Popis klubova

Popis klubova koji djeluju na području Županije Koprivničko-križevačke:

  1. KK BISTRA, Molve
  2. KK KOPRIVNICA, Koprivnica
  3. KK MLADOST, Đurđevac
  4. KK PODRAVAC, Virje
  5. KK RADNIK, Križevci
  6. ŽKK DHPG, Drnje
  7. ŽKK KOPRIVNICA, Koprivnica
  8. ŽKK PODRAVAC, Virje

Popis klubova koji djeluju van područja Županije Koprivničko-križevačke, a natječu se pod organizacijom KS KKŽ:

  1. KK BJELOVAR, Bjelovar
  2. KK IVANČICA, Ivanec
  3. KK MEĐIMURJE, Čakovec
  4. KK PETAR ZRINSKI, Vrbovec
  5. KK DARUVAR '22, Daruvar
  6. KK VINDIJA, Varaždin
  7. KK VARTEKS, Varaždin
  8. KK PITOMAČA, Pitomača
  9. KK VEDI, Bjelovar
  10. KK VIRKA, Virovitica
  11. ŽKK RADOST, Čakovec
  12. ŽKK VINDI, Varaždin
  13. ŽKK VIROVITICA, Virovitica
  14. KK MLADOST, Ivanovec

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Vindija 11 21
2 Podravac 11 20
3 Međimurje 11 19
4 Radnik 10 18
5 Petar Zrinski 11 17
6 Ivančica 11 16
7 Vedi 11 16
8 Virka 11 15
9 Bjelovar 11 15
10 Labrada 1971 12 14
11 Varteks 12 11

3ML

Treća muška liga 3ML

# Momčad UT Bod
1 Međimurje wildboarsi 11 22
2 Mladost (Đ) 11 20
3 Grafičar 11 19
4 Čakovec 10 17
5 Donji Kraljevec 10 17
6 Dubravčan 10 14
7 Rudar 10 13
8 Koprivnica 12 13
9 Kotoriba 11 13
10 Mladost (Iv) 10 12
11 Ivančica 2 8 11

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 3 6
2 Radnik 3 5
3 Virka 2 3
4 Bjelovar 2 3
5 Vedi 1 1
6 Podravac 1 1
7 Koprivnica 1 1
8 Mladost (Đ) 1 1

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 2 3
2 Vindija 2 3
3 VROS 1 2
4 Međimurje 1 1
5 Ivančica 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 18
2 Vedi 10 18
3 Radnik 10 17
4 Virka 10 15
5 Bjelovar 10 11
6 Petar Zrinski 10 6

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Virka 2 4
2 Međimurje 2 4
3 Podravac 2 4
4 Dubravčan 2 2
5 Vedi 2 2
6 Vindija 2 2

JKL

Jedinstvena kadetska liga

# Momčad UT Bod
1 Zadar 2 4
2 Bosco 2 4
3 Stoja 2 4
4 Diadora 3 4
5 Cedevita junior 2 3
6 Cibona 1 2
7 Radnik 2 2
8 KA Mrav 2 2
9 Split 1 1
10 VROS 1 1

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 10 18
3 Podravac 10 16
4 Vedi 10 14
5 Koprivnica 10 11
6 Pitomača 10 11

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 2 4
2 Međimurje 1 2
3 Podravac 2 2
4 Vindija 1 1
5 Virka 0 0

JPKL

Jedinstvena pretkadetska liga

# Momčad UT Bod
1 Cedevita junior 3 6
2 Pazin 3 6
3 Bosco 3 5
4 Cibona 3 5
5 Oliva 3 4
6 Split 3 4
7 Dinamo 3 3
8 Kastav 3 3
9 Grafičar 0 0
9 VROS 0 0
9 Zadar 0 0
9 Šibenka 0 0

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 9 17
2 Virka 9 17
3 Koprivnica 9 13
4 Radnik 9 13
5 Petar Zrinski 8 11
6 Mladost (Đ) 8 11
7 Daruvar 8 8

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 2 4
2 Vedi 2 3
3 Vindija 1 2
4 Donji Kraljevec 1 1
5 Virka 1 1
6 Radnik 1 1

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Daruvar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Kotoriba 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Čakovec 0 0

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 10 20
2 Podravac 10 17
3 Virka 10 17
4 Koprivnica 10 13
5 Radnik 10 13
6 Mladost (Đ) 10 10

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 3 6
2 Međimurje 3 5
3 Podravac 3 4
4 Vedi 1 2
5 Vindija 2 2
6 Virka 2 2

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Donji Kraljevec 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Nedelišće 0 0
1 Radnik 0 0
1 Rudar 0 0

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 5 10
2 Mladost (Đ) 4 7
3 Koprivnica 4 6
4 Petar Zrinski 5 6
5 Vedi 4 5
6 Virka 2 2

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Vedi 2 4
2 Radnik 2 3
3 Koprivnica Z 2 2

Kalendar muških liga

<< < Siječanj 2023 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
-5 -4 -3 -2 -1 0 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
39 entries in month Siječanj 2023 39 entries in month Siječanj 2023
Juniori 22-23-Kolo 7
11:30 Radnik - Virka 58:86
1 entry at 07. Siječanj 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 6
01:00 Virovitica - Podravac -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 11
18:00 Ivančica 2 - Rudar 99:47
2ML 22-23-Kolo 4
19:00 Radnik - Vedi 75:63
3 entries at 14. Siječanj 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 6
15:30 Vindi - Mladost (Iv) 54:24
3ML sjever 22-23-Kolo 11
19:00 Koprivnica - Mladost (Đ) 53:94
3ML sjever 22-23-Kolo 11
20:30 Grafičar - Kotoriba 82:69
3 entries at 15. Siječanj 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 7
18:30 Mladost (Iv) - Radnik 29:53
1 entry at 18. Siječanj 2023
3ML sjever 22-23-Kolo 12
21:30 Rudar - Dubravčan 59:70
1 entry at 20. Siječanj 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 7
01:00 Podravac - Vindi -:-
MBL M11 22-23-Turnir 3
01:00 Vedi - Mladost (Đ) -:-
MBL M11 22-23-Turnir 3
01:00 Petar Zrinski - Radnik -:-
MBL M11 22-23-Turnir 3
01:00 Virka - Koprivnica -:-
MBL M11 22-23-Turnir 3
01:00 Mladost (Đ) - Koprivnica -:-
MBL M11 22-23-Turnir 3
01:00 Virka - Radnik -:-
MBL M11 22-23-Turnir 3
01:00 Petar Zrinski - Vedi -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 12
15:30 Mladost (Iv) - Grafičar 76:86
2ML 22-23-Kolo 12
19:00 Podravac - Međimurje 77:89
2ML 22-23-Kolo 12
19:00 Virka - Vindija 60:87
2ML 22-23-Kolo 12
19:00 Ivančica - Petar Zrinski 78:76
2ML 22-23-Kolo 12
20:00 Labrada 1971 - Bjelovar 66:74
3ML sjever 22-23-Kolo 12
21:15 Kotoriba - Mladost (Đ) 59:92
13 entries at 21. Siječanj 2023
MBL M11 22-23-Turnir 2 Križevci
10:30 Radnik - Vedi 48:12
MBL M11 22-23-Turnir 2 Križevci
11:30 Petar Zrinski - Radnik 10:47
MBL M11 22-23-Turnir 2 Križevci
12:30 Vedi - Koprivnica 7:26
MBL M11 22-23-Turnir 2 Križevci
14:00 Mladost (Đ) - Petar Zrinski 20:15
MBL M11 22-23-Turnir 2 Križevci
15:00 Koprivnica - Petar Zrinski 20:18
MBL M11 22-23-Turnir 2 Križevci
16:00 Radnik - Mladost (Đ) 36:22
Djevojčice 22-23-Kolo 7
17:30 DHPG - Virovitica 45:82
3ML sjever 22-23-Kolo 12
19:00 Koprivnica - Donji Kraljevec 64:86
8 entries at 22. Siječanj 2023
2ML 22-23-Kolo 13
01:00 Labrada 1971 - Varteks 20:0
Djevojčice 22-23-Kolo 9
14:00 Radnik - DHPG -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 13
17:30 Čakovec - Koprivnica -:-
2ML 22-23-Kolo 13
19:00 Ivančica - Bjelovar -:-
2ML 22-23-Kolo 13
19:00 Međimurje - Radnik -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 13
20:00 Grafičar - Rudar -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 13
21:00 Mladost (Đ) - Mladost (Iv) -:-
7 entries at 28. Siječanj 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 5
11:30 Koprivnica - Vindi -:-
2ML 22-23-Kolo 13
17:30 Vindija - Podravac -:-
2 entries at 29. Siječanj 2023

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Vindi 9 18
2 Podravac 9 16
3 Folka 9 16
4 Radost 9 14
5 Mursa 9 14
6 Brod 9 11

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 17
3 Virovitica 10 16
4 Bistra 10 13
5 Radnik 10 12
6 Vindi 10 11

Z17 A

Kadetkinje Z17-GA

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 4 7
2 Koprivnica 5 7
3 Podravac 3 6
4 Mladost (Iv) 4 4

Z17 B

Kadetkinje Z17-GB

# Momčad UT Bod
1 Radost 4 8
2 Radnik 4 7
3 Virovitica 2 4 5
4 Bistra 4 4

Z15 A

Pretkadetkinje Z15-GA

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Iv) 4 8
2 Vindi 4 7
3 Radost 4 5
4 Bistra 4 4

Z15 B

Pretkadetkinje Z15-GB

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 4 8
2 Radnik 4 6
3 Koprivnica 4 4
4 Podravac 2 3

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 6 12
2 Vindi 5 9
3 Radnik 7 9
4 Koprivnica 5 8
5 Mladost (Iv) 7 7
6 Podravac 3 6
7 DHPG 5 6

Z11 A

Mini basket liga MBL-Z11 GA

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 5 9
2 Mladost (Iv) 5 8
3 Podravac 5 7
4 Virovitica 2 5 6

Z11 B

Mini basket liga MBL-Z11 GB

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 2 4
2 Vindi 2 3
3 DHPG 2 2

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Siječanj 2023 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
-5 -4 -3 -2 -1 0 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
30 entries in month Siječanj 2023 30 entries in month Siječanj 2023
Juniorke 22-23-Kolo 9
18:00 Bistra - Virovitica 50:65
1 entry at 03. Siječanj 2023
Juniorke 22-23-Kolo 10
12:00 Virovitica - Podravac 52:68
1 entry at 07. Siječanj 2023
Juniorke 22-23-Kolo 10
20:30 Radost - Radnik 66:47
1 entry at 12. Siječanj 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 6
01:00 Virovitica - Podravac -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 6
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
2 entries at 14. Siječanj 2023
Juniorke 22-23-Kolo 9
15:00 Podravac - Radost 109:31
Djevojčice 22-23-Kolo 6
15:30 Vindi - Mladost (Iv) 54:24
Juniorke 22-23-Kolo 10
17:30 Vindi - Bistra 50:70
3 entries at 15. Siječanj 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 7
18:30 Mladost (Iv) - Radnik 29:53
1 entry at 18. Siječanj 2023
Djevojčice 22-23-Kolo 7
01:00 Podravac - Vindi -:-
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 5
01:00 Podravac - Virovitica -:-
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 5
01:00 Mladost (Iv) - Koprivnica 31:49
3 entries at 21. Siječanj 2023
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 5
12:00 Radnik - Virovitica 34:63
Djevojčice 22-23-Kolo 7
17:30 DHPG - Virovitica 45:82
Juniorke 22-23-Kolo 8
19:00 Vindi - Podravac 58:81
3 entries at 22. Siječanj 2023
Juniorke 22-23-Kolo 9
20:15 Radnik - Vindi 64:73
1 entry at 24. Siječanj 2023
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 4
19:30 Radost - Virovitica 2 69:32
1 entry at 26. Siječanj 2023
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 5
01:00 Radost - Bistra -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 8 F-3M
01:00 Virovitica 2 - Bistra -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 8 F-3M
01:00 - Radost -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 5
12:00 Radnik - Virovitica 2 -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 9
14:00 Radnik - DHPG -:-
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 5
14:30 Bistra - Mladost (Iv) -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 5
17:15 Koprivnica - Podravac -:-
7 entries at 28. Siječanj 2023
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 3 Virje
01:00 Mladost (Iv) - Podravac 20:0
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 3 Virje
01:00 Virovitica 2 - Koprivnica 0:20
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 3 Virje
10:30 Podravac - Virovitica 2 -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 5
11:30 Koprivnica - Vindi -:-
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 3 Virje
12:00 Koprivnica - Mladost (Iv) -:-
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 5
15:30 Vindi - Radost -:-
6 entries at 29. Siječanj 2023