Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2018 KK Podravac pobjednik
    KUP-M SJEVER 2018 KK Podravac pobjednik
  •  ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
  • 2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
    2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M17, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M17, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M15, Selekcija i KK Vedi
    ALL STAR 2019 Liga M15, Selekcija i KK Vedi
  • ALL STAR 2019 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije
    ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije

Rezultati poluzavršnice PH 2019 za juniore U19

201905 M19 kk koprivnica

 

Završili su poluzavršni turniri Prvenstva Hrvatske za juniore U19 održani od 11.-14.05.2019. Cibona i Zadar iz Skupine A te Cedevita i Split iz Skupine B igrati će na završnici PH za juniore U19. Nažalost predstavnici Sjevera Podravac i Koprivnica zaustavljeni su još u razigravanju u grupama.

Organizacija poluzavršnih turnira Prvenstva Hrvatske za juniore U19 odigrana je prema slijedećim skupinama:

Skupine A Grupa 1: KK Cibona (prvoplasirani Centar), GKK Šibenik (trećeplasirani Jug), KK Podravac (prvoplasirani Sjever) i KK Alkar (petoplasirani Jug).

Skupine A Grupa 2: KK Kvarner 2010 (prvoplasirani Zapad), KK Zadar (drugoplasirani Jug), KK Dubrava (četvrtoplasirani Centar) i KK Vinkovci (drugoplasirani Istok).

Skupine B Grupa 3KK Split (prvoplasirani Jug), KK Bosco (trećeplasirani Centar), KK Rudeš  (petoplasirani Centar) i KK Koprivnica (drugoplasirani Sjever). Igra se u dvorani Trnsko.

Skupine B Grupa 4KK Cedevita (drugoplasirani Centar), KK Dubrovnik (četvrtoplasirani Jug), KK Rekord-Tim (prvoplasirani Istok) i KK FSV (drugoplasirani Zapad). Igra se u dvorani Dom košarke Cedevita.

Subota, 11.05.2019.:

AG1 Cibona - Alkar 118: 82 (28:21, 23:19, 36:16, 31:26)

AG1 Šibenik - Podravac 80:67 (22:16, 15:17, 18:19, 25:15)

AG2 Kvarner 2010 - Vinkovci 109:84 (30:21, 34:18, 19:20, 26:25)

AG2 Zadar - Dubrava 97:74 (29:15, 22:25, 29:15, 17:19)

BG3 Bosco - Rudeš 72:71 (18:18, 24:17, 12:23, 18:13)

BG3 Split - Koprivnica 105:70 (23:15, 31:17, 19:14, 32:24)

BG4 Cedevita - FSV 110:64 (17:13, 28:18, 37:18, 28:15)

BG4 Dubrovnik - Rekord-Tim 87:65 (24:23, 27:13, 14:17, 22:12)

Nedjelja, 12.05.2019.:

AG1 Alkar - Podravac 100:85 (26:23, 25:28, 27:10, 22:24)

AG1 Cibona - Šibenik 114:65 (33:19, 29:20, 25:15, 27:11)

AG2 Vinkovci - Dubrava 65:95 (16:23, 17:29, 20:12, 12:31)

AG2 Kvarner 2010 - Zadar 74:94 (15:29, 20:13, 15:25, 24:27)

BG3 Koprivnica - Rudeš 71:108 (13:25, 23:28, 20:27, 15:28)

BG3 Split - Bosco 73:51 (25:11, 22:15, 15:12, 11:13)

BG4 FSV - Rekord-Tim 84:61 (29:11, 22:24, 19:8, 14:18)

BG4 Cedevita - Dubrovnik 119:83 (28:26, 29:19, 33:19, 20:19)

Ponedjeljak, 13.05.2019.:

AG1 Šibenik - Alkar 64:76 (13:21, 21:13, 13:22, 17:20)

AG1 Podravac - Cibona 77:14 (23:39, 19:27, 12:39, 23:36)

AG2 Zadar - Vinkovci 106:42 (29:5, 28:12, 18:21, 31:4)

AG2 Dubrava - Kvarner 2010 92:77 (28:20, 19:20, 27:17, 18:20)

BG3 Bosco - Koprivnica 85:73 (15:15, 19:29, 28:8, 23:21)

BG3 Rudeš - Split 78:75 (18:21, 16:18, 15:19, 29:17)

BG4 Dubrovnik - FSV 81:88 (12:28, 28:21, 20:20, 21:19)

BG4 Rekord-Tim - Cedevita 48:96 (9:23, 13:31, 14:22, 12:20)

POREDAK SKUPINA

Skupina A Grupa 1   _____ Skupina A Grupa 2
 Rbr Ekipa  Pob  Por    Rbr Ekipa Pob Por
1 Cibona 3 0   1 Zadar 3 0
2 Alkar 2 1   2 Dubrava 2 1
3 GKK Šibenik 1 2   3 Kvarner 2010 1 2
4 Podravac 0 3   4 Vinkovci 0 3
Skupina B Grupa 3 _____ Skupina B Grupa 4
 Rbr Ekipa  Pob  Por    Rbr Ekipa Pob Por
1 Split 2 1   1 Cedevita 3 0
2 Rudeš 2 1   2 FSV Rijeka 2 1
3 Bosco 2 1   3 Dubrovnik 1 2
4 Koprivnica 0 3   4 Rekord Tim 0 3

Utorak, 14.05.2019.:

APF1 Cibona - Dubrava 113:68 (24:19, 27:11, 26:20, 36:18)

APF2 Alkar - Zadar 95:114 (23:29, 25:34, 20:33, 27:18)

BPF1 Split - FSV 87:77 (24:11, 25:23, 20:18, 18:25)

BPF2 Rudeš - Cedevita 64:103 (19:27, 11:27, 15:30, 19:19)

AF Cibona - Zadar 90:75 (19:16, 16:21, 25:17, 30:21)

BF Split - Cedevita 56:72 (11:19, 20:19, 9:15, 16:19)

Cibona i Zadar iz Skupine A te Cedevita i Split iz Skupine B igrati će na završnici PH za juniore U19.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 18 35
2 Međimurje 18 33
3 Koprivnica 18 32
4 Bjelovar 18 27
5 Grafičar 18 27
6 Ivančica 18 25
7 Labrada 18 24
8 Virovitica 18 23
9 Vindija 18 22
10 Radnik 18 21

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 16
2 Koprivnica 8 14
3 Radnik 8 11
4 Bjelovar 8 10
5 Virovitica 8 9

M19 S

Juniori M19 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Koprivnica 10 18
3 Ivančica 10 14
4 Donji Kraljevec 10 13
5 Radnik 10 13
6 Grafičar 10 11

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 12 24
2 Bjelovar 12 22
3 Radnik 12 20
4 Vedi 12 18
5 Mladost (Đ) 12 16
6 Virovitica 12 14
7 Pitomača 12 12

M17 VK

Kadeti M17 VK

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica2 14 27
2 Podravac 14 26
3 Bjelovar 14 24
4 Radnik 14 22
5 Vedi 14 21
6 Mladost (Đ) 14 18
7 Virovitica 14 16
8 Pitomača 14 14

M17 Kup

Kadeti M17 KUP

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 2 4
2 Radnik 2 2

M17 S

Kadeti M17 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Međimurje 10 18
3 Podravac 10 16
4 Kotoriba 10 15
5 Bjelovar 10 12
6 Radnik 10 10

M17 JKL

Kadeti M17 JKL

Kadeti JKL 18-19

# Momčad UT Bod
1 Cibona 18 33
2 Cedevita 18 33
3 Zadar 18 32
4 Split 18 30
5 Šibenik 18 30
6 Kvarner 18 25
7 Dubrava 18 23
8 Bosco 18 23
9 KA Osijek 18 21
10 Koprivnica 18 20

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 10 18
2 Mladost (Đ) 10 17
3 Podravac 10 16
4 Radnik 10 16
5 Bjelovar 10 13
6 Koprivnica 10 10

M15 VK

Pretkadeti M15 VK

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Đ) 12 21
2 Vedi 12 20
3 Podravac 12 20
4 Radnik 12 18
5 Bjelovar 12 17
6 Virovitica 12 17
7 Koprivnica 12 13

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Čakovec 10 17
3 Mladost (Đ) 10 15
4 Vedi 10 14
5 Podravac 10 13
6 Vindija 10 5

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Mladost (Đ) 8 14
3 Vedi 8 12
4 Podravac 8 10
5 Koprivnica 8 8

M13 VK

Dječaci M13 VK

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Mladost (Đ) 10 17
3 Virovitica 10 15
4 Vedi 10 14
5 Podravac 10 14
6 Koprivnica 10 10

M13 S

Dječaci M13 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Grafičar 10 17
3 Čakovec 10 17
4 Radnik 10 14
5 Vedi 10 10
6 Mladost (Đ) 10 6

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 6 12
2 Radnik 6 10
3 Virovitica 6 6
4 Mladost (Đ) 6 4

M11 VK

Mini basket liga MBL-M11 VK

# Momčad UT Bod
1 Vedi 12 22
2 Virovitica II 12 21
3 Koprivnica 12 21
4 Radnik 12 19
5 Virovitica 12 14
6 DHPG 12 13
7 Mladost (Đ) 12 12

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Vedi 4 8
2 Virovitica 4 5
3 Koprivnica 4 5

U9 VK

Mini basket liga MBL-U9 VK

# Momčad UT Bod
1 Vedi 6 12
2 Virovitica 6 9
3 Koprivnica 6 9
4 DHPG 6 6

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Kolovoz 2019 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 01
no entry in month Kolovoz 2019 no entry in month Kolovoz 2019

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 4 8
2 Koprivnica 4 5
3 Petar Zrinski 4 5

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 6 12
2 Bjelovar 6 10
3 Podravac 6 8
4 Pitomača 6 6

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 14
2 Džinovska djeca 8 14
3 Mladost 2 (Đ) 8 12
4 Koprivnica 8 12
5 Mladost (Đ) 8 8

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 4 7
2 Mladost (Đ) 4 7
3 Vedi 4 4

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Medveščak 22 41
2 Split 22 40
3 Pula 22 38
4 Zadar 22 38
5 Trešnjevka 2009 22 38
6 Ragusa 22 34
7 Zagreb 22 33
8 Šibenik 22 31
9 Plamen Požega 22 27
10 Podravac Gigant 22 26
11 Mursa 22 25
12 Brod na Savi 22 25

2ZLA

Druga ženska liga 2ZLA

# Momčad UT Bod
1 Folka 9 18
2 Jabuka 10 18
3 Vindi 10 15
4 Karlovac 10 14
5 Radost 10 12
6 Brod 9 10

2ZLA VK

Druga ženska liga 2ZLA VK

# Momčad UT Bod
1 Trešnjevka 2009 14 26
2 Zagreb II 14 25
3 Folka 13 24
4 Jabuka 14 23
5 Vindi 14 19
6 Karlovac 14 18
7 Radost 14 16
8 Brod 13 14

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 16
2 Koprivnica 8 14
3 Bistra 8 12
4 Virovitica 8 9
5 Radnik 8 9

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 4 8
2 Koprivnica 4 6
3 Virovitica 4 4

Z17 VK

Kadetkinje Z17 VK

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 16
2 Vindi 8 13
3 Koprivnica 8 13
4 Virovitica 8 10
5 DHPG 8 8

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Vindi 10 18
3 Bistra 10 15
4 Radost 10 15
5 Virovitica 10 12
6 Radnik 10 10

Z15 VK

Pretkadetkinje Z15 VK

# Momčad UT Bod
1 Podravac 12 23
2 Vindi 12 21
3 Koprivnica 12 21
4 Bistra 12 18
5 Radost 12 17
6 Virovitica 12 14
7 Radnik 12 12

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 16
2 Radost 8 13
3 Virovitica 8 13
4 Radnik 8 10
5 Koprivnica 8 8

Z13 VK

Djevojčice Z13 VK

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 17
3 Virovitica 10 17
4 Radnik 10 14
5 Virovitica II 10 12
6 Koprivnica 10 10

Z13 S

Djevojčice Z13 Sjever

NO ITEMS

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 12
2 Virovitica 6 10
3 Koprivnica 6 7
4 Vindi 6 7

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Kolovoz 2019 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 01
no entry in month Kolovoz 2019 no entry in month Kolovoz 2019

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Vindi 6 12
2 Koprivnica 6 10
3 Koprivnica2 6 8
4 DHPG 6 6

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Vindi 6 12
2 Koprivnica 6 10
3 Virovitica 6 8
4 DHPG 6 6

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Radost 4 8
2 Koprivnica 4 5
3 Vindi 4 5

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Radost 6 12
2 Vindi 6 10
3 Radnik 6 8
4 Vindi2 6 6