija i trenere nižih liga (pomoćni treneri A2 muških liga, treneri A2 ženskih liga, treneri B i C liga, treneri mlađe dobnih kategorija).

Predavanja na simpoziju će se održati na Kineziološkom fakultetu, Horvaćanski zavoj 15, a utakmice će biti u ARENI ZAGREB, Ulica Vice Vukova 8 (Lanište).

Obrazac za prijavu na Simpozij i ostale detalje možete dobiti na telefon 01-4855-232 radnim danom od 10.00-11.00 sati ili na web stranicama Udruge hrvatskih košarkaških trenera.

Smještaj sudionika je u vlastitom aranžmanu, a preporuča se Hostel Arena, Remetinečki gaj 28, Zagreb. Rezervacije za smještaj na telefon 01-6421-950.

Plenum klubova 2015.

40 godina kolor

Plenum klubova za natjecanja koje vodi Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije osim A2 lige održati će se u nedjelju 30.08.2015. godine od 10.00 sati.

Plenum se održava u Lovačkom domu u Novigradu Podravskom gdje će se održati i izvlačenje parova za sve Lige.

10 godina web stranica

40 godina kolor

Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije 07. srpnja 2005. godine u 15:28 sati imao je prvu posjetu web stranici. Ovo je treća verzija izgleda stranica te ćemo se i dalje truditi da se osvježavamo kako bi Vam bili interesantni i kako bi Vam davali svježe podatke i informacije.

Da, prošlo je 10 godina od kada smo Vam omogućili uvid u rezultate natjecanja i počeli objavljivati informacije vezane uz košarku na našem području.

Rado bi čuli i Vaš glas. Radovati ćemo se pohvalama i dobro razmisliti o dobivenim kritikama kako bi u budućnosti bili sve bolji i bolji. Razmotriti ćemo svaki Vaš prijedlog kako bi bili što izvrsniji.

Svima koji nas redovite pratite (godišnji prosjek redovnih posjetitelja je 9.951, sa 16.777 posjeta stranicama) zahvaljujemo iz sveg srca i obećajemo da Vas  nećemo razočarati.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 20 36
2 Ivančica 20 35
3 Vindija 20 35
4 Radnik 20 33
5 Grafičar 20 33
6 Međimurje 20 31
7 Virka 20 29
8 Bjelovar 20 29
9 Petar Zrinski 20 26
10 Vedi 20 23
11 Koprivnica 20 0

3ML

Treća muška liga 3ML

# Momčad UT Bod
1 Međimurje wildboarsi 22 41
2 Donji Kraljevec 22 40
3 Čakovec Globetka 22 39
4 Varteks 22 35
5 Rudar 22 34
6 Lepoglava 22 34
7 Kotoriba 22 34
8 Petrijanec 22 32
9 Dubravčan 22 30
10 Mladost (Iv) 22 28
11 Mladost (Đ) 22 24
12 Vinica 22 22

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Virka 3 5
2 Podravac 2 4
3 Koprivnica 2 3
4 Radnik 1 1
5 Petar Zrinski 1 1
6 Vedi 1 1
7 Bjelovar 0 0

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Podravac 2 4
2 Međimurje 1 1
3 Ivančica 1 1

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 15
2 Vedi 8 15
3 Radnik 8 12
4 Virka 8 10
5 Mladost (Đ) 8 8

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 16
4 Donji Kraljevec 10 13
5 Radnik 10 13
6 Dubravčan 10 10

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 19
3 Vedi 10 16
4 Podravac 10 13
5 Mladost (Đ) 10 12
6 Koprivnica 10 10

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 16
3 Vedi 8 14
4 Grafičar 8 10
5 Vindija 7 10
6 Čakovec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Virka 12 23
2 Radnik 12 21
3 Podravac 12 19
4 Vedi 12 19
5 Pitomača 12 18
6 Koprivnica 12 13
7 Petar Zrinski 12 11

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 19
2 Virka 10 18
3 Radnik 10 15
4 Vindija 10 13
5 Podravac 10 13
6 Donji Kraljevec 10 12

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 18
2 Vedi 10 18
3 Grafičar 10 16
4 Čakovec 10 16
5 Mladost (Iv) 10 12
6 Nedelišće 10 10

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Đ) 12 23
2 Vedi 12 22
3 Petar Zrinski 12 18
4 Radnik 12 18
5 Koprivnica 12 17
6 Virka 12 14
7 Podravac 12 14

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Mladost (Đ) 10 18
3 Vedi 10 14
4 Vindija 10 14
5 Grafičar 10 13
6 Petar Zrinski 10 11

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Vedi 8 12
3 Koprivnica 8 11
4 Grafičar 8 11
5 Virka 8 10

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Vedi 6 12
2 Radnik 6 10
3 Koprivnica 6 8
4 DHPG 6 6

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Radnik 6 11
2 Koprivnica Z 6 9
3 DHPG 6 8
4 Vedi 6 8

Kalendar muških liga

<< < Lipanj 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
30 31 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 01 02 03
no entry in month Lipanj 2022 no entry in month Lipanj 2022

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Orka 12 22
2 Folka 12 21
3 Koprivnica 12 19
4 Podravac 12 18
5 Brod 12 18
6 Vindi 12 16

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 19
2 Radost 10 18
3 Koprivnica 10 17
4 Bistra 10 13
5 Virovitica 10 12
6 Vindi 10 11

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 17
3 Virovitica 10 17
4 Radnik 10 14
5 Koprivnica 10 12
6 Bistra 10 10

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Radost 14 28
2 Virovitica 14 25
3 Radnik 14 25
4 Vindi 14 20
5 Bistra 14 20
6 Virovitica 2 14 18
7 Koprivnica 14 17
8 Mladost (Iv) 14 15

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 14 28
2 Vindi 14 26
3 Radnik 14 24
4 Mladost (Iv) 14 20
5 DHPG 14 20
6 Koprivnica 14 19
7 Podravac 14 16
8 Vindi2 14 13

Z11A

Mini basket liga MBL-Z11A

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 4 8
2 Vindi 4 6
3 Virovitica Suhopolje 4 4

Z11B

Mini basket liga MBL-Z11B

# Momčad UT Bod
1 DHPG 4 7
2 Virovitica 4 7
3 Podravac 4 4

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 2 4
2 DHPG 2 3
3 Virovitica 2 2

Kalendar ženskih liga

<< < Lipanj 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
30 31 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 01 02 03
no entry in month Lipanj 2022 no entry in month Lipanj 2022