Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2018 KK Podravac pobjednik
    KUP-M SJEVER 2018 KK Podravac pobjednik
  •  ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
  • 2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
    2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M17, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M17, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M15, Selekcija i KK Vedi
    ALL STAR 2019 Liga M15, Selekcija i KK Vedi
  • ALL STAR 2019 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije
    ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije

Najava poluzavršnice PH 2019 za juniore U19

201904 M19 As igra1

 

Poluzavršni turnir Prvenstva Hrvatske za juniore U19 održati će se od 11.-14.05.2019. Skupine A u Sinju (dvorana ŠD Ivica Glavan - Ićo) i Skupine B u Zagrebu (dvorana Trnsko i Dom košarke Cedevita).

Organizacija poluzavršnih turnira Prvenstva Hrvatske za juniore U19 dodijeljena je za Skupinu A KK Alkar (Sinj), a za Skupinu B KK Bosco (Zagreb).

Sudionici Skupine A Grupa 1: KK Cibona (prvoplasirani Centar), GKK Šibenik (trećeplasirani Jug), KK Podravac (prvoplasirani Sjever) i KK Alkar (petoplasirani Jug).

Sudionici Skupine A Grupa 2: KK Kvarner 2010 (prvoplasirani Zapad), KK Zadar (drugoplasirani Jug), KK Dubrava (četvrtoplasirani Centar) i KK Vinkovci (drugoplasirani Istok).

Sudionici Skupine B Grupa 3KK Split (prvoplasirani Jug), KK Bosco (trećeplasirani Centar), KK Rudeš  (petoplasirani Centar) i KK Koprivnica (drugoplasirani Sjever). Igra se u dvorani Trnsko.

Sudionici Skupine B Grupa 4KK Cedevita (drugoplasirani Centar), KK Dubrovnik (četvrtoplasirani Jug), KK Rekord-Tim (prvoplasirani Istok) i KK FSV (drugoplasirani Zapad). Igra se u dvorani Dom košarke Cedevita.

Subota, 11.05.2019.:

AG1 13,00 Cibona - Alkar

AG1 15,15 Šibenik - Podravac

AG2 17,30 Kvarner 2010 - Vinkovci

AG2 19,45 Zadar - Dubrava

BG3 11,00 Bosco - Rudeš

BG3 13,15 Split - Koprivnica

BG4 16,00 Cedevita - FSV

BG4 18,15 Dubrovnik - Rekord-Tim

Nedjelja, 12.05.2019.:

AG1 11,30 Alkar - Podravac

AG1 13,45 Cibona - Šibenik

AG2 16,00 Vinkovci - Dubrava

AG2 18,15 Kvarner 2010 - Zadar

BG3 16,00 Koprivnica - Rudeš

BG3 18,15 Split - Bosco

BG4 16,00 FSV - Rekord-Tim

BG4 18,15 Cedevita - Dubrovnik

Ponedjeljak, 13.05.2019.:

AG1 11,30 Šibenik - Alkar

AG1 13,45 Podravac - Cibona

AG2 16,00 Zadar - Vinkovci

AG2 18,15 Dubrava - Kvarner 2010

BG3 11,00 Bosco - Koprivnica

BG3 13,15 Rudeš - Split

BG4 16,00 Dubrovnik - FSV

BG4 18,15 Rekord-Tim - Cedevita

Utorak, 14.05.2019.:

APF1 10,30 Prvoplasirani G1 - Drugoplasirani G2

APF2 12,45 Drugoplasirani G1 - Prvoplasirani G2

AF 17,00 Pobjednik APF1 - Pobjednik APF2

BPF1 10,30 Prvoplasirani G3 - Drugoplasirani G4

BPF2 12,45 Drugoplasirani G3 - Prvoplasirani G4

BF 17,00 Pobjednik BPF1 - Pobjednik BPF2

Dvije najbolje ekipe iz Skupine A i B igrati će na završnici PH za juniore U19.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 1 2
2 Grafičar 1 2
3 Radnik 1 2
4 Bjelovar 1 2
5 Međimurje 1 2
6 Labrada 1 1
7 Virka 1 1
8 Koprivnica 1 1
9 Petar Zrinski 1 1
10 Vindija 1 1
11 Ivančica 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0

M19 S

Juniori M19 Sjever

NO ITEMS

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 5 9
2 Radnik 4 8
3 Vedi 5 8
4 Bjelovar 4 7
5 Virka 5 7
6 Koprivnica 5 7
7 Mladost (Đ) 4 6
8 Petar Zrinski 4 4
9 Pitomača 4 4

M17 S

Kadeti M17 Sjever

NO ITEMS

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 1 2
2 Bjelovar 1 2
3 Virka 1 1
4 Vedi 1 1
5 Koprivnica 0 0
5 Mladost (Đ) 0 0
5 Petar Zrinski 0 0
5 Podravac 0 0

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

NO ITEMS

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M13 S

Dječaci M13 Sjever

NO ITEMS

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Listopad 2019 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
30 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03
43 entries in month Listopad 2019 43 entries in month Listopad 2019
Kadeti 19-20-Kolo 4
12:30 Petar Zrinski - Koprivnica 38:62
Kadeti 19-20-Kolo 4
14:00 Vedi - Virka 69:40
Kadeti 19-20-Kolo 4
15:00 Podravac - Pitomača 94:27
3 entries at 05. Listopad 2019
Kadeti 19-20-Kolo 4
22:30 Bjelovar - Radnik 71:74
1 entry at 07. Listopad 2019
Kadeti 19-20-Kolo 5
21:15 Pitomača - Vedi 31:98
1 entry at 10. Listopad 2019
Pretkadeti 19-20-Kolo 1
12:00 Vedi - Radnik 60:82
2ML 19-20-Kolo 1
18:00 Labrada - Međimurje 67:78
Kadeti 19-20-Kolo 5
18:00 Mladost (Đ) - Podravac 49:97
2ML 19-20-Kolo 1
20:00 Virka - Bjelovar 73:90
4 entries at 12. Listopad 2019
Kadeti 19-20-Kolo 5
15:00 Koprivnica - Bjelovar 58:77
Pretkadeti 19-20-Kolo 1
17:00 Virka - Bjelovar 37:39
2ML 19-20-Kolo 1
19:00 Petar Zrinski - Grafičar 56:80
2ML 19-20-Kolo 1
19:00 Koprivnica - Radnik 69:92
2ML 19-20-Kolo 1
19:00 Podravac - Vindija 82:54
5 entries at 13. Listopad 2019
Juniori 19-20-Kolo 1
22:15 Podravac - Bjelovar -:-
1 entry today 14. Listopad 2019
Pretkadeti 19-20-Kolo 1
20:30 Mladost (Đ) - Podravac -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 1
21:15 Petar Zrinski - Koprivnica -:-
Juniori 19-20-Kolo 1
22:30 Koprivnica - Radnik -:-
3 entries at 16. Listopad 2019
2ML 19-20-Kolo 2
02:00 Radnik - Podravac -:-
2ML 19-20-Kolo 2
02:00 Grafičar - Koprivnica -:-
2ML 19-20-Kolo 2
02:00 Međimurje - Petar Zrinski -:-
2ML 19-20-Kolo 2
02:00 Bjelovar - Labrada -:-
2ML 19-20-Kolo 2
02:00 Ivančica - Virka -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 2
02:00 Koprivnica - Podravac -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 2
02:00 Radnik - Mladost (Đ) -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 2
02:00 Bjelovar - Vedi -:-
Kadeti 19-20-Kolo 6
02:00 Vedi - Mladost (Đ) -:-
Kadeti 19-20-Kolo 6
02:00 Petar Zrinski - Pitomača -:-
Kadeti 19-20-Kolo 6
02:00 Bjelovar - Virka -:-
Kadeti 19-20-Kolo 6
02:00 Radnik - Koprivnica -:-
12 entries at 18. Listopad 2019
2ML 19-20-Kolo 3
02:00 Labrada - Ivančica -:-
2ML 19-20-Kolo 3
02:00 Petar Zrinski - Bjelovar -:-
2ML 19-20-Kolo 3
02:00 Koprivnica - Međimurje -:-
2ML 19-20-Kolo 3
02:00 Podravac - Grafičar -:-
2ML 19-20-Kolo 3
02:00 Vindija - Radnik -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 3
02:00 Virka - Koprivnica -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 3
02:00 Vedi - Petar Zrinski -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 3
02:00 Mladost (Đ) - Bjelovar -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 3
02:00 Podravac - Radnik -:-
Kadeti 19-20-Kolo 7
02:00 Virka - Radnik -:-
Kadeti 19-20-Kolo 7
02:00 Pitomača - Bjelovar -:-
Kadeti 19-20-Kolo 7
02:00 Mladost (Đ) - Petar Zrinski -:-
Kadeti 19-20-Kolo 7
02:00 Podravac - Vedi -:-
13 entries at 25. Listopad 2019

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

NO ITEMS

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Pitomača 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

Ženske lige

2ZLA

Druga ženska liga 2ZLA

# Momčad UT Bod
1 Brod 0 0
1 Folka 0 0
1 Jabuka 0 0
1 Karlovac 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 4 8
2 Podravac 3 6
3 Vindi 4 6
4 Radost 4 5
5 Bistra 4 5
6 Virovitica 3 3

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Vindi 3 5
2 Virovitica 3 5
3 Radnik 2 3
4 Bistra 2 3
5 Radost 2 3
6 Koprivnica 3 3
7 Podravac 1 2

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Podravac 4 8
2 Radost 4 7
3 Radnik 4 7
4 Virovitica 4 6
5 Vindi 4 4
6 Koprivnica 4 4

Z13 S

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0
1 Virovitica II 0 0

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Listopad 2019 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
30 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03
26 entries in month Listopad 2019 26 entries in month Listopad 2019
Kadetkinje 19-20-Kolo 2
21:30 Radost - Koprivnica 50:70
1 entry at 04. Listopad 2019
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 3
12:30 Podravac - Virovitica 74:43
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 3
13:00 Radost - Vindi 46:41
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 3
16:00 Koprivnica - Radnik 12:83
3 entries at 05. Listopad 2019
Kadetkinje 19-20-Kolo 3
16:00 Koprivnica - Bistra 77:50
Kadetkinje 19-20-Kolo 3
17:00 Vindi - Podravac 54:74
Kadetkinje 19-20-Kolo 3
17:30 Radost - Virovitica 69:43
3 entries at 06. Listopad 2019
Djevojčice 19-20-Kolo 1
12:30 Podravac - Radost 74:34
Kadetkinje 19-20-Kolo 4
12:30 Bistra - Virovitica 52:51
Kadetkinje 19-20-Kolo 4
14:45 Podravac - Radost 80:33
Kadetkinje 19-20-Kolo 4
17:30 Vindi - Koprivnica 48:60
4 entries at 12. Listopad 2019
Djevojčice 19-20-Kolo 4
13:00 Virovitica - Vindi 51:38
Djevojčice 19-20-Kolo 4
19:30 Radost - Koprivnica 74:14
2 entries at 13. Listopad 2019
Djevojčice 19-20-Kolo 4
20:30 Radnik - Podravac 24:106
1 entry today 14. Listopad 2019
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 4
02:00 Vindi - Podravac -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 4
02:00 Radnik - Radost -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 4
02:00 Bistra - Koprivnica -:-
Kadetkinje 19-20-Kolo 5
02:00 Koprivnica - Podravac -:-
Kadetkinje 19-20-Kolo 5
02:00 Virovitica - Vindi -:-
Kadetkinje 19-20-Kolo 5
02:00 Radost - Bistra -:-
6 entries at 18. Listopad 2019
Djevojčice 19-20-Kolo 5
02:00 Podravac - Virovitica -:-
Djevojčice 19-20-Kolo 5
02:00 Radost - Radnik -:-
Djevojčice 19-20-Kolo 5
02:00 Vindi - Koprivnica -:-
Kadetkinje 19-20-Kolo 6
02:00 Podravac - Bistra -:-
Kadetkinje 19-20-Kolo 6
02:00 Vindi - Radost -:-
Kadetkinje 19-20-Kolo 6
02:00 Virovitica - Koprivnica -:-
6 entries at 25. Listopad 2019

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0