Split i FSV izborili Završnicu PH za djevojčice U13

202203 Z13 PPH 3d

U skupini A poluzavršnice Prvenstva Hrvatske za djevojčice U13 treći dan prošao je pobjedama FSV-a i ekipe Splita. U skupini B pobjede Zagreba i Šibenika. Na završnicu Prvenstva Hrvatske za djevojčice U13 idu ekipe ŽKK Split i ŽKK FSV (Skupina A) te ŽKK Šibenik i ŽKK Zagreb (Skupina B).

Opširnije:Split i FSV izborili Završnicu PH za djevojčice U13

Drugi dan Poluzavršnice PH za djevojčice U13 poraz Virovitice

202203 Z13 PPH 2d

U skupini A poluzavršnice Prvenstva Hrvatske za djevojčice U13 drugi dan prošao je pobjedama FSV-a i ekipe Splita. U skupini B pobjede Zagreba i Šibenika. Treće kolo odlučivati će o drugom sudioniku u skupini A međusobnim dvobojem Virovitice i FSV-a.

Opširnije:Drugi dan Poluzavršnice PH za djevojčice U13 poraz Virovitice

Prvi dan Poluzavršnice PH za djevojčice U13 pobjeda Virovitice

202203 Z13 3T 2021

U skupini A poluzavršnice Prvenstva Hrvatske za djevojčice U13 prvi dan prošao pobjedama Virovitice i ekipe Splita. U skupini B pobjede Raguse i Šibenika.

Opširnije:Prvi dan Poluzavršnice PH za djevojčice U13 pobjeda Virovitice

Podravac završio na 4. mjestu PH za kadetkinje

202201 Z17 PPH 2

Podravac je porazom protiv Šibenika izgubio broncu te osvojio 4. mjesto na Prvenstvu Hrvatske za kadetkinje U17. U finalu Prvenstva Hrvatske za kadetkinje U17 Trešnjevke 2009 je bila bolja od KAŽL i zasluženo uzela prvo mjesto i zlatne medalje.

Opširnije:Podravac završio na 4. mjestu PH za kadetkinje

Polufinalne utakmice PH za kadetkinje Podravac u borbi za broncu

202202 Z17 ZPH

Završila su polufinala završnice Prvenstva Hrvatske za kadetkinje U17 pobjedama KAŽL i Trešnjevke 2009. Podravac je porazom u prilici da sutra osvoji broncu protiv Šibenika.

Opširnije:Polufinalne utakmice PH za kadetkinje Podravac u borbi za broncu

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Ivančica 0 0
1 Labrada 1971 0 0
1 Međimurje 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Varteks 0 0
1 Vedi 0 0
1 Vindija 0 0
1 Virka 0 0

3ML

Treća muška liga 3ML

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 3 6
2 Radnik 3 5
3 Virka 2 3
4 Bjelovar 2 3
5 Vedi 1 1
6 Podravac 1 1
7 Koprivnica 1 1
8 Mladost (Đ) 1 1

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 1 2
2 Međimurje 1 1
3 Ivančica 0 0
3 Vindija 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Vedi 3 6
2 Radnik 3 5
3 Podravac 3 5
4 Petar Zrinski 3 4
5 Bjelovar 4 4
6 Virka 2 3

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 16
4 Donji Kraljevec 10 13
5 Radnik 10 13
6 Dubravčan 10 10

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Radnik 3 6
2 Virka 3 6
3 Podravac 3 5
4 Vedi 4 5
5 Pitomača 3 4
6 Koprivnica 4 4

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 16
3 Vedi 8 14
4 Grafičar 8 10
5 Vindija 7 10
6 Čakovec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 3 6
2 Koprivnica 4 6
3 Radnik 3 5
4 Mladost (Đ) 4 5
5 Virka 2 4
6 Petar Zrinski 3 4
7 Daruvar 3 3

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 19
2 Virka 10 18
3 Radnik 10 15
4 Vindija 10 13
5 Podravac 10 13
6 Donji Kraljevec 10 12

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 18
2 Vedi 10 18
3 Grafičar 10 16
4 Čakovec 10 16
5 Mladost (Iv) 10 12
6 Nedelišće 10 10

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 3 6
2 Koprivnica 4 5
3 Podravac 2 4
4 Virka 1 2
5 Radnik 2 2
6 Mladost (Đ) 2 2

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Mladost (Đ) 10 18
3 Vedi 10 14
4 Vindija 10 14
5 Grafičar 10 13
6 Petar Zrinski 10 11

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Vedi 8 12
3 Koprivnica 8 11
4 Grafičar 8 11
5 Virka 8 10

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica Z 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

Kalendar muških liga

<< < Listopad 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
26 27 28 29 30 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
61 entries in month Listopad 2022 61 entries in month Listopad 2022
Djevojčice GA 22-23-Kolo 1
18:15 Radnik - Koprivnica 51:65
Kadeti 22-23-Kolo 1
18:30 Podravac - Virka 63:70
Pretkadeti 22-23-Kolo 4
19:00 Vedi - Koprivnica 67:54
Pretkadeti 22-23-Kolo 4
19:20 Petar Zrinski - Mladost (Đ) 46:32
Djevojčice GA 22-23-Kolo 1
02:00 Virovitica - Opeka -:-
5 entries at 01. Listopad 2022
Kadeti 22-23-Kolo 4
12:00 Pitomača - Virka 44:109
Juniori 22-23-Kolo 4
12:15 Radnik - Bjelovar 83:45
Kadeti 22-23-Kolo 4
18:00 Podravac - Vedi 101:65
Dječaci 22-23-Kolo 3
18:00 Koprivnica - Radnik 41:33
4 entries at 02. Listopad 2022
Kadeti 22-23-Kolo 4
22:00 Koprivnica - Radnik 46:99
Juniori 22-23-Kolo 3
22:30 Petar Zrinski - Podravac 63:111
2 entries at 04. Listopad 2022
Juniori 22-23-Kolo 4
22:30 Podravac - Vedi -:-
1 entry at 06. Listopad 2022
KUP Regije Sjever muški 22-23-Finale
21:30 Petar Zrinski - Vindija -:-
Kadeti 22-23-Kolo 5
02:00 Vedi - Pitomača -:-
Kadeti 22-23-Kolo 5
02:00 Radnik - Podravac -:-
Kadeti 22-23-Kolo 5
02:00 Virka - Koprivnica -:-
Juniori 22-23-Kolo 5
02:00 Bjelovar - Vedi -:-
Juniori 22-23-Kolo 5
02:00 Petar Zrinski - Radnik -:-
Juniori 22-23-Kolo 5
02:00 Podravac - Virka -:-
Dječaci 22-23-Kolo 4
02:00 Vedi - Podravac -:-
Dječaci 22-23-Kolo 4
02:00 Radnik - Virka -:-
Dječaci 22-23-Kolo 4
02:00 Mladost (Đ) - Koprivnica -:-
10 entries at 07. Listopad 2022
Pretkadeti 22-23-Kolo 5
13:00 Virka - Vedi -:-
2ML 22-23-Kolo 1
20:00 Međimurje - Podravac -:-
2 entries at 08. Listopad 2022
Pretkadeti 22-23-Kolo 5
15:00 Koprivnica - Petar Zrinski -:-
Dječaci 22-23-Kolo 2
16:30 Radnik - Mladost (Đ) -:-
2ML 22-23-Kolo 1
17:30 Vindija - Virka -:-
2ML 22-23-Kolo 1
18:00 Bjelovar - Labrada 1971 -:-
2ML 22-23-Kolo 1
19:00 Petar Zrinski - Ivančica -:-
5 entries at 09. Listopad 2022
Pretkadeti 22-23-Kolo 5
20:00 Daruvar '22 - Radnik -:-
1 entry at 12. Listopad 2022
Pretkadeti 22-23-Kolo 6
02:00 Vedi - Daruvar '22 -:-
Pretkadeti 22-23-Kolo 6
02:00 Mladost (Đ) - Koprivnica -:-
Juniori 22-23-Kolo 6
02:00 Vedi - Virka -:-
Juniori 22-23-Kolo 6
02:00 Podravac - Radnik -:-
Juniori 22-23-Kolo 6
02:00 Bjelovar - Petar Zrinski -:-
Djevojčice GA 22-23-Kolo 2
02:00 Virovitica - Radnik -:-
2ML 22-23-Kolo 2
02:00 Bjelovar - Ivančica -:-
2ML 22-23-Kolo 2
02:00 Varteks - Labrada 1971 -:-
2ML 22-23-Kolo 2
02:00 Podravac - Vindija -:-
2ML 22-23-Kolo 2
02:00 Radnik - Međimurje -:-
10 entries at 14. Listopad 2022
Djevojčice GA 22-23-Kolo 2
18:00 Opeka - Koprivnica -:-
1 entry at 16. Listopad 2022
Kadeti 22-23-Kolo 6
02:00 Pitomača - Koprivnica -:-
Kadeti 22-23-Kolo 6
02:00 Virka - Podravac -:-
Kadeti 22-23-Kolo 6
02:00 Radnik - Vedi -:-
Pretkadeti 22-23-Kolo 7
02:00 Virka - Mladost (Đ) -:-
Pretkadeti 22-23-Kolo 7
02:00 Radnik - Vedi -:-
2ML 22-23-Kolo 3
02:00 Vindija - Radnik -:-
2ML 22-23-Kolo 3
02:00 Vedi - Podravac -:-
2ML 22-23-Kolo 3
02:00 Labrada 1971 - Virka -:-
Dječaci 22-23-Kolo 5
02:00 Virka - Mladost (Đ) -:-
2ML 22-23-Kolo 3
02:00 Ivančica - Varteks -:-
Dječaci 22-23-Kolo 5
02:00 Podravac - Radnik -:-
2ML 22-23-Kolo 3
02:00 Petar Zrinski - Bjelovar -:-
12 entries at 21. Listopad 2022
Juniori 22-23-Kolo 7
02:00 Petar Zrinski - Vedi -:-
Juniori 22-23-Kolo 7
02:00 Bjelovar - Podravac -:-
Juniori 22-23-Kolo 7
02:00 Radnik - Virka -:-
2ML 22-23-Kolo 4
02:00 Varteks - Petar Zrinski -:-
2ML 22-23-Kolo 4
02:00 Virka - Ivančica -:-
2ML 22-23-Kolo 4
02:00 Podravac - Labrada 1971 -:-
2ML 22-23-Kolo 4
02:00 Radnik - Vedi -:-
2ML 22-23-Kolo 4
02:00 Međimurje - Vindija -:-
8 entries at 28. Listopad 2022

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Brod 0 0
1 Folka 0 0
1 Orka 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 2 4
2 Virovitica 1 2
3 Radost 1 2
4 Radnik 2 2
5 Vindi 1 1
6 Bistra 1 1

Z17 A

Kadetkinje Z17-GA

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 2 3
2 Podravac 1 2
3 Virovitica 1 2
4 Mladost (Iv) 2 2

Z17 B

Kadetkinje Z17-GB

# Momčad UT Bod
1 Radost 3 6
2 Bistra 3 3
3 Radnik 1 2
4 Virovitica 2 1 1

Z15 A

Pretkadetkinje Z15-GA

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Iv) 2 4
2 Vindi 1 2
3 Bistra 2 2
4 Radost 1 1

Z15 B

Pretkadetkinje Z15-GB

# Momčad UT Bod
1 Radnik 1 2
2 Koprivnica 1 1
3 Podravac 0 0
3 Virovitica 0 0

Z13 A

Djevojčice Z13-GA

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 1 2
2 Radnik 1 1
3 Opeka 0 0
3 Virovitica 0 0

Z13 B

Djevojčice Z13-GB

# Momčad UT Bod
1 Vindi 1 2
2 Podravac 1 2
3 Mladost (Iv) 1 1
4 Virovitica 2 1 1
5 DHPG 0 0

Z11 A

Z11 B

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Listopad 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
26 27 28 29 30 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
26 entries in month Listopad 2022 26 entries in month Listopad 2022
Djevojčice GA 22-23-Kolo 1
18:15 Radnik - Koprivnica 51:65
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 1
18:30 Virovitica 2 - Radost 52:74
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 2
19:00 Mladost (Iv) - Bistra 37:10
Djevojčice GA 22-23-Kolo 1
02:00 Virovitica - Opeka -:-
4 entries at 01. Listopad 2022
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 2
13:00 Koprivnica - Mladost (Iv) 27:18
Juniorke 22-23-Kolo 2
18:30 Varaždin - Radost 45:60
2 entries at 02. Listopad 2022
Juniorke 22-23-Kolo 2
20:30 Virovitica - Radnik 105:55
1 entry at 03. Listopad 2022
Juniorke 22-23-Kolo 3
02:00 Radost - Virovitica -:-
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 2
02:00 Radost - Varaždin -:-
2 entries at 07. Listopad 2022
Djevojčice GB 22-23-Kolo 2
13:00 DHPG - Mladost (Iv) -:-
Juniorke 22-23-Kolo 3
18:00 Podravac - Varaždin -:-
Juniorke 22-23-Kolo 3
21:15 Radnik - Bistra -:-
3 entries at 08. Listopad 2022
Djevojčice GB 22-23-Kolo 2
17:30 Virovitica 2 - Podravac -:-
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 2
19:30 Virovitica - Podravac -:-
2 entries at 09. Listopad 2022
Juniorke 22-23-Kolo 1
21:15 Radost - Bistra -:-
1 entry at 11. Listopad 2022
Djevojčice GA 22-23-Kolo 2
02:00 Virovitica - Radnik -:-
1 entry at 14. Listopad 2022
Djevojčice GA 22-23-Kolo 2
18:00 Opeka - Koprivnica -:-
1 entry at 16. Listopad 2022
Juniorke 22-23-Kolo 4
02:00 Virovitica - Bistra -:-
Juniorke 22-23-Kolo 4
02:00 Varaždin - Radnik -:-
Juniorke 22-23-Kolo 4
02:00 Radost - Podravac -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 2
02:00 Podravac - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 2
02:00 Virovitica - Radnik -:-
5 entries at 21. Listopad 2022
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 2
02:00 Virovitica 2 - Radnik -:-
1 entry at 22. Listopad 2022
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 2
12:00 Bistra - Radost 23:77
1 entry at 24. Listopad 2022
Djevojčice GB 22-23-Kolo 3
02:00 Mladost (Iv) - Varaždin -:-
Djevojčice GB 22-23-Kolo 3
02:00 Podravac - DHPG -:-
2 entries at 28. Listopad 2022