Najava završnice PH 2019 u mini košarci U9

201904 U9S 1M međimurje

 

Završni turnir Prvenstva Hrvatske za dječake i djevojčice U9 održati će se od 26.-28.04.2019. u Poreču na dva terena.

Organizacija završnog turnira Prvenstva Hrvatske u mini košarci za dječake i djevojčice U9 dodijeljena je KK Pazin iz Pazina.

Sudionici Skupine A: KK Cedevita (prvoplasirani Centar), KK Vindija (drugoplasirani Sjever), KK DOŠK (drugoplasirani Jug), KK Borovo (prvoplasirani Istok), KK Pazin (drugoplasirani Zapad).

Sudionici Skupine BKK Međimurje (prvoplasirani Sjever), OKK Dražen Petrović (prvoplasirani Jug), KK Novi Zagreb-Bosco (drugoplasirani Centar) i KK Oliva Vodnjan (prvoplasirani Zapad), KK Olim Inspekt (drugoplasirani Istok).

Petak, 26.04.2019.:

A 16,00 Vindija - Pazin

A 17,00 DOŠK - Borovo

A 18,00 Cedevita - Vindija

B 16,00 D. Petrović - Olimp Inspekt

B 17,00 Novi Zagreb/Bosco - Oliva Vodnjan

B 18,00 Međimurje/Mladost - D. Petrović

Subota, 27.04.2019.:

A 10,00 Pazin - DOŠK

A 11,00 Borovo - Pazin

A 10,00 Olimp Inspekt - Novi Zagreb/Bosco

A 11,00 Oliva Vodnjan - Olim Inspekt

11,30 Svečano otvorenje

A 12,00 DOŠK - Cedevita

A 13,00 Cedevita - Borovo

A 14,00 Vindija - DOŠK

A 15,00 Pazin - Cedevita

A 16,00 Borovo - Vindija

B 12,00 Novi Zagreb/Bosco - Međimurje/Mladost

B 13,00 Međimurje/Mladost - Oliva Vodnjan

B 14,00 D. Petrović - Novi Zagreb/Bosco

B 15,00 Olimp Inspekt - Međimurje/Mladost

B 16,00 Oliva Vodnjan - D. Petrović

17,00 Natjecanje u šutiranju i vođenju lopte

18,30 Zajedničko razgledavanje Poreča i slikanje

Nedjelja, 28.04.2019.:

A 10,00 Za 9. mjesto

B 10,00 Za 7. mjesto

A 11,00 Polufinale A1 - B2

B 11,00 Polufinale A2 - B1

A 12,00 Za 5. mjesto

B 12,00Za 3. mjesto

A 13,00 FINALE

14,00 Zatvaranje turnira, podjela medalja, pehara, nagrada

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 10 19
2 Međimurje 10 19
3 Podravac 10 18
4 Petar Zrinski 10 16
5 Bjelovar 10 15
6 Koprivnica 10 15
7 Labrada 10 14
8 Ivančica 10 13
9 Virka 10 12
10 Radnik 10 12
11 Vindija 10 12

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 11
2 Radnik 6 9
3 Bjelovar 6 8
4 Koprivnica 6 8

M19 S

Juniori M19 Sjever

NO ITEMS

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 16 31
2 Podravac 15 27
3 Radnik 14 23
4 Vedi 13 22
5 Petar Zrinski 15 21
6 Koprivnica 14 20
7 Mladost (Đ) 15 19
8 Virka 14 18
9 Pitomača 16 16

M17 S

Kadeti M17 Sjever

NO ITEMS

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 13 25
2 Bjelovar 12 21
3 Vedi 12 20
4 Virka 11 18
5 Koprivnica 12 16
6 Mladost (Đ) 12 15
7 Petar Zrinski 11 15
8 Podravac 13 14

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

NO ITEMS

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 9 15
3 Podravac 10 15
4 Vedi 9 14
5 Koprivnica 10 13
6 Mladost (Đ) 10 10

M13 S

Dječaci M13 Sjever

NO ITEMS

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 6 10
2 Vedi 5 10
3 Koprivnica 6 10
4 Virka 6 7
5 Mladost (Đ) 3 5
6 Podravac 6 5
7 DHPG 5 5
8 DHPG2 3 3

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Siječanj 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
-1 0 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
60 entries in month Siječanj 2020 60 entries in month Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 13
17:30 Virka - Vedi 45:65
1 entry at 03. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 16
01:00 Vedi - Podravac -:-
1 entry at 04. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 15
11:30 Virka - Bjelovar 53:101
1 entry at 05. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 16
21:00 Petar Zrinski - Mladost (Đ) 67:47
Kadeti 19-20-Kolo 16
21:30 Bjelovar - Pitomača 80:44
2 entries at 08. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 9
11:30 Virka - Podravac 73:47
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
16:30 Koprivnica - Vedi 57:51
Kadeti 19-20-Kolo 17
17:00 Mladost (Đ) - Bjelovar 49:79
3 entries at 11. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
11:00 Podravac - Petar Zrinski 53:93
Dječaci 19-20-Kolo 9
11:30 Koprivnica - Vedi 33:63
Kadeti 19-20-Kolo 17
11:30 Pitomača - Radnik 52:76
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
15:00 Virka - Mladost (Đ) 60:55
Kadeti 19-20-Kolo 17
17:00 Virka - Koprivnica 51:74
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
17:30 Radnik - Bjelovar 58:70
6 entries at 12. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 9
18:45 Mladost (Đ) - Radnik 14:105
Kadeti 19-20-Kolo 17
21:15 Podravac - Petar Zrinski 101:57
2 entries at 13. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 11
19:00 Mladost (Đ) - Petar Zrinski 79:53
Juniori 19-20-Kolo 6
21:30 Bjelovar - Koprivnica 99:79
2 entries at 15. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
11:00 Radnik - Petar Zrinski 73:67
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
13:00 Bjelovar - Koprivnica 62:41
Dječaci 19-20-Kolo 10
14:30 Radnik - Virka 103:51
Pretkadeti 19-20-Kolo 6
15:30 Virka - Podravac 108:41
4 entries at 18. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 10
11:00 Vedi - Mladost (Đ) 85:24
Kadeti 19-20-Kolo 18
11:30 Koprivnica - Pitomača 88:23
Kadeti 19-20-Kolo 18
17:00 Radnik - Mladost (Đ) 91:58
Kadeti 19-20-Kolo 18
17:00 Podravac - Bjelovar 70:93
4 entries at 19. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 10
18:00 Podravac - Koprivnica 35:42
1 entry at 20. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
19:30 Podravac - Virka 36:120
1 entry at 21. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
21:30 Mladost (Đ) - Vedi -:-
1 entry at 23. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 15
21:30 Mladost (Đ) - Vedi -:-
1 entry at 24. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
01:00 Koprivnica - Mladost (Đ) -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
09:00 Vedi - DHPG 2 -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
10:00 Mladost (Đ) - DHPG 2 -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
11:00 Radnik - DHPG -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
12:00 Vedi - Mladost (Đ) -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
13:00 Petar Zrinski - Bjelovar -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
13:00 Koprivnica - Podravac -:-
Dječaci 19-20-Kolo 6
14:00 Virka - Vedi -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
14:00 Mladost (Đ) - Virka -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
15:00 Podravac - Koprivnica -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
16:00 Virka - Radnik -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
16:00 Virka - Radnik -:-
2ML 19-20-Kolo 12
18:00 Grafičar - Petar Zrinski -:-
Kadeti 19-20-Kolo 16
18:00 Radnik - Virka -:-
14 entries at 25. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
11:30 Vedi - Podravac -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 1
12:30 Petar Zrinski - Koprivnica -:-
2ML 19-20-Kolo 12
17:00 Bjelovar - Virka -:-
2ML 19-20-Kolo 12
17:00 Radnik - Koprivnica -:-
2ML 19-20-Kolo 12
17:30 Međimurje - Labrada -:-
2ML 19-20-Kolo 12
19:30 Vindija - Podravac -:-
6 entries at 26. Siječanj 2020
Juniori 19-20-Kolo 7
22:15 Radnik - Bjelovar -:-
1 entry at 28. Siječanj 2020
Juniori 19-20-Kolo 7
21:30 Podravac - Koprivnica -:-
Kadeti 19-20-Kolo 18
21:45 Petar Zrinski - Vedi -:-
2 entries at 29. Siječanj 2020
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Podravac - Radnik -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Koprivnica - Grafičar -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Petar Zrinski - Međimurje -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Labrada - Bjelovar -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Virka - Ivančica -:-
Juniori 19-20-Kolo 8
01:00 Koprivnica - Bjelovar -:-
Juniori 19-20-Kolo 8
01:00 Podravac - Radnik -:-
7 entries at 01. Siječanj 2020

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

NO ITEMS

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Pitomača 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

Ženske lige

2ZLI

Druga ženska liga istok 2ZLI

# Momčad UT Bod
1 Mursa 6 12
2 Koprivnica 7 11
3 Brod na Savi 7 11
4 Brod 6 8
5 Podravac 6 5

2ZLC

Druga ženska liga centar 2ZLC

# Momčad UT Bod
1 Folka 8 16
2 Orka 8 14
3 Vindi 8 12
4 Jabuka 7 10
5 Lovrekice 8 9
6 Radost 7 8

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 19
2 Podravac 10 19
3 Bistra 10 14
4 Radost 10 14
5 Vindi 10 13
6 Virovitica 10 11

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Vindi 8 15
2 Virovitica 8 13
3 Podravac 6 11
4 Radost 7 11
5 Radnik 7 10
6 Bistra 8 10
7 Koprivnica 8 8

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 18
3 Radnik 10 16
4 Virovitica 10 14
5 Vindi 10 11
6 Koprivnica 10 11

Z13 S

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Vindi 3 5
2 Virovitica 2 4
3 Koprivnica 2 3
4 Virovitica 1234 3 3

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Siječanj 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
-1 0 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
22 entries in month Siječanj 2020 22 entries in month Siječanj 2020
Djevojčice 19-20-Kolo 10
12:00 Virovitica - Podravac 14:109
Djevojčice 19-20-Kolo 10
12:00 Radnik - Radost 31:60
Djevojčice 19-20-Kolo 10
14:45 Koprivnica - Vindi 26:45
3 entries at 12. Siječanj 2020
2ZLC 19-20-Kolo 8
01:00 Radost - Jabuka Zaprešić -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 9
11:30 Bistra - Radnik 41:60
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 9
12:00 Radost - Virovitica 79:53
2ZLI 19-20-Kolo 8
17:00 Podravac - Brod na Savi 53:88
2ZLC 19-20-Kolo 8
18:30 Folka Borovje - Vindi 54:50
5 entries at 18. Siječanj 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 9
12:30 Vindi - Koprivnica 76:29
2ZLI 19-20-Kolo 8
18:00 Brod - Koprivnica 58:53
2 entries at 19. Siječanj 2020
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
10:30 Virovitica - Vindi -:-
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
11:30 Virovitica 1234 - Koprivnica -:-
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
13:00 Virovitica 1234 - Vindi -:-
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
14:00 Virovitica - Koprivnica -:-
4 entries at 26. Siječanj 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Radnik - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Vindi - Radost -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Virovitica - Podravac -:-
2ZLI 19-20-Kolo 9
01:00 Podravac - Brod -:-
2ZLI 19-20-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Mursa VROS -:-
2ZLC 19-20-Kolo 9
01:00 Lovrekice - Radost -:-
2ZLC 19-20-Kolo 9
01:00 Orka - Folka Borovje -:-
2ZLC 19-20-Kolo 9
01:00 Vindi - Jabuka Zaprešić -:-
8 entries at 01. Siječanj 2020

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0