Rezultati poluzavršnice PH 2019 za pretkadete U15

201904 M15 pph

 

Na netom održanim poluzavršnim turnirima Prvenstva Hrvatske za pretkadete U15 u Puli i Zagrebu, Cibona i Stoja dvije najbolje ekipe iz Skupine A te Cedevita i Zadar dvije najbolje ekipe iz Skupine B igrati će na završnici PH za pretkadete U15.

Organizacija poluzavršnih turnira Prvenstva Hrvatske za pretkadete U15 dodijeljena je za Skupinu A KK Stoja, a za Skupinu B Košarkaškom savezu Zagreba.

Sudionici Skupine A Grupa 1: KK Cibona (prvoplasirani Centar), KK Split (trećeplasirani Jug), KK Međimurje (prvoplasirani Sjever) i KK Alkar (petoplasirani Jug).

Sudionici Skupine A Grupa 2: KK Stoja (prvoplasirani Zapad), KK Sonik Puntamika (drugoplasirani Jug), HAAK Mladost (četvrtoplasirani Centar) i KK Vinkovci (drugoplasirani Istok).

Sudionici Skupine B Grupa 3KK Zadar (prvoplasirani Jug), KK Rudeš (trećeplasirani Centar), KK Dubrava (petoplasirani Centar) i KK Čakovec (drugoplasirani Sjever).

Sudionici Skupine B Grupa 4KK Cedevita (drugoplasirani Centar), KK Zara (četvrtoplasirani Jug), KA Osijek (prvoplasirani Istok) i KK FSV (drugoplasirani Zapad).

Četvrtak, 25.04.2019.:

AG1 Cibona - Alkar 107:37 (32:13, 27:5, 23:9, 25:10)

AG1 Split - Međimurje 102:42 (11:8, 22:11, 31:11, 38:12)

AG2 Stoja - Vinkovci 100:49 (23:10, 28:16, 28:11, 21:12)

AG2 Sonik Puntamika - Mladost 87:68 (28:17, 23:13, 20:27, 16:11)

BG3 Rudeš - Dubrava 63:60 (12:15, 17:17, 20:16, 14:12)

BG3 Zadar - Čakovec 139:39 (37:11, 40:9, 25:14, 37:5)

BG4 Cedevita - FSV 119:57 (21:27, 24:8, 32:8, 42:14)

BG4 Zara - KA Osijek 70:75 (11:19, 24:21, 14:14, 21:21)

Petak, 26.04.2019.:

AG1 Alkar - Međimurje 74:46 (24:15, 18:10, 18:11, 14:10)

AG1 Cibona - Split 88:67 (29:19, 26:10, 22:16, 11:22)

AG2 Vinkovci - Mladost 61:71 (15:16, 15:17, 12:20, 19:18)

AG2 Stoja - Sonik Puntamika 98:53 (27:13, 27:8, 24:14, 20:18)

BG3 Čakovec - Dubrava 45:79 (11:25, 12:17, 12:21, 10:16)

BG3 Zadar - Rudeš 83:54 (17:13, 19:13, 30:17, 17:11)

BG4 FSV - KA Osijek 70:76 (23:22, 15:23, 19:8, 13:23)

BG4 Cedevita - Zara 101:69 (22:13, 31:11, 25:17, 23:28)

Subota, 27.04.2019.:

AG1 Split - Alkar 88:56 (26:8, 23:18, 15:10, 24:20)

AG1 Međimurje - Cibona 69:82 (12:28, 13:23, 17:16, 27:15)

AG2 Sonik Puntamika - Vinkovci 71:43 (20:14, 14:9, 14:10, 23:10)

AG2 Mladost - Stoja 107:112 (31:28, 27:21, 19:20, 17:25, 13:18)

BG3 Rudeš - Čakovec 94:52 (25:24, 30:11, 22:9, 17:8)

BG3 Dubrava - Zadar 70:83 (24:21, 8:25, 21:16, 17:21)

BG4 Zara - FSV 60:56 (10:15, 18:7, 11:15, 21:19)

BG4 KA Osijek - Cedevita 49:105 (15:20, 20:22, 4:26, 10:37)

TABLICE 

Skupina A Grupa 1   _____ Skupina A Grupa 2
 Rbr Ekipa  Pob  Por    Rbr Ekipa Pob Por
1 Cibona 3 0   1 Stoja 3 0
2 Split 2 1   2 Sonik Puntamika 2 1
3 Alkar 1 2   3 Mladost 1 2
4 Međimurje 0 3   4 Vinkovci 0 3
Skupina B Grupa 3 _____ Skupina B Grupa 4
 Rbr Ekipa  Pob  Por    Rbr Ekipa Pob Por
1 Zadar 3 0   1 Cedevita 3 0
2 Rudeš 2 1   2 KA Osijek 2 1
3 Dubrava 1 2   3 Zara 1 2
4 Čakovec 0 3   4 FSV Rijeka 0 3

Nedjelja, 28.04.2019.:

APF1 Cibona - Sonik Puntamika 96: 44 (24:8, 32:10, 16:16, 24:10)

APF2 Split - Stoja 66:87 (29:20, 13:23, 12:22, 12:22)

AF Cibona - Stoja 119:74 (26:15, 37:15, 31:20, 25:24)

BPF1 Zadar - KA Osijek 87:85 (15:24, 22:27, 21:16, 29:18)

BPF2 Rudeš - Cedevita 49:75 (15:25, 7:12, 13:22, 14:16)

BF Zadar - Cedevita 75:89 (23:24, 19:15, 11:27, 22:23)

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 10 19
2 Međimurje 10 19
3 Podravac 10 18
4 Petar Zrinski 10 16
5 Bjelovar 10 15
6 Koprivnica 10 15
7 Labrada 10 14
8 Ivančica 10 13
9 Virka 10 12
10 Radnik 10 12
11 Vindija 10 12

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 11
2 Radnik 6 9
3 Bjelovar 6 8
4 Koprivnica 6 8

M19 S

Juniori M19 Sjever

NO ITEMS

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 16 31
2 Podravac 15 27
3 Radnik 14 23
4 Vedi 13 22
5 Petar Zrinski 15 21
6 Koprivnica 14 20
7 Mladost (Đ) 15 19
8 Virka 14 18
9 Pitomača 16 16

M17 S

Kadeti M17 Sjever

NO ITEMS

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 13 25
2 Bjelovar 12 21
3 Vedi 12 20
4 Virka 11 18
5 Koprivnica 12 16
6 Mladost (Đ) 12 15
7 Petar Zrinski 11 15
8 Podravac 13 14

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

NO ITEMS

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 9 15
3 Podravac 10 15
4 Vedi 9 14
5 Koprivnica 10 13
6 Mladost (Đ) 10 10

M13 S

Dječaci M13 Sjever

NO ITEMS

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 6 10
2 Vedi 5 10
3 Koprivnica 6 10
4 Virka 6 7
5 Mladost (Đ) 3 5
6 Podravac 6 5
7 DHPG 5 5
8 DHPG2 3 3

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Siječanj 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
-1 0 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
60 entries in month Siječanj 2020 60 entries in month Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 13
17:30 Virka - Vedi 45:65
1 entry at 03. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 16
01:00 Vedi - Podravac -:-
1 entry at 04. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 15
11:30 Virka - Bjelovar 53:101
1 entry at 05. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 16
21:00 Petar Zrinski - Mladost (Đ) 67:47
Kadeti 19-20-Kolo 16
21:30 Bjelovar - Pitomača 80:44
2 entries at 08. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 9
11:30 Virka - Podravac 73:47
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
16:30 Koprivnica - Vedi 57:51
Kadeti 19-20-Kolo 17
17:00 Mladost (Đ) - Bjelovar 49:79
3 entries at 11. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
11:00 Podravac - Petar Zrinski 53:93
Dječaci 19-20-Kolo 9
11:30 Koprivnica - Vedi 33:63
Kadeti 19-20-Kolo 17
11:30 Pitomača - Radnik 52:76
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
15:00 Virka - Mladost (Đ) 60:55
Kadeti 19-20-Kolo 17
17:00 Virka - Koprivnica 51:74
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
17:30 Radnik - Bjelovar 58:70
6 entries at 12. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 9
18:45 Mladost (Đ) - Radnik 14:105
Kadeti 19-20-Kolo 17
21:15 Podravac - Petar Zrinski 101:57
2 entries at 13. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 11
19:00 Mladost (Đ) - Petar Zrinski 79:53
Juniori 19-20-Kolo 6
21:30 Bjelovar - Koprivnica 99:79
2 entries at 15. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
11:00 Radnik - Petar Zrinski 73:67
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
13:00 Bjelovar - Koprivnica 62:41
Dječaci 19-20-Kolo 10
14:30 Radnik - Virka 103:51
Pretkadeti 19-20-Kolo 6
15:30 Virka - Podravac 108:41
4 entries at 18. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 10
11:00 Vedi - Mladost (Đ) 85:24
Kadeti 19-20-Kolo 18
11:30 Koprivnica - Pitomača 88:23
Kadeti 19-20-Kolo 18
17:00 Radnik - Mladost (Đ) 91:58
Kadeti 19-20-Kolo 18
17:00 Podravac - Bjelovar 70:93
4 entries at 19. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 10
18:00 Podravac - Koprivnica 35:42
1 entry at 20. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
19:30 Podravac - Virka 36:120
1 entry at 21. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
21:30 Mladost (Đ) - Vedi -:-
1 entry at 23. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 15
21:30 Mladost (Đ) - Vedi -:-
1 entry at 24. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
01:00 Koprivnica - Mladost (Đ) -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
09:00 Vedi - DHPG 2 -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
10:00 Mladost (Đ) - DHPG 2 -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
11:00 Radnik - DHPG -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
12:00 Vedi - Mladost (Đ) -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
13:00 Petar Zrinski - Bjelovar -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
13:00 Koprivnica - Podravac -:-
Dječaci 19-20-Kolo 6
14:00 Virka - Vedi -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
14:00 Mladost (Đ) - Virka -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
15:00 Podravac - Koprivnica -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
16:00 Virka - Radnik -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
16:00 Virka - Radnik -:-
2ML 19-20-Kolo 12
18:00 Grafičar - Petar Zrinski -:-
Kadeti 19-20-Kolo 16
18:00 Radnik - Virka -:-
14 entries at 25. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
11:30 Vedi - Podravac -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 1
12:30 Petar Zrinski - Koprivnica -:-
2ML 19-20-Kolo 12
17:00 Bjelovar - Virka -:-
2ML 19-20-Kolo 12
17:00 Radnik - Koprivnica -:-
2ML 19-20-Kolo 12
17:30 Međimurje - Labrada -:-
2ML 19-20-Kolo 12
19:30 Vindija - Podravac -:-
6 entries at 26. Siječanj 2020
Juniori 19-20-Kolo 7
22:15 Radnik - Bjelovar -:-
1 entry at 28. Siječanj 2020
Juniori 19-20-Kolo 7
21:30 Podravac - Koprivnica -:-
Kadeti 19-20-Kolo 18
21:45 Petar Zrinski - Vedi -:-
2 entries at 29. Siječanj 2020
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Podravac - Radnik -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Koprivnica - Grafičar -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Petar Zrinski - Međimurje -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Labrada - Bjelovar -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Virka - Ivančica -:-
Juniori 19-20-Kolo 8
01:00 Koprivnica - Bjelovar -:-
Juniori 19-20-Kolo 8
01:00 Podravac - Radnik -:-
7 entries at 01. Siječanj 2020

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

NO ITEMS

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Pitomača 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

Ženske lige

2ZLI

Druga ženska liga istok 2ZLI

# Momčad UT Bod
1 Mursa 6 12
2 Koprivnica 7 11
3 Brod na Savi 7 11
4 Brod 6 8
5 Podravac 6 5

2ZLC

Druga ženska liga centar 2ZLC

# Momčad UT Bod
1 Folka 8 16
2 Orka 8 14
3 Vindi 8 12
4 Jabuka 7 10
5 Lovrekice 8 9
6 Radost 7 8

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 19
2 Podravac 10 19
3 Bistra 10 14
4 Radost 10 14
5 Vindi 10 13
6 Virovitica 10 11

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Vindi 8 15
2 Virovitica 8 13
3 Podravac 6 11
4 Radost 7 11
5 Radnik 7 10
6 Bistra 8 10
7 Koprivnica 8 8

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 18
3 Radnik 10 16
4 Virovitica 10 14
5 Vindi 10 11
6 Koprivnica 10 11

Z13 S

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Vindi 3 5
2 Virovitica 2 4
3 Koprivnica 2 3
4 Virovitica 1234 3 3

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Siječanj 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
-1 0 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
22 entries in month Siječanj 2020 22 entries in month Siječanj 2020
Djevojčice 19-20-Kolo 10
12:00 Virovitica - Podravac 14:109
Djevojčice 19-20-Kolo 10
12:00 Radnik - Radost 31:60
Djevojčice 19-20-Kolo 10
14:45 Koprivnica - Vindi 26:45
3 entries at 12. Siječanj 2020
2ZLC 19-20-Kolo 8
01:00 Radost - Jabuka Zaprešić -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 9
11:30 Bistra - Radnik 41:60
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 9
12:00 Radost - Virovitica 79:53
2ZLI 19-20-Kolo 8
17:00 Podravac - Brod na Savi 53:88
2ZLC 19-20-Kolo 8
18:30 Folka Borovje - Vindi 54:50
5 entries at 18. Siječanj 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 9
12:30 Vindi - Koprivnica 76:29
2ZLI 19-20-Kolo 8
18:00 Brod - Koprivnica 58:53
2 entries at 19. Siječanj 2020
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
10:30 Virovitica - Vindi -:-
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
11:30 Virovitica 1234 - Koprivnica -:-
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
13:00 Virovitica 1234 - Vindi -:-
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
14:00 Virovitica - Koprivnica -:-
4 entries at 26. Siječanj 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Radnik - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Vindi - Radost -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Virovitica - Podravac -:-
2ZLI 19-20-Kolo 9
01:00 Podravac - Brod -:-
2ZLI 19-20-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Mursa VROS -:-
2ZLC 19-20-Kolo 9
01:00 Lovrekice - Radost -:-
2ZLC 19-20-Kolo 9
01:00 Orka - Folka Borovje -:-
2ZLC 19-20-Kolo 9
01:00 Vindi - Jabuka Zaprešić -:-
8 entries at 01. Siječanj 2020

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0