Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2020 KK Međimurje pobjednik
    KUP-M SJEVER 2020 KK Međimurje pobjednik
  • KUP-Z SJEVER 2020, ŽKK Vindi pobjednik
    KUP-Z SJEVER 2020, ŽKK Vindi pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2020, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2020, KK Podravac pobjednik
  • 16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
  • 17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
    17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
  • 13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
    16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
  • 8. ALL STAR 2020 MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija
    8. ALL STAR 2020 MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija

Drugi dan završnice PH za mini košarku 2018

201804 Z11 PH svi2

Završio je drugi dan završnice 2. Prvenstva Hrvatske u mini košarci za djevojčice U11 u dvoranama OŠ u Đurđevcu i Virju. Rezultati u nastavku.

U skupini A Podravac i Folka Borovje te u Skupini B Ragusa i Trešnjevka 2009 u polufinalu.

PETAK, 27.04.2018. - VIRJE

1A Podravac - FSV Rijeka 55:15 (16:0, 23:7, 14:2, 2:6)

2A Folka Borovje - Otok Murter 40:15 (11:9, 9:0, 8:4, 12:2)

3A Brod na Savi - Podravac 10:67 (0:24, 2:20, 2:9, 6:14)

4A FSV Rijeka - Folka Borovje 16:43 (6:7, 0:13, 2:16, 8:7)

TABLICA SKUPINA A

 Rbr Ekipa Ut Pob Por 
1  Podravac 2 0
2  Folka Borovje 2 0
3 FSV Rijeka 0 2
4 Otok Murter 0 1
5 Brod na Savi 1

PETAK, 27.04.2018. - ĐURĐEVAC

1B Borovo - Trešnjevka 2009 10:57 (0:20, 4:12, 3:14, 3:11)

2B Gospić - Ragusa 13:48 (9:11, 0:21, 2:15, 2:1)

3B Virovitica - Borovo 30:18 (13:0, 4:7, 3:6, 8:5)

4B Trešnjevka 2009 - Gospić  41:5 (8:0, 8:3, 10:2, 15:0)

TABLICA SKUPINA B 

 Rbr Ekipa  Pob Por 
1 Trešnjevka 2009 2 0
2 Ragusa 1
3 Virovitica  1
4 Borovo 0
5 Gospić  0

SUBOTA 28.04.2018. - VIRJE

 5A Folka Borovje - Brod na Savi 39:8 (10:4, 10:2, 13:0, 6:2)

 6A Otok Murter - FSV Rijeka 16:24 (6:4, 0:10, 2:4, 8:6)

 7A Podravac - Folka Borovje 41:30 (12:8, 14:2, 0:6, 5:14)

 8A Podravac - Otok Murter 58:9 (18:4, 14:0, 8:5, 18:0)

 9A FSV Rijeka - Brod na Savi 26:14 (5:8, 7:0, 2:2, 12:4)

18,30 10A Brod na Savi - Otok Murter 14:31

Rbr Ekipa Ut Pob Por 
1  Podravac 4 0
2  Folka Borovje 3 1
3 FSV Rijeka 2 2
4 Otok Murter 1 3
5 Brod na Savi 0 4

SUBOTA 28.04.2018. - ĐURĐEVAC

 5B Gospić - Virovitica 8:15 (2:8, 4:2, 2:3, 0:2)

 6B Ragusa - Trešnjevka 2009 34:28 (6:8, 15:14, 10:5, 9:9)

 7B Borovo - Gospić 24:16 (6:2, 6:8, 6:2, 6:4)

 8B Virovitica - Ragusa 10:37 (2:19, 4:8, 2:2, 2:8)

 9B Trešnjevka 2009 - Virovitica 32:10 (11:0, 6:1, 13:6, 2:3)

10B Ragusa - Borovo 40:18 (14:4, 14:2, 6:6, 6:6)

 Rbr Ekipa  Pob Por 
1 Ragusa 4 0
2 Trešnjevka 2009 3
3 Virovitica  2
4 Borovo 1
5 Gospić  0

NEDJELJA, 29.04.2018. - VIRJE

09,00 Podravac - Trešnjevka 2009

10,15 Otok Murter - Borovo

11,30 ZA 3. MJESTO (Poraženi A1-B2 - Poraženi B1-A2)

12,45 FINALE (Pobjednik A1-B2 - Pobjednik B1-A2)

14,00 ZATVARANJE PRVENSTVA I PODJELA ODLIČJA

NEDJELJA, 29.04.2018. - ĐURĐEVAC

09,00 Ragusa - Folka Borovje

10,15 Brod na Savi - Gospić

11,30 FSV Rijeka - Virovitica

Pokrenimo se i dođimo u što većem broju u Đurđevac i Virje da podržimo košarkaške nade Hrvatske. Sve utakmice za one koji neće moći pratiti utakmice će biti objavljene na youtube kanalu Košarkaškog saveza Koprivničko-križevačke županije.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 4 8
2 Grafičar 3 6
3 Petar Zrinski 4 6
4 Vedi 4 6
5 Radnik 4 5
6 Virka 3 5
7 Koprivnica 4 5
8 Vindija 1 2
9 Labrada 2 2
10 Bjelovar 2 2
11 Ivančica 1 1
12 Međimurje 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Vedi 10 17
3 Radnik 10 17
4 Mladost (Đ) 10 13
5 Virka 10 10
6 Bjelovar 10 7

M19 S

Juniori M19 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 15
4 Međimurje 10 13
5 Donji Kraljevec 10 12
6 Radnik 10 12

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Vedi 7 14
2 Podravac 7 12
3 Radnik 7 9
4 Mladost (Đ) 6 9
5 Virka 5 8
6 Koprivnica 7 7
7 Bjelovar 1 1

M17 S

Kadeti M17 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 18
2 Vedi 9 17
3 Podravac 10 16
4 Čakovec 8 12
5 Radnik 8 9
6 Donji Kraljevec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Vedi 9 16
3 Podravac 7 10
4 Koprivnica 8 9
5 Mladost (Đ) 5 7
6 Pitomača 7 7
7 Virka 4 6

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Radnik 7 11
2 Rudar 3 6
3 Vedi 6 6
4 Međimurje 3 5
5 Grafičar 3 5

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 6 11
2 Koprivnica 6 10
3 Mladost (Đ) 7 10
4 Radnik 5 7
5 Petar Zrinski 5 5
6 Virka 1 2

M13 S

Dječaci M13 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 10 20
2 Međimurje 10 17
3 Vindija 10 17
4 Vedi 10 13
5 Koprivnica 10 12
6 Mladost (Đ) 10 11

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar muških liga

<< < Srpanj 2021 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
28 29 30 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 01
no entry in month Srpanj 2021 no entry in month Srpanj 2021

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 0 0

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Pitomača 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radnik 2 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M11

3x3 M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica 2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Brod na Savi 10 19
2 Vindi 9 16
3 Koprivnica 10 15
4 Brod 9 14
5 Podravac 10 13
6 Radost 10 10

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 8 15
2 Podravac 8 14
3 Radost 8 13
4 Bistra 8 9
5 Virovitica 8 9

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 9 18
2 Virovitica 7 11
3 Bistra 5 7
4 Radost 4 6
5 Koprivnica 5 6
6 Radnik 5 5
7 Vindi 3 4

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Podravac 5 10
2 Virovitica 5 9
3 Radnik 5 8
4 Mladost (Iv) 5 7
5 Vindi 5 6
6 DHPG 5 5

Z13VK

Djevojčice Z13 VK

# Momčad UT Bod
1 Radnik 5 10
2 Koprivnica 7 9
3 Virovitica 4 7
4 Vindi 3 6
5 Virovitica 2 5 5
6 Mladost (Iv) 3 4
7 Vindi2 3 4

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Vindi 6 11
2 Virovitica 6 10
3 Radnik 6 9
4 Mladost (Iv) 6 6

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Srpanj 2021 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
28 29 30 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 01
no entry in month Srpanj 2021 no entry in month Srpanj 2021

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Ledene 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi2 0 0

3x3 Z11

3x3 Z11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Kraljice košarke 0 0
1 Mi smo ekipa 0 0
1 Radnik 0 0
1 Suigračice 0 0
1 Vatrene košarkašice 0 0
1 Vatrice 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0