Misija i vizija

Naša je misija održavati prepoznatljivost Saveza u suradnji s klubovima, školama i sportskim institucijama. Uvažavati potrebe, interese i sposobnosti djece, omladine, klubova, lokalne i šire zajednice te poticati njihov kreativni potencijal. Omogućiti djeci i omladini bavljenje košarkom kao sportom koji će doživljavati kao zabavu i kojim će ojačati svoja individualna i društvena prava, obveze i odgovornosti.

Naša vizija je da u periodu od 2010.-2014. godine postanemo uvažen i poželjan partner na nivou Županije i šire koji će svojom fleksibilnošću i inovativnošću vratiti popularnost košarkaškom sportu zastupajući načelo 'Sportom prema jačanju individualnih, sportskih i društvenih vrijednosti'.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Vindija 11 21
2 Podravac 11 20
3 Međimurje 11 19
4 Radnik 10 18
5 Petar Zrinski 11 17
6 Ivančica 11 16
7 Vedi 11 16
8 Virka 11 15
9 Bjelovar 11 15
10 Labrada 1971 12 14
11 Varteks 12 11

3ML

Treća muška liga 3ML

# Momčad UT Bod
1 Međimurje wildboarsi 11 22
2 Mladost (Đ) 11 20
3 Grafičar 11 19
4 Čakovec 10 17
5 Donji Kraljevec 10 17
6 Dubravčan 10 14
7 Rudar 10 13
8 Koprivnica 12 13
9 Kotoriba 11 13
10 Mladost (Iv) 10 12
11 Ivančica 2 8 11

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 3 6
2 Radnik 3 5
3 Virka 2 3
4 Bjelovar 2 3
5 Vedi 1 1
6 Podravac 1 1
7 Koprivnica 1 1
8 Mladost (Đ) 1 1

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 2 3
2 Vindija 2 3
3 VROS 1 2
4 Međimurje 1 1
5 Ivančica 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 18
2 Vedi 10 18
3 Radnik 10 17
4 Virka 10 15
5 Bjelovar 10 11
6 Petar Zrinski 10 6

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Virka 2 4
2 Međimurje 2 4
3 Podravac 2 4
4 Dubravčan 2 2
5 Vedi 2 2
6 Vindija 2 2

JKL

Jedinstvena kadetska liga

# Momčad UT Bod
1 Zadar 2 4
2 Bosco 2 4
3 Stoja 2 4
4 Diadora 3 4
5 Cedevita junior 2 3
6 Cibona 1 2
7 Radnik 2 2
8 KA Mrav 2 2
9 Split 1 1
10 VROS 1 1

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 10 18
3 Podravac 10 16
4 Vedi 10 14
5 Koprivnica 10 11
6 Pitomača 10 11

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 2 4
2 Međimurje 1 2
3 Podravac 2 2
4 Vindija 1 1
5 Virka 0 0

JPKL

Jedinstvena pretkadetska liga

# Momčad UT Bod
1 Cedevita junior 3 6
2 Pazin 3 6
3 Bosco 3 5
4 Cibona 3 5
5 Oliva 3 4
6 Split 3 4
7 Dinamo 3 3
8 Kastav 3 3
9 Grafičar 0 0
9 VROS 0 0
9 Zadar 0 0
9 Šibenka 0 0

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 9 17
2 Virka 9 17
3 Koprivnica 9 13
4 Radnik 9 13
5 Petar Zrinski 8 11
6 Mladost (Đ) 8 11
7 Daruvar 8 8

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 2 4
2 Vedi 2 3
3 Vindija 1 2
4 Donji Kraljevec 1 1
5 Virka 1 1
6 Radnik 1 1

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Daruvar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Kotoriba 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Čakovec 0 0

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 10 20
2 Podravac 10 17
3 Virka 10 17
4 Koprivnica 10 13
5 Radnik 10 13
6 Mladost (Đ) 10 10

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 3 6
2 Međimurje 3 5
3 Podravac 3 4
4 Vedi 1 2
5 Vindija 2 2
6 Virka 2 2

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Donji Kraljevec 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Nedelišće 0 0
1 Radnik 0 0
1 Rudar 0 0

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 5 10
2 Mladost (Đ) 4 7
3 Koprivnica 4 6
4 Petar Zrinski 5 6
5 Vedi 4 5
6 Virka 2 2

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Vedi 2 4
2 Radnik 2 3
3 Koprivnica Z 2 2

Kalendar muških liga

<< < Siječanj 2023 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
-5 -4 -3 -2 -1 0 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
39 entries in month Siječanj 2023 39 entries in month Siječanj 2023
Juniori 22-23-Kolo 7
11:30 Radnik - Virka 58:86
1 entry at 07. Siječanj 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 6
01:00 Virovitica - Podravac -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 11
18:00 Ivančica 2 - Rudar 99:47
2ML 22-23-Kolo 4
19:00 Radnik - Vedi 75:63
3 entries at 14. Siječanj 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 6
15:30 Vindi - Mladost (Iv) 54:24
3ML sjever 22-23-Kolo 11
19:00 Koprivnica - Mladost (Đ) 53:94
3ML sjever 22-23-Kolo 11
20:30 Grafičar - Kotoriba 82:69
3 entries at 15. Siječanj 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 7
18:30 Mladost (Iv) - Radnik 29:53
1 entry at 18. Siječanj 2023
3ML sjever 22-23-Kolo 12
21:30 Rudar - Dubravčan 59:70
1 entry at 20. Siječanj 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 7
01:00 Podravac - Vindi -:-
MBL M11 22-23-Turnir 3
01:00 Vedi - Mladost (Đ) -:-
MBL M11 22-23-Turnir 3
01:00 Petar Zrinski - Radnik -:-
MBL M11 22-23-Turnir 3
01:00 Virka - Koprivnica -:-
MBL M11 22-23-Turnir 3
01:00 Mladost (Đ) - Koprivnica -:-
MBL M11 22-23-Turnir 3
01:00 Virka - Radnik -:-
MBL M11 22-23-Turnir 3
01:00 Petar Zrinski - Vedi -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 12
15:30 Mladost (Iv) - Grafičar 76:86
2ML 22-23-Kolo 12
19:00 Podravac - Međimurje 77:89
2ML 22-23-Kolo 12
19:00 Virka - Vindija 60:87
2ML 22-23-Kolo 12
19:00 Ivančica - Petar Zrinski 78:76
2ML 22-23-Kolo 12
20:00 Labrada 1971 - Bjelovar 66:74
3ML sjever 22-23-Kolo 12
21:15 Kotoriba - Mladost (Đ) 59:92
13 entries at 21. Siječanj 2023
MBL M11 22-23-Turnir 2 Križevci
10:30 Radnik - Vedi 48:12
MBL M11 22-23-Turnir 2 Križevci
11:30 Petar Zrinski - Radnik 10:47
MBL M11 22-23-Turnir 2 Križevci
12:30 Vedi - Koprivnica 7:26
MBL M11 22-23-Turnir 2 Križevci
14:00 Mladost (Đ) - Petar Zrinski 20:15
MBL M11 22-23-Turnir 2 Križevci
15:00 Koprivnica - Petar Zrinski 20:18
MBL M11 22-23-Turnir 2 Križevci
16:00 Radnik - Mladost (Đ) 36:22
Djevojčice 22-23-Kolo 7
17:30 DHPG - Virovitica 45:82
3ML sjever 22-23-Kolo 12
19:00 Koprivnica - Donji Kraljevec 64:86
8 entries at 22. Siječanj 2023
2ML 22-23-Kolo 13
01:00 Labrada 1971 - Varteks 20:0
Djevojčice 22-23-Kolo 9
14:00 Radnik - DHPG -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 13
17:30 Čakovec - Koprivnica -:-
2ML 22-23-Kolo 13
19:00 Ivančica - Bjelovar -:-
2ML 22-23-Kolo 13
19:00 Međimurje - Radnik -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 13
20:00 Grafičar - Rudar -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 13
21:00 Mladost (Đ) - Mladost (Iv) -:-
7 entries at 28. Siječanj 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 5
11:30 Koprivnica - Vindi -:-
2ML 22-23-Kolo 13
17:30 Vindija - Podravac -:-
2 entries at 29. Siječanj 2023

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Vindi 9 18
2 Podravac 9 16
3 Folka 9 16
4 Radost 9 14
5 Mursa 9 14
6 Brod 9 11

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 17
3 Virovitica 10 16
4 Bistra 10 13
5 Radnik 10 12
6 Vindi 10 11

Z17 A

Kadetkinje Z17-GA

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 4 7
2 Koprivnica 5 7
3 Podravac 3 6
4 Mladost (Iv) 4 4

Z17 B

Kadetkinje Z17-GB

# Momčad UT Bod
1 Radost 4 8
2 Radnik 4 7
3 Virovitica 2 4 5
4 Bistra 4 4

Z15 A

Pretkadetkinje Z15-GA

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Iv) 4 8
2 Vindi 4 7
3 Radost 4 5
4 Bistra 4 4

Z15 B

Pretkadetkinje Z15-GB

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 4 8
2 Radnik 4 6
3 Koprivnica 4 4
4 Podravac 2 3

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 6 12
2 Vindi 5 9
3 Radnik 7 9
4 Koprivnica 5 8
5 Mladost (Iv) 7 7
6 Podravac 3 6
7 DHPG 5 6

Z11 A

Mini basket liga MBL-Z11 GA

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 5 9
2 Mladost (Iv) 5 8
3 Podravac 5 7
4 Virovitica 2 5 6

Z11 B

Mini basket liga MBL-Z11 GB

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 2 4
2 Vindi 2 3
3 DHPG 2 2

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Siječanj 2023 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
-5 -4 -3 -2 -1 0 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
30 entries in month Siječanj 2023 30 entries in month Siječanj 2023
Juniorke 22-23-Kolo 9
18:00 Bistra - Virovitica 50:65
1 entry at 03. Siječanj 2023
Juniorke 22-23-Kolo 10
12:00 Virovitica - Podravac 52:68
1 entry at 07. Siječanj 2023
Juniorke 22-23-Kolo 10
20:30 Radost - Radnik 66:47
1 entry at 12. Siječanj 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 6
01:00 Virovitica - Podravac -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 6
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
2 entries at 14. Siječanj 2023
Juniorke 22-23-Kolo 9
15:00 Podravac - Radost 109:31
Djevojčice 22-23-Kolo 6
15:30 Vindi - Mladost (Iv) 54:24
Juniorke 22-23-Kolo 10
17:30 Vindi - Bistra 50:70
3 entries at 15. Siječanj 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 7
18:30 Mladost (Iv) - Radnik 29:53
1 entry at 18. Siječanj 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 7
01:00 Podravac - Vindi -:-
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 5
01:00 Podravac - Virovitica -:-
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 5
01:00 Mladost (Iv) - Koprivnica 31:49
3 entries at 21. Siječanj 2023
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 5
12:00 Radnik - Virovitica 34:63
Djevojčice 22-23-Kolo 7
17:30 DHPG - Virovitica 45:82
Juniorke 22-23-Kolo 8
19:00 Vindi - Podravac 58:81
3 entries at 22. Siječanj 2023
Juniorke 22-23-Kolo 9
20:15 Radnik - Vindi 64:73
1 entry at 24. Siječanj 2023
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 4
19:30 Radost - Virovitica 2 69:32
1 entry at 26. Siječanj 2023
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 5
01:00 Radost - Bistra -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 8 F-3M
01:00 Virovitica 2 - Bistra -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 8 F-3M
01:00 - Radost -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 5
12:00 Radnik - Virovitica 2 -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 9
14:00 Radnik - DHPG -:-
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 5
14:30 Bistra - Mladost (Iv) -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 5
17:15 Koprivnica - Podravac -:-
7 entries at 28. Siječanj 2023
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 3 Virje
01:00 Mladost (Iv) - Podravac 20:0
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 3 Virje
01:00 Virovitica 2 - Koprivnica 0:20
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 3 Virje
10:30 Podravac - Virovitica 2 -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 5
11:30 Koprivnica - Vindi -:-
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 3 Virje
12:00 Koprivnica - Mladost (Iv) -:-
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 5
15:30 Vindi - Radost -:-
6 entries at 29. Siječanj 2023