40 godina rada saveza

  1. KK PODRAVAC, „Za najbolje ostvarene rezultate u mlađim ženskim i muškim kategorijama u periodu od 2006. do 2015. godine“

    Obrazloženje: rezultati u ženskim mlađim kategorijama na državnom nivou i muških na županijskom nivou

  2. Ivica Molnar, „Za ostvarene značajne rezultate na Prvenstvima Hrvatske za mlađe dobne kategorije“

    Obrazloženje: osvojeno 1. Mjesto na PH za Z-14, osvojeno 3. Mjesto na PH za Z-16

  3. Branko Ferenčević, „Za dugogodišnji svestrani rad u košarci i značajan doprinos u razvoju i popularizaciji muške košarke u Virovitičko-podravskoj županiji“

    Obrazloženje: nositelj i pokretač košarkaških aktivnosti u Virovitici i šire

  4. Damir Krpan, „Za dugogodišnji svestrani rad u košarci i značajan doprinos u razvoju i popularizaciji muške košarke u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji“

    Obrazloženje: nositelj i pokretač košarkaških aktivnosti u Bjelovaru i šire

  5. Zlatko Knolmajer, „Za dugogodišnji svestrani rad u košarci i značajan doprinos u razvoju i popularizaciji ženske košarke u Varaždinskoj županiji“

    Obrazloženje: nositelj i pokretač košarkaških aktivnosti u Varaždinu i šire

  6. Marko Tomas, „Za ostvarena igračka postignuća u mlađim kategorijama na međunarodnoj sceni u reprezentativnim selekcijama i doprinos u popularizaciji muške košarke u Koprivničko-križevačkoj županiji“

    Obrazloženje: EP U-18 (zlato); član seniorske reprezentacije RH, igrač Radnik, Cibone, Cedevita, Real Madrida, Fenerbahče

  7. Ivan Tomas, „Za ostvarena igračka postignuća u mlađe dobnim kategorijama na međunarodnoj sceni u reprezentativnim selekcijama i doprinos u popularizaciji muške košarke u Koprivničko-križevačkoj županiji“

    Obrazloženje: EP U-18 (srebro) i SP U-21 (srebro), član seniorske reprezentacije RH, igrač Radnik, Cibone, Zagreba, Krke, Zaboka, Zadra, Široki, Lieuvas Rytas, Pannelionis, Lokomotiv Rostov, Fuenlabrade, Kandit Olimpije

  8. Luka Božić, „Za ostvarena igračka postignuća u mlađe dobnim kategorijama na međunarodnoj sceni u reprezentativnim selekcijama“

    Obrazloženje: EP U-18 (2014 bronca); EP U-19 (2015 srebro); igrač Bjelovara, Zagreba

  9. Borna Kapusta, „Za ostvarena igračka postignuća u mlađe dobnim kategorijama na međunarodnoj sceni u reprezentativnim selekcijama“

    Obrazloženje: EP U-18 (2014 bronca); EP U-19 (2015 srebro); igrač Koprivnice, Križevci, Zabok

  10. Lorena Molnar, „Za ostvarena igračka postignuća u mlađe dobnim kategorijama na Prvenstvima Hrvatske i reprezentativnim selekcijama“

    Obrazloženje: osvojeno 1. Mjesto na PH za Z-14, osvojeno 3. Mjesto na PH za Z-16

  11. Valentina Šimunić, „Za ostvarena igračka postignuća u mlađe dobnim kategorijama na Prvenstvima Hrvatske i reprezentativnim selekcijama“

    Obrazloženje: osvojeno 1. Mjesto na PH za Z-14, osvojeno 3. Mjesto na PH za Z-16

  12. Iva Ilić, „Za ostvarena igračka postignuća u mlađe dobnim kategorijama na Prvenstvima Hrvatske i reprezentativnim selekcijama“

    Obrazloženje: osvojeno 3. Mjesto na PH za Z-16, EP za juniorke 2014 (8. Mjesto)

  13. Josip Petričec, „Za svestrani rad u košarci i značajan doprinos u održavanju kontinuiteta rada Košarkaškog saveza u Koprivničko-križevačkoj županiji“

    Obrazloženje: prvi tajnik Saveza

  14. Božidar Vedriš, „Za svestrani rad u košarci i značajan doprinos u održavanju kontinuiteta rada Košarkaškog saveza u Koprivničko-križevačkoj županiji“

    Obrazloženje: tajnik Saveza sa najdužim stažem

  15. Željko Golubić, „Za dugogodišnji svestrani rad u košarci i značajan doprinos u održavanju kontinuiteta rada Košarkaškog saveza u Koprivničko-križevačkoj županiji i popularizaciji ženske košarke u Prekodravlju“

    Obrazloženje: tajnik Saveza, nositelj i pokretač košarkaških aktivnosti u Drnju, Goli i šire

  16. Mladen Lešćan, „Za svestrani rad u košarci i značajan doprinos u održavanju kontinuiteta rada Košarkaškog saveza u Koprivničko-križevačkoj županiji“

    Obrazloženje: tajnik saveza, dugogodišnji igrač KK Mladost

  17. Mario Subotičanec, „Za svestrani rad u košarci i značajan doprinos u održavanju kontinuiteta rada Košarkaškog saveza u Koprivničko-križevačkoj županiji“

    Obrazloženje: tajnik Saveza, dugogodišnji sudac

  18. Zdravko Patačko, „Za svestrani rad u košarci i značajan doprinos u održavanju kontinuiteta rada Košarkaškog saveza u Koprivničko-križevačkoj županiji“

    Obrazloženje: tajnik Saveza, dugogodišnji igrač KK Mladost

  19. Marica Korolija, „Za svestrani rad u košarci i značajan doprinos u održavanju kontinuiteta rada Košarkaškog saveza u Koprivničko-križevačkoj županiji“

    Obrazloženje: tajnica Saveza, dugogodišnji igračica i trenerica

  20. Zajednica sportova Koprivničko-križevačke županije, „Za nesebičnu pomoć košarkaškom sportu i značajan doprinos u održavanju kontinuiteta rada s mlađim kategorijama u Koprivničko-križevačkoj županiji“

    Obrazloženje: zajednica je prepoznala projekte koji su omogućili rad sa mlađim kategorijama posebice mini basket ligu.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 2 3
2 Ivančica 1 2
3 Bjelovar 1 2
4 Radnik 1 2
5 Vindija 1 2
6 Petar Zrinski 2 2
7 Virka 1 1
8 Koprivnica 1 1
9 Labrada 1971 0 0
9 Međimurje 0 0
9 Podravac 0 0
9 Vedi 0 0

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Virka 3 5
2 Podravac 2 4
3 Koprivnica 2 3
4 Radnik 1 1
5 Petar Zrinski 1 1
6 Vedi 1 1
7 Bjelovar 0 0

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Podravac 2 4
2 Međimurje 1 1
3 Ivančica 1 1

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Vedi 2 4
2 Podravac 2 4
3 Radnik 2 3
4 Mladost (Đ) 3 3
5 Virka 1 1

M19 S

Juniori M19 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 15
4 Međimurje 10 13
5 Donji Kraljevec 10 12
6 Radnik 10 12

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Virka 3 6
2 Radnik 3 6
3 Mladost (Đ) 5 6
4 Koprivnica 5 6
5 Vedi 3 5
6 Podravac 3 4

M17 S

Kadeti M17 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 18
2 Vedi 9 17
3 Podravac 10 16
4 Čakovec 8 12
5 Radnik 8 9
6 Donji Kraljevec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Virka 2 4
2 Vedi 2 4
3 Pitomača 2 4
4 Podravac 3 4
5 Koprivnica 3 3
6 Radnik 1 2
7 Petar Zrinski 2 2
8 Virka 2 1 1

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Radnik 7 11
2 Rudar 3 6
3 Vedi 6 6
4 Međimurje 3 5
5 Grafičar 3 5

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 5 9
2 Mladost (Đ) 4 7
3 Vedi 3 5
4 Petar Zrinski 3 5
5 Podravac 4 5
6 Radnik 4 4
7 Virka 1 1

M13 S

Dječaci M13 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 10 20
2 Međimurje 10 17
3 Vindija 10 17
4 Vedi 10 13
5 Koprivnica 10 12
6 Mladost (Đ) 10 11

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica M 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Koprivnica Z 0 0

Kalendar muških liga

<< < Listopad 2021 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
27 28 29 30 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no entry in month Listopad 2021 no entry in month Listopad 2021

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Brod 0 0
1 Folka 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Orka 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 4 8
2 Radost 3 6
3 Radnik 4 6
4 Koprivnica 5 6
5 Virovitica 3 5
6 Bistra 5 5

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 3 6
2 Radost 2 4
3 Koprivnica 2 3
4 Bistra 2 3
5 Virovitica 2 3 3
6 Radnik 1 2
7 Mladost (Iv) 2 2
8 Vindi 1 1

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 4 7
2 Virovitica 3 6
3 Mladost (Iv) 4 6
4 Podravac 4 5
5 Vindi 2 4
6 Koprivnica 3 4
7 DHPG 3 4
8 Vindi2 3 3

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0
1 Virovitica 2 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Listopad 2021 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
27 28 29 30 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no entry in month Listopad 2021 no entry in month Listopad 2021