KUP-M 1. kolo Mladost-Radnik

40 godina kolorZadnja utakmica prvog kola KUP utakmice za muške za područje Košarkaškog saveza Koprivničko-križevačke županije igraja se:

2. KK Mladost - KK Radnik odigrati će se u dvorani Strukovne škole u Đurđevcu dana 15.10.2014. (četvrtak) u 20,00 sati.

 

KUP-M 1. kolo Bjelovar-Podravac

40 godina kolorOdigrana je utakmica prvog kola KUP utakmice za muške za područje Košarkaškog saveza Koprivničko-križevačke županije:

1. KK Bjelovar - KK Podravac 65 : 105 (9:30, 25:31, 15:25, 16:19)

 

KUP-M rezultat 1. kolo

40 godina kolorOdigrana je utakmica prvog kola KUP utakmice za muške za područje Košarkaškog saveza Koprivničko-križevačke županije:

3. KK Koprivnica - KK Križevci 83:73 (15:22, 24:15, 20:21, 24:15).

 

KUP-M KS KKŽ 2015

40 godina kolorU nastavku je raspored natjecanja za KUP Košarkaškog saveza Koprivničko-križevačke županije.

10/11.10.2015, 1. kolo

1. KK BJELOVAR - KK PODRAVAC

2. KK MLADOST - KK RADNIK

3. KK KOPRIVNICA - KK KRIŽEVCI

17./18.10.2015, 2. kolo

4. POBJEDNIK 1 - POBJEDNIK 3

5. POBJEDNIK 2 - SLOBODAN

24./25.10.2015, Finale

6. POBJEDNIK 4 - POBJEDNIK 2

2. KK MLADOST - KK RADNIK

KUP-M 1. kolo najava

40 godina kolorUtakmica prvog kola KUP utakmice za muške za područje Košarkaškog saveza Koprivničko-križevačke županije igraju se po slijedećem rasporedu:

1. KK Bjelovar - KK Podravac odigrati će se u dvorani 1. Osnovne škole u Bjelovaru dana 11.10.2015. (nedjelja) u 16,00 sati.

2. KK Mladost - KK Radnik odigrati će se u dvorani Strukovne škole u Đurđevcu dana 02.10.2015. (petak) u 18,00 sati.Zbog izvanrednih okolnosti utakmica je odgođena.

3. KK Koprivnica - KK Križevci odigrati će se u dvorani Branimir u Koprivnici dan08.10.2015. (četvrtak) u 18,00 sat.

 

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Grafičar 0 0
1 Ivančica 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Labrada 0 0
1 Međimurje 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vindija 0 0
1 Virka 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M19 S

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Vedi 1 2
2 Podravac 1 2
3 Koprivnica 1 1
4 Radnik 1 1
5 Bjelovar 0 0
5 Mladost (Đ) 0 0
5 Virka 0 0

M17 S

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 2 4
2 Vedi 2 4
3 Virka 1 1
4 Koprivnica 1 1
5 Podravac 1 1
6 Pitomača 1 1
7 Mladost (Đ) 0 0

M15 S

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M13 S

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar muških liga

<< < Rujan 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04
no entry in month Rujan 2020 no entry in month Rujan 2020

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 0 0

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Pitomača 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radnik 2 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M11

3x3 M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica 2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Medveščak 22 41
2 Split 22 40
3 Pula 22 38
4 Zadar 22 38
5 Trešnjevka 2009 22 38
6 Ragusa 22 34
7 Zagreb 22 33
8 Šibenik 22 31
9 Plamen Požega 22 27
10 Podravac Gigant 22 26
11 Mursa 22 25
12 Brod na Savi 22 25

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 1 2
2 Virovitica 1 2
3 Vindi 1 1
4 Radnik 1 1
5 Bistra 0 0
5 Podravac 0 0
5 Radost 0 0

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z13VK

Djevojčice Z13 VK

# Momčad UT Bod
1 Radnik 2 4
2 Virovitica 2 3
3 Vindi2 2 3
4 Vindi 1 2
5 Virovitica 2 2 2
6 Mladost (Iv) 1 1
7 Koprivnica 0 0

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 1 2
2 Virovitica 1 1
3 Koprivnica 0 0
3 Mladost (Iv) 0 0
3 Vindi 0 0

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0
1 Virovitica 1234 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Rujan 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04
no entry in month Rujan 2020 no entry in month Rujan 2020

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Ledene 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi2 0 0

3x3 Z11

3x3 Z11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Kraljice košarke 0 0
1 Mi smo ekipa 0 0
1 Radnik 0 0
1 Suigračice 0 0
1 Vatrene košarkašice 0 0
1 Vatrice 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0