Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
    KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
  •  ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
  • 2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
    2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
    16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
  • ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije
    ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije

Najava finala KUP-a SJEVER 2019 za muške

KUP M sjever2018 2

 U finalu KUP-a SJEVER za muške u srijedu, 30.10.2019. od 18,30 sati u dvorani Osnovne škole u Ludbregu sastaju se KK Grafičar i KK Međimurje.

U polufinalu KUP-a SJEVERA pobijedila je ekipa KK Međimurja i KK Podravac.

KK Međimurje - KK Podravac 103:81 (24:30, 21:15, 26:20, 32:16)

KK MEĐIMURJE: Novak Matija 8 (2x3), Kljaić V. -, Kranjčec M. 2, Rusak L. -, Drk I. 11, Golik I. 11 (1x3), Ostoja D. 14, Pongrac T. -, Horvat S. 2, Kranjčec S. 14, Krajačić D. (cap) 41 (5x3)

KK PODRAVAC: Zadravec S. 19 (1x3), Zadravec J. 20 (4x3), Balatinec M. 15 (3x3), Šestak N. (cap) 15, Križić B. 4, Cestar A. 0, Kuzmić L. 4, Hrženjak M. 0, Bagarić S. -, Vrdoljak J.Z. 4, Odobašić I. 0

Dok je ekipa KK Grafičar bila je slobodna i direktno ulazi u finale.

Pratite nas na stranicama KS KKŽ, facebook stranici i YouTube kanalu. Želimo svim ekipama sreću u novoj natjecateljskoj sezoni, što manje ozljeda te fer i poštenu borbu.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 14 27
2 Međimurje 14 27
3 Podravac 14 24
4 Petar Zrinski 14 22
5 Koprivnica 14 21
6 Labrada 14 19
7 Bjelovar 14 19
8 Ivančica 13 18
9 Virka 13 17
10 Radnik 13 16
11 Vindija 13 15

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 9 17
2 Radnik 9 14
3 Bjelovar 8 10
4 Koprivnica 8 10

M19 S

Juniori M19 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Vindija 4 7
2 Donji Kraljevec 4 6
3 Grafičar 4 5
4 Podravac 2 4
5 Radnik 2 2

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 16 31
2 Podravac 16 29
3 Radnik 16 27
4 Vedi 16 27
5 Koprivnica 16 23
6 Petar Zrinski 16 22
7 Mladost (Đ) 16 20
8 Virka 16 20
9 Pitomača 16 16

M17 S

Kadeti M17 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 4 7
2 Radnik 4 6
3 Podravac 4 5
4 Međimurje 2 4
5 Donji Kraljevec 2 2

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 14 27
2 Vedi 14 24
3 Bjelovar 14 24
4 Virka 14 22
5 Koprivnica 14 20
6 Petar Zrinski 14 19
7 Mladost (Đ) 14 17
8 Podravac 14 15

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 4 8
2 Radnik 4 7
3 Vedi 4 6
4 Grafičar 4 5
5 Bjelovar 4 5
6 Sjever 4 5

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 10 17
3 Podravac 10 15
4 Vedi 10 15
5 Koprivnica 10 13
6 Mladost (Đ) 10 10

M13 S

Dječaci M13 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 3 6
2 Radnik 4 6
3 Međimurje 4 6
4 Virka 3 3

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 18
2 Koprivnica 10 16
3 Vedi 8 15
4 Mladost (Đ) 7 12
5 Virka 10 10
6 DHPG2 8 10
7 Podravac 9 6
8 DHPG 8 6

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Veljača 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
27 28 29 30 31 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 01
62 entries in month Veljača 2020 62 entries in month Veljača 2020
Kadeti 19-20-Kolo 8
15:00 Koprivnica - Virka 70:55
2ML 19-20-Kolo 13
18:00 Petar Zrinski - Međimurje 73:76
2 entries at 01. Veljača 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 8
12:00 Bjelovar - Virka 48:54
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
12:30 Koprivnica - Mladost (Đ) 73:55
2ML 19-20-Kolo 13
15:00 Koprivnica - Grafičar 56:78
2ML 19-20-Kolo 13
17:00 Radnik - Podravac 80:83
2ML 19-20-Kolo 13
20:00 Labrada - Bjelovar 96:91
5 entries at 02. Veljača 2020
Kadeti 19-20-Kolo 15
21:30 Mladost (Đ) - Vedi 56:63
Juniori 19-20-Kolo 8
21:30 Podravac - Radnik 122:30
2 entries at 05. Veljača 2020
Kadeti 19-20-Kolo 15
14:30 Koprivnica - Radnik 72:77
Dječaci Sjever 19-20-Kolo 1
17:00 Međimurje - Radnik 93:66
2ML 19-20-Kolo 14
18:00 Grafičar - Podravac 86:76
2ML 19-20-Kolo 14
19:00 Međimurje - Koprivnica 83:78
2ML 19-20-Kolo 14
21:15 Ivančica - Labrada 84:62
5 entries at 08. Veljača 2020
M11 19-20-Turnir 5 Koprivnica
10:00 Radnik - Mladost (Đ) 24:17
M11 19-20-Turnir 5 Koprivnica
11:00 Vedi - Koprivnica 19:16
M11 19-20-Turnir 5 Koprivnica
12:00 Radnik - DHPG 2 37:29
M11 19-20-Turnir 5 Koprivnica
13:30 Vedi - Mladost (Đ) 18:35
M11 19-20-Turnir 5 Koprivnica
14:30 Virka - DHPG 28:12
M11 19-20-Turnir 5 Koprivnica
15:30 Podravac - DHPG 2 30:33
M11 19-20-Turnir 5 Koprivnica
16:30 Virka - Koprivnica 19:21
2ML 19-20-Kolo 14
17:00 Bjelovar - Petar Zrinski 78:89
2ML 19-20-Kolo 14
21:30 Radnik - Vindija 91:85
9 entries at 09. Veljača 2020
Juniori 19-20-Kolo 9
21:30 Bjelovar - Podravac 76:96
1 entry at 10. Veljača 2020
Juniori 19-20-Kolo 9
22:15 Radnik - Koprivnica 76:60
1 entry at 11. Veljača 2020
Kadeti 19-20-Kolo 16
21:30 Vedi - Podravac 64:68
1 entry at 13. Veljača 2020
2ML 19-20-Kolo 15
17:15 Labrada - Virka 72:93
2ML 19-20-Kolo 15
18:00 Koprivnica - Bjelovar 71:66
2ML 19-20-Kolo 15
18:00 Petar Zrinski - Ivančica 81:73
3 entries at 15. Veljača 2020
Dječaci Sjever 19-20-Kolo 2
14:30 Grafičar - Radnik 78:46
2ML 19-20-Kolo 15
18:00 Podravac - Međimurje 87:89
2ML 19-20-Kolo 15
19:30 Vindija - Grafičar 57:68
3 entries at 16. Veljača 2020
Juniori Sjever 19-20-Kolo 1
22:00 Grafičar - Radnik -:-
1 entry today 18. Veljača 2020
Juniori Sjever 19-20-Kolo 1
18:30 Vindija - Podravac -:-
Juniori 19-20-Kolo 8
21:30 Koprivnica - Bjelovar -:-
2 entries at 19. Veljača 2020
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 1
01:00 Radnik - Međimurje -:-
Juniori Sjever 19-20-Kolo 2
01:00 Donji Kraljevec - Radnik -:-
Juniori Sjever 19-20-Kolo 2
01:00 Grafičar - Podravac -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 1
15:30 Sjever - Vedi -:-
2ML 19-20-Kolo 16
17:00 Ivančica - Koprivnica -:-
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 1
17:00 Bjelovar - Donji Kraljevec -:-
2ML 19-20-Kolo 16
21:00 Virka - Petar Zrinski -:-
7 entries at 22. Veljača 2020
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 1
01:00 Međimurje - Radnik -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 1
14:30 Bjelovar - Grafičar -:-
2ML 19-20-Kolo 16
17:00 Bjelovar - Podravac -:-
2ML 19-20-Kolo 16
17:00 Radnik - Grafičar -:-
2ML 19-20-Kolo 16
20:30 Međimurje - Vindija -:-
5 entries at 23. Veljača 2020
2ML 19-20-Kolo 17
01:00 Radnik - Međimurje -:-
2ML 19-20-Kolo 17
01:00 Vindija - Bjelovar -:-
2ML 19-20-Kolo 17
01:00 Podravac - Ivančica -:-
2ML 19-20-Kolo 17
01:00 Koprivnica - Virka -:-
2ML 19-20-Kolo 17
01:00 Petar Zrinski - Labrada -:-
Dječaci Sjever 19-20-Kolo 3
01:00 Radnik - Međimurje -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 2
01:00 Vedi - Grafičar -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 2
01:00 Međimurje - Bjelovar -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 2
01:00 Radnik - Sjever -:-
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 2
01:00 Donji Kraljevec - Radnik -:-
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 2
01:00 Podravac - Međimurje -:-
Juniori Sjever 19-20-Kolo 3
01:00 Radnik - Vindija -:-
Juniori Sjever 19-20-Kolo 3
01:00 Podravac - Donji Kraljevec -:-
13 entries at 29. Veljača 2020
U9 19-20-Turnir 2 Koprivnica
01:00 Vedi - Virovitica -:-
U9 19-20-Turnir 2 Koprivnica
01:00 Koprivnica - Vedi -:-
2 entries at 01. Veljača 2020

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

NO ITEMS

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Pitomača 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

3x3 M11

3x3 M11

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

Ženske lige

LP 2ZL

Liga za prvaka 2ZL

# Momčad UT Bod
1 Folka 0 0
1 Jabuka 0 0
1 KAŽL 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mursa 0 0
1 Vodice 0 0

2ZLI

Druga ženska liga istok 2ZLI

# Momčad UT Bod
1 Mursa 7 13
2 Koprivnica 8 13
3 Brod na Savi 8 13
4 Brod 8 11
5 Podravac 7 6

2ZLC

Druga ženska liga centar 2ZLC

# Momčad UT Bod
1 Folka 10 19
2 Jabuka 10 16
3 Orka 10 16
4 Vindi 10 15
5 Lovrekice 10 13
6 Radost 10 11

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 1 2
2 Bistra 1 2
3 Vindi 1 2
4 Koprivnica 1 1
5 Virovitica 1 1
6 Radost 1 1

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 19
2 Podravac 10 19
3 Bistra 10 14
4 Radost 10 14
5 Vindi 10 13
6 Virovitica 10 11

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Vindi 8 15
2 Virovitica 8 13
3 Radnik 8 12
4 Podravac 6 11
5 Radost 7 11
6 Bistra 8 10
7 Koprivnica 9 9

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 18
3 Radnik 10 16
4 Virovitica 10 14
5 Vindi 10 11
6 Koprivnica 10 11

Z13 S

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 5 10
2 Vindi 5 8
3 Koprivnica 5 6
4 Virovitica 1234 5 6

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Veljača 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
27 28 29 30 31 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 01
34 entries in month Veljača 2020 34 entries in month Veljača 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
11:30 Radnik - Koprivnica 87:31
1 entry at 01. Veljača 2020
Z11 19-20-Turnir 2 - Varaždin
15:00 Koprivnica - Virovitica 12:42
2ZLI 19-20-Kolo 9
17:00 Podravac - Brod 63:66
2ZLI 19-20-Kolo 9
17:00 Koprivnica - Mursa VROS 70:60
2ZLC 19-20-Kolo 9
17:00 Lovrekice - Radost 80:52
2ZLC 19-20-Kolo 9
18:30 Vindi - Jabuka Zaprešić 55:60
2ZLC 19-20-Kolo 9
20:30 Orka - Folka Borovje 53:61
6 entries at 02. Veljača 2020
2ZLI 19-20-Kolo 10
01:00 Mursa VROS - Podravac -:-
2ZLI 19-20-Kolo 10
01:00 Brod - Brod na Savi 64:81
Juniorke 19-20-Kolo 1
11:30 Virovitica - Bistra 52:69
3 entries at 08. Veljača 2020
2ZLC 19-20-Kolo 10
18:00 Jabuka Zaprešić - Orka 74:35
2ZLC 19-20-Kolo 10
18:00 Folka Borovje - Lovrekice 59:78
2ZLC 19-20-Kolo 10
18:30 Radost - Vindi 57:59
3 entries at 09. Veljača 2020
Juniorke 19-20-Kolo 1
12:00 Podravac - Radost 66:35
Juniorke 19-20-Kolo 1
16:30 Vindi - Koprivnica 47:42
2 entries at 15. Veljača 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 11
01:00 Podravac - Vindi -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 11
01:00 Radost - Radnik -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 11
01:00 Koprivnica - Bistra -:-
Juniorke 19-20-Kolo 2
01:00 Radost - Bistra -:-
Juniorke 19-20-Kolo 2
01:00 Koprivnica - Virovitica -:-
Juniorke 19-20-Kolo 2
01:00 Podravac - Vindi -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 1
01:00 Jabuka Zaprešić - Folka Borovje -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 1
01:00 Mursa VROS - Koprivnica -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 1
01:00 Vodice - KAŽL -:-
9 entries at 22. Veljača 2020
Z11 19-20-Turnir 3 - Špišić Bukovica
11:00 Virovitica - Virovitica 1234 -:-
Z11 19-20-Turnir 3 - Špišić Bukovica
12:00 Koprivnica - Vindi -:-
Z11 19-20-Turnir 3 - Špišić Bukovica
13:30 Virovitica 1234 - Vindi -:-
Z11 19-20-Turnir 3 - Špišić Bukovica
14:30 Virovitica - Koprivnica -:-
4 entries at 23. Veljača 2020
Juniorke 19-20-Kolo 3
01:00 Bistra - Koprivnica -:-
Juniorke 19-20-Kolo 3
01:00 Virovitica - Podravac -:-
Juniorke 19-20-Kolo 3
01:00 Vindi - Radost -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 2
01:00 Folka Borovje - KAŽL -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 2
01:00 Koprivnica - Vodice -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 2
01:00 Jabuka Zaprešić - Mursa VROS -:-
6 entries at 29. Veljača 2020

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z11

3x3 Z11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0