Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2019, brončana medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2018 KK Podravac pobjednik
    KUP-M SJEVER 2018 KK Podravac pobjednik
  •  ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2019 2ML Sjever, Selekcije
  • 2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
    2ML SJEVER 2018/19, KK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z19, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M19, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z17, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M17, KK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M17, KK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z15, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M15, Selekcija i KK Vedi
    ALL STAR 2019 Liga M15, Selekcija i KK Vedi
  • ALL STAR 2019 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2019 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2019 Liga M13, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-Z11, Zelena i Žuta Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
    ALL STAR 2019 MBL-M11, Crvena i Plava Selekcija
  • ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije
    ALL STAR 2019 MBL-U9, Selekcije

Prvaci ženskih liga

Kup

Godina Ekipa
2017. nije igrana
2016. nije igrana
2015. ŽKK Podravac
2014. ŽKK Podravac
2013. ŽKK Podravac
2012. KK Podravac
2011. KK Podravac
2010. KK Podravac
2009. KK Podravac
2008. KK Podravac
2007. KK Podravac
2006. ŽKK Koprivnica
2005. ŽKK Koprivnica
2004. KK Podravac

2. ŽL

Godina Ekipa
2014.  
2013.  
2012.  
2011.  
2010.  
2009.  
2008. ŽKK Mladost, Ivanovec
2007.  
2006.  
2005.  
2004. ŽKK Mladost, Ivanovec

3. ŽL

Godina Ekipa
2014.  
2013.  
2012.  
2011.  
2010.  
2009.  
2008.  
2007. ŽKK Medveščak
2006. KK Podravac
2005. ŽKK Mladost, Ivanovec
2004.  
2003. ŽKK Bjelovar

Juniorke

Godina Ekipa
2017. ŽKK Podravac
2016. ŽKK Podravac
2015. ŽKK Podravac
2014. ŽKK Koprivnica
2013. ŽKK Podravac
2012. KK Podravac
2011. ŽKK DHP
2010. KK Podravac
2009. KK Podravac
2008. ŽKK Koprivnica
2007. KK Podravac
2006. ŽKK Koprivnica
2005. ŽKK Podravac
2004. ŽKK Koprivnica

Kadetkinje

Godina Ekipa
2017. ŽKK Podravac
2016. ŽKK Koprivnica
2015. ŽKK Radost, Čakovec
2014. ŽKK Koprivnica
2013. ŽKK Podravac
2012. KK Podravac
2011. KK Podravac
2010. KK Podravac
2009. KK Podravac
2008. ŽKK Koprivnica
2007. ŽKK Koprivnica
2006. ŽKK Drava, N. Podravski
2005. ŽKK Koprivnica
2004. ŽKK Koprivnica

Pretkadetkinje

Godina Ekipa
2017. ŽKK Podravac
2016. ŽKK Koprivnica
2015. ŽKK Radost, Čakovec
2014. ŽKK Radost, Čakovec
2013. ŽKK DHP & Gola
2012. ŽKK Radost, Čakovec
2011. KK Podravac
2010. KK Podravac
2009. KK Podravac
2008. ŽKK Koprivnica
2007. KK Podravac
2006. ŽKK Koprivnica
2005. ŽKK Koprivnica
2004. ŽKK Koprivnica

Djevojčice

Godina Ekipa
2017. ŽKK Podravac
2016. ŽKK Podravac
2015. KK Podravac
2014. ŽKK Koprivnica
2013. ŽKK Radost, Čakovec
2012. KK Podravac
2011. ŽKK Radost, Čakovec
2010. ŽKK Radost, Čakovec
2009. KK Podravac
2008. ŽKK Koprivnica
2007. KK Podravac
2006.  
2005.  
2004. ŽKK Koprivnica

Mini basket liga Z11

Godina Ekipa
2017. ŽKK Podravac
2016. ŽKK Podravac
2015. ŠK ŽKK Podravac
2014. ŠSD Podravac
2013. A.N.G. & Braća Radić
2012. KK Podravac

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 18 35
2 Međimurje 18 33
3 Koprivnica 18 32
4 Bjelovar 18 27
5 Grafičar 18 27
6 Ivančica 18 25
7 Labrada 18 24
8 Virovitica 18 23
9 Vindija 18 22
10 Radnik 18 21

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 16
2 Koprivnica 8 14
3 Radnik 8 11
4 Bjelovar 8 10
5 Virovitica 8 9

M19 S

Juniori M19 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Koprivnica 10 18
3 Ivančica 10 14
4 Donji Kraljevec 10 13
5 Radnik 10 13
6 Grafičar 10 11

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 12 24
2 Bjelovar 12 22
3 Radnik 12 20
4 Vedi 12 18
5 Mladost (Đ) 12 16
6 Virovitica 12 14
7 Pitomača 12 12

M17 VK

Kadeti M17 VK

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica2 14 27
2 Podravac 14 26
3 Bjelovar 14 24
4 Radnik 14 22
5 Vedi 14 21
6 Mladost (Đ) 14 18
7 Virovitica 14 16
8 Pitomača 14 14

M17 Kup

Kadeti M17 KUP

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 2 4
2 Radnik 2 2

M17 S

Kadeti M17 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Međimurje 10 18
3 Podravac 10 16
4 Kotoriba 10 15
5 Bjelovar 10 12
6 Radnik 10 10

M17 JKL

Kadeti M17 JKL

Kadeti JKL 18-19

# Momčad UT Bod
1 Cibona 18 33
2 Cedevita 18 33
3 Zadar 18 32
4 Split 18 30
5 Šibenik 18 30
6 Kvarner 18 25
7 Dubrava 18 23
8 Bosco 18 23
9 KA Osijek 18 21
10 Koprivnica 18 20

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 10 18
2 Mladost (Đ) 10 17
3 Podravac 10 16
4 Radnik 10 16
5 Bjelovar 10 13
6 Koprivnica 10 10

M15 VK

Pretkadeti M15 VK

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Đ) 12 21
2 Vedi 12 20
3 Podravac 12 20
4 Radnik 12 18
5 Bjelovar 12 17
6 Virovitica 12 17
7 Koprivnica 12 13

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Čakovec 10 17
3 Mladost (Đ) 10 15
4 Vedi 10 14
5 Podravac 10 13
6 Vindija 10 5

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Mladost (Đ) 8 14
3 Vedi 8 12
4 Podravac 8 10
5 Koprivnica 8 8

M13 VK

Dječaci M13 VK

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Mladost (Đ) 10 17
3 Virovitica 10 15
4 Vedi 10 14
5 Podravac 10 14
6 Koprivnica 10 10

M13 S

Dječaci M13 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Grafičar 10 17
3 Čakovec 10 17
4 Radnik 10 14
5 Vedi 10 10
6 Mladost (Đ) 10 6

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 6 12
2 Radnik 6 10
3 Virovitica 6 6
4 Mladost (Đ) 6 4

M11 VK

Mini basket liga MBL-M11 VK

# Momčad UT Bod
1 Vedi 12 22
2 Virovitica II 12 21
3 Koprivnica 12 21
4 Radnik 12 19
5 Virovitica 12 14
6 DHPG 12 13
7 Mladost (Đ) 12 12

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Vedi 4 8
2 Virovitica 4 5
3 Koprivnica 4 5

U9 VK

Mini basket liga MBL-U9 VK

# Momčad UT Bod
1 Vedi 6 12
2 Virovitica 6 9
3 Koprivnica 6 9
4 DHPG 6 6

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Srpanj 2019 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
no entry in month Srpanj 2019 no entry in month Srpanj 2019

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 4 8
2 Koprivnica 4 5
3 Petar Zrinski 4 5

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 6 12
2 Bjelovar 6 10
3 Podravac 6 8
4 Pitomača 6 6

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 14
2 Džinovska djeca 8 14
3 Mladost 2 (Đ) 8 12
4 Koprivnica 8 12
5 Mladost (Đ) 8 8

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 4 7
2 Mladost (Đ) 4 7
3 Vedi 4 4

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Medveščak 22 41
2 Split 22 40
3 Pula 22 38
4 Zadar 22 38
5 Trešnjevka 2009 22 38
6 Ragusa 22 34
7 Zagreb 22 33
8 Šibenik 22 31
9 Plamen Požega 22 27
10 Podravac Gigant 22 26
11 Mursa 22 25
12 Brod na Savi 22 25

2ZLA

Druga ženska liga 2ZLA

# Momčad UT Bod
1 Folka 9 18
2 Jabuka 10 18
3 Vindi 10 15
4 Karlovac 10 14
5 Radost 10 12
6 Brod 9 10

2ZLA VK

Druga ženska liga 2ZLA VK

# Momčad UT Bod
1 Trešnjevka 2009 14 26
2 Zagreb II 14 25
3 Folka 13 24
4 Jabuka 14 23
5 Vindi 14 19
6 Karlovac 14 18
7 Radost 14 16
8 Brod 13 14

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 16
2 Koprivnica 8 14
3 Bistra 8 12
4 Virovitica 8 9
5 Radnik 8 9

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 4 8
2 Koprivnica 4 6
3 Virovitica 4 4

Z17 VK

Kadetkinje Z17 VK

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 16
2 Vindi 8 13
3 Koprivnica 8 13
4 Virovitica 8 10
5 DHPG 8 8

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Vindi 10 18
3 Bistra 10 15
4 Radost 10 15
5 Virovitica 10 12
6 Radnik 10 10

Z15 VK

Pretkadetkinje Z15 VK

# Momčad UT Bod
1 Podravac 12 23
2 Vindi 12 21
3 Koprivnica 12 21
4 Bistra 12 18
5 Radost 12 17
6 Virovitica 12 14
7 Radnik 12 12

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 16
2 Radost 8 13
3 Virovitica 8 13
4 Radnik 8 10
5 Koprivnica 8 8

Z13 VK

Djevojčice Z13 VK

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 17
3 Virovitica 10 17
4 Radnik 10 14
5 Virovitica II 10 12
6 Koprivnica 10 10

Z13 S

Djevojčice Z13 Sjever

NO ITEMS

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 12
2 Virovitica 6 10
3 Koprivnica 6 7
4 Vindi 6 7

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Srpanj 2019 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
no entry in month Srpanj 2019 no entry in month Srpanj 2019

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Vindi 6 12
2 Koprivnica 6 10
3 Koprivnica2 6 8
4 DHPG 6 6

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Vindi 6 12
2 Koprivnica 6 10
3 Virovitica 6 8
4 DHPG 6 6

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Radost 4 8
2 Koprivnica 4 5
3 Vindi 4 5

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Radost 6 12
2 Vindi 6 10
3 Radnik 6 8
4 Vindi2 6 6