Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
    KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
  •  ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
  • 2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
    2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M17, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M17, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M15, Selekcija i KK Vedi
    ALL STAR 2019 Liga M15, Selekcija i KK Vedi
  • ALL STAR 2019 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije
    ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije

Odigran je 1. turnir MBL-M11 2018/19

2018 MBL M11 1T s0049

U Špišić Bukovici su minibasketaši igrali 1. turnir Mini basket lige M11 za dječake do jedanaest godina. Igralo je sedam ekipe KK Mladost (Đurđevac), KK Radnik (Križevci), ŽKK DHPG (Drnje), KK Koprivnica, KK Virovitica I (Virovitica), KK Virovitica II (Virovitica) i KK Vedi (Bjelovar).

Koprivnica, Radnik i Vedi počela novu sezonu bez poraza i najavili kandidaturu za finalni turnir Regije Sjevere.

Roditelji na tribinama uživali su u sportskim igrama gdje su djevojčice i dječaci pokazivali zavidnu brzinu i spretnost. Najbolji u slobodnim bacanjima bio je Vito Banić (Vedi, Bjelovar), najbolja u brzini vođenja lopte bila je Klara Jakupić (Koprivnica) i najbolja u tehnici vođenja lopte bio je Leonarda Jurković (Koprivnica).

Rezultate pratite na stranicama KS KKŽ, a ostatak natjecanja ići će planiranim ritmom za dva tjedna.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 15
2 Grafičar 7 13
3 Međimurje 7 13
4 Bjelovar 8 12
5 Petar Zrinski 7 11
6 Koprivnica 8 11
7 Labrada 7 10
8 Ivančica 7 10
9 Radnik 7 9
10 Virka 7 8
11 Vindija 7 8

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 5 9
2 Radnik 5 8
3 Koprivnica 5 7
4 Bjelovar 5 6

M19 S

Juniori M19 Sjever

NO ITEMS

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 11 20
2 Bjelovar 10 19
3 Vedi 11 18
4 Mladost (Đ) 11 15
5 Virka 10 14
6 Radnik 9 14
7 Koprivnica 8 12
8 Petar Zrinski 9 11
9 Pitomača 11 11

M17 S

Kadeti M17 Sjever

NO ITEMS

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Vedi 8 14
3 Bjelovar 7 12
4 Mladost (Đ) 8 10
5 Petar Zrinski 6 9
6 Podravac 7 8
7 Koprivnica 7 8
8 Virka 5 7

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

NO ITEMS

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 7 14
2 Podravac 6 9
3 Vedi 6 9
4 Virka 5 8
5 Koprivnica 6 8
6 Mladost (Đ) 6 6

M13 S

Dječaci M13 Sjever

NO ITEMS

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 4 8
2 Vedi 3 6
3 Radnik 4 6
4 Mladost (Đ) 3 5
5 DHPG 3 3
6 Virka 4 3
7 DHPG2 1 2
8 Podravac 4 2

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Prosinac 2019 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 01
02 03 04 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
71 entries in month Prosinac 2019 71 entries in month Prosinac 2019
M11 19-20-Turnir 2 Špišić Bukovica
10:00 Virka - DHPG 2 15:43
Pretkadeti 19-20-Kolo 8
10:30 Koprivnica - Petar Zrinski 43:53
Pretkadeti 19-20-Kolo 8
11:00 Radnik - Vedi 99:61
M11 19-20-Turnir 2 Špišić Bukovica
11:00 Radnik - Vedi 25:29
M11 19-20-Turnir 2 Špišić Bukovica
12:00 Podravac - Radnik 20:39
M11 19-20-Turnir 2 Špišić Bukovica
13:00 Vedi - Virka 14:13
M11 19-20-Turnir 2 Špišić Bukovica
14:30 Koprivnica - DHPG 27:9
M11 19-20-Turnir 2 Špišić Bukovica
15:30 Mladost (Đ) - Podravac 27:7
M11 19-20-Turnir 2 Špišić Bukovica
16:30 Mladost (Đ) - Koprivnica 9:16
2ML 19-20-Kolo 8
17:00 Bjelovar - Grafičar 82:104
Kadeti 19-20-Kolo 12
17:00 Podravac - Virka 111:53
11 entries at 01. Prosinac 2019
Dječaci 19-20-Kolo 7
16:30 Vedi - Radnik 32:92
Pretkadeti 19-20-Kolo 8
19:00 Podravac - Mladost (Đ) 59:84
2 entries at 02. Prosinac 2019
Juniori 19-20-Kolo 5
22:15 Radnik - Bjelovar 79:62
1 entry at 03. Prosinac 2019
Pretkadeti 19-20-Kolo 3
20:00 Mladost (Đ) - Bjelovar 37:54
Juniori 19-20-Kolo 5
21:30 Koprivnica - Podravac 82:75
2 entries at 04. Prosinac 2019
Kadeti 19-20-Kolo 13
21:30 Pitomača - Podravac 38:124
Kadeti 19-20-Kolo 10
21:30 Vedi - Bjelovar 61:64
2 entries today 05. Prosinac 2019
Kadeti 19-20-Kolo 13
01:00 Virka - Vedi -:-
M11 19-20-Turnir 3 Gola
10:00 Radnik - DHPG 2 -:-
M11 19-20-Turnir 3 Gola
11:00 Koprivnica - Podravac -:-
M11 19-20-Turnir 3 Gola
12:00 Virka - Radnik -:-
M11 19-20-Turnir 3 Gola
13:00 Koprivnica - DHPG 2 -:-
M11 19-20-Turnir 3 Gola
14:30 Podravac - DHPG -:-
M11 19-20-Turnir 3 Gola
15:30 Mladost (Đ) - Virka -:-
M11 19-20-Turnir 3 Gola
16:30 DHPG - Vedi -:-
M11 19-20-Turnir 3 Gola
17:30 Vedi - Mladost (Đ) -:-
Kadeti 19-20-Kolo 6
18:00 Radnik - Koprivnica -:-
2ML 19-20-Kolo 9
18:30 Grafičar - Ivančica -:-
2ML 19-20-Kolo 9
19:00 Međimurje - Bjelovar -:-
12 entries at 07. Prosinac 2019
Pretkadeti 19-20-Kolo 9
11:30 Vedi - Bjelovar -:-
Kadeti 19-20-Kolo 13
13:00 Koprivnica - Petar Zrinski -:-
Dječaci 19-20-Kolo 7
14:00 Mladost (Đ) - Podravac -:-
Dječaci 19-20-Kolo 7
15:00 Koprivnica - Virka -:-
2ML 19-20-Kolo 9
17:00 Radnik - Virka -:-
2ML 19-20-Kolo 9
18:00 Podravac - Petar Zrinski -:-
2ML 19-20-Kolo 9
19:30 Vindija - Labrada -:-
7 entries at 08. Prosinac 2019
Pretkadeti 19-20-Kolo 9
18:00 Podravac - Koprivnica -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 9
20:00 Mladost (Đ) - Radnik -:-
2 entries at 09. Prosinac 2019
Kadeti 19-20-Kolo 12
20:15 Petar Zrinski - Radnik -:-
1 entry at 10. Prosinac 2019
2ML 19-20-Kolo 10
01:00 Ivančica - Međimurje -:-
2ML 19-20-Kolo 10
01:00 Virka - Grafičar -:-
2ML 19-20-Kolo 10
01:00 Labrada - Radnik -:-
2ML 19-20-Kolo 10
01:00 Petar Zrinski - Vindija -:-
2ML 19-20-Kolo 10
01:00 Koprivnica - Podravac -:-
Dječaci 19-20-Kolo 8
01:00 Podravac - Vedi -:-
Dječaci 19-20-Kolo 8
01:00 Radnik - Koprivnica -:-
Dječaci 19-20-Kolo 8
01:00 Virka - Mladost (Đ) -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 10
01:00 Koprivnica - Virka -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 10
01:00 Petar Zrinski - Vedi -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 10
01:00 Bjelovar - Mladost (Đ) -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 10
01:00 Radnik - Podravac -:-
Kadeti 19-20-Kolo 14
01:00 Bjelovar - Koprivnica -:-
Kadeti 19-20-Kolo 14
01:00 Vedi - Pitomača -:-
Kadeti 19-20-Kolo 14
01:00 Podravac - Mladost (Đ) -:-
Juniori 19-20-Kolo 6
01:00 Bjelovar - Koprivnica -:-
Juniori 19-20-Kolo 6
01:00 Podravac - Radnik -:-
17 entries at 14. Prosinac 2019
Kadeti 19-20-Kolo 13
22:15 Radnik - Bjelovar -:-
1 entry at 17. Prosinac 2019
2ML 19-20-Kolo 11
01:00 Vindija - Koprivnica -:-
2ML 19-20-Kolo 11
01:00 Radnik - Petar Zrinski -:-
2ML 19-20-Kolo 11
01:00 Grafičar - Labrada -:-
2ML 19-20-Kolo 11
01:00 Međimurje - Virka -:-
2ML 19-20-Kolo 11
01:00 Bjelovar - Ivančica -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 11
01:00 Radnik - Koprivnica -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 11
01:00 Podravac - Bjelovar -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 11
01:00 Mladost (Đ) - Petar Zrinski -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 11
01:00 Vedi - Virka -:-
Kadeti 19-20-Kolo 15
01:00 Mladost (Đ) - Vedi -:-
Kadeti 19-20-Kolo 15
01:00 Pitomača - Petar Zrinski -:-
Kadeti 19-20-Kolo 15
01:00 Virka - Bjelovar -:-
Kadeti 19-20-Kolo 15
01:00 Koprivnica - Radnik -:-
13 entries at 21. Prosinac 2019

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

NO ITEMS

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Pitomača 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

Ženske lige

2ZLI

Druga ženska liga istok 2ZLI

# Momčad UT Bod
1 Mursa 5 10
2 Brod na Savi 5 8
3 Koprivnica 5 8
4 Brod 4 5
5 Podravac 5 4

2ZLC

Druga ženska liga centar 2ZLC

# Momčad UT Bod
1 Folka 5 10
2 Vindi 5 8
3 Orka 5 8
4 Jabuka 5 7
5 Radost 5 6
6 Lovrekice 5 6

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 8 16
2 Podravac 8 15
3 Bistra 8 11
4 Radost 8 11
5 Vindi 8 11
6 Virovitica 8 8

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Vindi 6 11
2 Podravac 6 11
3 Radost 6 9
4 Virovitica 5 8
5 Radnik 6 8
6 Bistra 5 7
7 Koprivnica 6 6

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 12
2 Radost 6 11
3 Radnik 6 10
4 Virovitica 7 10
5 Koprivnica 7 8
6 Vindi 6 6

Z13 S

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 2 4
2 Vindi 2 3
3 Koprivnica 2 3
4 Virovitica 1234 2 2

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Prosinac 2019 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
23 entries in month Prosinac 2019 23 entries in month Prosinac 2019
Kadetkinje 19-20-Kolo 8
12:00 Podravac - Vindi 62:55
Kadetkinje 19-20-Kolo 8
16:30 Virovitica - Radost 51:69
2 entries at 01. Prosinac 2019
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 7
19:00 Virovitica - Bistra -:-
1 entry at 06. Prosinac 2019
Kadetkinje 19-20-Kolo 9
01:00 Radost - Podravac -:-
2ZLC 19-20-Kolo 7
01:00 Orka - Radost -:-
2ZLC 19-20-Kolo 7
01:00 Jabuka Zaprešić - Folka Borovje -:-
2ZLC 19-20-Kolo 7
01:00 Vindi - Lovrekice -:-
2ZLI 19-20-Kolo 7
17:00 Mursa VROS - Brod -:-
5 entries at 07. Prosinac 2019
Djevojčice 19-20-Kolo 8
11:00 Koprivnica - Podravac -:-
Djevojčice 19-20-Kolo 8
12:00 Virovitica - Radnik -:-
Djevojčice 19-20-Kolo 8
16:30 Vindi - Radost -:-
Kadetkinje 19-20-Kolo 9
16:30 Virovitica - Bistra -:-
2ZLI 19-20-Kolo 7
17:00 Koprivnica - Brod na Savi -:-
5 entries at 08. Prosinac 2019
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 8
01:00 Vindi - Bistra -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 8
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 8
01:00 Podravac - Radost -:-
3 entries at 14. Prosinac 2019
Djevojčice 19-20-Kolo 9
01:00 Vindi - Virovitica -:-
Djevojčice 19-20-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Radost -:-
Djevojčice 19-20-Kolo 9
01:00 Podravac - Radnik -:-
Kadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Podravac - Koprivnica -:-
Kadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Vindi - Virovitica -:-
Kadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Bistra - Radost -:-
Kadetkinje 19-20-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Vindi -:-
7 entries at 21. Prosinac 2019

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0