Popis klubova

Popis klubova koji djeluju na području Županije Koprivničko-križevačke:

  1. KK BISTRA, Molve
  2. KK KOPRIVNICA, Koprivnica
  3. KKOI, Koprivnica
  4. KK MLADOST, Đurđevac
  5. KK PODRAVAC, Virje
  6. KK RADNIK, Križevci
  7. ŽKK DHPG, Drnje
  8. ŽKK KOPRIVNICA, Koprivnica
  9. ŽKK PODRAVAC, Virje

Popis klubova koji djeluju van područja Županije Koprivničko-križevačke, a natječu se pod organizacijom KS KKŽ:

  1. KK BJELOVAR, Bjelovar
  2. KK IVANČICA, Ivanec
  3. KK MEĐIMURJE, Čakovec
  4. KK PETAR ZRINSKI, Vrbovec
  5. KK GRAFIČAR, Ludbreg
  6. KK VINDIJA, Varaždin
  7. KK PITOMAČA, Pitomača
  8. KK VEDI, Bjelovar
  9. KK VIRKA, Virovitica
  10. ŽKK RADOST, Čakovec
  11. ŽKK VINDI, Varaždin
  12. ŽKK VIROVITICA, Virovitica
  13. KK MLADOST, Ivanovec

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Ivančica 0 0
1 Labrada 1971 0 0
1 Međimurje 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Varteks 0 0
1 Vedi 0 0
1 Vindija 0 0
1 Virka 0 0

3ML

Treća muška liga 3ML

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 3 6
2 Radnik 3 5
3 Virka 2 3
4 Bjelovar 2 3
5 Vedi 1 1
6 Podravac 1 1
7 Koprivnica 1 1
8 Mladost (Đ) 1 1

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Ivančica 0 0
1 Međimurje 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Vindija 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Vedi 3 6
2 Podravac 2 3
3 Virka 2 3
4 Radnik 2 3
5 Petar Zrinski 2 3
6 Bjelovar 3 3

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 16
4 Donji Kraljevec 10 13
5 Radnik 10 13
6 Dubravčan 10 10

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Radnik 2 4
2 Vedi 3 4
3 Pitomača 2 3
4 Koprivnica 3 3
5 Podravac 1 2
6 Virka 1 2

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 16
3 Vedi 8 14
4 Grafičar 8 10
5 Vindija 7 10
6 Čakovec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 3 5
2 Radnik 3 5
3 Vedi 2 4
4 Virka 2 4
5 Mladost (Đ) 3 4
6 Daruvar 3 3
7 Petar Zrinski 2 2

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 19
2 Virka 10 18
3 Radnik 10 15
4 Vindija 10 13
5 Podravac 10 13
6 Donji Kraljevec 10 12

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 18
2 Vedi 10 18
3 Grafičar 10 16
4 Čakovec 10 16
5 Mladost (Iv) 10 12
6 Nedelišće 10 10

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 3 6
2 Podravac 2 4
3 Koprivnica 3 3
4 Virka 1 2
5 Mladost (Đ) 2 2
6 Radnik 1 1

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Mladost (Đ) 10 18
3 Vedi 10 14
4 Vindija 10 14
5 Grafičar 10 13
6 Petar Zrinski 10 11

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Vedi 8 12
3 Koprivnica 8 11
4 Grafičar 8 11
5 Virka 8 10

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica Z 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

Kalendar muških liga

<< < Rujan 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 01 02
51 entries in month Rujan 2022 51 entries in month Rujan 2022
Kadeti 22-23-Kolo 1
02:00 Podravac - Virka -:-
1 entry at 09. Rujan 2022
Dječaci 22-23-Kolo 1
13:00 Mladost (Đ) - Podravac 7:88
Pretkadeti 22-23-Kolo 1
15:00 Mladost (Đ) - Daruvar '22 80:28
Kadeti 22-23-Kolo 1
16:00 Koprivnica - Pitomača 61:67
Juniori 22-23-Kolo 1
16:30 Virka - Vedi 63:78
Juniori 22-23-Kolo 1
17:30 Petar Zrinski - Bjelovar 46:42
KUP KS KKŽ muški 22-23-Četvrtfinale
20:00 Petar Zrinski - Podravac 93:83
6 entries at 10. Rujan 2022
Dječaci 22-23-Kolo 1
13:00 Radnik - Vedi 16:108
Dječaci 22-23-Kolo 1
15:00 Koprivnica - Virka 28:76
Pretkadeti 22-23-Kolo 1
17:00 Koprivnica - Virka 51:67
KUP KS KKŽ muški 22-23-Četvrtfinale
19:00 Koprivnica - Virka 76:95
KUP KS KKŽ muški 22-23-Četvrtfinale
21:30 Mladost (Đ) - Radnik 57:97
5 entries at 11. Rujan 2022
Juniori 22-23-Kolo 1
21:00 Radnik - Podravac 65:57
Pretkadeti 22-23-Kolo 1
22:30 Petar Zrinski - Radnik 42:55
KUP KS KKŽ muški 22-23-Četvrtfinale
23:00 Vedi - Bjelovar 75:83
3 entries at 12. Rujan 2022
Kadeti 22-23-Kolo 1
21:00 Radnik - Vedi 65:42
KUP KS KKŽ muški 22-23-Polufinale
22:30 Petar Zrinski - Bjelovar 83:82
2 entries at 14. Rujan 2022
KUP KS KKŽ muški 22-23-Polufinale
22:30 Virka - Radnik 84:86
1 entry at 15. Rujan 2022
Juniori 22-23-Kolo 2
02:00 Virka - Radnik -:-
Dječaci 22-23-Kolo 2
02:00 Radnik - Mladost (Đ) -:-
2 entries at 16. Rujan 2022
Pretkadeti 22-23-Kolo 2
13:00 Radnik - Mladost (Đ) 54:50
Pretkadeti 22-23-Kolo 2
13:00 Vedi - Petar Zrinski 85:33
Kadeti 22-23-Kolo 2
19:00 Koprivnica - Podravac 36:115
Juniori 22-23-Kolo 2
20:30 Vedi - Petar Zrinski 75:46
Dječaci 22-23-Kolo 2
02:00 Vedi - Virka -:-
5 entries at 17. Rujan 2022
Kadeti 22-23-Kolo 2
12:30 Pitomača - Radnik 35:89
Pretkadeti 22-23-Kolo 2
13:00 Daruvar '22 - Koprivnica 26:66
Juniori 22-23-Kolo 2
13:00 Podravac - Bjelovar 124:44
Dječaci 22-23-Kolo 3
13:00 Vedi - Mladost (Đ) 134:13
Kadeti 22-23-Kolo 2
18:00 Virka - Vedi 80:59
Dječaci 22-23-Kolo 2
19:00 Podravac - Koprivnica 67:44
6 entries at 18. Rujan 2022
KUP KS KKŽ muški 22-23-Finale
22:30 Petar Zrinski - Radnik 101:93
1 entry at 20. Rujan 2022
Pretkadeti 22-23-Kolo 3
22:30 Mladost (Đ) - Vedi 55:84
1 entry at 22. Rujan 2022
Kadeti 22-23-Kolo 3
02:00 Radnik - Virka -:-
Kadeti 22-23-Kolo 3
02:00 Podravac - Pitomača -:-
2 entries at 23. Rujan 2022
Dječaci 22-23-Kolo 5
13:00 Koprivnica - Vedi 28:75
Kadeti 22-23-Kolo 3
19:00 Vedi - Koprivnica 103:49
2 entries at 25. Rujan 2022
Juniori 22-23-Kolo 3
21:00 Radnik - Vedi 37:63
Juniori 22-23-Kolo 3
22:45 Bjelovar - Virka 42:94
2 entries at 26. Rujan 2022
Pretkadeti 22-23-Kolo 3
22:00 Koprivnica - Radnik 76:39
KUP Regije Sjever muški 22-23-Polufinale
22:30 Petar Zrinski - Međimurje -:-
2 entries at 27. Rujan 2022
Pretkadeti 22-23-Kolo 4
02:00 Radnik - Virka -:-
Pretkadeti 22-23-Kolo 4
02:00 Vedi - Koprivnica -:-
Pretkadeti 22-23-Kolo 4
02:00 Petar Zrinski - Mladost (Đ) -:-
Juniori 22-23-Kolo 4
02:00 Vedi - Podravac -:-
Juniori 22-23-Kolo 4
02:00 Virka - Petar Zrinski -:-
Juniori 22-23-Kolo 4
02:00 Radnik - Bjelovar -:-
Djevojčice GA 22-23-Kolo 1
02:00 Virovitica - Opeka -:-
Djevojčice GA 22-23-Kolo 1
02:00 Radnik - Koprivnica -:-
Dječaci 22-23-Kolo 3
02:00 Koprivnica - Radnik -:-
Dječaci 22-23-Kolo 3
02:00 Virka - Podravac -:-
10 entries at 30. Rujan 2022

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Brod 0 0
1 Folka 0 0
1 Orka 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 2 4
2 Bistra 1 1
3 Radnik 1 1
4 Radost 0 0
4 Vindi 0 0
4 Virovitica 0 0

Z17 A

Kadetkinje Z17-GA

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 1 2
2 Podravac 1 2
3 Mladost (Iv) 1 1
4 Koprivnica 1 1

Z17 B

Kadetkinje Z17-GB

# Momčad UT Bod
1 Radost 2 4
2 Bistra 3 3
3 Radnik 1 2
4 Virovitica 2 0 0

Z15 A

Pretkadetkinje Z15-GA

# Momčad UT Bod
1 Vindi 1 2
2 Mladost (Iv) 1 2
3 Radost 1 1
4 Bistra 1 1

Z15 B

Pretkadetkinje Z15-GB

# Momčad UT Bod
1 Radnik 1 2
2 Koprivnica 1 1
3 Podravac 0 0
3 Virovitica 0 0

Z13 A

Djevojčice Z13-GA

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Opeka 0 0
1 Radnik 0 0
1 Virovitica 0 0

Z13 B

Djevojčice Z13-GB

# Momčad UT Bod
1 Vindi 1 2
2 Podravac 1 2
3 Mladost (Iv) 1 1
4 Virovitica 2 1 1
5 DHPG 0 0

Z11 A

Z11 B

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Rujan 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 01 02
17 entries in month Rujan 2022 17 entries in month Rujan 2022
Juniorke 22-23-Kolo 1
02:00 Radost - Bistra -:-
1 entry at 09. Rujan 2022
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 1
12:00 Koprivnica - Virovitica 39:117
1 entry at 10. Rujan 2022
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 1
12:30 Radost - Mladost (Iv) 29:55
1 entry at 11. Rujan 2022
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 1
20:45 Radnik - Koprivnica 68:13
1 entry at 16. Rujan 2022
Juniorke 22-23-Kolo 2
11:30 Bistra - Podravac 35:80
Juniorke 22-23-Kolo 1
02:00 Varaždin - Virovitica -:-
2 entries at 17. Rujan 2022
Djevojčice GB 22-23-Kolo 1
16:00 Mladost (Iv) - Podravac 31:63
Djevojčice GB 22-23-Kolo 1
17:00 Varaždin - Virovitica 2 80:13
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 1
18:00 Mladost (Iv) - Podravac 23:89
3 entries at 18. Rujan 2022
Juniorke 22-23-Kolo 1
20:30 Podravac - Radnik 101:39
1 entry at 19. Rujan 2022
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 1
02:00 Virovitica 2 - Radost -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 1
02:00 Virovitica - Podravac -:-
2 entries at 23. Rujan 2022
Juniorke 22-23-Kolo 2
02:00 Varaždin - Radost -:-
1 entry at 24. Rujan 2022
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 1
12:30 Bistra - Varaždin 5:68
1 entry at 25. Rujan 2022
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 1
21:20 Radnik - Bistra 57:30
1 entry at 27. Rujan 2022
Djevojčice GA 22-23-Kolo 1
02:00 Virovitica - Opeka -:-
Djevojčice GA 22-23-Kolo 1
02:00 Radnik - Koprivnica -:-
2 entries at 30. Rujan 2022