Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
  • Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
    KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
  •  ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
  • 2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
    2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
  • 17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
    17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
  • 13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
    16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
  • ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije
    ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije

2017-18 Kilometraža 2ML sjever

Preuzmi
Ime datoteke 20171011_Kilometraza Regija Sjever_2017-2018_v2.pdf Veličina datoteke 184 Kilobytes Vrsta datoteke pdf Dodano Wednesday, 11 October 2017 Vlasnik Savez

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 17 32
2 Grafičar 16 31
3 Podravac 17 30
4 Koprivnica 17 26
5 Petar Zrinski 16 25
6 Ivančica 16 23
7 Labrada 16 21
8 Virka 16 21
9 Bjelovar 16 21
10 Vindija 16 19
11 Radnik 15 18

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 9 17
2 Radnik 9 14
3 Koprivnica 9 12
4 Bjelovar 9 11

M19 S

Juniori M19 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 11
2 Vindija 7 11
3 Donji Kraljevec 6 9
4 Grafičar 6 8
5 Radnik 5 6

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 16 31
2 Podravac 16 29
3 Radnik 16 27
4 Vedi 16 27
5 Koprivnica 16 23
6 Petar Zrinski 16 22
7 Mladost (Đ) 16 20
8 Virka 16 20
9 Pitomača 16 16

M17 S

Kadeti M17 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 6 10
2 Međimurje 5 9
3 Radnik 5 8
4 Podravac 6 8
5 Donji Kraljevec 4 4

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 14 27
2 Vedi 14 24
3 Bjelovar 14 24
4 Virka 14 22
5 Koprivnica 14 20
6 Petar Zrinski 14 19
7 Mladost (Đ) 14 17
8 Podravac 14 15

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Radnik 7 12
2 Međimurje 6 11
3 Grafičar 7 11
4 Bjelovar 7 9
5 Sjever 7 9
6 Vedi 6 8

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 10 17
3 Podravac 10 15
4 Vedi 10 15
5 Koprivnica 10 13
6 Mladost (Đ) 10 10

M13 S

Dječaci M13 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 5 10
2 Međimurje 5 8
3 Radnik 5 7
4 Virka 5 5

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 12 21
2 Mladost (Đ) 11 20
3 Koprivnica 13 20
4 Vedi 10 19
5 Virka 12 13
6 DHPG2 10 13
7 Podravac 12 9
8 DHPG 10 8

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Vedi 4 8
2 Koprivnica 4 6
3 Virovitica 4 4

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Ožujak 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
24 25 26 27 28 29 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
70 entries in month Ožujak 2020 70 entries in month Ožujak 2020
U9 19-20-Turnir 1 Špišić Bukovica
11:00 Virovitica - Vedi 7:49
M11 19-20-Turnir 6 Đurđevac
11:00 Podravac - Mladost (Đ) 18:34
U9 19-20-Turnir 1 Špišić Bukovica
12:00 Vedi - Koprivnica 24:10
M11 19-20-Turnir 6 Đurđevac
12:00 Virka - DHPG 2 20:17
Dječaci Sjever 19-20-Kolo 3
12:30 Radnik - Međimurje 54:101
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 2
12:30 Vedi - Grafičar 64:80
M11 19-20-Turnir 6 Đurđevac
13:00 DHPG - Mladost (Đ) 6:37
M11 19-20-Turnir 6 Đurđevac
14:00 DHPG 2 - Koprivnica 33:8
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 2
14:30 Radnik - Sjever 86:74
M11 19-20-Turnir 6 Đurđevac
15:30 Virka - Mladost (Đ) 10:16
M11 19-20-Turnir 6 Đurđevac
16:30 Koprivnica - DHPG 31:10
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 2
18:00 Podravac - Međimurje 75:94
2ML 19-20-Kolo 17
19:30 Vindija - Bjelovar 84:82
13 entries at 01. Ožujak 2020
Juniori Sjever 19-20-Kolo 3
21:00 Podravac - Donji Kraljevec 94:60
1 entry at 02. Ožujak 2020
Juniori Sjever 19-20-Kolo 3
22:15 Radnik - Vindija 94:90
1 entry at 03. Ožujak 2020
Juniori Sjever 19-20-Kolo 2
21:30 Donji Kraljevec - Radnik 94:76
1 entry at 05. Ožujak 2020
U9 19-20-Turnir 2 Koprivnica
14:00 Koprivnica - Vedi 10:29
U9 19-20-Turnir 2 Koprivnica
15:00 Vedi - Virovitica 40:7
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 3
17:00 Međimurje - Bjelovar 67:62
2ML 19-20-Kolo 18
19:00 Međimurje - Grafičar 74:91
2ML 19-20-Kolo 18
20:00 Virka - Podravac 79:113
2ML 19-20-Kolo 18
21:00 Ivančica - Vindija 74:64
6 entries at 07. Ožujak 2020
M11 19-20-Turnir 7 Koprivnica
11:00 Vedi - Radnik 51:22
M11 19-20-Turnir 7 Koprivnica
12:00 Mladost (Đ) - Koprivnica 39:10
M11 19-20-Turnir 7 Koprivnica
13:30 Vedi - Podravac 35:16
M11 19-20-Turnir 7 Koprivnica
14:30 Radnik - Podravac 24:11
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 3
16:00 Donji Kraljevec - Podravac 63:68
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 3
17:00 Bjelovar - Sjever 54:51
2ML 19-20-Kolo 18
20:00 Labrada - Koprivnica 83:87
7 entries at 08. Ožujak 2020
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 3
18:45 Grafičar - Radnik 102:76
1 entry at 09. Ožujak 2020
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 2
21:30 Donji Kraljevec - Radnik -:-
1 entry at 10. Ožujak 2020
Juniori Sjever 19-20-Kolo 4
21:15 Podravac - Vindija 97:69
2ML 19-20-Kolo 18
21:45 Bjelovar - Radnik -:-
2 entries at 11. Ožujak 2020
2ML 19-20-Kolo 19
21:30 Grafičar - Bjelovar -:-
1 entry at 13. Ožujak 2020
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 4
01:00 Vedi - Sjever -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 4
01:00 Radnik - Međimurje -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 4
01:00 Bjelovar - Grafičar -:-
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 4
01:00 Donji Kraljevec - Bjelovar -:-
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 4
01:00 Međimurje - Radnik -:-
Juniori Sjever 19-20-Kolo 5
01:00 Radnik - Donji Kraljevec -:-
Juniori Sjever 19-20-Kolo 5
01:00 Podravac - Grafičar -:-
Dječaci Sjever 19-20-Kolo 4
16:30 Radnik - Grafičar -:-
2ML 19-20-Kolo 19
18:00 Koprivnica - Petar Zrinski -:-
9 entries at 14. Ožujak 2020
2ML 19-20-Kolo 19
18:00 Podravac - Labrada -:-
2ML 19-20-Kolo 19
19:30 Vindija - Virka -:-
2ML 19-20-Kolo 19
21:30 Radnik - Ivančica -:-
3 entries at 15. Ožujak 2020
Juniori Sjever 19-20-Kolo 4
22:15 Radnik - Grafičar -:-
1 entry at 17. Ožujak 2020
2ML 19-20-Kolo 20
01:00 Petar Zrinski - Podravac -:-
2ML 19-20-Kolo 20
01:00 Labrada - Vindija -:-
2ML 19-20-Kolo 20
01:00 Virka - Radnik -:-
2ML 19-20-Kolo 20
01:00 Ivančica - Grafičar -:-
2ML 19-20-Kolo 20
01:00 Bjelovar - Međimurje -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 5
01:00 Grafičar - Vedi -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 5
01:00 Bjelovar - Međimurje -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 5
01:00 Sjever - Radnik -:-
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 5
01:00 Radnik - Donji Kraljevec -:-
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 5
01:00 Međimurje - Podravac -:-
Juniori Sjever 19-20-Kolo 6
01:00 Vindija - Radnik -:-
Juniori Sjever 19-20-Kolo 6
01:00 Donji Kraljevec - Podravac -:-
12 entries at 21. Ožujak 2020
2ML 19-20-Kolo 21
01:00 Međimurje - Ivančica -:-
2ML 19-20-Kolo 21
01:00 Grafičar - Virka -:-
2ML 19-20-Kolo 21
01:00 Radnik - Labrada -:-
2ML 19-20-Kolo 21
01:00 Vindija - Petar Zrinski -:-
2ML 19-20-Kolo 21
01:00 Podravac - Koprivnica -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 6
01:00 Međimurje - Vedi -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 6
01:00 Bjelovar - Sjever -:-
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 6
01:00 Radnik - Grafičar -:-
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 6
01:00 Bjelovar - Međimurje -:-
Kadeti Sjever 19-20-Kolo 6
01:00 Podravac - Donji Kraljevec -:-
10 entries at 28. Ožujak 2020
Pretkadeti Sjever 19-20-Kolo 3
13:30 Vedi - Međimurje -:-
1 entry at 29. Ožujak 2020

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 0 0

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Pitomača 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radnik 2 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M11

3x3 M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica 2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

Ženske lige

LP 2ZL

Liga za prvaka 2ZL

# Momčad UT Bod
1 Mursa 3 6
2 KAŽL 3 6
3 Vodice 3 4
4 Koprivnica 3 4
5 Jabuka 3 4
6 Folka 3 3

2ZLI

Druga ženska liga istok 2ZLI

# Momčad UT Bod
1 Mursa 7 13
2 Koprivnica 8 13
3 Brod na Savi 8 13
4 Brod 8 11
5 Podravac 7 6

2ZLC

Druga ženska liga centar 2ZLC

# Momčad UT Bod
1 Folka 10 19
2 Jabuka 10 16
3 Orka 10 16
4 Vindi 10 15
5 Lovrekice 10 13
6 Radost 10 11

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 3 6
2 Koprivnica 3 5
3 Vindi 3 5
4 Bistra 4 5
5 Radost 3 4
6 Virovitica 2 2

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 19
2 Podravac 10 19
3 Bistra 10 14
4 Radost 10 14
5 Vindi 10 13
6 Virovitica 10 11

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Vindi 9 17
2 Radost 9 14
3 Virovitica 9 14
4 Podravac 7 13
5 Radnik 9 13
6 Bistra 9 12
7 Koprivnica 10 10

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 18
3 Radnik 10 16
4 Virovitica 10 14
5 Vindi 10 11
6 Koprivnica 10 11

Z13 S

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 7 14
2 Vindi 7 12
3 Koprivnica 7 8
4 Virovitica 1234 7 8

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Ožujak 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
24 25 26 27 28 29 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
46 entries in month Ožujak 2020 46 entries in month Ožujak 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
12:00 Vindi - Radost 55:48
Juniorke 19-20-Kolo 3
12:00 Bistra - Koprivnica 76:100
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 2
18:00 Folka Borovje - KAŽL 50:84
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 2
18:00 Jabuka Zaprešić - Mursa VROS 64:82
4 entries at 01. Ožujak 2020
Juniorke 19-20-Kolo 3
21:30 Vindi - Radost 56:53
1 entry at 04. Ožujak 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 12
01:00 Bistra - Radost -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 12
01:00 Vindi - Virovitica -:-
Juniorke 19-20-Kolo 4
01:00 Radost - Koprivnica -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 3
14:15 KAŽL - Koprivnica 80:40
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 3
17:00 Mursa VROS - Folka Borovje 92:59
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 3
17:00 Vodice - Jabuka Zaprešić 56:51
6 entries at 07. Ožujak 2020
Juniorke 19-20-Kolo 4
21:15 Podravac - Bistra 81:46
1 entry at 12. Ožujak 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 13
01:00 Virovitica - Radnik -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 13
01:00 Podravac - Bistra -:-
Juniorke 19-20-Kolo 5
01:00 Koprivnica - Podravac -:-
Juniorke 19-20-Kolo 5
01:00 Virovitica - Radost -:-
Juniorke 19-20-Kolo 5
11:30 Bistra - Vindi -:-
Z11 19-20-Turnir 4 - Koprivnica
12:45 Koprivnica - Virovitica 1234 -:-
Z11 19-20-Turnir 4 - Koprivnica
13:45 Vindi - Virovitica -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 8
15:00 Podravac - Radost -:-
Z11 19-20-Turnir 4 - Koprivnica
15:15 Koprivnica - Vindi -:-
Z11 19-20-Turnir 4 - Koprivnica
16:15 Virovitica - Virovitica 1234 -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 4
17:00 Mursa VROS - Vodice -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 4
18:00 Folka Borovje - Koprivnica -:-
12 entries at 14. Ožujak 2020
Juniorke 19-20-Kolo 4
20:00 Vindi - Virovitica -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 4
20:00 Jabuka Zaprešić - KAŽL -:-
2 entries at 15. Ožujak 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 12
18:45 Radnik - Podravac -:-
1 entry at 16. Ožujak 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 13
20:30 Radost - Koprivnica -:-
1 entry at 19. Ožujak 2020
Juniorke 19-20-Kolo 6
01:00 Koprivnica - Vindi -:-
Juniorke 19-20-Kolo 6
01:00 Bistra - Virovitica -:-
Juniorke 19-20-Kolo 6
01:00 Radost - Podravac -:-
Juniorke 19-20-Kolo 8
01:00 Podravac - Virovitica -:-
Juniorke 19-20-Kolo 8
01:00 Koprivnica - Bistra -:-
Juniorke 19-20-Kolo 8
01:00 Radost - Vindi -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 5
01:00 Vodice - Folka Borovje -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 5
01:00 KAŽL - Mursa VROS -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 5
01:00 Koprivnica - Jabuka Zaprešić -:-
9 entries at 21. Ožujak 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 14
01:00 Koprivnica - Podravac -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 14
01:00 Bistra - Virovitica -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 14
01:00 Radnik - Vindi -:-
Juniorke 19-20-Kolo 7
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
Juniorke 19-20-Kolo 7
01:00 Vindi - Podravac -:-
Juniorke 19-20-Kolo 7
01:00 Bistra - Radost -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 6
01:00 Folka Borovje - Jabuka Zaprešić -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 6
01:00 Koprivnica - Mursa VROS -:-
Liga za prvaka 2ZL 19-20-Kolo 6
01:00 KAŽL - Vodice -:-
9 entries at 28. Ožujak 2020

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Ledene 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi2 0 0

3x3 Z11

3x3 Z11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Kraljice košarke 0 0
1 Mi smo ekipa 0 0
1 Radnik 0 0
1 Suigračice 0 0
1 Vatrene košarkašice 0 0
1 Vatrice 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0