Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
    KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
  •  ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
  • 2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
    2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M17, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M17, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M15, Selekcija i KK Vedi
    ALL STAR 2019 Liga M15, Selekcija i KK Vedi
  • ALL STAR 2019 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije
    ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije

Drugi dan završnice PH za mini košarku 2018

201804 Z11 PH svi2

Završio je drugi dan završnice 2. Prvenstva Hrvatske u mini košarci za djevojčice U11 u dvoranama OŠ u Đurđevcu i Virju. Rezultati u nastavku.

U skupini A Podravac i Folka Borovje te u Skupini B Ragusa i Trešnjevka 2009 u polufinalu.

PETAK, 27.04.2018. - VIRJE

1A Podravac - FSV Rijeka 55:15 (16:0, 23:7, 14:2, 2:6)

2A Folka Borovje - Otok Murter 40:15 (11:9, 9:0, 8:4, 12:2)

3A Brod na Savi - Podravac 10:67 (0:24, 2:20, 2:9, 6:14)

4A FSV Rijeka - Folka Borovje 16:43 (6:7, 0:13, 2:16, 8:7)

TABLICA SKUPINA A

 Rbr Ekipa Ut Pob Por 
1  Podravac 2 0
2  Folka Borovje 2 0
3 FSV Rijeka 0 2
4 Otok Murter 0 1
5 Brod na Savi 1

PETAK, 27.04.2018. - ĐURĐEVAC

1B Borovo - Trešnjevka 2009 10:57 (0:20, 4:12, 3:14, 3:11)

2B Gospić - Ragusa 13:48 (9:11, 0:21, 2:15, 2:1)

3B Virovitica - Borovo 30:18 (13:0, 4:7, 3:6, 8:5)

4B Trešnjevka 2009 - Gospić  41:5 (8:0, 8:3, 10:2, 15:0)

TABLICA SKUPINA B 

 Rbr Ekipa  Pob Por 
1 Trešnjevka 2009 2 0
2 Ragusa 1
3 Virovitica  1
4 Borovo 0
5 Gospić  0

SUBOTA 28.04.2018. - VIRJE

 5A Folka Borovje - Brod na Savi 39:8 (10:4, 10:2, 13:0, 6:2)

 6A Otok Murter - FSV Rijeka 16:24 (6:4, 0:10, 2:4, 8:6)

 7A Podravac - Folka Borovje 41:30 (12:8, 14:2, 0:6, 5:14)

 8A Podravac - Otok Murter 58:9 (18:4, 14:0, 8:5, 18:0)

 9A FSV Rijeka - Brod na Savi 26:14 (5:8, 7:0, 2:2, 12:4)

18,30 10A Brod na Savi - Otok Murter 14:31

Rbr Ekipa Ut Pob Por 
1  Podravac 4 0
2  Folka Borovje 3 1
3 FSV Rijeka 2 2
4 Otok Murter 1 3
5 Brod na Savi 0 4

SUBOTA 28.04.2018. - ĐURĐEVAC

 5B Gospić - Virovitica 8:15 (2:8, 4:2, 2:3, 0:2)

 6B Ragusa - Trešnjevka 2009 34:28 (6:8, 15:14, 10:5, 9:9)

 7B Borovo - Gospić 24:16 (6:2, 6:8, 6:2, 6:4)

 8B Virovitica - Ragusa 10:37 (2:19, 4:8, 2:2, 2:8)

 9B Trešnjevka 2009 - Virovitica 32:10 (11:0, 6:1, 13:6, 2:3)

10B Ragusa - Borovo 40:18 (14:4, 14:2, 6:6, 6:6)

 Rbr Ekipa  Pob Por 
1 Ragusa 4 0
2 Trešnjevka 2009 3
3 Virovitica  2
4 Borovo 1
5 Gospić  0

NEDJELJA, 29.04.2018. - VIRJE

09,00 Podravac - Trešnjevka 2009

10,15 Otok Murter - Borovo

11,30 ZA 3. MJESTO (Poraženi A1-B2 - Poraženi B1-A2)

12,45 FINALE (Pobjednik A1-B2 - Pobjednik B1-A2)

14,00 ZATVARANJE PRVENSTVA I PODJELA ODLIČJA

NEDJELJA, 29.04.2018. - ĐURĐEVAC

09,00 Ragusa - Folka Borovje

10,15 Brod na Savi - Gospić

11,30 FSV Rijeka - Virovitica

Pokrenimo se i dođimo u što većem broju u Đurđevac i Virje da podržimo košarkaške nade Hrvatske. Sve utakmice za one koji neće moći pratiti utakmice će biti objavljene na youtube kanalu Košarkaškog saveza Koprivničko-križevačke županije.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 9 17
2 Grafičar 8 15
3 Međimurje 8 15
4 Bjelovar 9 13
5 Petar Zrinski 8 12
6 Koprivnica 8 11
7 Ivančica 8 11
8 Labrada 7 10
9 Radnik 8 10
10 Virka 8 10
11 Vindija 7 8

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 5 9
2 Radnik 5 8
3 Koprivnica 5 7
4 Bjelovar 5 6

M19 S

Juniori M19 Sjever

NO ITEMS

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 11 20
2 Bjelovar 10 19
3 Vedi 11 18
4 Radnik 10 16
5 Mladost (Đ) 11 15
6 Koprivnica 10 14
7 Virka 10 14
8 Petar Zrinski 10 13
9 Pitomača 11 11

M17 S

Kadeti M17 Sjever

NO ITEMS

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Vedi 9 16
3 Bjelovar 8 13
4 Petar Zrinski 7 10
5 Mladost (Đ) 8 10
6 Virka 6 9
7 Podravac 7 8
8 Koprivnica 7 8

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

NO ITEMS

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 7 14
2 Podravac 7 11
3 Virka 6 10
4 Vedi 6 9
5 Koprivnica 7 9
6 Mladost (Đ) 7 7

M13 S

Dječaci M13 Sjever

NO ITEMS

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 6 10
2 Vedi 5 10
3 Koprivnica 6 10
4 Virka 6 7
5 Mladost (Đ) 3 5
6 Podravac 6 5
7 DHPG 5 5
8 DHPG2 3 3

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Prosinac 2019 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 01
02 03 04 05 06 07
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
70 entries in month Prosinac 2019 70 entries in month Prosinac 2019
M11 19-20-Turnir 2 Špišić Bukovica
10:00 Virka - DHPG 2 2:0
Pretkadeti 19-20-Kolo 8
10:30 Koprivnica - Petar Zrinski 43:53
Pretkadeti 19-20-Kolo 8
11:00 Radnik - Vedi 99:61
M11 19-20-Turnir 2 Špišić Bukovica
11:00 Radnik - Vedi 25:29
M11 19-20-Turnir 2 Špišić Bukovica
12:00 Podravac - Radnik 20:39
M11 19-20-Turnir 2 Špišić Bukovica
13:00 Vedi - Virka 14:13
M11 19-20-Turnir 2 Špišić Bukovica
14:30 Koprivnica - DHPG 27:9
M11 19-20-Turnir 2 Špišić Bukovica
15:30 Mladost (Đ) - Podravac 27:7
M11 19-20-Turnir 2 Špišić Bukovica
16:30 Koprivnica - Mladost (Đ) 16:9
2ML 19-20-Kolo 8
17:00 Bjelovar - Grafičar 82:104
Kadeti 19-20-Kolo 12
17:00 Podravac - Virka 111:53
11 entries at 01. Prosinac 2019
Dječaci 19-20-Kolo 7
16:30 Vedi - Radnik 32:92
Pretkadeti 19-20-Kolo 8
19:00 Podravac - Mladost (Đ) 59:84
2 entries at 02. Prosinac 2019
Juniori 19-20-Kolo 5
22:15 Radnik - Bjelovar 79:62
1 entry at 03. Prosinac 2019
Pretkadeti 19-20-Kolo 3
20:00 Mladost (Đ) - Bjelovar 37:54
Juniori 19-20-Kolo 5
21:30 Koprivnica - Podravac 82:75
2 entries at 04. Prosinac 2019
Kadeti 19-20-Kolo 13
21:30 Pitomača - Podravac 38:124
Kadeti 19-20-Kolo 10
21:30 Vedi - Bjelovar 61:64
2 entries at 05. Prosinac 2019
Kadeti 19-20-Kolo 13
01:00 Virka - Vedi -:-
M11 19-20-Turnir 3 Gola
10:00 Radnik - DHPG 2 23:18
M11 19-20-Turnir 3 Gola
11:00 Koprivnica - Radnik 8:25
M11 19-20-Turnir 3 Gola
12:00 Koprivnica - DHPG 2 23:32
M11 19-20-Turnir 3 Gola
13:00 Virka - Podravac 25:20
M11 19-20-Turnir 3 Gola
14:30 Podravac - DHPG 27:9
M11 19-20-Turnir 3 Gola
15:30 Virka - Vedi 12:30
M11 19-20-Turnir 3 Gola
16:30 DHPG - Vedi 5:34
Kadeti 19-20-Kolo 6
18:00 Radnik - Koprivnica 116:53
2ML 19-20-Kolo 9
18:30 Grafičar - Ivančica 83:70
2ML 19-20-Kolo 9
19:00 Međimurje - Bjelovar 80:54
11 entries at 07. Prosinac 2019
Pretkadeti 19-20-Kolo 9
11:30 Vedi - Bjelovar 56:42
Kadeti 19-20-Kolo 13
13:00 Koprivnica - Petar Zrinski 47:68
Dječaci 19-20-Kolo 7
14:00 Mladost (Đ) - Podravac 13:89
Dječaci 19-20-Kolo 7
15:00 Koprivnica - Virka 28:78
2ML 19-20-Kolo 9
17:00 Radnik - Virka 67:70
2ML 19-20-Kolo 9
18:00 Podravac - Petar Zrinski 87:65
2ML 19-20-Kolo 9
19:30 Vindija - Labrada -:-
7 entries today 08. Prosinac 2019
Pretkadeti 19-20-Kolo 9
18:00 Podravac - Koprivnica -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 9
20:00 Mladost (Đ) - Radnik -:-
2 entries at 09. Prosinac 2019
Kadeti 19-20-Kolo 12
20:15 Petar Zrinski - Radnik -:-
1 entry at 10. Prosinac 2019
2ML 19-20-Kolo 10
01:00 Ivančica - Međimurje -:-
2ML 19-20-Kolo 10
01:00 Virka - Grafičar -:-
2ML 19-20-Kolo 10
01:00 Labrada - Radnik -:-
2ML 19-20-Kolo 10
01:00 Petar Zrinski - Vindija -:-
2ML 19-20-Kolo 10
01:00 Koprivnica - Podravac -:-
Dječaci 19-20-Kolo 8
01:00 Podravac - Vedi -:-
Dječaci 19-20-Kolo 8
01:00 Radnik - Koprivnica -:-
Dječaci 19-20-Kolo 8
01:00 Virka - Mladost (Đ) -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 10
01:00 Koprivnica - Virka -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 10
01:00 Petar Zrinski - Vedi -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 10
01:00 Bjelovar - Mladost (Đ) -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 10
01:00 Radnik - Podravac -:-
Kadeti 19-20-Kolo 14
01:00 Bjelovar - Koprivnica -:-
Kadeti 19-20-Kolo 14
01:00 Vedi - Pitomača -:-
Kadeti 19-20-Kolo 14
01:00 Podravac - Mladost (Đ) -:-
Juniori 19-20-Kolo 6
01:00 Bjelovar - Koprivnica -:-
Juniori 19-20-Kolo 6
01:00 Podravac - Radnik -:-
17 entries at 14. Prosinac 2019
Kadeti 19-20-Kolo 13
22:15 Radnik - Bjelovar -:-
1 entry at 17. Prosinac 2019
2ML 19-20-Kolo 11
01:00 Vindija - Koprivnica -:-
2ML 19-20-Kolo 11
01:00 Radnik - Petar Zrinski -:-
2ML 19-20-Kolo 11
01:00 Grafičar - Labrada -:-
2ML 19-20-Kolo 11
01:00 Međimurje - Virka -:-
2ML 19-20-Kolo 11
01:00 Bjelovar - Ivančica -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 11
01:00 Radnik - Koprivnica -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 11
01:00 Podravac - Bjelovar -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 11
01:00 Mladost (Đ) - Petar Zrinski -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 11
01:00 Vedi - Virka -:-
Kadeti 19-20-Kolo 15
01:00 Mladost (Đ) - Vedi -:-
Kadeti 19-20-Kolo 15
01:00 Pitomača - Petar Zrinski -:-
Kadeti 19-20-Kolo 15
01:00 Virka - Bjelovar -:-
Kadeti 19-20-Kolo 15
01:00 Koprivnica - Radnik -:-
13 entries at 21. Prosinac 2019

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

NO ITEMS

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Pitomača 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

Ženske lige

2ZLI

Druga ženska liga istok 2ZLI

# Momčad UT Bod
1 Mursa 5 10
2 Brod na Savi 5 8
3 Koprivnica 5 8
4 Brod 4 5
5 Podravac 5 4

2ZLC

Druga ženska liga centar 2ZLC

# Momčad UT Bod
1 Folka 6 12
2 Orka 6 10
3 Jabuka 6 9
4 Vindi 6 9
5 Radost 6 7
6 Lovrekice 6 7

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 8 16
2 Podravac 8 15
3 Bistra 8 11
4 Radost 8 11
5 Vindi 8 11
6 Virovitica 8 8

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Vindi 6 11
2 Podravac 6 11
3 Virovitica 6 10
4 Radost 6 9
5 Bistra 6 8
6 Radnik 6 8
7 Koprivnica 6 6

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Podravac 7 14
2 Radnik 7 12
3 Radost 6 11
4 Virovitica 8 11
5 Koprivnica 8 9
6 Vindi 6 6

Z13 S

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 2 4
2 Vindi 2 3
3 Koprivnica 2 3
4 Virovitica 1234 2 2

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Prosinac 2019 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 01
02 03 04 05 06 07
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
23 entries in month Prosinac 2019 23 entries in month Prosinac 2019
Kadetkinje 19-20-Kolo 8
12:00 Podravac - Vindi 62:55
Kadetkinje 19-20-Kolo 8
16:30 Virovitica - Radost 51:69
2 entries at 01. Prosinac 2019
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 7
19:00 Virovitica - Bistra 70:24
1 entry at 06. Prosinac 2019
Kadetkinje 19-20-Kolo 9
01:00 Radost - Podravac -:-
2ZLC 19-20-Kolo 7
01:00 Orka - Radost -:-
2ZLC 19-20-Kolo 7
01:00 Jabuka Zaprešić - Folka Borovje -:-
2ZLC 19-20-Kolo 7
01:00 Vindi - Lovrekice -:-
2ZLI 19-20-Kolo 7
17:00 Mursa VROS - Brod -:-
5 entries at 07. Prosinac 2019
Djevojčice 19-20-Kolo 8
11:00 Koprivnica - Podravac 12:112
Djevojčice 19-20-Kolo 8
12:00 Virovitica - Radnik 36:47
Djevojčice 19-20-Kolo 8
16:30 Vindi - Radost -:-
Kadetkinje 19-20-Kolo 9
16:30 Virovitica - Bistra -:-
2ZLI 19-20-Kolo 7
17:00 Koprivnica - Brod na Savi -:-
5 entries today 08. Prosinac 2019
Kadetkinje 19-20-Kolo 10
20:30 Bistra - Radost -:-
1 entry at 10. Prosinac 2019
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 8
01:00 Vindi - Bistra -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 8
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 8
01:00 Podravac - Radost -:-
3 entries at 14. Prosinac 2019
Djevojčice 19-20-Kolo 9
01:00 Vindi - Virovitica -:-
Djevojčice 19-20-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Radost -:-
Djevojčice 19-20-Kolo 9
01:00 Podravac - Radnik -:-
Kadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Podravac - Koprivnica -:-
Kadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Vindi - Virovitica -:-
Kadetkinje 19-20-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Vindi -:-
6 entries at 21. Prosinac 2019

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0