Prvaci ženskih liga

Kup

Godina Ekipa
2019. nije igrana
2018. nije igrana
2017. nije igrana
2016. nije igrana
2015. ŽKK Podravac
2014. ŽKK Podravac
2013. ŽKK Podravac
2012. KK Podravac
2011. KK Podravac
2010. KK Podravac
2009. KK Podravac
2008. KK Podravac
2007. KK Podravac
2006. ŽKK Koprivnica
2005. ŽKK Koprivnica
2004. KK Podravac

2. ŽL

Godina Ekipa
2014.
2013.
2012.
2011.
2010.
2009.
2008. ŽKK Mladost, Ivanovec
2007.
2006.
2005.
2004. ŽKK Mladost, Ivanovec

3. ŽL

Godina Ekipa
2014.
2013.
2012.
2011.
2010.
2009.
2008.
2007. ŽKK Medveščak
2006. KK Podravac
2005. ŽKK Mladost, Ivanovec
2004.
2003. ŽKK Bjelovar

Juniorke

Godina Ekipa
2019. ŽKK Podravac
2018. ŽKK Podravac
2017. ŽKK Podravac
2016. ŽKK Podravac
2015. ŽKK Podravac
2014. ŽKK Koprivnica
2013. ŽKK Podravac
2012. KK Podravac
2011. ŽKK DHP
2010. KK Podravac
2009. KK Podravac
2008. ŽKK Koprivnica
2007. KK Podravac
2006. ŽKK Koprivnica
2005. ŽKK Podravac
2004. ŽKK Koprivnica

Kadetkinje

Godina Ekipa
2019. ŽKK Podravac
2018. ŽKK Podravac
2017. ŽKK Podravac
2016. ŽKK Koprivnica
2015. ŽKK Radost, Čakovec
2014. ŽKK Koprivnica
2013. ŽKK Podravac
2012. KK Podravac
2011. KK Podravac
2010. KK Podravac
2009. KK Podravac
2008. ŽKK Koprivnica
2007. ŽKK Koprivnica
2006. ŽKK Drava, N. Podravski
2005. ŽKK Koprivnica
2004. ŽKK Koprivnica

Pretkadetkinje

Godina Ekipa
2019. ŽKK Podravac
2018. ŽKK Podravac
2017. ŽKK Podravac
2016. ŽKK Koprivnica
2015. ŽKK Radost, Čakovec
2014. ŽKK Radost, Čakovec
2013. ŽKK DHP & Gola
2012. ŽKK Radost, Čakovec
2011. KK Podravac
2010. KK Podravac
2009. KK Podravac
2008. ŽKK Koprivnica
2007. KK Podravac
2006. ŽKK Koprivnica
2005. ŽKK Koprivnica
2004. ŽKK Koprivnica

Djevojčice

Godina Ekipa
2019. ŽKK Podravac
2018. ŽKK Podravac
2017. ŽKK Podravac
2016. ŽKK Podravac
2015. KK Podravac
2014. ŽKK Koprivnica
2013. ŽKK Radost, Čakovec
2012. KK Podravac
2011. ŽKK Radost, Čakovec
2010. ŽKK Radost, Čakovec
2009. KK Podravac
2008. ŽKK Koprivnica
2007. KK Podravac
2006.
2005.
2004. ŽKK Koprivnica

Mini basket liga Z11

Godina Ekipa
2019. ŽKK Podravac
2018. ŽKK Podravac
2017. ŽKK Podravac
2016. ŽKK Podravac
2015. ŠK ŽKK Podravac
2014. ŠSD Podravac
2013. A.N.G. & Braća Radić
2012. KK Podravac

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 10 19
2 Međimurje 10 19
3 Podravac 10 18
4 Petar Zrinski 10 16
5 Bjelovar 10 15
6 Koprivnica 10 15
7 Labrada 10 14
8 Ivančica 10 13
9 Virka 10 12
10 Radnik 10 12
11 Vindija 10 12

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 11
2 Radnik 6 9
3 Bjelovar 6 8
4 Koprivnica 6 8

M19 S

Juniori M19 Sjever

NO ITEMS

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 15 29
2 Podravac 15 27
3 Radnik 13 22
4 Vedi 13 22
5 Petar Zrinski 15 21
6 Koprivnica 14 20
7 Mladost (Đ) 15 19
8 Virka 14 18
9 Pitomača 16 16

M17 S

Kadeti M17 Sjever

NO ITEMS

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 13 25
2 Bjelovar 12 21
3 Vedi 12 20
4 Koprivnica 12 16
5 Virka 10 16
6 Mladost (Đ) 12 15
7 Petar Zrinski 11 15
8 Podravac 12 13

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

NO ITEMS

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 9 15
3 Podravac 9 14
4 Vedi 9 14
5 Koprivnica 9 11
6 Mladost (Đ) 10 10

M13 S

Dječaci M13 Sjever

NO ITEMS

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 6 10
2 Vedi 5 10
3 Koprivnica 6 10
4 Virka 6 7
5 Mladost (Đ) 3 5
6 Podravac 6 5
7 DHPG 5 5
8 DHPG2 3 3

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Siječanj 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
-1 0 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
56 entries in month Siječanj 2020 56 entries in month Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 13
17:30 Virka - Vedi 45:65
1 entry at 03. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 16
01:00 Radnik - Virka -:-
Kadeti 19-20-Kolo 16
01:00 Vedi - Podravac -:-
2 entries at 04. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 15
11:30 Virka - Bjelovar 53:101
1 entry at 05. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 16
21:00 Petar Zrinski - Mladost (Đ) 67:47
Kadeti 19-20-Kolo 16
21:30 Bjelovar - Pitomača 80:44
2 entries at 08. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 9
11:30 Virka - Podravac 73:47
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
16:30 Koprivnica - Vedi 57:51
Kadeti 19-20-Kolo 17
17:00 Mladost (Đ) - Bjelovar 49:79
3 entries at 11. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
11:00 Podravac - Petar Zrinski 53:93
Dječaci 19-20-Kolo 9
11:30 Koprivnica - Vedi 33:63
Kadeti 19-20-Kolo 17
11:30 Pitomača - Radnik 52:76
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
15:00 Virka - Mladost (Đ) 60:55
Kadeti 19-20-Kolo 17
17:00 Virka - Koprivnica 51:74
Pretkadeti 19-20-Kolo 12
17:30 Radnik - Bjelovar 58:70
6 entries at 12. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 9
18:45 Mladost (Đ) - Radnik 14:105
Kadeti 19-20-Kolo 17
21:15 Podravac - Petar Zrinski 101:57
2 entries at 13. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 11
19:00 Mladost (Đ) - Petar Zrinski 79:53
Juniori 19-20-Kolo 6
21:30 Bjelovar - Koprivnica 99:79
2 entries at 15. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
11:00 Radnik - Petar Zrinski 73:67
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
13:00 Bjelovar - Koprivnica 62:41
Dječaci 19-20-Kolo 10
14:30 Radnik - Virka 103:51
Pretkadeti 19-20-Kolo 6
15:30 Virka - Podravac 108:41
4 entries at 18. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 10
11:00 Vedi - Mladost (Đ) 85:24
Kadeti 19-20-Kolo 18
11:30 Koprivnica - Pitomača 88:23
Kadeti 19-20-Kolo 18
17:00 Radnik - Mladost (Đ) 91:58
Kadeti 19-20-Kolo 18
17:00 Podravac - Bjelovar 70:93
4 entries at 19. Siječanj 2020
Dječaci 19-20-Kolo 10
18:00 Podravac - Koprivnica -:-
1 entry today 20. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
19:30 Podravac - Virka -:-
1 entry at 21. Siječanj 2020
Pretkadeti 19-20-Kolo 13
21:30 Mladost (Đ) - Vedi -:-
1 entry at 23. Siječanj 2020
2ML 19-20-Kolo 12
01:00 Bjelovar - Virka -:-
2ML 19-20-Kolo 12
01:00 Međimurje - Labrada -:-
2ML 19-20-Kolo 12
01:00 Grafičar - Petar Zrinski -:-
2ML 19-20-Kolo 12
01:00 Radnik - Koprivnica -:-
2ML 19-20-Kolo 12
01:00 Vindija - Podravac -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
01:00 Koprivnica - Mladost (Đ) -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
01:00 Vedi - Podravac -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
01:00 Virka - Radnik -:-
Pretkadeti 19-20-Kolo 14
01:00 Petar Zrinski - Bjelovar -:-
Juniori 19-20-Kolo 7
01:00 Podravac - Koprivnica -:-
Juniori 19-20-Kolo 7
01:00 Radnik - Bjelovar -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
01:00 Mladost (Đ) - DHPG 2 -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
01:00 Vedi - DHPG 2 -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
01:00 Vedi - Mladost (Đ) -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
01:00 Virka - Radnik -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
01:00 Mladost (Đ) - Virka -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
01:00 Koprivnica - Podravac -:-
M11 19-20-Turnir 4 Križevci
01:00 Podravac - Koprivnica -:-
18 entries at 25. Siječanj 2020
Kadeti 19-20-Kolo 18
21:45 Petar Zrinski - Vedi -:-
1 entry at 29. Siječanj 2020
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Podravac - Radnik -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Koprivnica - Grafičar -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Petar Zrinski - Međimurje -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Labrada - Bjelovar -:-
2ML 19-20-Kolo 13
01:00 Virka - Ivančica -:-
Juniori 19-20-Kolo 8
01:00 Koprivnica - Bjelovar -:-
Juniori 19-20-Kolo 8
01:00 Podravac - Radnik -:-
7 entries at 01. Siječanj 2020

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

NO ITEMS

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Pitomača 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 0 0

Ženske lige

2ZLI

Druga ženska liga istok 2ZLI

# Momčad UT Bod
1 Mursa 6 12
2 Koprivnica 7 11
3 Brod na Savi 7 11
4 Brod 6 8
5 Podravac 6 5

2ZLC

Druga ženska liga centar 2ZLC

# Momčad UT Bod
1 Folka 8 16
2 Orka 8 14
3 Vindi 8 12
4 Jabuka 7 10
5 Lovrekice 8 9
6 Radost 7 8

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 19
2 Podravac 10 19
3 Bistra 10 14
4 Radost 10 14
5 Vindi 10 13
6 Virovitica 10 11

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Vindi 8 15
2 Virovitica 8 13
3 Podravac 6 11
4 Radost 7 11
5 Radnik 7 10
6 Bistra 8 10
7 Koprivnica 8 8

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 18
3 Radnik 10 16
4 Virovitica 10 14
5 Vindi 10 11
6 Koprivnica 10 11

Z13 S

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Vindi 3 5
2 Virovitica 2 4
3 Koprivnica 2 3
4 Virovitica 1234 3 3

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Siječanj 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
-1 0 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
18 entries in month Siječanj 2020 18 entries in month Siječanj 2020
Djevojčice 19-20-Kolo 10
12:00 Virovitica - Podravac 14:109
Djevojčice 19-20-Kolo 10
12:00 Radnik - Radost 31:60
Djevojčice 19-20-Kolo 10
14:45 Koprivnica - Vindi 26:45
3 entries at 12. Siječanj 2020
2ZLC 19-20-Kolo 8
01:00 Radost - Jabuka Zaprešić -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 9
11:30 Bistra - Radnik 41:60
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 9
12:00 Radost - Virovitica 79:53
2ZLI 19-20-Kolo 8
17:00 Podravac - Brod na Savi 53:88
2ZLC 19-20-Kolo 8
18:30 Folka Borovje - Vindi 54:50
5 entries at 18. Siječanj 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 9
12:30 Vindi - Koprivnica 76:29
2ZLI 19-20-Kolo 8
18:00 Brod - Koprivnica 58:53
2 entries at 19. Siječanj 2020
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Radnik - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Vindi - Radost -:-
Pretkadetkinje 19-20-Kolo 10
01:00 Virovitica - Podravac -:-
2ZLI 19-20-Kolo 9
01:00 Podravac - Brod -:-
2ZLI 19-20-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Mursa VROS -:-
2ZLC 19-20-Kolo 9
01:00 Lovrekice - Radost -:-
2ZLC 19-20-Kolo 9
01:00 Orka - Folka Borovje -:-
2ZLC 19-20-Kolo 9
01:00 Vindi - Jabuka Zaprešić -:-
8 entries at 01. Siječanj 2020

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0