Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
    KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
  • 16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
  • 17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
    17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
  • 13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
    16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
  • 8. ALL STAR 2020 MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija
    8. ALL STAR 2020 MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija

Popis klubova

Popis klubova koji djeluju na području Županije Koprivničko-križevačke:

  1. KK BISTRA, Molve
  2. KK KOPRIVNICA, Koprivnica
  3. KKOI, Koprivnica
  4. KK MLADOST, Đurđevac
  5. KK PODRAVAC, Virje
  6. KK RADNIK, Križevci
  7. ŽKK BREGI, Koprivnički Bregi
  8. ŽKK DHPG, Drnje
  9. ŽKK KOPRIVNICA, Koprivnica
  10. ŽKK PODRAVAC, Virje

Popis klubova koji djeluju van područja Županije Koprivničko-križevačke, a natječu se pod organizacijom KS KKŽ:

  1. KK BJELOVAR, Bjelovar
  2. KK IVANČICA, Ivanec
  3. KK MEĐIMURJE, Čakovec
  4. KK LABRADA 1971 - ŽURKO, Šinkovica Šaška
  5. KK PETAR ZRINSKI, Vrbovec
  6. KK PITOMAČA, Pitomača
  7. KK VEDI, Bjelovar
  8. KK VIROVITICA, Virovitica
  9. ŽKK RADOST, Čakovec
  10. ŽKK VINDI, Varaždin
  11. ŽKK VIROVITICA, Virovitica

Povjerenici

Povjerenici sezona 2018/2019:

Božidar Vedriš - povjerenik natjecanja

  • Liga djevojčica Z13
  • Liga pretkadetkinja Z15
  • Liga kadetkinja Z17
  • Liga juniorki Z19
  • Liga MBL-Z11

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
mob: 098 73 05 28

Danijel Crnjak - povjerenik natjecanja

  • Druga muška liga Sjever (2MLS)
  • Liga dječaka M13
  • Liga pretkadeta M15
  • Kup kadeta M17
  • Liga kadeta M17
  • Liga juniora M19
  • KUP muški
  • SUPERKUP muški

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
mob: 091 60 39 828

Siniša Benotić - povjerenik natjecanja

  • Liga MBL-M9, MBL-U9, MBL-Z9
  • Liga 3x3: MBL-Z11, djevojčica Z13, pretkadetkinja Z15, kadetkinja Z17, juniorki Z19
  • Liga 3x3: MBL-M11, dječaka M13, pretkadeta M15, kadeta M17, juniora M19

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
mob: 091 536 7284

Danijel Kolarić - povjerenik za osoblje (sve lige, osim 2MLS)

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
mob: 098 177 0437

Organizacija

SAZIV 2018. - 2022.

  • Zdravko Rupnik - predsjednik
  • Siniša Benotić - tajnik

Izvršni odbor

  • Zdravko Rupnik - predsjednik
  • Danijel Crnjak - dopredsjednik
  • Dražen Jalšovec - član
  • Dino Glavočević - član
  • Stanko Molnar - član

Nadzorni odbor

  • Boris Kapusta - predsjednik
  • David Vujčić - član
  • Frane Radoš - član

Stegovni sud

  • Željko Križić - predsjednik
  • Zlatko Talan - član
  • Danijel Domišljanović - član

Arbitraža

  • Dario Končurat - predsjednik do 14.12.2018.
  • Damir Betlehem - predsjednik od 14.12.2018.
  • Davorka Hrženjak - članica
  • Saša Marđetko - član

Skupština - članovi

  • Zdravko Rupnik - predsjednik
  • Siniša Benotić - predstavnik KK Koprivnica
  • Dražen Jalšovec - predstavnik KK Koprivnica
  • Stanko Molnar - predstavnik KK Bistra
  • Tomislav Kolarić - predstavnik KK Bistra
  • Danijel Crnjak - predstavnik ŽKK Bregi
  • Marijo Krstanović - predstavnik ŽKK Bregi
  • Željko Golubić - predstavnik ŽKK DHP
  • Silvio Rogoz - predstavnik KK Mladost
  • Elizabeta Trepotec Marić - zamjenski predstavnik KK Mladost
  • Mladen Mršić - predstavnik KKOI Koprivnica
  • Milan Horvat - predstavnik KKOI Koprivnica
  • Dino Glavočević - predstavnik KK Radnik
  • Josip Šikić - predstavnik KK Radnik
  • Vedran Vedriš - predstavnik UKS KKŽ
  • Alan Blašković - predstavnik UKS KKŽ
  • Igor Lukša - predstavnik UKT KKŽ
  • Izet Čaldarević - predstavnik UKT KKŽ
  • Darko Jurković - predstavnik ŽKK Koprivnica
  • Mirjana Miklić - predstavnik ŽKK Koprivnica
  • Davor Markov - predstavnik ŽKK Podravac
  • Nataša Sušanj - predstavnik ŽKK Podravac
  • Željko Horvat - predstavnik KK Podravac

O nama

Adresa:

Ulica Hrvatske državnosti 7/1
48000 Koprivnica
Koprivničko-križevačka županija
Republika Hrvatska

Predsjednik: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., mobitel 091-1883-111
Tajnik: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., mobitel 098-183-4599

IBAN: HR6923860021100504768 kod Podravske banke
OIB: 22714343565
MB: 01204971

Misija i vizija

Naša je misija održavati prepoznatljivost Saveza u suradnji s klubovima, školama i sportskim institucijama. Uvažavati potrebe, interese i sposobnosti djece, omladine, klubova, lokalne i šire zajednice te poticati njihov kreativni potencijal. Omogućiti djeci i omladini bavljenje košarkom kao sportom koji će doživljavati kao zabavu i kojim će ojačati svoja individualna i društvena prava, obveze i odgovornosti.

Naša vizija je da u periodu od 2010.-2014. godine postanemo uvažen i poželjan partner na nivou Županije i šire koji će svojom fleksibilnošću i inovativnošću vratiti popularnost košarkaškom sportu zastupajući načelo 'Sportom prema jačanju individualnih, sportskih i društvenih vrijednosti'.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Grafičar 0 0
1 Ivančica 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Labrada 0 0
1 Međimurje 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vindija 0 0
1 Virka 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M19 S

Juniori M19 Sjever

NO ITEMS

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Pitomača 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M17 S

Kadeti M17 Sjever

NO ITEMS

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 2 4
2 Koprivnica 1 1
3 Pitomača 1 1
4 Bjelovar 0 0
4 Mladost (Đ) 0 0
4 Podravac 0 0
4 Vedi 0 0
4 Virka 0 0

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

NO ITEMS

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M13 S

Dječaci M13 Sjever

NO ITEMS

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Rujan 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04
no entry in month Rujan 2020 no entry in month Rujan 2020

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 0 0

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Pitomača 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radnik 2 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M11

3x3 M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica 2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

Ženske lige

LP 2ZL

Liga za prvaka 2ZL

# Momčad UT Bod
1 Mursa 3 6
2 KAŽL 3 6
3 Vodice 3 4
4 Koprivnica 3 4
5 Jabuka 3 4
6 Folka 3 3

2ZLI

Druga ženska liga istok 2ZLI

# Momčad UT Bod
1 Mursa 7 13
2 Koprivnica 8 13
3 Brod na Savi 8 13
4 Brod 8 11
5 Podravac 7 6

2ZLC

Druga ženska liga centar 2ZLC

# Momčad UT Bod
1 Folka 10 19
2 Jabuka 10 16
3 Orka 10 16
4 Vindi 10 15
5 Lovrekice 10 13
6 Radost 10 11

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 1 2
2 Virovitica 1 2
3 Vindi 1 1
4 Radnik 1 1
5 Bistra 0 0
5 Podravac 0 0
5 Radost 0 0

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z13 S

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0
1 Virovitica 1234 0 0

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Rujan 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04
no entry in month Rujan 2020 no entry in month Rujan 2020

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Ledene 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi2 0 0

3x3 Z11

3x3 Z11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Kraljice košarke 0 0
1 Mi smo ekipa 0 0
1 Radnik 0 0
1 Suigračice 0 0
1 Vatrene košarkašice 0 0
1 Vatrice 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0