ALL STAR 2022 2. Liga pretkadeta M15 Sjever pobjeda Parnih

202206 M15S2 AS svi

Danas je u Koprivnici od 16,00 sati odigrana 1. ALL STAR utakmica 2. Regionalne Lige pretkadeta M15 Sjever između Neparne i Parne selekcije lige. Parna selekcija je u napetoj završnici uspjela sačuvati vodstvo i doći do pobjede.

Opširnije:ALL STAR 2022 2. Liga pretkadeta M15 Sjever pobjeda Parnih

ALL STAR 2022 1. Liga pretkadeta M15 Sjever pobjeda Selekcije lige

202205 M15S1 AS svi

Danas je u Čakovcu od 16,00 sati odigrana 1. ALL STAR utakmica 1. Regionalne Lige pretkadeta M15 Sjever između pobjednika lige ekipe KK Međimurje i Selekcije 1. Regionalne lige M15 Sjever. Selekcija je uz veću širinu igrača bila bolja od pobjednika lige.

Opširnije:ALL STAR 2022 1. Liga pretkadeta M15 Sjever pobjeda Selekcije lige

ALL STAR 2022 Liga kadeta M17 pobjeda Selekcije lige

202205 M17 AS svi

Danas je u Virovitici od 18,00 sati odigrana 18. ALL STAR utakmica Lige pretkadeta M15 između pobjednika lige ekipe KK Virka i Selekcije lige M17. Selekcija je u uzbudljivoj i napetoj utakmici ipak bila bolja od pobjednika lige.

Opširnije:ALL STAR 2022 Liga kadeta M17 pobjeda Selekcije lige

ALL STAR 2022 Liga pretkadeta M15 pobjeda Selekcije lige

202205 M15 AS svi

Danas je u Virovitici od 16,00 sati odigrana 17. ALL STAR utakmica Lige pretkadeta M15 između pobjednika lige ekipe KK Virka i Selekcije lige M15. Selekcija je bila nadmoćnija od pobjednika lige.

Opširnije:ALL STAR 2022 Liga pretkadeta M15 pobjeda Selekcije lige

ALL STAR 2022 Mini basket liga MBL-U9 pobjeda Crvene selekcije

202205 U9 AS svi

Danas je u Križevcima od 10,00 sati odigrana 2. ALL STAR utakmica Mini basket lige dječaka i djevojčica MBL-U9 između Plave Selekcije i Crvene selekcije. U neizvjesnoj utakmici do zadnje sekunde zasluženo je pobijedila ekipa Crvene selekcije.

Opširnije:ALL STAR 2022 Mini basket liga MBL-U9 pobjeda Crvene selekcije

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 20 36
2 Ivančica 20 35
3 Vindija 20 35
4 Radnik 20 33
5 Grafičar 20 33
6 Međimurje 20 31
7 Virka 20 29
8 Bjelovar 20 29
9 Petar Zrinski 20 26
10 Vedi 20 23
11 Koprivnica 20 0

3ML

Treća muška liga 3ML

# Momčad UT Bod
1 Međimurje wildboarsi 22 41
2 Donji Kraljevec 22 40
3 Čakovec Globetka 22 39
4 Varteks 22 35
5 Rudar 22 34
6 Lepoglava 22 34
7 Kotoriba 22 34
8 Petrijanec 22 32
9 Dubravčan 22 30
10 Mladost (Iv) 22 28
11 Mladost (Đ) 22 24
12 Vinica 22 22

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Virka 3 5
2 Podravac 2 4
3 Koprivnica 2 3
4 Radnik 1 1
5 Petar Zrinski 1 1
6 Vedi 1 1
7 Bjelovar 0 0

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Podravac 2 4
2 Međimurje 1 1
3 Ivančica 1 1

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 15
2 Vedi 8 15
3 Radnik 8 12
4 Virka 8 10
5 Mladost (Đ) 8 8

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 16
4 Donji Kraljevec 10 13
5 Radnik 10 13
6 Dubravčan 10 10

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 19
3 Vedi 10 16
4 Podravac 10 13
5 Mladost (Đ) 10 12
6 Koprivnica 10 10

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 16
3 Vedi 8 14
4 Grafičar 8 10
5 Vindija 7 10
6 Čakovec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Virka 12 23
2 Radnik 12 21
3 Podravac 12 19
4 Vedi 12 19
5 Pitomača 12 18
6 Koprivnica 12 13
7 Petar Zrinski 12 11

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 19
2 Virka 10 18
3 Radnik 10 15
4 Vindija 10 13
5 Podravac 10 13
6 Donji Kraljevec 10 12

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 18
2 Vedi 10 18
3 Grafičar 10 16
4 Čakovec 10 16
5 Mladost (Iv) 10 12
6 Nedelišće 10 10

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Đ) 12 23
2 Vedi 12 22
3 Petar Zrinski 12 18
4 Radnik 12 18
5 Koprivnica 12 17
6 Virka 12 14
7 Podravac 12 14

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Mladost (Đ) 10 18
3 Vedi 10 14
4 Vindija 10 14
5 Grafičar 10 13
6 Petar Zrinski 10 11

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Vedi 8 12
3 Koprivnica 8 11
4 Grafičar 8 11
5 Virka 8 10

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Vedi 6 12
2 Radnik 6 10
3 Koprivnica 6 8
4 DHPG 6 6

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Radnik 6 11
2 Koprivnica Z 6 9
3 DHPG 6 8
4 Vedi 6 8

Kalendar muških liga

<< < Srpanj 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
27 28 29 30 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no entry in month Srpanj 2022 no entry in month Srpanj 2022

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Orka 12 22
2 Folka 12 21
3 Koprivnica 12 19
4 Podravac 12 18
5 Brod 12 18
6 Vindi 12 16

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 19
2 Radost 10 18
3 Koprivnica 10 17
4 Bistra 10 13
5 Virovitica 10 12
6 Vindi 10 11

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 17
3 Virovitica 10 17
4 Radnik 10 14
5 Koprivnica 10 12
6 Bistra 10 10

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Radost 14 28
2 Virovitica 14 25
3 Radnik 14 25
4 Vindi 14 20
5 Bistra 14 20
6 Virovitica 2 14 18
7 Koprivnica 14 17
8 Mladost (Iv) 14 15

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 14 28
2 Vindi 14 26
3 Radnik 14 24
4 Mladost (Iv) 14 20
5 DHPG 14 20
6 Koprivnica 14 19
7 Podravac 14 16
8 Vindi2 14 13

Z11A

Mini basket liga MBL-Z11A

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 4 8
2 Vindi 4 6
3 Virovitica Suhopolje 4 4

Z11B

Mini basket liga MBL-Z11B

# Momčad UT Bod
1 DHPG 4 7
2 Virovitica 4 7
3 Podravac 4 4

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 2 4
2 DHPG 2 3
3 Virovitica 2 2

Kalendar ženskih liga

<< < Srpanj 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
27 28 29 30 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no entry in month Srpanj 2022 no entry in month Srpanj 2022