Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
    KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
  •  ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
  • 2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
    2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
  • 17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
    17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
  • 13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
    16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
  • ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija

Rezultati poluzavršnice PH 2019 za juniore U19

201905 M19 kk koprivnica

 

Završili su poluzavršni turniri Prvenstva Hrvatske za juniore U19 održani od 11.-14.05.2019. Cibona i Zadar iz Skupine A te Cedevita i Split iz Skupine B igrati će na završnici PH za juniore U19. Nažalost predstavnici Sjevera Podravac i Koprivnica zaustavljeni su još u razigravanju u grupama.

Organizacija poluzavršnih turnira Prvenstva Hrvatske za juniore U19 odigrana je prema slijedećim skupinama:

Skupine A Grupa 1: KK Cibona (prvoplasirani Centar), GKK Šibenik (trećeplasirani Jug), KK Podravac (prvoplasirani Sjever) i KK Alkar (petoplasirani Jug).

Skupine A Grupa 2: KK Kvarner 2010 (prvoplasirani Zapad), KK Zadar (drugoplasirani Jug), KK Dubrava (četvrtoplasirani Centar) i KK Vinkovci (drugoplasirani Istok).

Skupine B Grupa 3KK Split (prvoplasirani Jug), KK Bosco (trećeplasirani Centar), KK Rudeš  (petoplasirani Centar) i KK Koprivnica (drugoplasirani Sjever). Igra se u dvorani Trnsko.

Skupine B Grupa 4KK Cedevita (drugoplasirani Centar), KK Dubrovnik (četvrtoplasirani Jug), KK Rekord-Tim (prvoplasirani Istok) i KK FSV (drugoplasirani Zapad). Igra se u dvorani Dom košarke Cedevita.

Subota, 11.05.2019.:

AG1 Cibona - Alkar 118: 82 (28:21, 23:19, 36:16, 31:26)

AG1 Šibenik - Podravac 80:67 (22:16, 15:17, 18:19, 25:15)

AG2 Kvarner 2010 - Vinkovci 109:84 (30:21, 34:18, 19:20, 26:25)

AG2 Zadar - Dubrava 97:74 (29:15, 22:25, 29:15, 17:19)

BG3 Bosco - Rudeš 72:71 (18:18, 24:17, 12:23, 18:13)

BG3 Split - Koprivnica 105:70 (23:15, 31:17, 19:14, 32:24)

BG4 Cedevita - FSV 110:64 (17:13, 28:18, 37:18, 28:15)

BG4 Dubrovnik - Rekord-Tim 87:65 (24:23, 27:13, 14:17, 22:12)

Nedjelja, 12.05.2019.:

AG1 Alkar - Podravac 100:85 (26:23, 25:28, 27:10, 22:24)

AG1 Cibona - Šibenik 114:65 (33:19, 29:20, 25:15, 27:11)

AG2 Vinkovci - Dubrava 65:95 (16:23, 17:29, 20:12, 12:31)

AG2 Kvarner 2010 - Zadar 74:94 (15:29, 20:13, 15:25, 24:27)

BG3 Koprivnica - Rudeš 71:108 (13:25, 23:28, 20:27, 15:28)

BG3 Split - Bosco 73:51 (25:11, 22:15, 15:12, 11:13)

BG4 FSV - Rekord-Tim 84:61 (29:11, 22:24, 19:8, 14:18)

BG4 Cedevita - Dubrovnik 119:83 (28:26, 29:19, 33:19, 20:19)

Ponedjeljak, 13.05.2019.:

AG1 Šibenik - Alkar 64:76 (13:21, 21:13, 13:22, 17:20)

AG1 Podravac - Cibona 77:14 (23:39, 19:27, 12:39, 23:36)

AG2 Zadar - Vinkovci 106:42 (29:5, 28:12, 18:21, 31:4)

AG2 Dubrava - Kvarner 2010 92:77 (28:20, 19:20, 27:17, 18:20)

BG3 Bosco - Koprivnica 85:73 (15:15, 19:29, 28:8, 23:21)

BG3 Rudeš - Split 78:75 (18:21, 16:18, 15:19, 29:17)

BG4 Dubrovnik - FSV 81:88 (12:28, 28:21, 20:20, 21:19)

BG4 Rekord-Tim - Cedevita 48:96 (9:23, 13:31, 14:22, 12:20)

POREDAK SKUPINA

Skupina A Grupa 1   _____ Skupina A Grupa 2
 Rbr Ekipa  Pob  Por    Rbr Ekipa Pob Por
1 Cibona 3 0   1 Zadar 3 0
2 Alkar 2 1   2 Dubrava 2 1
3 GKK Šibenik 1 2   3 Kvarner 2010 1 2
4 Podravac 0 3   4 Vinkovci 0 3
Skupina B Grupa 3 _____ Skupina B Grupa 4
 Rbr Ekipa  Pob  Por    Rbr Ekipa Pob Por
1 Split 2 1   1 Cedevita 3 0
2 Rudeš 2 1   2 FSV Rijeka 2 1
3 Bosco 2 1   3 Dubrovnik 1 2
4 Koprivnica 0 3   4 Rekord Tim 0 3

Utorak, 14.05.2019.:

APF1 Cibona - Dubrava 113:68 (24:19, 27:11, 26:20, 36:18)

APF2 Alkar - Zadar 95:114 (23:29, 25:34, 20:33, 27:18)

BPF1 Split - FSV 87:77 (24:11, 25:23, 20:18, 18:25)

BPF2 Rudeš - Cedevita 64:103 (19:27, 11:27, 15:30, 19:19)

AF Cibona - Zadar 90:75 (19:16, 16:21, 25:17, 30:21)

BF Split - Cedevita 56:72 (11:19, 20:19, 9:15, 16:19)

Cibona i Zadar iz Skupine A te Cedevita i Split iz Skupine B igrati će na završnici PH za juniore U19.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 17 32
2 Grafičar 16 31
3 Podravac 17 30
4 Koprivnica 17 26
5 Petar Zrinski 16 25
6 Ivančica 16 23
7 Labrada 16 21
8 Virka 16 21
9 Bjelovar 16 21
10 Vindija 16 19
11 Radnik 15 18

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 9 17
2 Radnik 9 14
3 Koprivnica 9 12
4 Bjelovar 9 11

M19 S

Juniori M19 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 11
2 Vindija 7 11
3 Donji Kraljevec 6 9
4 Grafičar 6 8
5 Radnik 5 6

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 16 31
2 Podravac 16 29
3 Radnik 16 27
4 Vedi 16 27
5 Koprivnica 16 23
6 Petar Zrinski 16 22
7 Mladost (Đ) 16 20
8 Virka 16 20
9 Pitomača 16 16

M17 S

Kadeti M17 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 6 10
2 Međimurje 5 9
3 Radnik 5 8
4 Podravac 6 8
5 Donji Kraljevec 4 4

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 14 27
2 Vedi 14 24
3 Bjelovar 14 24
4 Virka 14 22
5 Koprivnica 14 20
6 Petar Zrinski 14 19
7 Mladost (Đ) 14 17
8 Podravac 14 15

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Radnik 7 12
2 Međimurje 6 11
3 Grafičar 7 11
4 Bjelovar 7 9
5 Sjever 7 9
6 Vedi 6 8

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 10 17
3 Podravac 10 15
4 Vedi 10 15
5 Koprivnica 10 13
6 Mladost (Đ) 10 10

M13 S

Dječaci M13 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 5 10
2 Međimurje 5 8
3 Radnik 5 7
4 Virka 5 5

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Đ) 10 18
2 Koprivnica 11 18
3 Vedi 9 17
4 Radnik 10 17
5 Virka 10 7
6 Podravac 11 7
7 DHPG 9 6

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Vedi 4 8
2 Koprivnica 4 6
3 Virovitica 4 4

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Kolovoz 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
27 28 29 30 31 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
no entry in month Kolovoz 2020 no entry in month Kolovoz 2020

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 0 0

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Pitomača 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radnik 2 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M11

3x3 M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica 2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

Ženske lige

LP 2ZL

Liga za prvaka 2ZL

# Momčad UT Bod
1 Mursa 3 6
2 KAŽL 3 6
3 Vodice 3 4
4 Koprivnica 3 4
5 Jabuka 3 4
6 Folka 3 3

2ZLI

Druga ženska liga istok 2ZLI

# Momčad UT Bod
1 Mursa 7 13
2 Koprivnica 8 13
3 Brod na Savi 8 13
4 Brod 8 11
5 Podravac 7 6

2ZLC

Druga ženska liga centar 2ZLC

# Momčad UT Bod
1 Folka 10 19
2 Jabuka 10 16
3 Orka 10 16
4 Vindi 10 15
5 Lovrekice 10 13
6 Radost 10 11

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 3 6
2 Koprivnica 3 5
3 Vindi 3 5
4 Bistra 4 5
5 Radost 3 4
6 Virovitica 2 2

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 19
2 Podravac 10 19
3 Bistra 10 14
4 Radost 10 14
5 Vindi 10 13
6 Virovitica 10 11

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Vindi 9 17
2 Radost 9 14
3 Virovitica 9 14
4 Podravac 7 13
5 Radnik 9 13
6 Bistra 9 12
7 Koprivnica 10 10

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 18
3 Radnik 10 16
4 Virovitica 10 14
5 Vindi 10 11
6 Koprivnica 10 11

Z13 S

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 7 14
2 Vindi 7 12
3 Koprivnica 7 8
4 Virovitica 1234 7 8

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Kolovoz 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
27 28 29 30 31 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
no entry in month Kolovoz 2020 no entry in month Kolovoz 2020

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Ledene 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi2 0 0

3x3 Z11

3x3 Z11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Kraljice košarke 0 0
1 Mi smo ekipa 0 0
1 Radnik 0 0
1 Suigračice 0 0
1 Vatrene košarkašice 0 0
1 Vatrice 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0